Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2016., 20:03   #81
Quote:
milencica kaže: Pogledaj post
O zene, zene sta ste se raskokodakale
Kakvi spomenici, kakve casti.
Koga i gdje je briga jeste li majke, vecinom poslodavce, njima to igra ulogu.
Za vecinu mozete mrljucnuti , dan vijest i gotovo.
Samo mi nije jasno gdje to zive koje su samo majke, pa tako planduju u hladovini i piju krv drugima, voljela bih otici u ta mjesta i to vidjeti
Pa nisi li ti napisala da majke ne treba nitko kovati u zvijezde jer taj status to sam ucini?!
E pa ja se s tim ne slazem. Kao ni ostale sto su se uskokodakale.
Status osobe koja je zbog bioloskih predispozicija rodila dijete ne daje joj nikakav zvjezdani status.
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 20:06   #82
Pogledajte ovaj vikend tko radi druge smjene, tko poslije druge smjene u vecem broju ide kuci, da to bude onda malo jasnije.
Tema je bila: on zeli dijete ona ne, i koliko sad odgovora tu moze biti,
Meni mozete zamjeriti sto volim kad je zena i majka, sto volim trudnice i djecicu,
milencica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 20:13   #83
Quote:
milencica kaže: Pogledaj post
Pogledajte ovaj vikend tko radi druge smjene, tko poslije druge smjene u vecem broju ide kuci, da to bude onda malo jasnije.
Tema je bila: on zeli dijete ona ne, i koliko sad odgovora tu moze biti,
Meni mozete zamjeriti sto volim kad je zena i majka, sto volim trudnice i djecicu,
A o cemu ti zapravo pricas?
Javilo se nekoliko nas koje smo i sljakerice i majke, a ocito smo nekad bile i trudnice.
Zasto bi bilo koga sa strane trebalo biti briga zelii netko djecu ili ne.
On hoce, ona nece. Moze je ostavit ili se nadat da ce se ona predomislit.
Tko je u toj prici bolja ili losija osoba, nitko od nas nema pojma.
Meni je ko materi koja sam zeljela dijete totalno apsurdno i ispod casti osudjivat one koje to ne zanima. Imam hrpu poznatih bez djece koji su divne osobe i jos vise poznatih s djecom kojima ne bih dala da mi kaktus zaliju, a kamoli da se razmnozavaju. I kaj sad?!
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 20:14   #84
Dijelom imas pravo, nema vise danas zvijezda, vlada zavist i pakost,
Rijetko tko koga postuje, iskazuje zahvalost i postovanje.
Ja sam od onih koji jos cijene, djecacstvo, djevojastvo, zenu, majku, baku i sve uloge koje nam mogu pripasti.
Da doista vlada kult smrti, ega, i straha , onda se vise ni zene ne raduju kad se neka druga zaljubi, voli, razmnozi.
Sta je onda sto Vas ili osobno tebe zacudi i usreci
milencica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 20:17   #85
Quote:
milencica kaže: Pogledaj post
Dijelom imas pravo, nema vise danas zvijezda, vlada zavist i pakost,
Rijetko tko koga postuje, iskazuje zahvalost i postovanje.
Ja sam od onih koji jos cijene, djecacstvo, djevojastvo, zenu, majku, baku i sve uloge koje nam mogu pripasti.
Da doista vlada kult smrti, ega, i straha , onda se vise ni zene ne raduju kad se neka druga zaljubi, voli, razmnozi.
Sta je onda sto Vas ili osobno tebe zacudi i usreci
Pa, ako cemo o tudjoj ljubavi, sreci i djeci, evo, vjeruj mi da se iskreno veselim ljudima koje njihova ljubav i djeca iskreno vesele
Ali ne padam na suplje price, a puno ih ima.
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 20:40   #86
Da , imas pravo, bilo bi bas za deset vidjeti tko se krije iza nikova i daje takve i takve savjete i prica price.
Ali zato i traje ovakva komunikacija jer mozes mahati kao krava repom, bez posljedica.
Kakav ti je dan tako pises. ovo govorim opcenito, jer me par nikova bas zainteresiralo i malo sam citala i takav mi je zakljucak.
Ovdje sam spomenula da se ljudi vole, dobiju dijete koje im je nasljednik i pocelo je drvlje i kamenje. Ucinilo mi se da je to nada autora ove teme. Eto dobio je divne ideje i svi koji ce citati usput
milencica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 22:22   #87
Da, da, eto svi koji imaju zajedno djecu pucaju od ljubavi i željeli su "nasljednika", posebno oni koji su se jednom puknuli pa ženska ostala trudna ili iz kojekakvih površnih odnosa i slično. Normalno da nisu djeca za ništa kriva, ali da su sva željena i nastala iz ljubavi- not.

