Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2003., 23:27   #21
A mozda i nije spanjolska?!? Kaj ja znam. Nije ni bitno.

Pogledajte!
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 18:09   #22
E kad smo kod Orsaya, ja obično nisam nikad imala neku posebnu firmu koja bi me se dojmila [više volim buvljake i tu i tamo NewYorker], al ova mi je fakat potrefila stil

Dok dolazim doma, svim babama moram furat neke stvari, tipa šosići, primjerice. Još se bum počela bavit švercom.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 18:16   #23
Orsay rules!

Jednom je jedna moja frendica dosla k meni u posjetu i htjela je da ju odvedem u shopping u H&M. Ja sam joj obecala nesto jos bolje, odvela ju u Orsay, ona je kupila hrpu obleke za male pare i jos danas ju nosi i hvali se njome!
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 21:47   #24
pa meni se to ne čini baš nešto posebno, kaj ja znam...valjda sam preveliki H&M freak pa mi ništa nije tak dobro ko to.
jedino mi je lijepa ona orsay bluza...al jebiga, nemre se prek interneta u zgb naručit...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 22:19   #25
Quote:
chiquita kaže:
pa meni se to ne čini baš nešto posebno, kaj ja znam...valjda sam preveliki H&M freak pa mi ništa nije tak dobro ko to.
H&M je

Prije su bili jeftini i losi, sad su osjetno poskupili pa su samo losi. Na zalost. Od njih sam definitivno odustala.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 22:30   #26
ha nema smisla sad raspravljati o ukusima.jeli tako?
znam samo da sam bila u H&m-u u Frankfurtu, Londonu, Grazu i da sam svugdje bila vrlo zadovoljna i cijenom i robom.
nigdje ne stoji da bi da sam češće vani zavolila i nju jorker recimo ili nekaj drugo...ali meni H&M paše.
i nedam pljuvati po njemu
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 22:46   #27
O ukusima zaista ne treba raspravljati. Ja ni ne tvrdim da su stvari iz H&Ma ruzne, dapace, meni se prilicno svidjaju (uostalom, oni samo imitiraju poznate kreatore, nemaju svojih vlastitih ideja), samo kazem da su izuzetno nekvalitetni (uglavnom sintetika koja je nakon par mjeseci jedino za nosit po doma kad imas veliko spremanje ).

I, da, svejedno je gdje kupis njihove stvari, u cijelom svijetu su jednake kvalitete.

Ne znam koliko dugo poznajes H&M ~ no jos prije jedno pet-sest godina ta losa kvaliteta podrazumijevala je jeftini odjevni predmet koji je izdrzao tocno onoliko koliko je taj predmet bio moderan (znaci, jednu sezonu), pa bi onda iduce sezone opet za male pare kupila nove krpice. Danas je to tako da su im cijene kao u Benettonu (govorim o cijenama inozemnih Benettona) ili Espritu, a kvaliteta je ostala kao i prije, kad su bili jeftinjaka. Kaj ja znam, odustala sam od njih. Ipak mi je stalo da dobro izgledam (dobro u smislu da mi odjeca izgleda kvalitetno, a ne samo da je dizajn ok).
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 11:39   #28
u H&Mu mi se cini da je ipak jos uvijek malo jeftinije i da se moze naci zgodnih stvari dobro napravljenih. nisam nikad od njih kupila nista drugo osim majica, topica i vesti od pamuka i vune (imam na sebi vunenu sivu vestu, meni se bas jako svidja i mislim da je dobre kvalitete, mislim da je bila izmedju 15 i 20 eura). i ti odjevni predmeti su stvarno prihvatljive cijene, dizajna i kvlitete. nisu losiji od Benettona.
s druge strane hlace, haljine, suknje mi nisu bas nesto... vesh mi se isto ne svidja...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 13:10   #29
u h&m-u moras naletit na dobre stvari!! svake sezone imaju dobre stvari, samo je problem da se te stvari jako brzo prodaju. ovu jesen su imali jako lijepe jeans-jakne, koje nisu izgledale jeftino! imam par njihovih kosulja koje nosim vec citavu vjecnost. prije 5 godina sam kupila dvije svilene majice (onak skroz uz tijelo), savrsene su, svi me uvijek nanovo pitaju gdje sam ih kupila....sada bi se ziva pozderala da nisam odmah uzela 3, 4 komada! a znaju imati fora ves. ja volim pamucni, a oni cesto imaju neke slatke stvari!

