Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2017., 23:00   #621
ja iskreno ne kuzim zakaj se ljudi zene..ja se ne bum nikad udala...
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 06:49   #622
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
a ne, ovi moji su bili dobronamjerni i upozoravali me na vrijeme, samo ja nisam slusao starije i iskusnije

ne, nije ona takva, ona je drugacija!!
Jesu ti lijepo rekli? Eto!
Mada su se meni ručkići kuhali i još sam zvata na posao kada ću završiti, da bi sve taman toplo i svježe bilo. Ne daj bože da se podgrijeva
Ja imam sličnu teoriju o prstenjaku i akupresurnim točkama, ali kako utiče na muške (i ako smo i kilice uključili ) - čim se stavi prsten, isključuju se određeni centri u mozgu- racionalno razmišljanja, dolazi do nemogućnosti obavljanja kućanskih poslova..., a i sluh popusti, kao i pamćenje. Ovaj moj ni u vojsku nije išao, ali redovito priča kako se namučio na porodu i kako je dugo trajalo
Eh, ko me tjerao na ravnopravnost
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 11:14   #623
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Jesu ti lijepo rekli? Eto!
Mada su se meni ručkići kuhali i još sam zvata na posao kada ću završiti, da bi sve taman toplo i svježe bilo. Ne daj bože da se podgrijeva
Ja imam sličnu teoriju o prstenjaku i akupresurnim točkama, ali kako utiče na muške (i ako smo i kilice uključili ) - čim se stavi prsten, isključuju se određeni centri u mozgu- racionalno razmišljanja, dolazi do nemogućnosti obavljanja kućanskih poslova..., a i sluh popusti, kao i pamćenje. Ovaj moj ni u vojsku nije išao, ali redovito priča kako se namučio na porodu i kako je dugo trajalo
Eh, ko me tjerao na ravnopravnost

Zašto nisi bila obzirnija s tim porodom da se čovjek ne pati?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 13:00   #624
Quote:
calea kaže: Pogledaj post

Zašto nisi bila obzirnija s tim porodom da se čovjek ne pati?
Meni pala na um misao pri rodjenju sina...dosla na red epiziotomija i sad - ona ima anesteziju i oduzeta je, ekipi je to rutina koju gledaju osamstoti put, u stvari sam u sobi najtraumatiziraniji - ja.
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 13:11   #625
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Meni pala na um misao pri rodjenju sina...dosla na red epiziotomija i sad - ona ima anesteziju i oduzeta je, ekipi je to rutina koju gledaju osamstoti put, u stvari sam u sobi najtraumatiziraniji - ja.
Šta jest jest! Ne može ti se osporit. Al ako se nisi tad srušio u nesvijest, ne računa se
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 13:24   #626
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Meni pala na um misao pri rodjenju sina...dosla na red epiziotomija i sad - ona ima anesteziju i oduzeta je, ekipi je to rutina koju gledaju osamstoti put, u stvari sam u sobi najtraumatiziraniji - ja.
Jel ti vidiš koji stres žene moraju prolaziti u životu? Tako su one svaki put traumatizirane kad muževi uzmu motorku u ruke.
kofilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 13:55   #627
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Meni pala na um misao pri rodjenju sina...dosla na red epiziotomija i sad - ona ima anesteziju i oduzeta je, ekipi je to rutina koju gledaju osamstoti put, u stvari sam u sobi najtraumatiziraniji - ja.
Meni su rekli da za to i služi prsten - kad ti ženu poslije šivaju, da daš mjeru da ti poslije ne bude ko da bacaš bananu u katedralu. 😀
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 13:56   #628
Jasno da postoje, ali za ove koji ne misle tako može žena iscjepati drva, a muž popeglati.
Goku-san is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 14:10   #629
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
Jasno da postoje, ali za ove koji ne misle tako može žena iscjepati drva, a muž popeglati.
Fak.

Imamo plin, a peglu koristimo gotovo nikada. Kako da sada ustanovimo koje je čiji posao?
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 14:20   #630
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Fak.

