Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2016., 21:32   #161
klon s mojim avatarom

ja ne razumijem zašto si ostavljala posao. mislila sam zbog udaljenosti, a onda u opširnijoj priči ispadne da se nisi htjela vraćati na taj posao zbog ega. ono, da, zašto si ostavljala posao?
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 22:28   #162
Meni nisu jasni ti koji sami vode dvostruke živote, a čude se drugima.
Isto tako nije mi jasno zašto svi lažu da imaju "savršen" brak a na kraju zahvaljujući znatiželjnicima, istina izađe na vidjelo.
Zašto se ljudi ne potrude da im brak/život bude onakav kakvog se trude prikazati drugima?
Ti si našla ljubavnika, al vjerojatno je i on već tada imao ljubavnicu čim ti je sa "čudnim smješkom" rekao da možeš naći ljubavnika.
Za sve je potrebno dvoje. I za prevaru, i za loš brak.
Ovo pismo ti može biti prekretnica ili jednostavno pređi preko toga kao većina koja tu sad izigrava nešto drugo i vodite svaki svoj dvostruki život dok nekom to ne dosadi, mužu vjerojatno, pa te istjera radi neke mlađe.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 22:57   #163
Istina je..ne ono što se predstavlja...a to je.. da ne smeta ljubavnica...nego što sa njim dijeli neke osobne priče...e zapravo to nije istina...

Istina je da smeta ljubavnica (ako ćemo iskreno)..pivrijeđen je ego..mala i ljubomora je tu..jer ipak ja mogu..on ne može..
Dobro je dok je panj na kauču..ipak je samo moj

Da je zapravo dijeljenje intime problem...rekla bi ...ok imaš ljubavnicu...ali nemoj baš sa pričati obiteljske probleme...

Zapitaj se..da li bi smetalo ako bi o tome pričao sa sujedima?
Ako je odgovor negativan..onda je sve gore navedeno istina.
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 21:49   #164
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
zanima me kako biste reagirale na slijedeće:

u stabilnom ste braku, uvjerene da vam je partner vjeran.
ima posao, brine o vama, o djeci, autu, o kućanstvu, vikendom je doma i nemate razloga sumnjati u njegovu vjernost.

jedan dan, iz vedra neba, primate pismo u kojem ste naslovljeni vi, čitate: poštovana xy, tvoj suprug ti nije vjeran. bio je sa mnom tada i tada, tu i tu. upoznali smo se tu i tu, na taj i taj način, znam o vašem životu to i to, da živite tako i tako, on o tebi priča to i to, o tastu i punici to i to, o šogorici to i to itd...pišem ti jer mislim da zaslužuješ istinu i da znaš što ti muž radi iza leđa. ta priča je za mene gotova.

dakle, čitate stvari koje de facto možete znati samo vi i on, intimne detalje koje nitko ne može znati ako nije s njim bio "u krevetu", njegove slabe točke, neispunjene želje i maštarije.

provjerom navedenog datuma shvaćate da doista nije bio kod kuće u to vrijeme, jer je to veče bio s "dečkima na pivi". ukratko: sve što je napisano u mailu je istina. u šoku ste, u nevjerici, ne želite vjerovati, ali svjesni da je sve napisano najverojatnije istina. što biste napravile, kako biste postupile?

Hoćete li zatražiti objašnjenje od muža?
Hoćete li odgovoriti na to pismo?
Hoćete li nijekati mogućnost da je sve to istina? (iako je sve napisano upravo to - istina)
Hoćete li kriviti njega ili nju?
Nećete spominjati mužu pismo?
Pravit ćete se da se nije ništa dogodilo?
Izbaciti ga iz kuće/otići od njega?
Hoćete li samu sebe uvjeriti da to nije istina jer eto, netko vam želi razoriti brak?

