Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2017., 13:41   #781
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
više od godinu dana prije

moja kolegica je u 5 mjesecu ove godine otišla tamo i samo jedan termin su imali slobodan u corberonu. i to u 5 mjesecu.

nije mogla ni birati datum, a kamoli kaj drugo

možda ti je čak prekasno za corberon
Slažem se za Wedding Resort Corberon. Nama je prvi datum (23.6.2018.) bio zauzet početkom veljače 2017. Tako da smo na kraju prebacili svadbu na 2019. (a sad nam se neki čude što već sve sada rezerviramo) i na drugo mjesto. Drugo mjesto smo izabrali isključivo jer je njihov šator prevelik i naših do max 200 ljudi (u najboljem slučaju) bi se u tom šatoru "izgubilo". Uostalom, pošaljite upit (odgovaraju odmah) i to je to. Mislim da je to najjednostavnije, a ne da razmišljate i pretpostavljate, a datumi dotle "odlaze".

Za golf terene mislim da bi još moglo biti mjesta. O fotografima i bendovima da ne pričam - to je većina najboljih kaparena.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 17:33   #782
Evo da i ja napišem koju o svojoj sali. Dakle, imali smo svadbu u sali u hotelu Aristos.
Hotel Aristos vam nudi pregršt hrane, pića dobrodošlice, kolača, izbor torti koja je u cijeni, koktela, slastica, vina, sokova, 6 slijedova jela, uređenje sale,
osvjetljenje sale, noćenje u hotelu za mladence uz poklon doručak u krevet + korištenje spa centra drugi dan.
U cijeni je zamp, izvrsno i divno osoblje na usluzi do 5 ujutro bez ikakvih doplata...
Moram napomenuti da su svi pohvalili hranu, što okus što količine. Svi su rekli da nisu bili na boljoj svadbi i da napokon sa svadbe ne idu gladni. ( osobno sam s puno njih otišla gladna )
Drugi dan smo dobili svu hranu, mogli smo nahranit još jednu svadbu vjerojatno koliko je toga bilo...ja sam dijelila po kvartu jer smo išli na put..
Na raspolaganju vam stoji divna gospođa koja je uz vas i sve što vas zanima. Isplanirat će svaku vašu želju,
ali i iskreno reći svoje mišljenje ako se s nečim ne slaže.
Ja sam donosila svoje čaše, poklone za goste u kutijicama, kutiju za koverte i samo molila da mi to negdje smjeste, na kraju su sve to lijepo uredili i uklopili da ni sama nebi mogla bolje.
Također, u cijeni je i predivan slatki stol. Ljudi se nisu odvajali od tog stola. Prefine razne tortice, mussevi, kremice..
Znači definitivno dajem ocijenu 5/5.
Svi su divni i ljubazni, moj dan je izgledao kao bajka, sve raskošno, a opet ne pretjerano...
u svakom slučaju, nećete pogriješiti.
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 11:25   #783
Prošli vikend smo slušali Beattu u Spoon-u. Sala je lijepa, moderna, konobari ljubazni, cijene menija razumne. Wc oko 22h već nije imao papira za ruke al vjerujem da su kasnije nadopunili. Hrana je fino mirišala ali nismo htjeli probavati iako nam je bend nudio. Jedina zamjerka je ta što nam je bilo poprilično vruće, a samo smo sjedili (i to na ulazu u salu) i slušali bend. Znači nismo bili na podiju niti plesali (gdje je puno ljudi, rasvjeta i dr.).
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 23:12   #784
Ima li itko iskustva sa hotelom Academia u Zagrebu, kod Kaptol centra?

