Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2017., 15:42   #1
Sta li se desava s njim?

Naime njemu je 39 meni koja godina manje ipak oboje u godinama kada bi svak normalan htio porodicu i dom.
Mjesecima smo u ozbiljnoj vezi za koju sam mogla ruku u vatru staviti da ce se krunisati brakomAli on to ne zeli.Zasto
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 15:47   #2
Odgovor imaš (ne voli te, ne želi brak), a da ga je teško prihvatitti i da je mučno kada ne znaš razlog zašto-pa mučno je, prihvatit ćeš s vremenom..
Za nikog ne možeš staviti ruku u vatru a naročito ne nakon nekoliko mjeseci veze i viđanja jednom ili dvaput tjedno...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 15:49   #3
Vidjela sam tvoj originalni post prije nego si ga uredila.

Ne znam kako da ti to kazem, ali evo, necu grubo - on je s tobom prekinuo. Sta da radis? Pa, ne mozes puno, bojim se.
Babs Johnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 15:49   #4
Mjesecima smo se vidjali svaki dan ali bas svaki.Ovo jednom tjedno je trajalo svega jedan tjedan
Nisam htjela da iznesem sve detalje ali super da je neko vidio.Bojim se da me nazove sta da radim onda.
Dio mene govori da se javim dio da odustanem
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 15:53   #5
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Mjesecima smo se vidjali svaki dan ali bas svaki.Ovo jednom tjedno je trajalo svega jedan tjedan
Nisam htjela da iznesem sve detalje ali super da je neko vidio.Bojim se da me nazove sta da radim onda
A da o tome sa njim njprije popričaš i rasčistiš mjesto da se duriš i zapitkuješ. Možda postoji neki problem, možda si ga povrijedila, možda je načuo nešto od nekoga, možda se prepao, možda si mu dopizdila sa kvocanjem i svađama.....
Ako te želi ostaviti neka to i učini kao muškarac, sa nekim argumentom, makar i onim nije do tebe, ja sam kriv...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 15:53   #6
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Bojim se da me nazove sta da radim onda
Ako mislis da imate o cemu popricati, javi se na telefon pa vidi. Ako i ti mislis da je prekid bolja opcija, nemoj se javiti.

Ja ne znam
Babs Johnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 15:57   #7
I ja se slazem da ako mislis da je prekid najbolji za sve, posebno tebe, nema se tu sta vise. Imas dovoljno godina i zrelosti da tocno znas sto ti treba i sto zelis. Tratit vrijeme s nekim kog idealiziras jer jedino tako mozes dati smisao svemu je najgora moguca opcija za sve.
I btw.ako cete razgovarat, definirajate "normalno" . Naime, svatko ima neki svoj drukciji pojam o "normalnom".
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 15:59   #8
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Naime njemu je 39 meni koja godina manje ipak oboje u godinama kada bi svak normalan htio porodicu i dom.
Mjesecima smo u ozbiljnoj vezi za koju sam mogla ruku u vatru staviti da ce se krunisati brakomAli on to ne zeli.Zasto
Svatko normalan bi htio porodicu sa bilo kime? I don't think so.

Zeznula si se u procjeni.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 16:02   #9
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Svatko normalan bi htio porodicu sa bilo kime? I don't think so.

Zeznula si se u procjeni.
Nigdje nisam rekla sa bilo kim ali bi htio sa momkom s kojim je mjesecima u vezi ,koji zajedno obilaze porodice i svaki su dan zajedno
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 16:04   #10
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Nigdje nisam rekla sa bilo kim ali bi htio sa momkom s kojim je mjesecima u vezi ,koji zajedno obilaze porodice i svaki su dan zajedno
A jel ti on rekao, natuknuo, da ne velim, predlozio tako nesto? Konkretno. Rijecima.

Meni je jasno da ti to zelis, ali jos uvijek ne shvacam zasto mislis da bi to i on morao zeljeti.

Neki ljudi, bez obzira koliko imaju godina, ne zele niti brak, niti djecu. Zele vezu u kojoj si s nekim svaki dan i obilazis porodice.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 16:07   #11
Jeste pricao je da misli ozbiljno cijelo vrijeme.Ne samo meni vec i porodicama
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 16:08   #12
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Nigdje nisam rekla sa bilo kim ali bi htio sa momkom s kojim je mjesecima u vezi ,koji zajedno obilaze porodice i svaki su dan zajedno
Pa jesi li ti ozbiljna? Mjesecima? Jebemti, ja kupim dzemper i onda se u ljeto kad spremam zimsku garderobu nazad u ormar hvatam za glavu i pitam se koji mi je klinac bio da dadem pare za taj dzemper. Razlika je isto par mjeseci.

Hocu rec, proveli ste zajedno par mjeseci, presli iz faze hodanja u fazu veze i upoznavanja i on je onda odlucio da mu se iz xyz razloga ne biva vise u toj vezi. Nasao je prvi zgodan povod i prekinuo s tobom, a ti se danima poslije ceskas po glavi.

De popij kavu i umij se ledenom vodom, pobogu.
Babs Johnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 16:10   #13
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Naime njemu je 39 meni koja godina manje ipak oboje u godinama kada bi svak normalan htio porodicu i dom.
Mjesecima smo u ozbiljnoj vezi za koju sam mogla ruku u vatru staviti da ce se krunisati brakomAli on to ne zeli.Zasto
Mjesecima kazes?

Uozbilji se.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 16:11   #14
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Jeste pricao je da misli ozbiljno cijelo vrijeme.Ne samo meni vec i porodicama
I? Onda ste prekinuli? Ili sto? Predomislio se?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 16:12   #15
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
I? Onda ste prekinuli? Ili sto? Predomislio se?
Splasio se njenog pozurivanja radi sve glasnijeg bioloskog sata.
Mozda.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 16:15   #16
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Splasio se njenog pozurivanja radi sve glasnijeg bioloskog sata.
Mozda.
Mozda. (hint - nick )
Ali, bilo bi tak fora da autorica teme da malo vise informacija jer smo ovak iskljucivo samo vracevi pogadjaci
(a nemremo naplatit ko na astro showu)
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 16:17   #17
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Mozda. (hint - nick )
Ali, bilo bi tak fora da autorica teme da malo vise informacija jer smo ovak iskljucivo samo vracevi pogadjaci
(a nemremo naplatit ko na astro showu)
Nausi, radi se o mjesecima.
To moze biti i 4 mjeseca npr.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 16:19   #18
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nausi, radi se o mjesecima.
To moze biti i 4 mjeseca npr.

Koji potencijal ova tema ima!!!
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 16:20   #19
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post

Koji potencijal ova tema ima!!!
Da traje duže nego veza o kojoj se raspravlja?
Loonie. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 16:25   #20
Quote:
Loonie. kaže: Pogledaj post
Da traje duže nego veza o kojoj se raspravlja?
I sad samo zamisli da on nakon jednozamenkastog broja mjeseci veze ne zeli brak i dijete. hocked:
Ja bih bio za, ali za nekih godinu i pol ili dvije, kad prodje honeymoon faza.
Ne bih ni cekao puno duze u svojim godinama, ali sigurno ne bi toliko zurio.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:46.