Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2013., 12:27   #2061
Dr. Zrinka Komadina Estetiev vise ne prima nove pacijentice. Sestra veli da su krcati. Sva je histericna i blesava A telefona se izgleda boji

Ali zato sve pohvale za doktoricu
nera1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 21:42   #2062
Cure jel znate šta je s Topalovićem, jel on radi il je na bolovanju!? Zovem pa ne mogu dobit! I TO VEĆ 10 DANA!
janka30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 19:32   #2063
Bok!
zanima me da li znate kojeg dobrog ginekologa u sesvetama ili u blizi sesveta?!
Unaprijed zahvaljujem na odgovorima. .
rosalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 22:06   #2064
ako ti je blizu dz borongaj, tamo prima nove tajana klepac pulanić, kažu da je ok.....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 13:22   #2065
Hvala ti na informaciji. .
rosalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 11:13   #2066
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
ako ti je blizu dz borongaj, tamo prima nove tajana klepac pulanić, kažu da je ok.....
Ja pokušavam dobiti tu doktoricu ali nikako, možeš li mi dati broj telefona ili nešto, možda imam krivi??
snjeska1501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 12:29   #2067
Drage žene! Molim ako netko može pomoći... Studentica sam u Zagrebu i imam mog ginekologa u mjestu prebivališta. Međutim, zbog većine vremena koju provodim u Zagrebu već neko vrijeme tražim ginekologa u Zagrebu i ne znam kakva je procedura. Imam li se pravo naručiti kod kojeg želim (tj. kod kog ima mjesta) ili moram prebacivati i karton? Također, zanima me i preporuka, kojeg ginekologa izabrati? Ja sam u Travnom, ali ne igra mi neku ulogu otići na drugi kraj grada ako je ginekolog dobar i ako se ne čeka sto godina na pregled Molim vas iskustva i mišljenja!
Loah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 13:18   #2068
Imaš 2 opcije. Ići k privatniku koji se plaća, tada ne moraš mijenjati karton od svog doktora. Ili se prebaciti nekom ginekologu koji ima ugovor s HZZO-om. Tu se po temi pisalo hrpu stvari o tome koji ginekolog prima pacijente i koji je dobar, tako da pročitaj zadnjih 10-15 stranica pa će ti sve biti jasnije.
June is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 13:37   #2069
June, hvala ti na odgovoru Prolistala sam ovu temu do 78 stranice, onda sam shvatila da se stanje do danas možda i promjenilo Vidjela sam da hvale ovog nekog dr. Davora Franičevića (iako ima i kritika, ali omjer pohvala i kritika mi pokazuje da pohvala ima više) sad samo preostaje pogoditi da li navedeni dr prima pacijentice... I ako ne, što onda? Ovo nalaženje ginekologa je prava lutrija, čini mi se.....
Loah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 13:43   #2070
Ja sam se prijavila kod doktorice Belic u DZPodsused, sestra je super, a za doktoricu cemo vidjet... Zvala sam dosta ginekologa koji se tu spominju pa vecina ne prima vise
__________________
"zakaj si ti tak agresivno nastrojena" :D
ljubčiasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 14:05   #2071
Sviježe informacije. Pokušala sam zvat HZZO da mi kažu tko prima još, nakon zvanja na broj 4577 150, žena me ljubazno preusmjerila da zovem 4577 145, broj na koji se nakon 12 pokušaja nitko ne javlja i izbacuje poziv. Divno je krenulo.
Loah is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 01:19   #2072
zasad (info od prošlog tjedna) primaju Martina Žigmund (DZ Borovje), Tajana Klepac Pulanić (DZ Borongaj) i Irena Belić (ambulanta u Podsusedu)....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 11:24   #2073
Quote:
ljubčiasta kaže: Pogledaj post
Ja sam se prijavila kod doktorice Belic u DZPodsused, sestra je super, a za doktoricu cemo vidjet... Zvala sam dosta ginekologa koji se tu spominju pa vecina ne prima vise
I ja se planiram prebaciti kod doktorice. Nisam više u zg i ne da mi se putovati sa zapada skroz do Borovja. Zvala sam neki dan, javila se sestra, kaže nek samo dođem ostaviti podatke, oni će sve riješiti sa zdravstvenim....najs.
June is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 11:46   #2074
Ordinaciju dr. Franičevića sam zvala jučer, rekla mi je sestra kroz nekih mj-dva da će primati nove pacijentice. Pa eto,ako nekome informacija pomogne...
Loah is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 12:41   #2075
Quote:
Loah kaže: Pogledaj post
Ordinaciju dr. Franičevića sam zvala jučer, rekla mi je sestra kroz nekih mj-dva da će primati nove pacijentice. Pa eto,ako nekome informacija pomogne...
Na kojem broju je dr. Franicevic? Mene konstantno izbacuje na 4603643
Hvala unaprijed..
__________________
harder-better-faster-stronger
cosmicbitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 20:02   #2076
Quote:
cosmicbitch kaže: Pogledaj post
Na kojem broju je dr. Franicevic? Mene konstantno izbacuje na 4603643
Hvala unaprijed..
01/ 460 36 43... I ja imam taj. I jučer sam uspješno dobila... I to ljubaznu sestru Parni dani ujutro, neparni popodne.
Loah is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 22:17   #2077
Quote:
snjeska1501 kaže: Pogledaj post
Ja pokušavam dobiti tu doktoricu ali nikako, možeš li mi dati broj telefona ili nešto, možda imam krivi??
nemam broj...nisam kod nje...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 09:23   #2078
Quote:
June kaže: Pogledaj post
I ja se planiram prebaciti kod doktorice. Nisam više u zg i ne da mi se putovati sa zapada skroz do Borovja. Zvala sam neki dan, javila se sestra, kaže nek samo dođem ostaviti podatke, oni će sve riješiti sa zdravstvenim....najs.

i ja sam se bila prijaviti u podsused kod irene belic. sestar je jako simpaticna, a bila sam i na kratkom razgovoru i kod doktorice. cure se cine kao dobitna kombinacija! nadam se da ce se tako i pokazati.
danasjelijepdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 09:32   #2079
Quote:
snjeska1501 kaže: Pogledaj post
Ja pokušavam dobiti tu doktoricu ali nikako, možeš li mi dati broj telefona ili nešto, možda imam krivi??
broj ti je 01/2300 852.
pon i srijeda popodne, od 13:30, mislim da im je pauza od 16:30-17:00. možda zato nisi mogla dobiti.
utorak, čet. i petak ujutro od 7:30, pauza od 10:00 ili 10:30.
ti.bi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 14:43   #2080
Quote:
danasjelijepdan kaže: Pogledaj post
i ja sam se bila prijaviti u podsused kod irene belic. sestar je jako simpaticna, a bila sam i na kratkom razgovoru i kod doktorice. cure se cine kao dobitna kombinacija! nadam se da ce se tako i pokazati.
Najs.
Zasad imaju samo pozitivne komentare tu....
Ja ću sljedeći tjedan otići da me upišu pa javim kak je bilo.
June is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.