Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2010., 20:54   #2001
Fali jedna plastikica da dodatno drži crijevo "Big deal"
Slatky is offline  
Old 21.03.2010., 20:57   #2002
Ako je to sve... da je to renault ili vw nikad ne bi znao da nešto fali
cc18 is offline  
Old 21.03.2010., 21:12   #2003
Ja sam malo sarkastičan, nemam pojma o čemu se radi ali nevidim kakav bi mogao tu značajan problem biti.
Slatky is offline  
Old 22.03.2010., 00:09   #2004
evo i mene nakon dugo vremena.Preuređivao sam stan ,pa mi je kompjuter bio u kartonskoj kutiji mjesec dana.Auto mi još nije popravljen i lagano pucam po šavovima.čekam taj doljnji dio mulde i neznam ko me više jebe u mozak.Ovi u Auto Willu,ili ovi iz Mađarske odkud dio šalju.Bio sam prošlu srijedu u Willu i oni više neznaju kaj da mi vele kad če doči.Ja popizdio i tražio da mi daju broj pa da ja nazovem.Nazovem ja tako Mađarsku,a kad tamo frajer koji je zadužen za Hrvatsku,Srbiju i ostale balkanske zemlje na godišnjem.Što znači da kad on ode na godišnji nema ni dijelova.Ma nabijem ih sve na k.... !!!Pa jebote da sam se biciklom uputio do Koreje več bi se vratio !Da sam taj dio po naruđbi radio kod limara več bi ga napravio!Neznam više kaj da mislim.Užasno sam ljut i razočaran jer kako im je to organizirana dilerska mreža ?Sutra opet zovem Mađarsku i mislim da ču da im se krvi napijem!!!
rimtu ti tuki is offline  
Old 22.03.2010., 08:26   #2005
1. U subotu sam provjerio kod sebe ovo sa brzinomjerom-sve OK koliko mi se čini ali ću i dalje gledati.
2. Kuplung,kod mene se prilikom vračanja kuplunga čuje zapinjanje ali je stvar u tepihu koji nisu dobri(iz Auto Kneza su),pa je vjerojatno u tome stvar,ne znam ko je napisao da ima taj problem.Inače i zadnji tepisi iz Auto Kneza ne valjaju jer su predugački pa zatvore rupe za ventilaciju ispod prednjih sjedala.I vozački i zadnje tepihe moram povući malo u nazad o inda je sve OK.
Adaminfo is offline  
Old 22.03.2010., 08:34   #2006
Quote:
rimtu ti tuki kaže: Pogledaj post
evo i mene nakon dugo vremena.Preuređivao sam stan ,pa mi je kompjuter bio u kartonskoj kutiji mjesec dana.Auto mi još nije popravljen i lagano pucam po šavovima.čekam taj doljnji dio mulde i neznam ko me više jebe u mozak.Ovi u Auto Willu,ili ovi iz Mađarske odkud dio šalju.Bio sam prošlu srijedu u Willu i oni više neznaju kaj da mi vele kad če doči.Ja popizdio i tražio da mi daju broj pa da ja nazovem.Nazovem ja tako Mađarsku,a kad tamo frajer koji je zadužen za Hrvatsku,Srbiju i ostale balkanske zemlje na godišnjem.Što znači da kad on ode na godišnji nema ni dijelova.Ma nabijem ih sve na k.... !!!Pa jebote da sam se biciklom uputio do Koreje več bi se vratio !Da sam taj dio po naruđbi radio kod limara več bi ga napravio!Neznam više kaj da mislim.Užasno sam ljut i razočaran jer kako im je to organizirana dilerska mreža ?Sutra opet zovem Mađarsku i mislim da ču da im se krvi napijem!!!
ćuo sam već od jednog servisera da je veliki problem s autodijelovima. bas je rekao kako jedan covjek ceka vec mjesec dana na poklopac prtljaznika. kupis novi auto i onda nakon mjesec dana ga ostavis na mjesec i pol u servisu. grozno!
bayern781 is offline  
Old 22.03.2010., 11:07   #2007
Quote:
rimtu ti tuki kaže: Pogledaj post
evo i mene nakon dugo vremena.Preuređivao sam stan ,pa mi je kompjuter bio u kartonskoj kutiji mjesec dana.Auto mi još nije popravljen i lagano pucam po šavovima.čekam taj doljnji dio mulde i neznam ko me više jebe u mozak.Ovi u Auto Willu,ili ovi iz Mađarske odkud dio šalju.Bio sam prošlu srijedu u Willu i oni više neznaju kaj da mi vele kad če doči.Ja popizdio i tražio da mi daju broj pa da ja nazovem.Nazovem ja tako Mađarsku,a kad tamo frajer koji je zadužen za Hrvatsku,Srbiju i ostale balkanske zemlje na godišnjem.Što znači da kad on ode na godišnji nema ni dijelova.Ma nabijem ih sve na k.... !!!Pa jebote da sam se biciklom uputio do Koreje več bi se vratio !Da sam taj dio po naruđbi radio kod limara več bi ga napravio!Neznam više kaj da mislim.Užasno sam ljut i razočaran jer kako im je to organizirana dilerska mreža ?Sutra opet zovem Mađarsku i mislim da ču da im se krvi napijem!!!
Evo došla je mulda !NAPOKON!!!!
rimtu ti tuki is offline  
Old 22.03.2010., 15:15   #2008
Ako netko ima jos primjera koliko je cekao na rezervni dio, svakako neka napise. Vrlo interesantan problem.
bayern781 is offline  
Old 22.03.2010., 17:04   #2009
ne znam da li je netko napisao, evo vidim da je cruze 1.6 osnovna oprema s klimom, 91.075 kn, čini mi se da je to nešto jeftinije nego ranije
ćubi is offline  
Old 22.03.2010., 18:57   #2010
Quote:
zcikes kaže: Pogledaj post
Moj je danas na servisu zbog brzinomjera, zanima me što će biti sa tim.
Koliko si prešo km?
Evo me nakon par dana nejavljanja, ali posao me stisnuo pa nije bilo vremena.
Prešao 7500 km i danas otklonio škripanje u PSC-u , trebalo je samo podmazati kvačilo.
cruze is offline  
Old 22.03.2010., 19:06   #2011
Rješio danas još jedan problem,koji mi se pojavio u prošli petak.
Auto mi počeo proizvoditi nekakav čudan zvuk pri 1500 - 2000 obrtaja, dolazio od motora i dosta ružno zvučao.Dosta zabrinjavajuće.

