Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2017., 02:55   #1461
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
to da mozes pisati do sutra svi znamo, kao i to da imas zavidnu sposobnost proglasavanja svoje pobjede tamo gdje je malo tko drugi vidi. cak si poceo boldano isticati svoju pobjedu u ocajnickom pokusaju da nekog uvjeris u nju, a vidim i da si svakim postom sve nervozniji.
Kako da ne budem nervozniji kad svaki post koji napišem ignoriraš 90% i odgovoriš na ono što ti paše?

Nema smisla uopće gubit vrijeme na raspravu, ako nećeš bit doslijedan.

No naravno, to mi pokušavaš pripisat nečem drugom osim tvoje sposobnosti repliciranja? Mhm, neće ić. Nije do sad, pa neće ni sad, nemoj se trudit.

Quote:
ja pak ne mogu pisati do sutra, pusa od jedne mangine i uzivaj u svojoj "pobjedi" koju mozda i BrianS u ovim postovima moze vidjeti.
Ne razumijem tu tvoju "pobjedu" o kojoj pričaš, pa... A rekao bih da elaboriraš, ali ionako nećeš.

Aj ti spat, pametnije ti je...

Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
štajaznam, kako kojoj valjda. Privlačnost je relativan pojam; ne ulazim u to što je kome privlačno, to valjda zna svatko za sebe.
Je, da. I nema baš nikakve veze sa muškarčevom sposobnošću ili aktualizacijom.

Doduše, nakon 1950-e, možda fakat i nema, ne znam. Ali tvrdim da bullshittaš anyway. No budi ti kvalitetna karijeristica i kvalitetna majka, nijednoj nije uspjelo pa neće ni tebi. A muž te ne može uzdržavat, niti bi pristala na to.

Jer:

Quote:
ispod, iznad, svejedno mi je.
O da, kako da ne.
Da ti zarađuješ 2k€ mjesečno i eto baš ti se svidi neki jebivjetar koji je nezaposlen ili radi u konzumu.

Svemirska, dugotrajna ljubav.
A ako nije? Pa samo dokaz da si površna, a to ti nije u prirodi (možemo se nadjebavat oko karakteristika "visok, zdrav, snažan" itd, ali opet, to ne garantira mogućnost zbrinjavanja potomstva, samo rađanja kvalitetnog, tako da evolucijski govoreći, ti si na gubitku).

Quote:
Niti mi treba krov pod glavom, imam ga, niti me treba izdržavati, sama se uspješno izdržavam. Ne treba mi ni društveni staus, i to imam.
ŽMK. Tebi ni ne treba muškarac
Mislim, realno. Niti ti njima trebaš.

Quote:
Može imat 100 kila i bit nezaposlen. Ako mi se svidi i ako ima ono nešto na što klikam, a to nema veze sa seksom.
Je, da... A na što ćeš točno klikat? Please objasni mi
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 03:14   #1462
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
O da, kako da ne.
Da ti zarađuješ 2k€ mjesečno i eto baš ti se svidi neki jebivjetar koji je nezaposlen ili radi u konzumu.

Svemirska, dugotrajna ljubav.
A ako nije? Pa samo dokaz da si površna, a to ti nije u prirodi (možemo se nadjebavat oko karakteristika "visok, zdrav, snažan" itd, ali opet, to ne garantira mogućnost zbrinjavanja potomstva, samo rađanja kvalitetnog, tako da evolucijski govoreći, ti si na gubitku).
uspiješnoj i situiranoj ženi uopće ne treba muškarac da bi dijete podigla na noge, dođe li raspada braka.

Quote:
Je, da... A na što ćeš točno klikat? Please objasni mi
duh i stil. Znam da ti je nepoznanica što bi to trebalo biti.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 03:36   #1463
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
uspiješnoj i situiranoj ženi uopće ne treba muškarac da bi dijete podigla na noge, dođe li raspada braka.
Good luck with that.

https://www.youtube.com/watch?v=8j3wdkjEjd4
#9/3:01

No da se preduhitrim, razmišljam više kao zapadni mgtowac nego kao istočni.
Nema veze s tvojom tvrdnjom, ali s mojom ima.

