Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2016., 15:21   #361
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
josh
pozdrav dugo te nisam čuo

di si do sad?
Ma pusti me nervoza me ovih dana pere. Pijem ko lud da preživim ove dane. Samo da se nekak uguramo na treću poziciju! No ne smijemo ovdje chetat bum odmah dobil ban. Ispričavam se na off-u . Sretno Mikiju sa podjelom imovine nakon rastave!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 15:33   #362
da, spava mi se jer sam odgledao australce protiv amera
odličniiiii
a ne brinemza Mikija, iako, kad smo pričali o tome, bilo mu je žao...mislim da on to ne smatra definitivnim razvodom
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 15:37   #363
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
da, spava mi se jer sam odgledao australce protiv amera
odličniiiii
a ne brinemza Mikija, iako, kad smo pričali o tome, bilo mu je žao...mislim da on to ne smatra definitivnim razvodom
Mene je malo ipak Dellavedova iznenadio. Nisam mislio da ima to u sebi. No ipak bolje s njima neg s amerima. Ne znam bumo vidli kak bu se to rasplelo. Nekako ta njegova žena uživa u prijateljevanju s teglićem malo ipak previše. Teško bu to Miki izdural.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 16:40   #364
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Mene je malo ipak Dellavedova iznenadio. Nisam mislio da ima to u sebi. No ipak bolje s njima neg s amerima. Ne znam bumo vidli kak bu se to rasplelo. Nekako ta njegova žena uživa u prijateljevanju s teglićem malo ipak previše. Teško bu to Miki izdural.
Pa dobio je tu par savjeta da stavi pregacu i primi se usisavaca jer nista ne vraca brak na mjesto kao ciscenje i kuhanje.
Ja mislim da je miky zavrsio hlebinsku skolu i da jedini misli da mu dostavljac ne jebe zenu.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.