Uglavnom danas su pola dana tražili uzrok tome jer kako su mi serviseri rekli još se nikad sa nečim takvim nisu susreli.
Uzrok je bilo dodirivanje crijeva klime i kočnice(bar su mi tako rekli) i to je rezultiralo tim ružnim zvečanjem.
Razdvojili su crijeva i sad je sve opet
cruze is offline  
Old 22.03.2010., 19:32   #2012
Quote:
ćubi kaže: Pogledaj post
ne znam da li je netko napisao, evo vidim da je cruze 1.6 osnovna oprema s klimom, 91.075 kn, čini mi se da je to nešto jeftinije nego ranije
jedno pitanjce oprostite ako je već napisano.1.8ls i lt razlika u cijeni 20 000kn.Šta ima lt više osim aut. klime.Službena stranica je tako loša da nemožeš ništa saznati osim cijene.hvala
Bekantan is offline  
Old 22.03.2010., 19:39   #2013
Quote:
Bekantan kaže: Pogledaj post
jedno pitanjce oprostite ako je već napisano.1.8ls i lt razlika u cijeni 20 000kn.Šta ima lt više osim aut. klime.Službena stranica je tako loša da nemožeš ništa saznati osim cijene.hvala
imaš gume 17'' alu felge, automatska klima, 6zračnih + zračne zavjese,maglenke koji zvučnik više...
na ovo će ti vjerojatno moći odgovoriti slatky, jer on ima taj najači paket opreme

i ja sada gledam... stvarno ako je to sve sto se nudi za 20k kn više, baš se i ne isplati...

Zadnje uređivanje ćubi : 22.03.2010. at 19:51.
ćubi is offline  
Old 22.03.2010., 20:04   #2014
LS+ ti donosi stražnje parking senzore, alu felge, komande radija na volanu, kozni volan...
LT na LS+ donosi jos 17', tempomat, mp3 cd changer, 6 zvucnika, senzor za kisu i troredni info ekran, automatska klima
bayern781 is offline  
Old 22.03.2010., 20:32   #2015
Evo probat ću. Dakle gume 17" (za 1.8 215 a za dizel 225) automatska klima, automatska svijetla, tempomat, 6 zvučnika cd izmjenjivać, 6 jastuka, kromirane lajsne i detalji unutar auta, automatski unutarnji retrovizor. ovakva plastika a ne siva.

Slatky is offline  
Old 22.03.2010., 20:40   #2016
ako netko ima vibracije na dizelu ovo može biti uzrok.


Slatky is offline  
Old 22.03.2010., 20:43   #2017
Počele su popravke. Pari da je Lada
frenchkey is offline  
Old 22.03.2010., 20:48   #2018
Quote:
Bekantan kaže: Pogledaj post
jedno pitanjce oprostite ako je već napisano.1.8ls i lt razlika u cijeni 20 000kn.Šta ima lt više osim aut. klime.Službena stranica je tako loša da nemožeš ništa saznati osim cijene.hvala
Motor sav od aluminija, ABS, ESP, TC, EBD, ESC i BAS, blokada motora i alarm, automatska klima, 6 zračnih jastuka (prednji, bočni u naslonima i bočne zavjesice), radio s CD changerom za 6 CD-a, 6 zvučnika, radio komande na volanu (?), tempomat na volanu, automatsko paljenje kratkih svjetala, welcom home svjetla, prednje maglenke, koža na volanu i mjenjaču, senzor za kišu, grijanje retrovizora, unutarnji retrovizor s automatskim zatamnjivanjem, pomični naslon za ruku s utičnicom za IPod i laptop,stražnji parking senzori, aluminijski naplatci 7.0J x 17, gume dimenzija 215/50 R17, sve četiri disk kočnice promjera 300 mm, odnosno 292 mm. Mislim da je to sve a i dosta. Stvar ukusa i da li ti sve to treba. Meni da (iako neznam zašto - malo zajebancije nije na odmet?!).
Bok!

Zadnje uređivanje tstanicic : 22.03.2010. at 21:47.
tstanicic is offline  
Old 22.03.2010., 23:35   #2019
Quote:
zcikes kaže: Pogledaj post
Dajte pogledajte jel i vama isto tako između 140 i 150 kad se vozi konstanata da brzinomjer ide po cca 5 km gore dolje.
Evo, ja sam danas probao, za sad sve OK!
dimosphobos is offline  
Old 23.03.2010., 19:39   #2020
U vezi zavjesica, neznam dali je tko naručio i dobio ali i u Njemačkoj je ista situacija skoro kao i kod nas. Jedino što imaju bolju web stranicu pa im to stoji u ponudi ali isto nemaju. tako da ostaje jedino naručit preko interneta.
Slatky is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:24.