Anyway, problem nije što "dođe" do raspada braka, nego da većina raspada braka iniciraju žene.

Također, volio bih da mi argumentiraš što protiv ovog linkanog imaš i zašto. Argumentiraj.

No što je meni fascinantno je da smo u 60-70 godina došli od "muškarac je provider a žena je majka" do "oboje su oboje, jer je to FER".

Ma super. Eto, ja se s tim ne slažem.

Quote:
duh i stil. Znam da ti je nepoznanica što bi to trebalo biti.
Tell me about it...

Vjerojatno misliš da ja to nemam, kao i tjuner... Ma zabavni ste, u svakom slučaju - nemate blage tko sam ja...
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 06:14   #1464
sudeci po potpisu, netko s ne bas dobrim smislom za humor.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 07:37   #1465
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Izgubio bi okladu, no to je sad sporedno.
Proučila sam sve to dovoljno da znam o čemu pričam, zato i dalje tvrdim da je riječ o hrpi ogorčenih debila.
Ne radi se o tome da u nekim stvarima u tom njihovom Svetom pismu nisu u pravu, no malo ih je. Ima dobrih stvari i u religijama i drugdje, a jedino ograničeni fanatici pravila tamo napisana slijede od prvog do posljednjeg slova - i znamo kako to vodi.
Ili možda ne znamo?

Jer reci mi, što je pokret koji ne priznaje jednakost spolova?
Što je pokret koji traži odbacivanje veza sa ženama?
Što je pokret koji najzad traži i potpuno odbacivanje seksualnih odnosa?

Možda ... fanatici u križarskom pohodu protiv ženskog roda?
Ekipa koja spada u isti koš s radikalnim feministkinjama. Pa s jedne strane imamo hrpu luđakinja, a s druge hrpu luđaka.

To što si u tom pokretu našao par stvarčica koje imaju nekog smisla, poput osvješčivanja muškaraca na načine na koje žene manipuliraju njima i slično, ne znači da cijela ta filozofija valja.
Isto kao što u feminističkom pokretu ima toga što valja, ali ne kad prijeđe u ekstreme.

Kad se izuzetak izvrne u bit, to je ono što ja zovem ludilom.
- Also sprach Zarathustra.

A to je upravo ono što ti činiš. Izuzetke izvrčeš u bit. Od par stvarčica koje valjaju u tom pokretu i u čemu su u pravu, cijeli pokret uzdigneš na pijedastal.

Pametan čovjek selektivno uzme što valja, ostalo odbaci.

Još uvijek ti nije jasno da se svakakve stupidarije mogu prodati ljudima, a što su ljudi očajniji, ljući na život ili razočaraniji, lakše im se prodaje što se već prodaje?

I da se ljudi malo previše množe pa bi svijet mogao postati prenapučeno mjesto. U skladu s tim, najbolje da se što je moguće manje seksaju i ne stvaraju potomstvo.

Treba gledat i širi plan takvih pokreta ili što su već.

A prije svega, treba razmišljati. Puno. Pa još malo više. Vlastitom glavom, a ne glavom mgtowaca, ovih ili onih.

U protivnom nemaš vlastito mišljnje nego se pozivaš na tuđa. Kao svaki sljedbenik ... nečega.
Kaj to u danasnjem feministickom pokretu valja?

Ambi prica da se iskljucio iz spolnog trzista jer mu se ne svidja sto vidi.
Ne zeli nista mijenjati na drugima, zeli da ga se pusti na miru.

Zakaj te to smeta?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 07:45   #1466
Quote:
helena375 kaže: Pogledaj post
Gle, da ti objasnim.
Žene vole zgodne tipove, ali budući da im to nije urođena priroda, nego hipergamija koja se odnosi isključivo na status/moć/bogatstvo, nije im dozvoljeno bez društvenog revolta htjeti takve tipove.

