Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2004., 00:48   #1
neki novi crtic na HRTu

kakav je to neki novi crtic na HRTu?

tata mi je nesto danas spomenuo, navodno ima neke veze sa zlocestom djecom?
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2004., 10:58   #2
Re: neki novi crtic na HRTu

Quote:
BootBoy kaže:
kakav je to neki novi crtic na HRTu?

tata mi je nesto danas spomenuo, navodno ima neke veze sa zlocestom djecom?
"Zlikavci", HRT2, 10 sati navecer, petak - Animacija je, kolko sam vidio iz forspana totalna kopija South Parka a ostaje pitanje da li ce i sadrzaj bit na nivou. Medjutim na HRT1 mi u isto vrijeme ide nova sezona Sopranosa pa....
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2004., 19:14   #3
jeee napokon dobra ideja za pretocit Zlocestu djecu.


Shvec i Piro kad krenu kenjat gluposti. Ja mislim da bu bilo super funny. Zlocesta djeca su uvijek na nivou.
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2004., 20:40   #4
e, da oce crvenkapavicu pretocit u crtic...
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2004., 21:12   #5
Exclamation

nothing beats spiderman na novoj i rtl-u


CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2004., 00:35   #6
baš sam vidio najavu večeras - slično ko south park samo sa ludim glasovima zločeste djece - bit će ludo nadam se
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2004., 00:51   #7
joj vidio sam reklam. ma toootalno isto ko sauth park. animacija. a i likovi su jaako blizu.
ak je to pervan sa kompanijom moglo bit fora.

pop je dobar onak papa-glas: draghaaa djeeezooo, smiiirihtee zze. zaat je pooocheoo...
ima kao tri klinca, dva ko normalna, jedan ko lud.
"ja sam štef, ne volim nikog, al volim.. se!"
gledat ću.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2004., 01:00   #8
Quote:
Aphex kaže:

pop je dobar onak papa-glas: draghaaa djeeezooo, smiiirihtee zze. zaat je pooocheoo...
pop priča kao i papa

nemoj mi reć da nisi nikad slušo zločestu djecu?????
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2004., 04:59   #9
pop priča ko manolić
ma daj, cijelu godinu dana sam se odvaljivao na njih
i ono sa 101-ce, i sinkronizacije i skečeve, i večernju...
najsuluđi

al nisam im skontao glasove u tom... kratkom.. foršpanu...
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2004., 09:24   #10
Pogledah reklama i ne sviđa mi se što su tako očito kopirali South Park.

AL' ajd...možda sadržaj bude ok.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2004., 10:11   #11
Thumbs up

Quote:
Aphex kaže:
pop priča ko manolić ma daj, cijelu godinu dana sam se odvaljivao na njih
i ono sa 101-ce, i sinkronizacije i skečeve, i večernju...
najsuluđi
al nisam im skontao glasove u tom... kratkom.. foršpanu...


Pop je Švec, onda imaš još Kreša, pa Piru...

__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2004., 10:20   #12
Lightbulb Opširnije o ZlikaFcima (iz Večernjaka)

Nakon dosta vremena televizijski gledatelji opet će moći gledati domaći crtani serijal. Točnije, večeras će u programu HTV-a početi emitirati crtić za odrasle nazvan “Zlikavci”, koji će se prikazivati svakog petka u trajanju od deset minuta.

Piršt - kreativac
Kako mnogi tvrde hrvatska inačica “South parka”, kako već nazivaju “Zlikavce”, nastala je udruživanjem ideja i vještina nekoliko entuzijasta od kojih je kretivni autor cijelog projekta Goran Piršt (jedan od osnivača “Zločeste djece”), Nedžad Haznadar kao producent (crtić nastaje u produkciji njegove nezavisne produkcijske kuće “Centrala 1”) i kreativne animatorske kuće “Poliklynika” iz Splita zadužene za animatorsko “oživljavanje” likova.

Njih zasad ima pet, ali će se s vremenom - planirano je čak 40 epizoda - njihov broj povećavati, a najavljeni su i specijalni gosti.
No tu prvu crtanu “petorku” čine tri učenika i dva profesora, od kojih jedan Mate Matika odlazi na porodiljni pa umjesto njega kao zamjena dolazi profesor religijske kulture pater Vjeran Božić. Na njegovu satu komentirat će se najaktualniji društveni problemi te će se tako nestašni učenički trojac pripremati za život odraslih ljudi. Kako doznajemo, činit će se to na prilično provokativan način pa se već sad može pretpostaviti da će viđeno i odslušano izazvati brojne reakcije.

A sad je red da otkrijemo i identitet crtanih junaka te one koji su im, da bi ih oživjeli, posudili svoje glasove. Dakle, glas pateru Božiću (crna majica) dao je Siniša Švec, učenika Jožu Mateka (crvena majica) ozvučio je Krešimir Končevski, sudrug mu Fabijan Frank (plava majica) progovara zahvaljujući Goranu Pirštu Piri, dok u zeleno odjeveni Kulen’d Braco svoj ton duguje Mariju Vulinoviću.

400 minuta crtića
– Iako se ovdje radi o kompjutorskoj animaciji, ipak nije nevažno napomenuti da ćemo u konačnici napraviti čak 400 minuta crtića. A sve ukupno toliko minuta crtića nije napravljeno od osamostaljenja Hrvatske. Zato smo jako ponosni na ovaj projekt jer on već navedenim podatkom pokazuje određeni uspjeh – zadovoljno je izjavio producent Nedžad Haznadar kazavši da su zasad posve završene četiri epizode, dok su ostale u nastajanju.

__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2004., 23:16   #13
Zlikavci!!!



jako fino!
i4004 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2004., 23:16   #14
thiii maaalliiii zzto zzzeeelis zznatii zto zu pederi oztani pozlije zkoleee...

kratki ali odlicni... samo sto sam propustio DOBAR dio... idem trazit reprizu
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2004., 23:19   #15
Kad to ide uopće? Nisam ni znala.
Ajd napišite kad ima repriza.
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2004., 23:23   #16
evo baš sam bio pokrenuo novi thread ne vidjevši ovaj....
(pa je mod copy-paste-ao moju poruku)

mogu samo reći;
WOW!

valjat će snimati ove stvarčice!

nek sad neko kaže da hrvati ne znaju za zajebanciju.

odličan 5!

repriza u 01:10 večeras...

tada to snimam i enkodiram u realvideo....
i4004 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2004., 23:24   #17
HTV1
20:05 GENIJALNI UM, američki film
22:20 OBITELJ SOPRANO 5., serija (12) (1/13)
23:30 FROSTOV PRISTUP 10., mini-serija (12) (1/3)
01:10 ZLIKAVCI, zabavni program (repriza)
01:25 PRIJATELJI 10., humoristična serija (1/18) (repriza)
01:55 8 JEDNOSTAVNIH PRAVILA ZA DEČKE MOJE KĆERI TINEJDŽERICE, humoristična serija (1/18) (repriza)
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2004., 01:36   #18
katastrofa!
sinkronizacija je u k!
prodaju istu foru kao i u zločestoj djeci. istu, istu, istu!
a to smo već toliko puta čuli. švec kao papa itd.... ne znam kako to zvuči onima koji nisu slušali zlo dje na radiju, al meni je ovo šit i katastrofa! i ne znam koji im je onda point zadržat emisiju zločeste djece na radiju. i ne znam kako im na tom radiju dozvole da istu stvar rade na telki.
katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2004., 01:44   #19
toliki hvalospjevi...

E, jel to samo meni potpuno neduhovito?
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2004., 01:53   #20
malo prekratko to traje.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.