Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2018., 17:16   #1
Miš u autu

Primjetim dana ispod auta neke mrvice spuzbe, otvorim haubu kad imam sto viditi, mis je razmrvio svu onu spuzvu koja se nalazi ispod poklopca haube, napravio svinjac zesci, prosuto sve po motoru... Auto zasad nista ne javlja od greski, tako da nije valjda neke zice pregrizao.
Jel imate kakvih rjesenja dobrih da ga uklonem dok nije jos vecu stetu napravio?
MjezZza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 17:22   #2


stavi mišolovku...sa malo slanine..
__________________
"jinglebell, jinglebell, jinglebell rock
all I wanted is you to fuck..."
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 17:36   #3
Quote:
MjezZza kaže: Pogledaj post
Primjetim dana ispod auta neke mrvice spuzbe, otvorim haubu kad imam sto viditi, mis je razmrvio svu onu spuzvu koja se nalazi ispod poklopca haube, napravio svinjac zesci, prosuto sve po motoru... Auto zasad nista ne javlja od greski, tako da nije valjda neke zice pregrizao.
Jel imate kakvih rjesenja dobrih da ga uklonem dok nije jos vecu stetu napravio?
Imaš u poljoprivrednoj otrov za miševe u obliku mamaca. Stavi preko noći dva-tri pod haubu i ispod motora.
Uz malo sreće biti će eliminiran.
bojanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 17:41   #4
Misolovka, otrov, ljepilo.

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
amaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 19:12   #5
Ostavi auto preko noći van garaže pa će pobjeći. ili stavi ljepilo na karton i na ljepilo malo čokolade ili orasa i do jutra će se sigurno uhvatiti
lordhart is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 19:13   #6
Maca opet ne radi svoj posao?

Uskrati joj malo Whiskasa.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 19:24   #7
kupi si "Tom i Jerry" strip iz 70-tih i 80-tih i procitaj, tamo ti je resenje za tvoje muke!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 19:43   #8
Ko ne voli životinje taj ne voli ni ljude . Sramite se .


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 20:25   #9
Zatvori auto u garazu i ostavi ga da radi
neznalica1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 20:30   #10
prije par mjeseci dva mačića mi se zavukla ispod desnog fara od sprintera. Nebi ih bog istjerao, 30 km su mijaukali. Samo da ne ulete pod remen, mislio sam. I nisu. Izašli van ispred skladišta na novom odredištu. Jedan se odmah uspeo u motor Atega i iskrcao negdje oko Makarske, a drugi poslužio kao marenda paščetinama koji čuvaju žicu. Nažalost
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 20:41   #11
sad ozbiljno, rjesenje, i to prirodno... stavi zmiju u auto... mis ce izic bez problema...
wifi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 20:51   #12
poskok ili može i bjelouška?
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 21:16   #13
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
prije par mjeseci dva mačića mi se zavukla ispod desnog fara od sprintera. Nebi ih bog istjerao, 30 km su mijaukali. Samo da ne ulete pod remen, mislio sam. I nisu. Izašli van ispred skladišta na novom odredištu. Jedan se odmah uspeo u motor Atega i iskrcao negdje oko Makarske, a drugi poslužio kao marenda paščetinama koji čuvaju žicu. Nažalost
Ja sam jedno mijaukalo vozil na šasiji Iveka, oko kardana.... A gazda mijaukala vozi iza mene, i čeka da stanem da si skupi hrpu dlaka
Naravno da je preživela, niš gadu ni bilo.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 21:53   #14
Prije par godina jedan mačak se doma uvukao kod 1.6TD, ujutro ide stari na posao i počne verglat, mačak izbacio klinasti remen i pobjegao glavom bez obzira. Bio je malo ozlijeđen na prsima al zaraslo.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 22:34   #15
Jedan na poslu isto tak, zavukel se pod haubu, bez nešto dlaka ostal, remen na mjestu. Za par mjeseci nastradal pod kotačima istog auta, par metara dalje.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2018., 06:35   #16
Quote:
neznalica1111 kaže: Pogledaj post
Zatvori auto u garazu i ostavi ga da radi

LOL

Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
poskok ili može i bjelouška?

Ja mislio da je na punicu mislio :P
Nikomah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2018., 07:43   #17
Ja sam miša uhvatio u gepeku sa čašom i pola oraha. Namjesti se pola oraha tako da jezgra bude prema unutrašnjosti čaše i na orah se nasloni čaša, miš dođe ispod pipne jezgru oraha i poklopi ga čaša. Prvi dan se odmah uhvatio. Kasnije sam vidio da mi je napravio gnijezdo ispod zadnjeg sjedala, nisam ni skužio da je unutra dok nije pojeo šrot iz gepeka koji mi je ispao iz vrećice (hrana za šarane, išli smo pecati).

A kada smo opet išli pecati prijatelj stavlja svoju transportnu vreću u gepek i iz vreće iskoči miš. Kada smo došli kući parkiram auto u dvorište i otvorim gepek, sjedimo na terasi i pijemo pivo i miš sam iskoči iz gepeka, nisam ga morao ni hvatati.
Kunguru is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2018., 10:10   #18
Quote:
MjezZza kaže: Pogledaj post
Primjetim dana ispod auta neke mrvice spuzbe, otvorim haubu kad imam sto viditi, mis je razmrvio svu onu spuzvu koja se nalazi ispod poklopca haube, napravio svinjac zesci, prosuto sve po motoru... Auto zasad nista ne javlja od greski, tako da nije valjda neke zice pregrizao.
Jel imate kakvih rjesenja dobrih da ga uklonem dok nije jos vecu stetu napravio?
Evo Scotty ti pokaže
https://www.youtube.com/watch?v=93nj...l=ScottyKilmer
Managarium is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2018., 10:28   #19
Počešljaj nekog psa (kao ja od mojeg gazde) i stavi dlake na mjesto gdje je bio miš + na dva-tri mjesto uokolo.
i-man is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.