I kako vlada kult smrti kad nas ima 7 miljardi? Moj stav je da svatko rađa sebi, ne treba tu nikoga dizati u zvijezde zbog toga, ajde normalno da otac tog djeteta može biti ponosan na svoju ženu, sve je to lijepo i ok, ali to nema veze s drugim ljudima.
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 22:40   #88
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Ja jesam od onih koje ne zele tako veliku obavezu ( jedan od razloga da nemam decu), ali ne bih rekla bas da sam hladna ;-)
Nemam puno zivaca za razmazenu decu, ne volim precesto da se igram sa decom, ali neka deca su mi bas draga i volim da ih mazim, drzim u krilu, igram se, iako njihove roditelej cak i ne poznajem ( ovogodisnji slucaj u Grckoj, kada nam se nekoliko puta na plazi pridruzila lokalna devojcica od 2-3 godine, sporazumevali smo se rukama , roditelji su bili dvadesetak metara od nas)
Osecaj kada mi je drugaricina beba zaspala u rukama bio mi je divan :-)!

Milencica, sa toliko ''slucajno'' zacete dece, ne bih rekla da su ona dovoljan dokaz da te neko voli. Imati potomstvo-zasto ej bitno? Zbog pomaganja u starosti? Zbog price o tebi, kakava si bila, kada te ne bude na ovom svetu? Kome treba dokaz zajednistva? tebi, roditeljima, selu?
Ja bih danas - sutra voljela imati djecu jer mislim da to daje jednu posebnu dimenziju i ljubav. Oplemenjuje.

No, nikada nisam osudjivala zene koje ne zele niti razumijela zasto im se lupaju etikete i epiteti raznorazni.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 07:15   #89
Quote:
black fairy kaže: Pogledaj post
Da, da, eto svi koji imaju zajedno djecu pucaju od ljubavi i željeli su "nasljednika", posebno oni koji su se jednom puknuli pa ženska ostala trudna ili iz kojekakvih površnih odnosa i slično. Normalno da nisu djeca za ništa kriva, ali da su sva željena i nastala iz ljubavi- not.

I kako vlada kult smrti kad nas ima 7 miljardi? Moj stav je da svatko rađa sebi, ne treba tu nikoga dizati u zvijezde zbog toga, ajde normalno da otac tog djeteta može biti ponosan na svoju ženu, sve je to lijepo i ok, ali to nema veze s drugim ljudima.
Koji postotak djece je uopće nastao iz ljubavi??? Čak ni većina začetih i rođenih u braku nije plod obostane ljubavi.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 13:27   #90
I mene ovo ^ bas zanima, ali je nemoguce otkriti.
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 19:14   #91
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Koji postotak djece je uopće nastao iz ljubavi??? Čak ni većina začetih i rođenih u braku nije plod obostane ljubavi.
Prije par godina je bilo veće istrażivanje u Poljskoj (koliko se sjećam 5 ili 50 tisuća parova) na temu zaśto se parovi vjenćavaju.
U matićnim uredima bili su anketeri koji su anonimno ispitivali dolazeće matićaru radi vjenćanja.
Ishod ankete je bio da njih oko 25% vjenćavalo se je radi obostrane ljubavi, oko 30% iz "zdravog razuma" i oko 40% radi trudnoće. 5% su bili neznaćajni izuzeci kojih nisu spomenuli u ishodima ankete.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 12:07   #92
Podaci su porazavajuci!
Zdrav razum, je li to-zbog toga sto to tako ide, zbog roditelja, da se ne odskace iz drustva, da se spoje pare, da se laskes prezivi?
Bas me zanima koji pol je dao koje odgovore
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 12:47   #93
kad partner pristane imat dijete samo zbog pritiska drugog partnera u velikoj vecini slucajeva dijete ima dubok osjecaj nezeljenosti. dijete sve osjeca. u tim najranijim trenutcima formira se podsvjiest, pocevsi fetalnim periodom.