Istovremeno im, bez društvenog revolta, nije dozvoljeno ni upražnjavanje njihove prave hipergamije.

Za razliku od muškaraca. Zato jer
Hipergamija je dokazana.

Ne znam zasto bjezati od toga?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 07:54   #1467
sad bi bio dobar trenutak da i jedni i drugi malo stanete na loptu
s jedne strane imamo muskarce kojima je pun kurac trcanja i skakanja kroz obruce, a s druge zene koje ne uspijevaju naci i dobiti kaj misle da im pripada, ljude koji su odustali od upoznavanja sa suprotnim spolom i kojima je dosta truda i emocionalnih investicija u propale projekte
efektivno, imamo i mgtow i wgtow

mozda ne bi bilo lose malo tome razmisliti i pokusati dokuciti zasto je tome tako?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 07:55   #1468
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
... nego, ima jedan zanimljiv fenomen.

Kako muškarcima pada potencija, od 40-tih godina nadalje, lagano postaju sve nadrkaniji na žene.

Valjda zato što one uvijek mogu, a oni ne. Stvar je još gora što žene sve bolje izgledaju pa poprilično jača trend imanja berem desetak godina mlađeg ljubavnika.

Bogme, nije muškima lako pri takvom svjetlu stvari.
Jos zanimljiviji fenomen je da su muskarci sve sretniji, a zene sve manje sretne i tak je vec 50 godina.
Moc donosi i odgovornost.
Muskarcima je sve lakse i lakse jer imaju manje odgovornosti, a ultimativno odmicanje od odgovornosti je mgtow.

Ne znam zasto bi to ikoga smetalo u danasnjem svijetu gdje je individualizam ultimativni zakon?


Vrlo je lako naci 10-15 godina mladju zenu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 08:00   #1469
Žene malo toga daju i same nude, a puno traže od muškaraca.
I sve dok je tako razuman muškarac nema nekih razloga biti sa ženom, osim pizdopatnika koji ne mogu bez seksa.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 08:07   #1470
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Ma ona ti je zensko sa muskim mozgom. Isto ko ja razmislja.
miješani tip mozga, koji ima otprilike 30% ljidi
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 08:10   #1471
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
sad bi bio dobar trenutak da i jedni i drugi malo stanete na loptu
s jedne strane imamo muskarce kojima je pun kurac trcanja i skakanja kroz obruce, a s druge zene koje ne uspijevaju naci i dobiti kaj misle da im pripada, ljude koji su odustali od upoznavanja sa suprotnim spolom i kojima je dosta truda i emocionalnih investicija u propale projekte
efektivno, imamo i mgtow i wgtow

mozda ne bi bilo lose malo tome razmisliti i pokusati dokuciti zasto je tome tako?
Najgore kaj ovi koji skacu kroz obruce, ne dobiju picke.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 08:13   #1472
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Hipergamija je dokazana.

Ne znam zasto bjezati od toga?
Ne radi se o tome bježim li od toga je li hipergamija dokazana.

Radi se o tome da su prema toj teoriji oba spola "hipergamna", svaki na svoj način. Samo što se u Ambadassorovom slučaju te teoriji raznih MGTOW-oova stalno provlači teza da eto, muškarci imaju pravo na tu svoju hipergamiju (iako to kod njih uopće nije hipergamija, nego jednostavna priroda kakva treba biti), dok je ženska hipergamija nešto tako strašno, iako je podjednako prirodna i urođena kao i muška, da se mora boriti protiv nje.

