Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2017., 12:44   #1861
Mleko je i onako ne bas neka namirnica u ishrani odraslog čoveka. Ne cudi me da smeta. Mada nije mi poznato od ranije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Smiling Helena is offline  
Old 22.09.2017., 12:47   #1862
A mozda je problem u tom acidofilnom mlijeku. Nije isto sto i jogurt. Ma ne znam. Frce i dalje ali manje. Sutra cu bez ikakvih jogurta. Pa vidjet sta ce se desit.
minipanda is offline  
Old 22.09.2017., 12:54   #1863
Quote:
minipanda kaže: Pogledaj post
A prosralo me sad da prostite na izrazu..Koma koma. A tek sam prvu. Jos 2 imam za sutra i prekosutra. Sta mi je sad cinit. Zvat doktora da da jos tog ili samo nastavit bez mljecnog drugi put.
Neki lijekovi se moraju uzimati natašte jer hrana ometa ulazak lijeka u krv i time smanjuje njegov učinak. Primjer takvog lijeka je antibiotik azitromicin (Sumamed).
Kalcij iz mlijeka ili jogurta može otežati ulazak nekih lijekova u krv (npr. antibiotika doksiciklina-Hiramicin ili ciprofloksacin-Cefalin)


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
tina1984 is offline  
Old 22.09.2017., 13:29   #1864
Quote:
vienne kaže: Pogledaj post

Nego, malo o ljepšim temama....od četvrtka je u lidlu ona robica koju smo nedavno gledale u danskom katalogu, pa kome treba.....
gdje to vidiš? na netu nema još
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 22.09.2017., 13:32   #1865
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
gdje to vidiš? na netu nema još
Katalozi
BitterSweet is offline  
Old 22.09.2017., 13:34   #1866
Biti ce dobrih stvari za bebe od ponejdlejka u kauflandu... posteljine, tetre...
ancy_20 is offline  
Old 22.09.2017., 13:38   #1867
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
gdje to vidiš? na netu nema još
našla sam. krasne su stvari. jel to deblje, zimsko? imat ću zimsku bebu, pa ako je ovo malo toplije od onoga što je bilo zadnji put, uzela bi više toga.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 22.09.2017., 13:42   #1868
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
gdje to vidiš? na netu nema još
imam lidl aplikaciju na mob-u, a tamo možeš skinuti novi katalog. U pon je robica za veću djecu, to se vidi već na webu, a u četvrtak imaju cijeli onaj asortiman koji je tamo bio.
vienne is offline  
Old 22.09.2017., 13:48   #1869
Quote:
vienne kaže: Pogledaj post
imam lidl aplikaciju na mob-u, a tamo možeš skinuti novi katalog. U pon je robica za veću djecu, to se vidi već na webu, a u četvrtak imaju cijeli onaj asortiman koji je tamo bio.
prekrasno mi izgledaju stvari!

nego, jel se to dosta brzo pograbi? treba se ići rano ujutro po to?

i jel mi treba ona vreća za spavanje?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 22.09.2017., 13:59   #1870
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
prekrasno mi izgledaju stvari!

nego, jel se to dosta brzo pograbi? treba se ići rano ujutro po to?

i jel mi treba ona vreća za spavanje?

a ovisi kako kad, ali ako hoćeš biti sigurna da ćeš naći brojeve koji ti trebaju, najbolje otići ujutro.

Ja planiram uzeti hlačice ako nisu baš jako tanke, kapice i ručnik, a možda i vreću. Jednu imam.
Moja beba je isto zimska, pa se nadam da će biti deblja robica.
Ali se moram suzdržati u shopingu za vikend ću dobiti nešto robice.....ali kad je sve tak slatko, i još prva beba
vienne is offline  
Old 22.09.2017., 14:24   #1871
Quote:
Smiling Helena kaže: Pogledaj post
Nimpha, zasto radis amnio?

Panda, drži se.


