Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2011., 15:50   #41
još nešto..jel ima koji music player s marketa na koji mogu postavit cover pjesme i da mogu gledat lyricse bez internet veze?
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 16:38   #42
Koja kamera sa marketa ima opciju da na slici ispise vrijeme i datum slikanja?

- spojeno -

Nasao sam. Vignette ima timestamp a i ima automatski blic na X10. MAlo je bagovita ali nije lose sve u svemu.

Zadnje uređivanje tomisličak : 28.09.2011. at 18:09. Reason: spojeno
sasa90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 19:21   #43
Potrebna mi je ona zaštita da mi mobitel (Galaxy Fit) neide automatski na net. I pitanje usputno..jel mi se skidaju megabajti ako sam sada na svojem wirelessu a nisam nikako iskljucio internet mobitela..
jajaja333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 23:50   #44
jel netko koristi aplikaciju za zynga texas holdem poker preko facebooka?? neznam zasto mi nece raditi? pise Could not process facebook user...i tako stalno...prije je radila...bio sam je sada ponovno instaliro i instaliro update kao ta neka nova verzija i opet nece...pomoc?
daky123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 13:46   #45
Pozdrav forumaši,zanima me koja je dobra aplikacija za skidanje covera pjesmi?Probao sam iTag,ali zanima me da li ima koja bolja aplikacija?
ikaoivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 15:20   #46
Ovako, ja sam skinuo jednu knjigu od Ante Tomića u pdf formatu, a na mobitelu imam aplikacije Books od Google-a i Planet 9 od tht-a. Sad me zanima jel ja mogu kako taj pdf prebaciti u neku od tih aplikacija i kako, ili ne mogu ali postoji neki drugi čitač. Jer mi je malo nezgrapno u Adobe Readeru to čitati, pa molim vas za pomoć. Tnx!!""
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 11:09   #47
Jel netko koristi viber? Zanima me jel on služi samo za pozive i poruke onome ko ima viber ili prema svima (logicno samo ko ima viber)? Kad sam instalirao viber poslao mi je neki kod u poruci, no međutim nije me nigdje tražio taj kod da upišem. Kad uđem u njega odmah mi je izbacio u imenik ko ima viber registriran. Sad, zvao sam par poziva (normalnim putem) i prekidalo mi je. Jedan drugi prijatelj kojem sam reka da ga instalira mi je isto reka da ga je prekidalo i da ga je deinstalira. Jel ko zna u cemu je problem?
moby-split is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 14:27   #48
Quote:
moby-split kaže: Pogledaj post
Jel netko koristi viber? Zanima me jel on služi samo za pozive i poruke onome ko ima viber ili prema svima (logicno samo ko ima viber)? Kad sam instalirao viber poslao mi je neki kod u poruci, no međutim nije me nigdje tražio taj kod da upišem. Kad uđem u njega odmah mi je izbacio u imenik ko ima viber registriran. Sad, zvao sam par poziva (normalnim putem) i prekidalo mi je. Jedan drugi prijatelj kojem sam reka da ga instalira mi je isto reka da ga je prekidalo i da ga je deinstalira. Jel ko zna u cemu je problem?
Da, samo viber i viber.
Kod i meni je prvi put tražio, za drugi mob i broj samo poslao ali nije tražio.
Problem u prekidanju je kod signala. Najbolje ti radi kod wi-fi signala i kad si blizu routeru. Na 3g ti je brzina nestalna i varira pa zato prekida.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 08:25   #49
Mislim da se nismo razumjeli. Prekida me kad zovem normalnim putem, ne preko vibera. I kad sam ga makao više neprekida.
moby-split is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 09:18   #50
Quote:
moby-split kaže: Pogledaj post
Mislim da se nismo razumjeli. Prekida me kad zovem normalnim putem, ne preko vibera. I kad sam ga makao više neprekida.
Ne znam onda, ja imam vibera i ne prekida ni priko njega ni normalno.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 17:12   #51
ljudi, zanima me gdje mogu nabaviti aplikaciju Reactable za Android?
marijanooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 17:53   #52
Quote:
marijanooo kaže: Pogledaj post
ljudi, zanima me gdje mogu nabaviti aplikaciju Reactable za Android?
http://hotfile.com/dl/121428509/c75a...obile.v1.1.apk
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 21:39   #53
hvala lijepa

ali sad mi se javlja jos jedan problem - kada prebacim file u mobitel i hocu ga pokrenuti, kaze mi "greška analize paketa"..

a kada ga probam pokrenuti s ASTRO file managerom, prazan je summary i nema mi opcije install app :/ kada didem na details, kaze "could not open file"...

da li negdje grijesim ili treba mobitel biti rootan ili kako to vec ide
marijanooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 23:41   #54
Ne treba biti rootan za instalira apk. Trebaš samo pronaći tu datoteku pomoću nekog file managera i instalirat ju. Ja sam isto to skinuo i bez problema instalirao, ali kasnije nije radila kako treba.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 12:48   #55
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Ne treba biti rootan za instalira apk. Trebas samo pronaći tu datoteku pomoću nekog file managera i instalirat ju.
Quote:
marijanooo kaže: Pogledaj post
a kada ga probam pokrenuti s ASTRO file managerom, prazan je summary i nema mi opcije install app :/ kada idem na details, kaze "could not open file"..
anyone else?
marijanooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 13:06   #56
Quote:
marijanooo kaže: Pogledaj post
anyone else?
Koji mobitel? I koji Android? Možda je do toga.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 13:18   #57
samsung galaxy s i9000

firmware version: 2.1-update1
marijanooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 13:29   #58
Quote:
marijanooo kaže: Pogledaj post
samsung galaxy s i9000

firmware version: 2.1-update1
Vjerojatno je neka grešaka s tom datotekom.
Probaj u google napisati "imeaplikacije apk" i naći drugu!
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 13:35   #59
probao sam 4 razlicite aplikacije svaki put ista stvar.. nije do toga...
marijanooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 05:51   #60
Quote:
marijanooo kaže: Pogledaj post
probao sam 4 razlicite aplikacije svaki put ista stvar.. nije do toga...
menu-settings-applications-unknow sources, na ovo zadnje provjeri jel ti omogućeno tj. jel ti kvačica tu
__________________
imam čvrsto razvijenu slabu volju
Eppur si muove is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.