Zdravoseljački rečeno, misliš li ti da je onako ljudski, po duši, pošteno odobravati da muškarci žele mlade, lijepe i sisate, a osuđivati žene što žele moćne i uspješne?
Ako polazimo od pretpostavke da vjerujemo u to da su oba seta kriterija urođena.
helena375 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 08:18   #1473
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Najgore kaj ovi koji skacu kroz obruce, ne dobiju picke.
a nije ni picka bas toliko vrijedna da je to isplativo
nakon kaj je dobijes, zapitas se je li se isplatilo glumiti majmuna, kao i ona nakon kaj bude pojebana i pozdravljena se pita kako to da njena magija ne uspijeva i zasto svi nakon fuka odlaze

jednako kao kaj se s druge strane misli da je picka zlatna dionica i pokusava ju se sto bolje unovciti, pa to onda donese svoj set problema i frustracija
kazem, problemi su i za jedne i za druge i bolje bi bilo umjesto da svi gledamo samo nase ili samo njihove probleme, da pokusamo shvatiti kako ih svi imamo i u cemu je fora i kako to rijesiti

ovako kako je sad, zene cvile kako nema "pravih" muskaraca, a muski kako su zene postale kucke
i tako su sretno zivjeli...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 08:18   #1474
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Žene malo toga daju i same nude, a puno traže od muškaraca.
I sve dok je tako razuman muškarac nema nekih razloga biti sa ženom, osim pizdopatnika koji ne mogu bez seksa.
Nije istina.
Zene daju puno toga divnoga.
Ja sam najsretniji kad sam zaljubljen i u vezi.
Zene su divna bica.

Do picke bez obaveze je danas lako doci. Hvala spolnim slobodama na tome pa da se i muski malo omaste bez pizdopacenistva tj bez potrebe da im skidaju zvijezde sa neba kako bi jebali.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 08:24   #1475
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
a nije ni picka bas toliko vrijedna da je to isplativo
nakon kaj je dobijes, zapitas se je li se isplatilo glumiti majmuna, kao i ona nakon kaj bude pojebana i pozdravljena se pita kako to da njena magija ne uspijeva i zasto svi nakon fuka odlaze

jednako kao kaj se s druge strane misli da je picka zlatna dionica i pokusava ju se sto bolje unovciti, pa to onda donese svoj set problema i frustracija
kazem, problemi su i za jedne i za druge i bolje bi bilo umjesto da svi gledamo samo nase ili samo njihove probleme, da pokusamo shvatiti kako ih svi imamo i u cemu je fora i kako to rijesiti

ovako kako je sad, zene cvile kako nema "pravih" muskaraca, a muski kako su zene postale kucke
i tako su sretno zivjeli...
Iako se u nekoj općoj ideji slažem s tobom, ne mogu se oteti dojmu da nekako na muške probleme gledaš naklonije. U stilu, muško se trudi za malo ljubavi i pažnje, nikada ne puca previsoko, nikada nije grozomorna i teška karaktera, nikada ne davi svoju partnericu, nikada nema nerealne kriterije.
A žene sve to nekako po defoltu imaju.

Znači, ženska verzija MGTOW-ja ne nastaje zato što su se istinski trudile dobiti kurac i propale, zato što su istinski voljele nekoga tko ih je sjebao, što su godinama patile za potpuno prosječnim tipovima koji su ih zavlačili i mrcvarili, nego zato što nisu pičku unovčile onako dobro kao što su htjele.

Zbilja nikada nisi sreo/upoznao duboko nesretnu ženu na ljubavnom planu, a da ta nesretnost ne potječe iz činjenice da u Green Goldu nije uhvatila Plivinog menadžera?
helena375 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 08:24   #1476
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
miješani tip mozga, koji ima otprilike 30% ljidi
Vise bacas na musku stranu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 08:29   #1477
Quote:
helena375 kaže: Pogledaj post
Iako se u nekoj općoj ideji slažem s tobom, ne mogu se oteti dojmu da nekako na muške probleme gledaš naklonije. U stilu, muško se trudi za malo ljubavi i pažnje, nikada ne puca previsoko, nikada nije grozomorna i teška karaktera, nikada ne davi svoju partnericu, nikada nema nerealne kriterije.
A žene sve to nekako po defoltu imaju.