Ili možda nešto deseto?
Pozvala bih je na kavu i cekala da muz dodje s posla. :klap:
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 15:13   #165
Nebi puno komplicirala.
Nebi nis poduzimala pa bi vidjela kako ce taj bolesni babij um pobjesniti kad vidi kako ti jos vise sretnija u braku i ignoriras pizdarije i tudu ljubomoru.
A u meduvremenu bi ga malo sljedila.Kad bi privavila dokaze i dobila bi jos podosta pisama jer onaj tko ti zelji razoriti brak nece se zaostaviti tek tako...pa bi poslje sve to njemu lagano sa masnom upakirala i cekala objasnjenja.
Posto je kristalno jasno da te naravno vara i odaje sve svoje intimne tajne i ceznje i maste kako tebi tako i onoj drugoj na tebi je da odlucis hoces li sa nim dalje ili ne...Ako ti je toliko dobro i sve stima onda nemoj dizat prasinu. Na kraju krajeva ostat cete vas dvoje staraca zadovoljni a ne usamljeni.
A muske kad tad varaju svi jer prirodno nemoguce da covjek se zaveze za jednu...
Nedi i ti sebi ljubavnika isto tako kao i on po istom scenariju.
Neka ni on nesluti da ti imas sa strane. Treba nih varat isto kao i oni nas. Price o vjernosti su vremena Princeva i princeza .
__________________
Alisa
Taja70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 22:36   #166
Sorry. Jos mi nesto palo na pamet.
Mozda te i nevara.
Ovo je ociti primjer zenske ljubomore na tudu srecu.
Najvjerojatnije da nekoj prijatelici (mozda koju ni neznas...)
ili nekoj konobarici i zeni u drustvu na pivi koja stalno u kaficu za sankom ili jednostavno nekoj s posla s kojom provodi vecinu vremena pa neizbjezno komuniciraju satima i koju smatra sveticom-prijom najboljom, najpozitivnijom i naj..naj...naj....sve o svom zivotu prica.
Muske neznaju da zene mogu bit toliko podmukle i okrutne kucke da se pretvaraju najbolje prije kad se musko hvali svojom srecom. a zapravo ona bi njega sebi u krevet bas zbog toga sto je tako sretan s tobom. A ona nema takvu srecu ni ti je tko zeli ni ti je tko volji. I baba postaje frustrirana . Po-sto po- to hoce tipa da prevari svoju dragu i voljenu zenicu.
Takve spremne na sve.
A uz to znaju puno detalja iz vase privatnosti jer je naivan muzic sve ispricao dok se ona smijulila ka sa puno razumjevanja i komantarima kako joj je drago za njegovu srecu.👎👎👎. (mos mislit...😬😬&#128556

Nazalost to je najsigurnij scenarij tvoje situacije!!!

Povlacim svoju predhodnu predpostavku da on tebe 100% vara. Najvjerojatnije da i ne.

Imala sam takav slucaj sa prijom decka s kojim sam 3 g. zivjela. Prija pod nazivom "najbolja prija..." (a ja bi njega znala pitat - a sto sam ti ja onda??? ). Ja sam znala za nju jer je odusevljen sa njom bio. Ali ona nikako nije htjela znat za mene. Bili smo vec 3 ili 4 mjes. u vezi i govorila sam njemu da je dovede na kavu kad god hoce kod nas medutim ona nikako nije izjavila zelju. A on kod nje na kavu odlazio redovito. I to bez mene. Uvjek pod izgovorom da je to za vrijeme posla ili da sam bila tad ja zauzeta pa su oni znali da ja nemogu doci.
Njene pozive njemu na mob. nabrajali su se najmanije 10 puta dnevno u bilo koja doba dana i noci.
Svako jutro nam je pocinjalo sa njenog poziva. Cak i nadjeljno.
Radili su skupa u firmi. Sto je jos gore ona njega preporucila u tu firmu pa kao osjecao se duzan prema njoj.
Ona imala jako nesretan brak a lipa ko slika i nije mogla podnjet kad prijatelj napokon nasao ljubav i podjelio s njom najsretnije dozivljaje. (on budala njoj cak i intimne trenutke pricao toliko bio odusevljen svojom srecom i zaljubljen u mene . Nije shvacao naivno musko da zena samo postala bolesno ljubomorna na njegovu srecu.)
Ja sam shvatila da ona odlucila po sto po to unistiti nasu vezu.
Horor sa njom trajao 6 mjes. dok on nije otisao iz te firme i nije promjenio broj mob.
Sve ovo pricam kao primjer toga sto mi ovo pisamce na tvoj email slici kao OSVETA NESRETNE I LJUBOMORNE NJEGOVE TAKO ZVANE PRIJATELICE OD POVJERENJA . 100% da je tako .
Inace ti ja nevjerujem u musko-zensko prijateljstvo . Ali nije ovdje tema pa necu filozofirat.
Provjeri najprije radi li se stvarno o prevari.
Sad sam sigurna da NE!
__________________
Alisa
Taja70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 22:57   #167
Izbrisi ga s face-a
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 01:23   #168
Utvaram da bih iz takvog pisma pouzdano mogla procijeniti, osjetiti, koliko je istinito. Ukrižano sa stvarnim životom ne bi izdržalo moju provjeru da nije istinito. A ako je, dakako, adio! Bez odlaganja i suvišnih objašnjenja. Što vrijede i čemu služe, ako ja već odlučim koju ću stvarnost prihvatiti?
Netko vas je nekada razuvjerio kod takvog stanja uma? Mene još nije, a sumnjam da hoće.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 18:20   #169
Pismo je mogao i neko od rodbine poslat.
Cak i da je ljubavnica napisala neznam zasto je ljubavnica odmah babaroga..Mozda samo zeli otvorit oci udanoj zeni koja je u zabludi.