a osjecaj nezeljenosti, bolje da ne znate sta sve uzrokuje kasnije kroz zivot. iako danas, ova generacija je jako napredna u usporedbi s prijasnjim gen. pa tako da to i ne mora biti veliki problem, sto ne znaci da nece biti
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 21:18   #94
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Podaci su porazavajuci!
Zdrav razum, je li to-zbog toga sto to tako ide, zbog roditelja, da se ne odskace iz drustva, da se spoje pare, da se laskes prezivi?
Bas me zanima koji pol je dao koje odgovore
Jedan je partner npr volio a drugi "ajde dobar je materijal na pertnera/icu" ili "mogu da ne nadjem bolju/ega" ili obadvoje radi tih zadnjih dva i druge kombinacije gdje nisu obadvoje voljeli, a nije bilo trudnoće.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 21:29   #95
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
a osjecaj nezeljenosti, bolje da ne znate sta sve uzrokuje kasnije kroz zivot. iako danas, ova generacija je jako napredna u usporedbi s prijasnjim gen. pa tako da to i ne mora biti veliki problem, sto ne znaci da nece biti
U kojem pogledu smatraś da je napredna?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 00:53   #96
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Jedan je partner npr volio a drugi "ajde dobar je materijal na pertnera/icu" ili "mogu da ne nadjem bolju/ega" ili obadvoje radi tih zadnjih dva i druge kombinacije gdje nisu obadvoje voljeli, a nije bilo trudnoće.
Jel to ono u stilu "ajmo se ženiti da ne ostanemo sami u starosti"?
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 01:55   #97
Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
Jel to ono u stilu "ajmo se ženiti da ne ostanemo sami u starosti"?
To isto.
Lijenost i nesigurnost stvorili su ne jednog mućenika
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 08:00   #98
Dobro jutro
Zaljubljeni, nevoljeni i mucenici i kojekakvih stanja.
Kako ste temu razvukli,samo ne napisa nitko da vecina radi poslove koje ne voli, zivi zivote koje mrzi itd itd
Najbolje i ne zivjeti kad se procita napisano kako i zivi tih 7 milijardi,
Vidite da je zacetnik teme nestao ili se uplasio vasih komentara ili testira svoju dragu za kraljevsku duznost pa nije prosla.
Mozda se i napio i skroz desetoj spermice ostavio, mozda vise nije ziv, mozda se i slatko smije...
milencica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 12:23   #99
Quote:
milencica kaže: Pogledaj post
Dobro jutro
Zaljubljeni, nevoljeni i mucenici i kojekakvih stanja.
Kako ste temu razvukli,samo ne napisa nitko da vecina radi poslove koje ne voli, zivi zivote koje mrzi itd itd
Najbolje i ne zivjeti kad se procita napisano kako i zivi tih 7 milijardi,
Vidite da je zacetnik teme nestao ili se uplasio vasih komentara ili testira svoju dragu za kraljevsku duznost pa nije prosla.
Mozda se i napio i skroz desetoj spermice ostavio, mozda vise nije ziv, mozda se i slatko smije...
Oli sam ja bedasta, ali da me ubiješ ne kužim što je pisac ovdje htio reći... :zbunjena:
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 13:38   #100
Shtefy, ne mozes ti samo tak, skuziti poantu,
Kaj bi bila bedasta, samo moras procitati ptvi post i tijek price,
pa da vidis kako se od zaljubljenog mladca doslo do mucenistva
milencica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.