nisu dugo otvoreni, ali vidim im na stranici par slika da je bilo vjenčanja...
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 08:36   #785
Pozdrav cure!
Je li tko imao svadbu ili bio na nečijoj u Corberonu?
Dojmovi? ❤️
smiljankica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 22:22   #786
Citam sad malo, pa sticem dojam da ili su u pitanju klasicne svadbe s puno ljudi ili je mala proslava bez icega svadbenog Ja bi max 30 ljudi, ali s svadbenim stihom (da se prostor moze ukrasiti, da ima podij za plesat (htjeli bi dj-a), da radi do kasno i da je u centru Zg, eventualnoooo sirem centru. Do sada nisam naisla na to po postovima (preletila sam postove od zadnje dvije godine na temi Mala vjencanja, Svadbeni rucak u Zg i sad sam tu) . Tek sam krenula gledat stvari, pa moguce da sam nesto propustila. Pohvatala sam Muzej (tamo sam bila dva puta i cini mi se velik za moj broj ljudi?), Garden brewery (predaleko), Apetit/Agava/Pod Grickim topom (stekla sam dojam da spadaju u tu vecera/pustam glazbu s cd-a djir). Ivica&Marica (bila jednom, hrana bila korektna, a ja bi da bude odlicna i ne svidja mi se prostor). Lobby super klopa, no isto preveliko mislim? Pyrus? Nije mi u zeljenom radijusu , ali koliko ljudi tamo stane?

Jel postoje mini sale? Matis mi je zgodno, ali opet, preveliko? .

Aha, treba mi za rujan sljedece godine .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 22:44   #787
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Citam sad malo, pa sticem dojam da ili su u pitanju klasicne svadbe s puno ljudi ili je mala proslava bez icega svadbenog Ja bi max 30 ljudi, ali s svadbenim stihom (da se prostor moze ukrasiti, da ima podij za plesat (htjeli bi dj-a), da radi do kasno i da je u centru Zg, eventualnoooo sirem centru. Do sada nisam naisla na to po postovima (preletila sam postove od zadnje dvije godine na temi Mala vjencanja, Svadbeni rucak u Zg i sad sam tu) . Tek sam krenula gledat stvari, pa moguce da sam nesto propustila. Pohvatala sam Muzej (tamo sam bila dva puta i cini mi se velik za moj broj ljudi?), Garden brewery (predaleko), Apetit/Agava/Pod Grickim topom (stekla sam dojam da spadaju u tu vecera/pustam glazbu s cd-a djir). Ivica&Marica (bila jednom, hrana bila korektna, a ja bi da bude odlicna i ne svidja mi se prostor). Lobby super klopa, no isto preveliko mislim? Pyrus? Nije mi u zeljenom radijusu , ali koliko ljudi tamo stane?

Jel postoje mini sale? Matis mi je zgodno, ali opet, preveliko? .

Aha, treba mi za rujan sljedece godine .
Catering Kvatric ti ima prostor za 30-40 ljudi na Maksimirskoj, ne naplaćuje se jer uzimaš sve njihovo, vani je lijepo uređeno, posebno kad je toplo, terasa, livada, lampe, parkić za djecu.. a i unutra je po meni lijepo, a i sami ste, nema drugih gostiju.. a catering Kvatric ima jako finu klopu, pa eto baci oko..
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 13:18   #788
još jedan osvrt. restoran Jo-Lame ovaj put.

velika sala, ok sređena, al previše stupova koji blokiraju pogled.
bilo je 250 ljudi, a stalo bi ih još 100 bez problema, ovako je djelovala praznjikavo, čak nije bilo ni toplo (osim ako ste plesali) jer je stvarno veliki prostor.
veliko parkiralište. ljudi su pušili ispred ulaza, a okolo nigdje neki uređen prostor za klince ili barem za prošetat. barem se nama nije dalo šetat u petama po kamenju.

u istom objektu je bila još jedna svadba, kako smo bili pri vratima, malo se čuo zvuk iz druge, al ništa značajno veliko.
wc je bio zajednički, veliki, puno kabina i čist prije svega.

sa svake strane podija (koji je veliki) su bili složeni okrugli stolovi sa deset mjesta. da, za stolom je bilo ok, al skoro svaki stol naslonjen na stup pri čemu se blokira one koji sjede pored stupa da komuniciraju.
za svaku stranu stolova su bile zadužene po dvije konobarice sa svojim kolicima i jedan konobar koji je kružio sa kolicima sa pićem. konobar je bio jako uslužan.

piće nije bilo otvoreno, pa su se dečki malo mučili sa vinima, do mjere gdje se gledalo koji ima veći nokat da zareže onu plastiku oko čepa.
uglavnom, kompletno mi se nije svidjela shema sa kolicima. imala sam osjećaj kao da sam u bolnici, iako vjerujem da je tako njima praktičnije.

