Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2009., 12:56   #61
Piše ti vitamin C.

Smatra se da tih 90mg nema neki utjecaj, slobodno pij kreatin u PWM.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 14:26   #62
ja sam (prije par mjeseci) uzeo Mega Mass 4000 pa sam misli njega koristiti za jedno s whey -om u PWM, čini mi se kao dobra ideja, pročitao sam negdje. od kreatina sam uzeo CreaLEAN od Labrade, mjerica je mjerica
shane54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 14:42   #63
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Piše ti vitamin C.

Smatra se da tih 90mg nema neki utjecaj, slobodno pij kreatin u PWM.


-Stipe
Da, i ja ne razmisljam za tu limunsku i vit.C

Je, ne bi smjelo tih 90mg imati nekakav utjecaj.
__________________
"Today i do what others won't,so tomorrow i can do what others cant..."
Albatrios is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 20:12   #64
Quote:
Albatrios kaže: Pogledaj post
Ne znam za ovo...daj neki clanak il nest...
citao sam na forum.teretana.net

rekli su da je ovih 90 mga dosta da sje kreatin.. ne koristim ga pa nisam dalje ni istrazivao
F.C.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 20:31   #65
Quote:
Albatrios kaže: Pogledaj post
Ne pise limunska kiselina u sastavu...sad sam gledao...
Jel ti ovo za ozbiljno ili ?
bill is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 15:22   #66
Quote:
bill kaže: Pogledaj post
Jel ti ovo za ozbiljno ili ?
Pa ispravio sam se kasnije..citaj...zajeb
__________________
"Today i do what others won't,so tomorrow i can do what others cant..."
Albatrios is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 11:27   #67
Moje mišljenje je da nijedan suplement koji zadržava vodu nevalja.
Zadržavanje vode je loše a ne dobro.
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 20:31   #68
Quote:
shane54 kaže: Pogledaj post
Što mislite o njemu,treba li ga uzimati?
Jesu li proizvodi kao ATTACK ili CEE bolji ili lošiji izbor od čistog monohidrata??
Ja sam koristio dosta dugo monohidrat od sciteca i nisam primjetio nekakve razlike u snazi (samo proljev i problemi u fazi punjenja ), prestao sam s tim i sad sam počeo piti attack prije treninga i odmah na prvom treningu sam primjetio razliku, npr. inače dižem 100kg na benchu u serijama od po 5-6 ponavljanja, na treningu nakon što sam popio attack sam dizao 100kg po 8-9 ponavljanja (iskreno nije mi odmah ni bilo jasno kako sam toliko puta uspio dignuti dok se nisam sjetio da sam popio attack prije )

Ja sam apsolutno za attack..

-Gordan-
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"

Zadnje uređivanje suzuki750 : 19.04.2009. at 20:45.
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 20:34   #69
Quote:
<3 suzuki750 <3 kaže: Pogledaj post
npr. inače dižem 100kg na benchu u serijama od po 5-6 ponavljanja, na treningu nakon što sam popio attack sam dizao 100kg po 8-9 ponavljanja (iskreno nije mi odmah ni bilo jasno kako sam toliko puta uspio dignuti dok se nisam sjetio da sam popio attack prije ).
placebo efekt
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 20:41   #70
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
placebo efekt
sumnjam
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 21:05   #71
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
placebo efekt
Ne vjerujem da je placebo efekt jer sam totalno zaboravio da sam popio attack prije teretane, niti sam računao da ću biti jači na treningu zbog toga...

-Gordan-
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 23:13   #72
Kreatin

Za početak, nemam blagog pojma o kreatinu, preporučen mi je uz routine a čuo sam izmeđuostalog da nije baš najzdraviji za kardiovaskularni sustav, jetru i bubrege i da smanjuje ..khm.. spolnu moćm jelte Isto tako da nije za ljude koji treniraju manje od 3 sata dnevno?
Slym is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 05:19   #73
Više manje sve što si čuo je pizdarija. Jedino što bi trebao je piti malo više vode nego inače ako ćeš odraditi punjenje kreatinom.

Općenito se oko suplemenata vrti puno prevelika fama. Oni niti imaju prevelike efekte niti mogu naštetiti zdravom tijelu. Tako i kreatin. Ovo za smanjenje spolne moći zbilja nisam još čuo.

A nebitno je kolko treniraš. To je i meni neki tip govorio, da treba trenirat najmanje 5x tjedno, ali to nema nikakve logike. Taman da i ne treniraš, ako hoćeš navuć vodu u mišiće i izgledat veće, možeš uzeti kreatin. U krajnjoj liniji, da svaki dan jedeš crveno meso ti nitko ne bi rekao da će ti se spolna moć smanjiti ili jetra/bubrezi, sjebati.

Uglavnom, mislim da bi svatko trebao probati kreatin jer ne košta puno, a može dati odlične razultate. Naravno, poželjno je da si uhodan u vježbanje da bi zbilja mogao i primijetiti tu razliku nakon početka uzimanja.

Osobno ne osjetim ništa, ali frendu djeluje bolesno tak da efekti zbilja ovise od osobe do osobe.
__________________
GTR GA HOSHI!
Renault F1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 12:42   #74
imaš već nekoliko tema o tome
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 23:02   #75
upravo to,ak to želiš,probaj pa ćeč vidjeti....No sam nastavi vježbati....
nikol@j is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 18:38   #76
Mislim da ne treba generalizirati s godinama, makar se slažem da često kreatin ne djeluje na mlađe osobe (jednom sam samo koristio, sa 16-17 godina, i nisam imao efekta). Ipak, te sheme "2 tega i kreatin" ne pale ni u snu. Upalilo bi tek u obliku "makar osnovne sprave, 100 kg utega, sređena prehrana, odmor i suplementacija".
Parizer sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 00:10   #77
Quote:
Parizer sb kaže: Pogledaj post
Mislim da ne treba generalizirati s godinama, makar se slažem da često kreatin ne djeluje na mlađe osobe (jednom sam samo koristio, sa 16-17 godina, i nisam imao efekta). Ipak, te sheme "2 tega i kreatin" ne pale ni u snu. Upalilo bi tek u obliku "makar osnovne sprave, 100 kg utega, sređena prehrana, odmor i suplementacija".
a kaj je kreatin, steroid???

i 100 kg utega? moj ne srat. to ne piše na pakiranju
NQR is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 07:17   #78
Quote:
NQR kaže: Pogledaj post
a kaj je kreatin, steroid???

i 100 kg utega? moj ne srat. to ne piše na pakiranju
nije steroid, nisam se dobro izrazio. mislio sam na osnovnu suplementaciju, whey i glukoza/maltodekstrin.
s 50 kg utega (ploča) nakon 6 mjeseci ne možeš napraviti ništa. sa 100 kg utega unutar prvih 6 mjeseci ne možeš napraviti ništa. razlog ti je valjda jasan. uostalom, ako kupiš mnogo određenog artikla u trgovini, za očekivati je da ćeš dobiti popust.
Parizer sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 01:12   #79
:-)
ninja25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 23:29   #80
Question Creatine

e ovako imam pitanje vezano uz kreatin pošto ga nikad nisam koristio
(jedino iz mesa) izgubio sam se u svemu jer jedni vele ovo drugi ono
loading fazu neću radit jer je bacanje ionako ću popiškit to
e sad neki vele da previše kreatine tj više od 5g dnevno šteti bubrezima
da li je pametno uzimati 5g prije i 5g poslije (pošto se troši?? tijekom treninga)
i da li se smije konzumirati sa običnim sokom tj sirupom od borovnice ajde molim vas odgovorite hvala..
trudni_tiramisu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.