E sad. Muz je svo vrijeme lezeran jer je svjestan da financijski ovisite o njemu. Da i imate ljubavnika njega bas briga jer zna da ste u kuci da cete mu prat kuvat.. i da ste takva osoba da ga ne biste tek tako ostavili.
Vas odnos nije prijateljski. Vec vise odnos majke i djeteta.
Obzirom da su sve obveze svaljene na zenu a muz okolo visi po kafićima. Sidi isprid tv-a. kuci mu je sve oprano i čisto.
Autorica je s njim iz kao sazaljenja i misli da on sam ne bi bez nje mogao.
Pri tome jos njen muz sigurno je radi svoje bolesti glumio zrtvicu i sl.
E sad... Nema smisla preispitivat se. Autorice kad ste se udala i vi i on ste bili mladi i tada ste to zeljeli. Proslost se ne moze vratiti i proveli ste i lijepe trenutkke skupa. Virujem da ste puno truda ulozili i zrtve u vas brak. Svjesni ste da brakovi nisu blistavi i nekako ste se pomirili s vasim brakom. Dali ste si oduska s ljubavnikom da se osjetite ponovno pozeljnom ka zenom...
Nemojte mislit da je samo vama brak upao u krizu. Ima hrpa ljudi problema u obitelji i s rodbinom al svi se prave da zive super zivot.
Dosta ljudi zivi u smijurijama od brakova. Ali se ne zele rastat radi osude okoline.

Drzava i standard su nikakvi.
Autorici teme preporucam da odseli u inozemstvo i povede djete za sobom ili djete ode svojim putem.
On nek sjedi na kaucu i pere sebi gače i kuha.
A ona nek zivi sama u inozemstvu i zaradi si švabsku/irsku penziju i osigura si starost a ako djete povede sa sobom njemj budusnost.
Znam da je drastican potez.
Al u inozemstvu uz puno bolju placu. Uz svoj mir. Daleko od primitivnih hrvatina koji lizu oltare. Zena bi lakse prebrodila razvod. Imala bi para za manikure pedikure. Nasla kakvog novog lika. Zaradila sebi pristojnu penziju.

E sad. Ili to.
Ili zivit s njim ostatak zivota i nac sebi ljubavnika i ne opterecivat se sto ljudi laju okolo.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 14:40   #170
Ja bih joj napisala:
Poštovana, žao mi je što Vas je moj muž u bilo kakvom smislu povrijedio. Vaš email odaje da ste duboko nesretni i povrijeđeni. Nažalost, ovo mi nije prvi takav email. Muž i ja imamo otvoreni brak i savjetujemo se oko žena koje bira. Još naime nije usvojio vještine elegantnog ostavljanja ljubavnica. Ovim putem se u svoje i muževo ime još jednom ispričavam.
Onda bih čekala da mi on kaže ado tada bih svaki dan pekla kolače :-)
__________________
Some folks are wise, some are otherwise
šal_od_kašmira is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 16:19   #171
Ne zaboravimo da varalica zna izostaviti dio da ima suprugu ili reći tu činjenicu tek nakon prevare ili kad vidi da se druga strana zagrijala.
Jednom sam poželjela napisati pismo dotičnoj jer mi se ovo gore desilo ali nisam samo sam prestala da se javljam dotičnom koji je svakodnevno održavao kontakt samnom. Znala sam da će takav varati nju i dalje ali da to ne moram biti ja i da mi je savjest čista. Kopkalo me to dugo jesam li joj trebala napisati nešto ili ne ali išla sam s tim da žena uvijek osjeti štima li ili ne sve i nisam željela da budem negativac zbog neko dvoje nebitnih ljudi u mom životu.

Tako da vjerujem da je pismo koje je dobila autorka istinito i da odluči što želi s time, ljubavnica je ispala više nego fer, dala joj je malu prednost s tim da i ona zna ono što njen muž zna.
Svakako ne bih reagirala burno pred mužem već bih čekala da mi se sve slegne i onda reagirala. Pratila bih malo situaciju i njegovo ponašanje.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:16.