Imamo plin, a peglu koristimo gotovo nikada. Kako da sada ustanovimo koje je čiji posao?
Ne znam, možda da on otvori plin, a ti ga zatvoriš ?
Goku-san is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 19:47   #631
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
Ne znam, možda da on otvori plin, a ti ga zatvoriš ?
Koliko trebam čekati? Da provjerim upaljačem jel dosta? 😀

Sorry, ova tema je ionako ošla u kurac, baš mi je za zajebanciju.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 08:20   #632
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Fak.

Imamo plin, a peglu koristimo gotovo nikada. Kako da sada ustanovimo koje je čiji posao?
Postoje li muški i ženski poslovi tamo gdje nema nikakvih poslova?

Say what you might, tek kad bude česta pojava da i muško kojem se spomene da je nešto "muški posao" uvrijeđeno frknue nosom, odbije iz principa i poslije blebeće unedogled kako su se uopće usudili svinje seksističke, stvar će biti egal.
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 11:06   #633
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Postoje li muški i ženski poslovi tamo gdje nema nikakvih poslova?

Say what you might, tek kad bude česta pojava da i muško kojem se spomene da je nešto "muški posao" uvrijeđeno frknue nosom, odbije iz principa i poslije blebeće unedogled kako su se uopće usudili svinje seksističke, stvar će biti egal.
Upravo kupila cijevi za odvod, mješalicu i tačke, sve to sama ubacila u auto, pa da ti mahnem
Bilo mi žao dečkića koji mi je rastavljao bubanj od postolja, povrijedio je prst odsrafljujuci (a lijepo sam ga pitala jel' trebam pomoći ) .
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 11:15   #634
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Upravo kupila cijevi za odvod, mješalicu i tačke, sve to sama ubacila u auto, pa da ti mahnem
Ma bezveze, to su sve rijetki poslovi, to se ne broji. :P
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 11:17   #635
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Upravo kupila cijevi za odvod, mješalicu i tačke, sve to sama ubacila u auto, pa da ti mahnem
Bilo mi žao dečkića koji mi je rastavljao bubanj od postolja, povrijedio je prst odsrafljujuci (a lijepo sam ga pitala jel' trebam pomoći ) .
Naruči se na UZV sad
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 11:34   #636
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Naruči se na UZV sad
Moram pitati ZS di je bio 😊
Hajde sad, Sash, zvacu te drugi put kad nađem kućnog pauka, ipak si povrijeđen (mada me sin uvjerava da kad ne možemo imati psa, mogli bi uzeti tarantulu&#128514
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 12:17   #637
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Postoje li muški i ženski poslovi tamo gdje nema nikakvih poslova?

Say what you might, tek kad bude česta pojava da i muško kojem se spomene da je nešto "muški posao" uvrijeđeno frknue nosom, odbije iz principa i poslije blebeće unedogled kako su se uopće usudili svinje seksističke, stvar će biti egal.
Pa šta čekate? Upravo si rekao: sami ste si krivi. 😀
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 12:22   #638
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Moram pitati ZS di je bio 😊
Hajde sad, Sash, zvacu te drugi put kad nađem kućnog pauka, ipak si povrijeđen (mada me sin uvjerava da kad ne možemo imati psa, mogli bi uzeti tarantulu&#128514
ke?
da spasim pauka od rospije?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 12:55   #639
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ke?
da spasim pauka od rospije?

Ti u stvari pomažeš pauku da ga tvoja žena ne umlati? Ja svoje izbacujem žive 😊
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 13:15   #640
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Moram pitati ZS di je bio 😊
Hajde sad, Sash, zvacu te drugi put kad nađem kućnog pauka, ipak si povrijeđen (mada me sin uvjerava da kad ne možemo imati psa, mogli bi uzeti tarantulu&#128514
Nije Sash bio na UZV, Prase ima problem zbog sporadičnih okolokućnih poslova koji je UZV pokazao
calea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:47.