Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2009., 17:05   #141
evo moja prva dva cvijetića po postupku s bloga od charlie od prastare haljine...

Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 17:08   #142
kjut

ja nisam nis vise proizvela, nemam vremena za to mislim mozda bi imala da ne visim na netu toliko, anyway, jedino sta sam je da sam nakacila zakovice na crni sako po uzoru na forumasicu jednu ali moj sako nema tako siroki rever ili kako seto vec zove ko nje pa nisam bas odusveljelna, stavit cu sliku pa cete vidjet, mislim si dodat jos zakovica maybe
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 17:24   #143
tnx

e da,to sa zakovicama je supach...baš sam danas odlučila da bih trebala skoknut do hobby arta pa da pokupim kaj mi treba...i zakovice po mogućnosti
ajd stavi,baš me zanima ,ma nemre to loše ispast
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 17:25   #144
u koji hobby ides? gdje?
jel ima tamo spangica na koje bi mogla nakacit nesto?
ja trazila svugdje neuspjesno
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 17:49   #145
u zg,u ulici grada vukovara
nisam bila tamo već duže vrijeme pa ako hoćeš mogu ti pogledati

ne znam kad ću ić,nadam se ovaj tjedan
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 17:56   #146
koja je to ulica?
ja sam bila u zg u svim hobbijima (hobby-jima ) osim onoga kod kolodvora (nije mi bilo usput nikako) i nisam nasla, ako je taj "tvoj" taj kod kolodvora pliz vidi htjela bi da je onako srednje velika spangica na koju mogu nesto naljepit ili recimo gumica za kosu na koju mogu nes stavit, opcenito takve stvari, prije je toga bilo masu i u rijeci ali se zatvorio ducan, sad kad sam obilazile sve te ducane po zg ima masu perlica i gluposti svakakvih ali nema nicega na sta to mogu stavit osim sta je bilo broseva
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 18:36   #147
Hej! Evo da i ja postavim jedan upit: na proljeće sam u Accessorizeu kupila jedan bež klač kojemu sam se jako veselila. Međutim, kako sam ga u ormar spremila zajedno s drugim torbama, tako mi je uhvatio boju od jedne crne torbe i ostao ovako nekako čudno prošaran.. Pa me zanima ako netko ima savjet kako da ga pokušam očistiti (od skaja je) ili možda neku ideju što bih s njim mogla napraviti, a da ga ipak mogu nositi?

Stavljam sliku da vidite kako trenutno izgleda (jadan, još je s etiketom)
moody_blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 18:37   #148
mozda je do slike i uzivo izgleda gore ali meni na slici izgleda fora, dok napisam procitala txt sta se dogodilo koda je namjerno takve boje tako da ako ne uspijes nista s njim, nosi ga tako
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 18:42   #149
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
hm da dobra ideja Obli thx
bas sam se razocarala u ponudu tih hobby gluposti, nemaju doslovno nis, znam da u zg ima i jedan kod kolodvora ali u taj nisam isla, ova druga dva isla i nemaju skoro nis, imaju miljon i jednu kuglicu/kockicu/glupost za nizat ogrlice od toga ili sta ja znam sta ali nista drugo
a dok je u rijeci postojao Prometej bio je stvarno respect svega i svacega su imali ali doslovno, i odlicnih stvari tipa za poklon onako setovi za izradit nesto sa uputama i svim priborom i bas svasta, ugl da ne skrecem s teme, tad se pricalo da je taj hobby u zg jos bolje opremljen od Prometeja i sad na kraju nema nigdje nis bas bezveze
a šta je sa onim dućanom što je došao poslije Prometeja?
jel i oni drže nekakvu art opremu, ili mi se tako samo učinilo u prolazu?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 18:43   #150
moody_blue, nosi ga tako, baš je fora.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 18:51   #151
extreme - tamo di je bio prometej je sad ornament ili tako nesto
jedno vrijeme je bilo stvari za izradjivat nakit u onom ducanu s nakitom na uzbrdiici prema sv vidu ali ne drze ni oni vise
koliko ja znam u ri nema nigdje takvih stvari vise
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 19:52   #152
Ima bit da ću ga na kraju stvarno nosit ovako...

Možda da ga još malo uvaljam u onu crnu torbu pa da bude ujednačeno..
moody_blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 13:14   #153
Lilit: Ulica grada Vukovara 226,bila danas,nisam našla sve što sam trebala,zakovica nema

od Lisinskog ideš desno,ravno,malo duže hodaš...

Ovako,vidjela sam špangica od manjih( koje su oko 2.50 kn) prema većima koje su oko 4 kn,ne znam da li je to to što ti tražiš,ali ima dosta tih stvari na koje se može lijepit sve i svašta. to je čim uđeš,ispod blagajne,ravno kad dođeš.

na ovu foru:
http://img389.imageshack.us/i/silvfc...ča%20za%20kosu
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 14:36   #154
potrgao mi se šlic na eastpack torbi, da li zna netko gdje bi se mogao približno sličan šlic kupiti? gledala sam po namama, naš dom i slično, no nema.
exitmusic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 15:10   #155
Quote:
Gear kaže: Pogledaj post
evo moja prva dva cvijetića po postupku s bloga od charlie od prastare haljine...

daj pliz link na taj blog od charliea da ne trazim sad:lijena:
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 15:15   #156
http://shadeofpurple.blog.hr
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 16:36   #157
evo da prijavim u vezi zakovica da sam danas bila u aktivu u martićevoj, u boškovićevoj i u onom dućanu kod džamije kaj se prije zvao maja i nigdje ih nema ima jedino onih "običnih" okruglih drukera i to je to. sutra nastavljam potragu dalje pa ću javiti ako igdje nađem
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 16:41   #158
Quote:
brbtch kaže: Pogledaj post
evo da prijavim u vezi zakovica da sam danas bila u aktivu u martićevoj, u boškovićevoj i u onom dućanu kod džamije kaj se prije zvao maja i nigdje ih nema ima jedino onih "običnih" okruglih drukera i to je to. sutra nastavljam potragu dalje pa ću javiti ako igdje nađem

ja ću isto slj. tjedan u potragu.
a na hrelić bum sad u nedjelju pa možda i tam nekaj iskopam lol
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 16:43   #159
Quote:
Oblivion1337 kaže: Pogledaj post

ja ću isto slj. tjedan u potragu.
a na hrelić bum sad u nedjelju pa možda i tam nekaj iskopam lol
ja bi na hreliiiiić
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 16:44   #160
Quote:
brbtch kaže: Pogledaj post
ja bi na hreliiiiić
dođi sa mnom

ja sam već vodič ljudima postala
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:41.