znaci, fora pri kupovini u h&m-u je sreca!!
@ngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 14:21   #30
Meni je H&M OK, nije baš da su im cijene kao u Benettonu ili Espritu, čak niti nakon ovih definitivnih poskupljenja. Istina je da imaju svakojakih čudnovatih stvari, ali imaju i sasvim normalne stvari koje su napravljene od prirodnih materijala - evo ja sam si lani kupila dvoje lanene hlače i jednu suknju. Istina živa da su stvari nosive više manje jednu sezonu, ali meni je tako i sa stvarima kupljenim u skupljim dućanima, pogotovo ljetnima.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 14:22   #31
Meni je taj Orsay prava pravcata tragedija,jeftino je ,ali se i vidi da je jeftino.H&M isto nije moj gust
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 15:44   #32
Quote:
@ngel kaže:

znaci, fora pri kupovini u h&m-u je sreca!!
Istina! Srećom tu kod nas u tranzicijskim zemljicama nema H&M a pa pribjegavamo Orsayu ili NewYorkeru

Al skužila sam da ima i genijalnih stvari Made in Czech, totalno kvalitetnih i totalno jeftinih. Prestigli su nas...ali za milijun godina! ! tak da mi haundem uopće ne fali.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 16:36   #33
Quote:
Rhea kazˇe:
Meni je taj Orsay prava pravcata tragedija,jeftino je ,ali se i vidi da je jeftino.H&M isto nije moj gust
Kaj-ja-znam, Orsay ima i stvari namijenjene teenagerima koji stvarno jesu jeftine i to se na njima i vidi, ali ima i stvari koje su za sasvim drugaciju vrstu publike. Ja sam tamo kupila par stvari (odijela) koja su tako dobra da me ljudi cesto pitaju gdje sam ih kupila i uvjereni su da se radi o nekim dizajnerskim komadima.

Dakle, kao i u H&Mu, stvar je srece i dobrog izbora.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 21:42   #34
Ja tam kupujem trapezice, male šosiće [tak su im slatki ], košulje i jakne uglavnom.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 12:29   #35
Concept je imao prije puno bolje stvari. Sad za puno novaca ne mozes pronaci nista dobroga. Bila neki dan u Varazdinu i jedino sto sam vidjela je perje, neki visuljci, sve u svemu koma.
Ovaj Orsay ima zgodnih stvari i ne tako skupih, bar koliko sam vidjela po ovoj web stranici.
Ima li toga negdje u blizini?
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 18:14   #36
Nemam pojma, jel ima u Grazu?

Tam nisam bila milion godina.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 19:47   #37
Ako je vjerovati Store Locatoru na site-u od Orsay-a, onda ga u Austriji nema (ima u Njemačkoj).

Inače Concept mi se čini onako, vjerojatno ima dopadljivih stvari, ali još se probija na tržištu.

A ostala ekipa - H&M i New Yorker - tako tako. Dosta toga je tamo doslovno cijena = kvaliteta, ali recimo ugleda se zgodnih uzoraka i sl., a za onu lovu se isplati uzet koju krpu .
Esprit ima prilično čvrste i kvalitetne stvari (ono dugo traju, čini mi se da im je recimo pamuk prilično čvrst i kvalitetan) i tu nešto viša cijena je isplativa. Benetton se pomalo srozao - ima podosta stvarčica koje baš i nisu nešto. Al da je nosivo je. I čini mi se da im cijene lagano padaju kroz proteklih nekoliko godina.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:56.