Znači, ženska verzija MGTOW-ja ne nastaje zato što su se istinski trudile dobiti kurac i propale, zato što su istinski voljele nekoga tko ih je sjebao, što su godinama patile za potpuno prosječnim tipovima koji su ih zavlačili i mrcvarili, nego zato što nisu pičku unovčile onako dobro kao što su htjele.

Zbilja nikada nisi sreo/upoznao duboko nesretnu ženu na ljubavnom planu, a da ta nesretnost ne potječe iz činjenice da u Green Goldu nije uhvatila Plivinog menadžera?
Svaki spol na svoje probleme gleda kao vaznije.

Nasa losa priroda dolazi do izrazaja u vezama.
Cinjenica je da ti nemas pojma kakve su zene u vezama, a ja nemam pojma kakvi su muski pa onda razmisljamo i postupamo prema tome sto znamo i kakva su nam iskustva.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 08:29   #1478
Quote:
helena375 kaže: Pogledaj post
Iako se u nekoj općoj ideji slažem s tobom, ne mogu se oteti dojmu da nekako na muške probleme gledaš naklonije. U stilu, muško se trudi za malo ljubavi i pažnje, nikada ne puca previsoko, nikada nije grozomorna i teška karaktera, nikada ne davi svoju partnericu, nikada nema nerealne kriterije.
A žene sve to nekako po defoltu imaju.

Znači, ženska verzija MGTOW-ja ne nastaje zato što su se istinski trudile dobiti kurac i propale, zato što su istinski voljele nekoga tko ih je sjebao, što su godinama patile za potpuno prosječnim tipovima koji su ih zavlačili i mrcvarili, nego zato što nisu pičku unovčile onako dobro kao što su htjele.

Zbilja nikada nisi sreo/upoznao duboko nesretnu ženu na ljubavnom planu, a da ta nesretnost ne potječe iz činjenice da u Green Goldu nije uhvatila Plivinog menadžera?
pokusavam biti sto kraci i iznijeti okvir problema
jasno da i jedni i drugi gnjavimo i davimo i kompliciramo zivot
to kaj izgledam naklonjeniji muskoj strani je zato kaj sam i sam muskarac, pa mi je taj set problema blizi i razumljiviji
to ne znaci da zenski dio ne shvacam, no njega ce bolje objasniti neka zena nego ja
ono kaj ja tu vidim kao bitno je da svi skupa razumijemo da postoji odredeni drustveni presing i problematika i da se toga nekako napokon pokusamo rijesiti

npr. nisi li se ti cudila kako to da muski s 35 nema sreden zivot i stan?
mozda si spomenula, ali nisam primijetio da si se to zacudila i u vezi zena, a vise zena danas zavrsava fakulete i vise je poslova vezano uz usluge i office poslove

vidis, nekad su ljudi oboje i zajedno kretali od nule i gradili si zivot
danas ti u zemlji u kojoj ljudi s 35 jos zive s roditeljima postavljas uvjete koji su jednostavno obicnom prosjecnom hrvatu nedostizni
koliko je onda tesko shvatiti muske frustracije, ako zene smatraju da su s necim zasluzile da se za njih fino pripremi gnijezdo pa da samo ulete na gotovo?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 08:31   #1479
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nije istina.
Zene daju puno toga divnoga.
Ja sam najsretniji kad sam zaljubljen i u vezi.
Zene su divna bica.

Do picke bez obaveze je danas lako doci. Hvala spolnim slobodama na tome pa da se i muski malo omaste bez pizdopacenistva tj bez potrebe da im skidaju zvijezde sa neba kako bi jebali.
Što ti daju?
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 08:37   #1480
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Što ti daju?
Ne bi shvatio pa necu objasnjavati.

Ionak me ovo pitas samo zato da me opovrgnes iz svojeg kuta, ali ti si specijalac i nisi mjerilo ni za sta kad su u pitanju MŽ odnosi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger