Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2003., 03:06   #121
Quote:
Indigo Girl kaže:
sad sam si kupila cipele na špic
fuuuj!
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 04:10   #122
lahor i tija su zene koje imaju nevjerojatno istancan ukus i ujedno su prve koje su uvidjele ljepotu mojih balerinki.bravo
sad nam jos treba netko u usa da nam kupi 3 para
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 22:16   #123
Re: "bolest" zvana cipele

Quote:
poison_girl kaže:
e sad me vi možete nazvat snobom i slično, ali ja sam se morala malo pohvalit
Je, je bas to....








__________________
NONE OF YOU WILL NEVER KNOW MY INTENTIONS...
Silvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 08:53   #124
Quote:
chiquita kaže:
evo ja sam se razbolila od ove bolesti.
u zadnjih mjesec dana kupila sam 3 cipela.
Ja dvoje. Jedne od bež antilopa na zniranje, zgledaju otprilike kao tenisice, a imam i takvu torbu. Taman.

Jedne crvene (joj, dodjem si ko Kiki) s crnim gumenim dzonom, crnim znirancima, a antilop je pun rupica. Ugradjena klima, kao sto vidimo.
Za te moram jos naci torbu. To bu iz dva razloga grozno: ne znam gdje cu je iskopati, nesto bas nisam vidjela torbe od crvenog antilopa, a osim toga ako i nadjem, sigurno ne bu za sicu. Koliko god sam spremna platiti za cipele, za torbu mi je zao dati.
A jesam glupaca, kaj mi je to trebalo?
Imali su iste cipele i skroz crne, ali te mi nisu bile fora.
Ali te crvene... Deca, mislim da u zivotu nisam nesto udobnije kupila! I stvarno super izgledaju, mada ovak na opis nisu ne znam sto. MORALA sam ih imati najkasnije nakon sto sam ih probala, pa makar ih sad proklinjem radi torbe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 20:01   #125
Pa ako imaju crni dzon i znirance, za prvu ruku ce biti dobra i crna torbica, zar ne?
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 10:34   #126
Morat ce ako ne nadjem crvenu, ali grist ce me.

Odmalena sam mrzila kad su zenske imale cipele u jednoj, torbicu u drugoj boji.
Kombinacija smedje cipele - crna torba mi je bila najodvratnija.

Moram popodne nesto obaviti i odmah idem dva obliznja ducana s torbakima prekopati. Mozda se posreci.

A i cipice bum obukla da odmah mogu boju usporediti.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 10:49   #127
kerušo, oklen ti para za cipele a? I još torbica a? Ti ne zarađuješ, kaj ti misliš, sam tak trošiti?
Ili je počeo onaj kurvarluk pa ojri prihajaju?
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 11:28   #128
Pocelo, pocelo...
Cuj, neki vole i sisate, da te stavim u katalog?
(Falit ce mi sigurno za torbicu, a bogme je i napunit treba ako je kupim. )

Ma to ti je bilo ovak:

Posto sam nedavno kupila one bezh, ne bih prisla ducanu s crvenima ni na kilometar. Isla sam po drugoj strani ulice, samo da ga ne vidim jer kad god udjem, izadjem doduse s cipelama, ali i bez love i bez karaktera.
No prosle subote je muz sebi htio cipele kupiti.
Jos bih se ja odhrvala napasti i cekala ga u birtiji, ali nije imal kesovinu, a kartice na moje ime, ne moze on potpisati.
Visa sila, jebiga.
I vec sam se poveselila jer u izlogu mi nista nije zapelo za oko, ali gamad, unutra su te tak strateski smjestili da mi se sam zacrvenilo pred ocima. I zacrnilo kad sam vidla cijenu.
I ono zadnje pro forma:"Jel da ih uzmem?" je moj muz usrao i rekao da "ako ti pasu i udobne su ti...", a imam ih na nogama i ne znam jel bolje pasu ili su udobnije.
Sve se urotilo protiv mene.
Pala sam.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 11:49   #129
Quote:
Gospon Pes kaže:
Ja dvoje. Jedne od bež antilopa na zniranje, zgledaju otprilike kao tenisice, a imam i takvu torbu. Taman.

Jedne crvene (joj, dodjem si ko Kiki) s crnim gumenim dzonom, crnim znirancima, a antilop je pun rupica. Ugradjena klima, kao sto vidimo.
Za te moram jos naci torbu. To bu iz dva razloga grozno: ne znam gdje cu je iskopati, nesto bas nisam vidjela torbe od crvenog antilopa, a osim toga ako i nadjem, sigurno ne bu za sicu. Koliko god sam spremna platiti za cipele, za torbu mi je zao dati.
A jesam glupaca, kaj mi je to trebalo?
Imali su iste cipele i skroz crne, ali te mi nisu bile fora.
Ali te crvene... Deca, mislim da u zivotu nisam nesto udobnije kupila! I stvarno super izgledaju, mada ovak na opis nisu ne znam sto. MORALA sam ih imati najkasnije nakon sto sam ih probala, pa makar ih sad proklinjem radi torbe.
da, takve imam i ja. 190 kn jeli?
ja sam isto nasjela na te. jednom sam ih obukla na posao i požalila.
moj dragi se zajebava da imam patuljčeve cipele.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 11:58   #130
Quote:
chiquita kaže:
da, takve imam i ja. 190 kn jeli?
Stavi € umjesto kn i stima.
Ne bih rekla da te imas...