Sent from my iPhone using Tapatalk
sumnja na kromosomske poremećaje.

veliki nuhalni, i problemi sa srcem, jedna vena ne dovodi krv u srce, skupa u kombinaciji ne izgleda dobro.
nymphadoratonks is offline  
Old 22.09.2017., 14:58   #1872
Quote:
nymphadoratonks kaže: Pogledaj post
sumnja na kromosomske poremećaje.

veliki nuhalni, i problemi sa srcem, jedna vena ne dovodi krv u srce, skupa u kombinaciji ne izgleda dobro.
Držimo ti fige :hug:

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Old 22.09.2017., 16:05   #1873
Quote:
cvexter kaže: Pogledaj post
meni je sad vec dokazano zlo kad popijem magnezij. do prije dva tjedna sam pila magnezij citrat iz dma i bilo mi je super, a od tada pijem svaka dva, tri dana i svaki put muka i proljev.



inace jos samo elebaby.



uzet cu i kalcij. u proslim trudnocama sam pila i bilo sve ok. a sinoc mi puknuo zub



sve pretrage labosa sam radila u breyeru u ovoj trudnoci.

uk je 200 kn.


i meni je bilo zlo od magnezija. prvo od sumeceg me zeludac bolio, a taj iz dm-a mi je rusao tlak da mi se odmah smuci. sad pijem onaj u granulama iz ljekarne i to mi je super!


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Old 22.09.2017., 17:11   #1874
Quote:
nymphadoratonks kaže: Pogledaj post
sumnja na kromosomske poremećaje.



veliki nuhalni, i problemi sa srcem, jedna vena ne dovodi krv u srce, skupa u kombinaciji ne izgleda dobro.


Uh! Zao mi je da to prolazite. Za 10 dan radis i koliko se onda čeka nalaz? Nedavno je prijateljica u Srbiji radila. Odlagali su vise puta jer su se bakterije smenjivale. I sad čeka. Tamo su 2-4 tjedna za nalaz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Smiling Helena is offline  
Old 22.09.2017., 18:53   #1875
Quote:
nymphadoratonks kaže: Pogledaj post
sumnja na kromosomske poremećaje.

veliki nuhalni, i problemi sa srcem, jedna vena ne dovodi krv u srce, skupa u kombinaciji ne izgleda dobro.
Držim fige, drži se!
BitterSweet is offline  
Old 22.09.2017., 19:04   #1876
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
našla sam. krasne su stvari. jel to deblje, zimsko? imat ću zimsku bebu, pa ako je ovo malo toplije od onoga što je bilo zadnji put, uzela bi više toga.
Preslatke su stvari mene isto zanima dal je prigodno za zimsku bebu,ono kaj je sad bilo mi se cini jako tanko pa nisam nista kupila
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Old 22.09.2017., 19:39   #1877
Quote:
klonirana papiga kaže: Pogledaj post
Preslatke su stvari mene isto zanima dal je prigodno za zimsku bebu,ono kaj je sad bilo mi se cini jako tanko pa nisam nista kupila
ja svejedno kupila
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 22.09.2017., 19:45   #1878
Quote:
Smiling Helena kaže: Pogledaj post
Uh! Zao mi je da to prolazite. Za 10 dan radis i koliko se onda čeka nalaz? Nedavno je prijateljica u Srbiji radila. Odlagali su vise puta jer su se bakterije smenjivale. I sad čeka. Tamo su 2-4 tjedna za nalaz.


Sent from my iPhone using Tapatalk

čekamo isto tako. ovdje nitko ne šalje u sloveniju nalaz otamo je brže.

već dosta to iščekivanje traje.već 3 tjedna i sad još to čekanje rezultata...ufff... al izdržali smo ovo pa ćemo i preostalo vrijeme. ništa drugo nemamo nego čekat i nadat se.

hvala svima
nymphadoratonks is offline  
Old 23.09.2017., 00:55   #1879
Pozdrav noćnoj smjeni. Zaspala sam na kauču, probudila se, otišla na wc i u krevet i sad mi se naravno ne spava pa gledam telku i tak ću valjda do 4. I onda ću biti umorna ujutro.

Mučnine me ubijaju. Užasno sam gladna, istovremeno mi je od svega muka. Zadnje dane jedem sendviče iz Dubravice. Zdrava trudnoća hahaha! Pa kaj ima salate, paradajza i krastavaca u sendviču.

Sjećam se samo da mi je u prvoj trudnoći isto bilo koma i onda samo jedan dan, jedno jutro u 13tt više ničega nije bilo. Samo sam se probudila bez mučnina i ičega i lepršala tamo do 32tt. Sanjam taj dan.
BitterSweet is offline  
Old 23.09.2017., 04:24   #1880
Ja sam se probudila za wc i sad nemrem zaspat
Zadnji put me to ulovilo prije 10dana pa nije neki bed
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.