jelo... klasično predjelo. francuska je bila valjda dio početne postave stola jer nas dočekala kad smo sjeli (?). nakon juhe servirali nam štrudlu od jabuka i sira.
pa iza toga ubacili neku svinjetinu u umaku od gljiva, gdje je umak bio daleko od umaka od gljiva i nakon što se svi već najeli toga, stavili nam na stol mješanu platu. i ne znam čija je bila janjetina, al kad je došla za stol nas par nas se pokupilo sa stola jer je to bio grozan smrad vonja.
većinu sam probala, osim janjetine, i ok je bilo okusom, al ništa spektakularno.
kolači, ne znam čiji su bili, su bili dobri.

e da, i vani kad smo bili, u neko doba se osjetio miris amonijaka (kaže moj muž), ja kažem miris dreka, kod jednog od dva ulaza.

ne znam, puna sam kritika, možda sam već toliko ušla u rutinu tih istih svadbi da čim netko ubaci nešto drugačije mi postane čudno.

smatram da ima potencijala i šteta ne iskoristit, al u odnosu na druge sale i svadbe ovo meni ne bi bio izbor nikada.
__________________
Like the drink, only not spelled the same.

Zadnje uređivanje Coffey : 12.09.2017. at 13:48.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 11:34   #789
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Citam sad malo, pa sticem dojam da ili su u pitanju klasicne svadbe s puno ljudi ili je mala proslava bez icega svadbenog Ja bi max 30 ljudi, ali s svadbenim stihom (da se prostor moze ukrasiti, da ima podij za plesat (htjeli bi dj-a), da radi do kasno i da je u centru Zg, eventualnoooo sirem centru. Do sada nisam naisla na to po postovima (preletila sam postove od zadnje dvije godine na temi Mala vjencanja, Svadbeni rucak u Zg i sad sam tu) . Tek sam krenula gledat stvari, pa moguce da sam nesto propustila. Pohvatala sam Muzej (tamo sam bila dva puta i cini mi se velik za moj broj ljudi?), Garden brewery (predaleko), Apetit/Agava/Pod Grickim topom (stekla sam dojam da spadaju u tu vecera/pustam glazbu s cd-a djir). Ivica&Marica (bila jednom, hrana bila korektna, a ja bi da bude odlicna i ne svidja mi se prostor). Lobby super klopa, no isto preveliko mislim? Pyrus? Nije mi u zeljenom radijusu , ali koliko ljudi tamo stane?

Jel postoje mini sale? Matis mi je zgodno, ali opet, preveliko? .

Aha, treba mi za rujan sljedece godine .

__________________
https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs
Snjeska.Bijelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 13:15   #790
@Snjeska

Quote:
monika33 kaže: Pogledaj post
Catering Kvatric ti ima prostor za 30-40 ljudi na Maksimirskoj, ne naplaćuje se jer uzimaš sve njihovo, vani je lijepo uređeno, posebno kad je toplo, terasa, livada, lampe, parkić za djecu.. a i unutra je po meni lijepo, a i sami ste, nema drugih gostiju.. a catering Kvatric ima jako finu klopu, pa eto baci oko..
Hvala, pogledat cu .



Inace, Matis ima minimum 70 ljudi .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:01   #791
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
@Snjeska



Hvala, pogledat cu .



Inace, Matis ima minimum 70 ljudi .
Sad sam se sjetila Kluba književnika, nedavno sam tamo radila svadbu za 55 ljudi, lijep prostor jedino mislim da su dosta skupi..
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:18   #792
Hvala ti, pogledala sam Catering Kvatric, bas sami restoran mi se ne svidja kako izgleda. Ali imaju nesto sto se zove "CK showroom and garden" dalje u Maksimirskoj, to cu detaljnije prouciti. I da Klub knjizevnika imam na listi vec, isto za pogledati dublje. Hvala jos jednom .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 21:00   #793
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Hvala ti, pogledala sam Catering Kvatric, bas sami restoran mi se ne svidja kako izgleda. Ali imaju nesto sto se zove "CK showroom and garden" dalje u Maksimirskoj, to cu detaljnije prouciti. I da Klub knjizevnika imam na listi vec, isto za pogledati dublje. Hvala jos jednom .
Na prostor sam mislila, ne restač.. nisam znala da sad ima i ime 😂
ma nema na čemu 😉
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 19:20   #794
Pozdrav, ja sam u potrazi za restoranom za mali post-wedding ručak od 8 ljudi.
Neki pristojan restoran u Zagrebu, da nije predaleko (ceremonija je na zapadnom dijelu grada), da bi nam mogli složiti neki zgodni meni za tipa 120-150 kuna po osobi, da je simpa atmosfera, ne preglasno. Bilo bi dobro da imaju neke torte u ponudi.
Ako imate neko dobro iskustvo recite
Hvala
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:01   #795
Gastro Globus ima malu dvoranu "Bijeli salon" do 30 mjesta. Nemaju nijednu fotku od tamo doduse . Ima netko neke friske dojmove o njima opcenito i/ili nesto vezano za tu malu dvoranu?

