Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2005., 02:29   #141
Quote:
kokakoka kaže:
mislim da me nisi shvatio, zlikavci su mogli napraviti svoj mali javni show, ...
Mogli su, ali nisu, ili možda hoće - ne znam.

Ali opet ponavljam da im je svećenstvo dalo priliku da se reklamiraju vrlo povoljno, tj. besplatno. I oni su svi skupa to objeručke prihvatili.

Uopće ništa nisam rekao u vezi toga da kakav je HRT, a nisam ni reagirao, jer nije da se ne slažem s tvojom izjavom.

Sad samo čekam da oni koji se kriju iza "Laku noć 'Rvacka" shvate lekciju i počnu malo jače opandrčavati po crkvi.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 13:03   #142
Quote:
kokakoka kaže:
sad su jako ponosni što ispadaju face, a ranije su skidali s programa serije i filmove koje su smatrali (potencijalno) nepoćudnima, čak i ako su ih već bili najavili u programu. onda bi ti naslovi nestajali preko noći "zbog tehničke neispravnosti"
ne znam na koje razdoblje mislis, ali ranije su bili drugi urednici. htv nije borg
__________________
the workers are going home
Ponor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 13:42   #143
Quote:
Ponor kaže:
ne znam na koje razdoblje mislis, ali ranije su bili drugi urednici. htv nije borg
zapravo si dobro napisao, HTV je borg! i određeni urednički potezi nemaju nužno veze s individualnim odlukama nego s "politikom kuće". a politika kuće donedavno je bila: "crkvi ne pakovati & pedere ne puštati ".
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 14:48   #144
Quote:
kokakoka kaže:
zapravo si dobro napisao, HTV je borg! i određeni urednički potezi nemaju nužno veze s individualnim odlukama nego s "politikom kuće". a politika kuće donedavno je bila: "crkvi ne pakovati & pedere ne puštati ".
politika kuce ne postoji, vise mi se cini da je to sve skupa jedan cuspajz. postojala je negdje tamo do kraja prve hdz ere. sad oscilira prema tome kako se mijenja zakon i ljudi na celnim pozicijama. tak da ovaj htv danas nije isti kao od prije dvije godine, a jos manje kao onaj od prije 10, npr.
__________________
the workers are going home
Ponor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 15:36   #145
ja sam jednim dijelom protiv, a jednim za... Mislim da su treebali promijeniti gals učitelja jer oponaša papu Ivana Pavla II., a to im baš i nije smiješno...

Ovo ostalo - taj njihov humor može proći, onak samo da se dobro nasmiješ!
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 15:57   #146
pa nek oponasaju papu..ko im brani....
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 21:50   #147
Quote:
Ponor kaže:
politika kuce ne postoji, vise mi se cini da je to sve skupa jedan cuspajz. postojala je negdje tamo do kraja prve hdz ere. sad oscilira prema tome kako se mijenja zakon i ljudi na celnim pozicijama. tak da ovaj htv danas nije isti kao od prije dvije godine, a jos manje kao onaj od prije 10, npr.
da, htv danas nije isti kao prije 2 ili 10 godina. da se nije pojavila konkurencija - bio bi.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 23:04   #148
Quote:
kokakoka kaže:
da, htv danas nije isti kao prije 2 ili 10 godina. da se nije pojavila konkurencija - bio bi.
ne bi. mijenjao se i dok nije bilo nove i rtl-a, kako se mijenjao zakon o hrt-u. al bi sigurno sporije napredovao.
__________________
the workers are going home
Ponor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 09:29   #149
Quote:
Ponor kaže:
ne bi. mijenjao se i dok nije bilo nove i rtl-a, kako se mijenjao zakon o hrt-u. al bi sigurno sporije napredovao.
Istina, mijenjao se ali prilično sporo. Konkurencija ga je bitno ubrzala i danas se na htv-u može gledati osjetno bolji program nego do prije koju godinu. Makar mjesta za poboljšanje ima na pretek.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 10:25   #150
HHO mi se GADI.
ne podrzavaju oni zlikavce, nego su jednostavno protiv Crkve.

ja sam najveci obozavatelj zloceste djece kojeg poznam - i ne gledam zlikavce... ne zato sto vrijedjaju moju vjeru, nego jer jednostavno nisu smijesni.

