Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2014., 18:32   #161
jel za nas postarina 9 funti? jer smo istocna europa. fakat smijesno
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 21:46   #162
Koliko je potrebno da narudžba stigne?
dobroćudna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 16:00   #163
Quote:
chichita kaže: Pogledaj post
http://www.asos.com/New-Look-Materni...t=-1&clr=Black
ova haljina je za trudnice ali kako bi stajala ne-trudnicama?
ne znam jel imaju "ispupčeno" baš kao za stomak ili je samo rastezljiv materijal?
Nije ispupčeno samo je malo više loose i rastezljivo. U biti, treba uzet definitivno veličinu manje, ako ne i dvije veličine manje od one koju inače nosiš.
Ja sam uzela veličinu manje i velika mi je. A inače uzimam u "maternity" veličinu manje. Suzit ću je ili staviti nekakav deblji remen oko struka. Inače, za te novce je super.
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 11:12   #164
Nitko mi nije odgovorio. Stvarno bi htjela znati koliko je potrebno da naručeno stigne. Tjedan, dva, više od toga?
dobroćudna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 11:17   #165
Quote:
amy pelin kaže: Pogledaj post
jel za nas postarina 9 funti? jer smo istocna europa. fakat smijesno
daaaaa...dobro da nije 19. i to ne eastern europe ne kuzim. neke stvari su u startu njihove na asosu jeftinije...ili daju dobru maržu asosu ili kod sebe napuhavaju cijene...
al 9 f za šiping ne dam
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 20:45   #166
Quote:
dobroćudna1 kaže: Pogledaj post
Nitko mi nije odgovorio. Stvarno bi htjela znati koliko je potrebno da naručeno stigne. Tjedan, dva, više od toga?
Meni je zadnja narudzba stigla za desetak dana, a bio je 1.mjesec, snizenja i to, asos mi je stigao dosta kasnije npr.
casody is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 23:01   #167
ja sam potrosila 59F sinoc kod njih i dobila free shipping... 9F ne bih nikad dala za njega
Krampic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 12:21   #168
Quote:
dobroćudna1 kaže: Pogledaj post
Nitko mi nije odgovorio. Stvarno bi htjela znati koliko je potrebno da naručeno stigne. Tjedan, dva, više od toga?
Ja sam naručivala prije nekih 20ak dana. Dakle, narudžbu sam napravila u subotu, paket je bio kod mene u idući ponedjeljak, znači 5 radnih dana. Jako brzo.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 14:35   #169
ja ću sutra naručivati pa ako netko želi da podijelimo shipping, slobodno se javite na PM
__________________
listening so hard that it hurts ♪♥♪
.lee. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 15:31   #170
.lee. još uvijek vrijedi ponuda?
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 11:25   #171
ako bi netko naručivao samnom, neka se javi pa da podijelimo troškove =)
Buba88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 23:43   #172
Hahaha, ovo je nešto novo. Nedavno sam se registrirala na new look stranicu, primam letter, ponekad obiđem stranicu i ubacila sam nešto u košaricu, ali nisam kupila. Poštarina je velika, ne želim puno naručivati i tako.
I maloprije dođe mail:

Thank you for recently visiting newlook.com
As you didn't buy the items in your shopping basket,
here's little incentive....

How about....
Free delivery
on your order

i onda jednokratni kod vezan za mail koji vrijedi tjedan dana i obavijest da je stvar iz košarice još dostupna.

Pa eto cure kako se može dobiti besplatna poštarina, meni je ovo stvarno smiješno što rade, ali sad ću nešto naručiti pa su ipak uspjeli, naravno sa sale-a naručujem.
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 15:14   #173
sretnico! ja imam jos par stvari koje bih kupila, al mi shipping previse. sad sam i ja to probala napravit
Krampic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 15:44   #174
Quote:
Krampic kaže: Pogledaj post
sretnico! ja imam jos par stvari koje bih kupila, al mi shipping previse. sad sam i ja to probala napravit
Ma ja se poveselila kad ono kod vrijedi samo za UK. Napisala im oštru poruku na fejsu da zašto nas koji nismo u UK navlače tobožnjim popustima, a ono nije za nas. Kad su već tako pratili moje aktivnosti i košaricu mogli su pratiti i gdje sam i poslati pravi kod za mene ili ništa, a ne me navlačiti da biram i punim košaricu i tek na kraju skužim da kod ne vrijedi.

Odgovorili su, kažu da vide da to može biti misleading, proslijedit će svom timu da to razmotre i bit će više nego sretni da mi refundiraju poštarinu na sljedeću pošiljku, samo da napišem broj narudžbe i neki referentni broj koji mi je dao.

Zadnje uređivanje rosemary505 : 12.03.2014. at 15:57.
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 17:23   #175
hehe ja sam nedugo narucila za 80 funti od tamo pa mi je ispala besplatna poštarina, ostalo mi je par komada odjece koj bih uzela, no to cu na iducim snizenjima
Krampic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 20:18   #176
Gledam neki njihov sakoić, ali se dvoumim između brojeva. Jesu li im veličine realne ili treba naručiti broj manji/veći?
__________________
<3 "When I say run... run!"
arianne* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 21:09   #177
Bude li ikad besplatna poštarina, vikendom možda? Stvarno mi je puno 9gbp, a i ovako su mi sad cijene velike s obzirom da nije neka vau kvaliteta..
Buba88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 22:31   #178
Ne znam za besplatnu poštarinu, ali dobila sam u istom mailu sa potvrdom narudžbe kod za 5 funti off na 25 i više potrošenih. Vrijedi od 17. do 28.3.

Uglavnom, ja sam naručila nekoliko laganih marama za proljeće, namjeravam ih početi nositi. Uzela sam 6 komada po 3 i 4 funte sa sniženja pa valjda budu dobre. Nema se tu što pogriješiti, nadam se, a dat ću i mami i sestri da uzmu koje im se svide.
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 22:48   #179
Quote:
Buba88 kaže: Pogledaj post
Bude li ikad besplatna poštarina, vikendom možda? Stvarno mi je puno 9gbp, a i ovako su mi sad cijene velike s obzirom da nije neka vau kvaliteta..
Nema nikad besplatna poštarina.
andio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 22:47   #180
ja sam sinoć napravila prvu narudžbu na njihovoj stranici,
od 55 funti,
i još nemam mail od njih da su mi poslali paket..

inaće me ne bi bilo briga kad će ga poslati,
ali za ovaj mi se žuri da dođe na vrijeme...
Macarena_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.