Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2016., 12:20   #1
Thumbs down Bol tijekom seksualnog uzbuđenja

Pozdrav!

Već neko vrijeme imam problem kada sam uzbuđena i već sam se počela brinuti da nikad neću moći inati normalan seksualan odnos s drugom osobom. Još uvijek sam djevica, a ovaj problem imam već skoro godinu dana. Naime, kada sam napaljena boli me vaginalni otvor i mišići s lijeve i desne strane te ispod vaginalnog otvora. Bol je tupa, kao da netko s prstima gura iznutra, a kada me zaboli mogu i pritisnuti ta mjesta gdje me boli pa je osjećaj kao kad natučem koljena i pritisnem modricu. Bol može trajati par minuta i često ode samo od sebe, ali još uvijek ne mogu dokučiti što prouzrokuje bol ama baš svakog puta. Nema penetracije; samo boli od uzbuđenja.

Išla sam i kod ginekologinje, rekla da je anatomski sve u redu, da nije endometrioza, ali s obzirom da sam djevica ne može napraviti potpuni pregled jer je himen još uvijek na mjestu.

Čitala sam negdje da je moguće da imam disfunkciju vaginalne pregrade te bi trebala ići kod fizioterapeuta da mi to "otkoči", ali mislim da u Hrvatskoj to trenutno ne postoji.

Ako itko ima iskustva s ovakvim problemom bila bi jako zahvalna. Trenutno mi se čini da seks neće biti baš zabavno iskustvo ako ću se morat borit s ovim do kraja života.
Trlja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 14:19   #2
Grce ti se vaginalni misici. Nekim zenama se to zna desiti nakon orgazma i zna bit dosta bolno. Probaj piti magnezij i vjezbaj kegleove vjezbe stezanja i opustanja istih, kao da pokusavas suzdrzati mokrenje.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 20:49   #3
I ja imam taj problem i kod mene je to zbog proširenih vena. Drugi put pitaj ginekologicu imaš li proširene vene u zdjelici i izvana. Većinom ti to neće ni spominjati kod pregleda jer ih jako puno žena ima i većinom nemaju nikakve probleme zbog toga.
ysera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:12.