90% Hrvata su katolici. ako ih se dovoljno osjeca uvrijedjenim da potpise peticiju, HTV MORA ukinuti seriju - jer ju isti ti katolici placaju... a vi svi ubercool trendy cinici se mozete pokrit usima i gledat laku noc hrvatska.
da je meni toliko stalo do toga, potpisao bi peticiju i prestao placati pretplatu... ali eto, necu. jer su zlikavci jednostavno NEMAJU nista smijesno za rec, pa idu za tocno ovakvim reakcijama - jer i los publicitet je publicitet.
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 11:22   #151
Quote:
BootBoy kaže:
90% Hrvata su katolici.
A barem 80% veći katolici od Pape. I ovog živog i onog neživog.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 11:28   #152
Quote:
Mr Smoogj kaže:
A barem 80% veći katolici od Pape. I ovog živog i onog neživog.
tako su se deklarirali na zadnjem popisu.
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 11:40   #153
Quote:
BootBoy kaže:
tako su se deklarirali na zadnjem popisu.
Pitam se kako bi se deklarirali da je u popisu postavljeno pitanje:
"Jeste li
a) pametni;
b) glupi?"

Mogu se ja deklarirati tuljanom, ako mi se hoće.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 11:41   #154
Quote:
BootBoy kaže:
HHO mi se GADI.
ne podrzavaju oni zlikavce, nego su jednostavno protiv Crkve.

ja sam najveci obozavatelj zloceste djece kojeg poznam - i ne gledam zlikavce... ne zato sto vrijedjaju moju vjeru, nego jer jednostavno nisu smijesni.

90% Hrvata su katolici. ako ih se dovoljno osjeca uvrijedjenim da potpise peticiju, HTV MORA ukinuti seriju - jer ju isti ti katolici placaju... a vi svi ubercool trendy cinici se mozete pokrit usima i gledat laku noc hrvatska.
da je meni toliko stalo do toga, potpisao bi peticiju i prestao placati pretplatu... ali eto, necu. jer su zlikavci jednostavno NEMAJU nista smijesno za rec, pa idu za tocno ovakvim reakcijama - jer i los publicitet je publicitet.
Osobno sam protiv zabrane zlikavaca..what a hell komu se nesviđa nek promjeni program!

ali bih volio vidjeti reakciju HHO-a i ostatka "branitelja medijskih sloboda" ako bi zlikavci počeli pričati viceve tipa: "ide Hitler kroz konclogor..."
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 11:42   #155
Quote:
Mr Smoogj kaže:
Pitam se kako bi se deklarirali da je u popisu postavljeno pitanje:
"Jeste li
a) pametni;
b) glupi?"

Mogu se ja deklarirati tuljanom, ako mi se hoće.
pa deklariraj se!
isto tako mozes i potpisati peticiju ako hoces!

u cemu je problem, sto ti nije jasno?
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 11:44   #156
Quote:
BootBoy kaže:
u cemu je problem, sto ti nije jasno?
Meni je sve jasno.

To što ću se deklarirat tuljanom, neće me i činiti tuljanom.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 11:46   #157
Quote:
Mr Smoogj kaže:
Meni je sve jasno.
još samo reci bili se deklarirao kao pametan ili glup?
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 11:47   #158
Quote:
Mr Smoogj kaže:
Meni je sve jasno.

To što ću se deklarirat tuljanom, neće me i činiti tuljanom.
i od CITAVOG topica, vrijedjanja Crkve, dosadnih zlikavaca, glupavog HHOa koji tura nos di mu nije mjesto - ti se uhvatis cinjenice da se 90% Hrvata izjasnilo katolicima!? to je tvoj problem?
pa otvori si poseban topic, onda.
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 11:51   #159
Quote:
BootBoy kaže:
i od CITAVOG topica, vrijedjanja Crkve, dosadnih zlikavaca, glupavog HHOa koji tura nos di mu nije mjesto - ti se uhvatis cinjenice da se 90% Hrvata izjasnilo katolicima!? to je tvoj problem?
Kao prvo, ja sam prvi spomenuo guranje HHO-a svugdje.
A kao drugo, uhvatio sam se činjenice da je tebi argument opravdanosti eventualnog skidanja Zlikavaca (koje, by the way, ne gledam jer mi nisu smiješni) to što 90% Hrvata sebe doživljava katolicima.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 11:55   #160
Quote:
Mr Smoogj kaže:
Kao prvo, ja sam prvi spomenuo guranje HHO-a svugdje.
A kao drugo, uhvatio sam se činjenice da je tebi argument opravdanosti eventualnog skidanja Zlikavaca (koje, by the way, ne gledam jer mi nisu smiješni) to što 90% Hrvata sebe doživljava katolicima.
ja sam rekao :
Quote:
90% Hrvata su katolici. ako ih se dovoljno osjeca uvrijedjenim da potpise peticiju, HTV MORA ukinuti seriju
u cemu je problem?
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.