Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2016., 19:35   #141
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Da bi se budale čudile... pročitaj uvodni post pa onda komentiraj...
Sugeriraś neśto u moju stranu?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 20:36   #142
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Da, ali oni su se podjednako seksali, samo sto je drugi par krenuo u nesto dublje, pa se na kraju sve raspalo...
isprekomunicirali su se
__________________
“Sleep late, have fun, get wild, drink whiskey and drive fast on empty streets with nothing in mind but falling in love and not getting arrested.” H.S.T.
Jack Daniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 22:07   #143
Quote:
-KLEOPATRA kaže: Pogledaj post
kažeš prema van se čini kao skladan brak di cvjetaju ruže...ali iznutra to i nije tako

i apsolutno se mogu stvaiti u tvoju kožu...zašto se svađati ako te ona ne čuje...

sjednete na kauč i reda radi pitaš ju kakav je bio dan...kratko kaže i nastavi gledati tv...

i ja sam u takvom braku, ne svađamo se jer nema smisla, svađa samo stvara mučne osječaje i čini te jadnim...od toga smo odustali

i ne komuniciramo,svako spava u svome krevetu, ujutro se probudimo i svako svojim poslom, navečer se sretnemo, pitamo jedno drugog jel sve okej na poslu, si zdrav i nešto u tom smislu....i svako opet svojim putem...on se otušira i ode u svoj krevet i gleda film na laptopu...ja isto odem u svoj krevet i čitam knjigu ili nešto spremam po kući

a kad sretnemo neke ljude, kad nas netko pozove u goste, odjednom smo kao naizgled skladan par, nitko ne bi ni pogodio kako mi živimo...

kad mi nešto zasmeta kod njega...samo prešutim...nema smisla mu govoriti, kad me povrijedi...npr nešto je obečao i skroz na to zaboravio...isto prihvatim to sa...dobro, nema problema....nikakva očekivanja od njega nemam, skroz se oslanjam samo na sebe

i zapravo i paše mi da ne komuniciramo, jer čim se dotaknemo nekih tema iz prošlosti nije dobro....zato i bolje da šutimo

ne znam što ti reći....je li to faza ? je li to normalno ? je li to dobro? hoće li to proći bez intervencije...nemam pojma što dati kažem...

al ako te tješi...ima nas još, nisi jedini
Zalosno. Radje sam nego tako zivit.
GodzillaZg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.