A zakaj si pozalila?
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 13:44   #131
Quote:
Gospon Pes kaže:
Odmalena sam mrzila kad su zenske imale cipele u jednoj, torbicu u drugoj boji.
Korekcija, uvažena gospoda iz styling miljea vele da ove godine je apsolutno zabranjeno furat standardnu - match boju cipela i torbe. I da je to fuj, i demode, i joo tak neherclih

Dakle raskalaši se i kupi neznam - zelenu
a kad trend izađe iz mode, ja ti dam zelene sandale da skombiniraš
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 13:45   #132
Lacosta, nemoj, majke ti...

Cuj, meni ti je to trauma iz djetinjstva. Cipele i torba moraju biti iste boje, inace vristim i zivim na Apaurinima.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 13:49   #133
jebala te trauma - obuci zelene mrežaste čarape ispod pa će ti možda lakše bit(zamišljam si)
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 13:54   #134
Procitala sam tamo kod magic da mrezaste carape nose samo seljace.
Od prije sam znala da carape na sandale nose samo seljace.
Reci mi odmah kaj o meni mislis, kaj okolisas...
Al da znas, ja bih se ubila da sam vlasnica zelenih sandala.
Dobro da nemas i roze...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 14:03   #135
Reci magic da je ona seljača ove sezone a bogami i prethodne
Osim što ću se radije sama ubit radije nego me ti ubiješ vezano na roza zeleni sklad, samo jedna stvar je gora od toga- da druga polovica para fura narančasto-crne pruge

jebo odo radit
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 15:09   #136
Quote:
Gospon Pes kaže:
Procitala sam tamo kod magic da mrezaste carape nose samo seljace.
Ma neeeeeeeee, žena je rekla da u mrežastim čarapama noga zgleda k'o budžola


PS To sam zapamtila jerbo uz taj post vežem svoje prve trudove..
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 20:07   #137
Sandra, jel jos radis?
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 22:11   #138
...........ja uvijek nosim MB, to je moj konachni izbor...............
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 22:23   #139

N e s a d p i i z d i m

__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2003., 19:45   #140
Dakle, da zavrsim pricu o mojim crvenim cipelama.
Obula ja njih danas i otisla u grad. Rekoh muzu da hocu takvu torbu, ne bu mu valjda tesko gledati gdje ima neki zuti torbak.
on: "Ali cipele ti nisu zute!"
ja: "Nije ni tebi svjetlo na semaforu kad lupis po gasu, pa svejedno tvrdis."
on: ""
ja: "I gledaj da bude antilop."
on: "Imas i muzicku zelju?"
ja: "Ja ne, al odi van pred vrata pitaj, tam inace uvijek netko svira, jos mi za torbak zaradis."
Nismo nista zuto nasli. Jedina koja bi pasala po boji, bila je od nekog platna za kisobran. Bljak.
To je bila robna kuca, ali preko puta je butik s torbakima i otisla ja bogme i prek ceste.
Odmah je dotrcala ljubazna prodavacica jel moze kaj pomoci, pa ja rekoh da mi treba ovakva torba.
Na rijec "ovakva" mi je stopalo bilo njoj skoro pa pod nosom. Mora da je jako elegantno izgledalo.
Aha.
Otisla je do tezge s crvenim torbama, ali moje strucno oko je vec zamijetilo da su sve barem za 2-3 nijanse tamnije, iako je ona usput tvrdila da to sve pase. Mora da radi za proviziju ili je daltonist.
No samosvjesna kakva jesam, rekoh:"Dajte mi da vidim onu od krave."
Bila je jedna jedina koja je pasala po boji i od nedepilirane kravlje koze. Nosile su se prije kajjaznamkoliko vremena one crno bijele. Ovu su pofarbali kak meni treba.
Jedino je nezgodno sto je duguljasta, ali plitka, pa sam probala novcanik ugurati, ali visi je bio od torbe.
Onda se ona sjetila da na katu jos ima jednu, pa dok je to otisla traziti, ja skuzila kak novcanik ipak stane i uzalud se pentrala.
Rekoh da kravicu uzimam.
Eto, tak je sad i to rijeseno.
Otisli smo do auta i moj muzic pokusao platiti parkiranje, ali koliko god puta i na koji nacin okrenutu je parkirnu karticu ugurao u automat, on ni makac. A prije nas ljudi platili, nije bio pokvaren.
Zbunjola smo se gledali, kad evo jos jedne zenske i ja odmah upitala kak se tu placa. Zenska pokazala.
Mi smo gurali karticu u otvor za mijenjanje novcanica u kovanice i placanje kartom.
Jest da pokraj stoji pol metra naljepnica sa svim simbolima koje primaju, no kaj ocekujete od nas dvoje? Kod nas je sex doslovno "jebe lud zbunjenoga".
Nakon sto je i to ipak bilo rijeseno, a ja usput rekla da sljedeci put proba parkirnom karticom u banci lovu dignuti, odosmo na parkiraliste.
on:"A di nam je auto?"
ja:"Tam di cucak laje."
Oslusnusmo - nista.
on:"Ne laje, ocito nas ne vidi."
ja:"Onda trazi najzmazaniji."
No u tom trenu se moje pametno pseto oglasilo i tako smo bez vecih problema i auto nasli.
Evo, sad sam doma i razmisljam kaj bu tek u subotu kad imam malo vecu kupovinu u planu.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.