Btw, Spoonu je minimum ljudi 100/110.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 14:44   #796
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ja sam u potrazi za restoranom za mali post-wedding ručak od 8 ljudi.
Neki pristojan restoran u Zagrebu, da nije predaleko (ceremonija je na zapadnom dijelu grada), da bi nam mogli složiti neki zgodni meni za tipa 120-150 kuna po osobi, da je simpa atmosfera, ne preglasno. Bilo bi dobro da imaju neke torte u ponudi.
Ako imate neko dobro iskustvo recite
Hvala
Zelendvor, Paulaner. Imaju deserte i znam da u oba možeš donijeti svoju tortu.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 19:03   #797
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ja sam u potrazi za restoranom za mali post-wedding ručak od 8 ljudi.
Neki pristojan restoran u Zagrebu, da nije predaleko (ceremonija je na zapadnom dijelu grada), da bi nam mogli složiti neki zgodni meni za tipa 120-150 kuna po osobi, da je simpa atmosfera, ne preglasno. Bilo bi dobro da imaju neke torte u ponudi.
Ako imate neko dobro iskustvo recite
Hvala
Spare ribs grill na rudesu kod stadiona.
Tamo dosta cesto i budu svadbe, meni je bas lijepo i ugodno tamo, imaju i menie i svoju slasticarnu ako zelite naruciti neku svoju tortu itd...
mi smo tamo slavil8 krstitke, rodjendane, nove godine... presavrseno je meni tamo
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:29   #798
Jel tko zna sto o Staroj Vuri? Ne mogu naci nista pametno online, jel radi jos ili ne? I Klovicevi dvori, po fotkama oni u biti samo atrij koriste, nema unutarnjeg prostora? Ako tko zna naravno .

Da ostavim dojmove da se nadje nekome ako treba. Gastro Globus, simpa zena, prostor za 30 ljudi (Bijela dvorana) je stvarno malen. Ali stvarno. Dobro je sto ima posebni ulaz do njega, jer je alternativa da se hoda kroz veliku salu. Ne jako skupo, nekakav klasicni menu bez janjca nakon ponoci s ukljucenom cugom cca 48 EUR.

Hotel Aristos. Krasna dvorana, mala, ali ne klaustrofobicno mala. Ugodno uredjena, bas mi se dopala. I ima izlaz na terasu. Zove se Salon Elegante, u biti je do 50 ljudi, ali eto primaju i 30. Simpa gospodja isto. Zasada nam se to se jako svidja, ali gledamo i dalje .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:03   #799
pozdrav, pitanje za one koji imaju iskusta sa restoranom se-mi iz velikog trgovišća-kolika je cijena stolice,što je u ponudi menia i što se sve još dodatno naplaćuje? hvala puno!
golden-unicorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 00:33   #800
Restoran za svadbu

Eto jedan osvrt. Ozenili smo se ovaj petak na kraljevom vrhu. Vrijeme nas je posluzilo tako da je to imanje doslo do izrazaja. Vani predjelo i cuga lagano zagrijavanje. Sala predivno uredena a klopa vrhunska. Juha. Teletina ispod peke s krumpirom zagrebacki od svinjetine s rizom i piletina u umaku s gljivama i njoki. Pecenje jenjetina i odojak savrseni. Kolaci i torta za prste polizat. Gulas od divljaci isto tako. Uglavno da se opet zenim to mjesto bi opet izabrao. Svaka pohvala za sve. Svi su pricali da je bilo sve odlicno i da su se osjecali ko u bajci
svrljozgd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.