Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2016., 12:21   #81
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post

Sto kazete?
Vrijeme je da ti tog momčića upoznaš i objasniš mu neke stvari oko tvoje ljubavi prema svojoj ženi.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 12:26   #82
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Vrijeme je da ti tog momčića upoznaš i objasniš mu neke stvari oko tvoje ljubavi prema svojoj ženi.
točno.
osim ako je gay
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 12:47   #83
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
točno.
osim ako je gay
Nije ni bitno. Jedino kaj je očito da je od autora žena zatelebana ko šiparica u njega.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 12:48   #84
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Vrijeme je da ti tog momčića upoznaš i objasniš mu neke stvari oko tvoje ljubavi prema svojoj ženi.
Ajme, ne. Užas. Ovo se nikad ne radi. Ovako ljudi samo rade očajne morone od sebe. Nipošto. Balav i nezreo potez.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 12:52   #85
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ajme, ne. Užas. Ovo se nikad ne radi. Ovako ljudi samo rade očajne morone od sebe. Nipošto. Balav i nezreo potez.
To je potez koji on mora napraviti kako bi pokušao objasniti svojoj ženi da ju još uvijek voli. Očito je da je momak ušel u papučarski mod i ženi je postal dosadan za popizdit. Može on to gledat od doma i lagano pizdit u sebi. I to je kvalitetna opcija ako mu je više stalo do sebe nego do nje ili ako ni on nju više ne voli. Može ju slobodno pustit da ode u tom slučaju. Gentlemenski potez. No ako se želi borit onda mora biti primitivan i jednostavan po ovom pitanju.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 12:53   #86
Mhm. Primitivno joj otić na njeno radno mjesto obračunavat se s kolegom, radit od nje ekstra glupaču i još joj ugrozit posao.

Da, zvuči seksi. Not.

Evo, pitaj žene ovdje koliko bi to pomoglo njihovom odnosu. Nikoliko.

No, bitno da ti znaš da je to ženama poželjno.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 12:57   #87
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Mhm. Primitivno joj otić na njeno radno mjesto obračunavat se s kolegom, radit od nje ekstra glupaču i još joj ugrozit posao.

Da, zvuči seksi. Not.

Evo, pitaj žene ovdje koliko bi to pomoglo njihovom odnosu. Nikoliko.

No, bitno da ti znaš da je to ženama poželjno.
što onda napraviti ?
ja sam žena
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 13:00   #88
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Mhm. Primitivno joj otić na njeno radno mjesto obračunavat se s kolegom, radit od nje ekstra glupaču i još joj ugrozit posao.

Da, zvuči seksi. Not.

Evo, pitaj žene ovdje koliko bi to pomoglo njihovom odnosu. Nikoliko.

No, bitno da ti znaš da je to ženama poželjno.
Pa to se uopće ne dela tako? Postoje drugi puno suptilniji i prihvatljiviji načini.Ovo kaj si ti opisala rade krkani sa zaista jako malo mozga u glavi i s takvima bolje da žene ni nisu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 13:04   #89
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
što onda napraviti ?
ja sam žena
Bit će da treba ozbiljno porazgovarat sa njom i nek joj kupi pušlek cvijeća. Ili još bolje da oboje odu na psihoterapeutske seanse!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 13:22   #90
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Moguce je da mi vraca, ali se bojim da ne predje crtu s kojim bi razorila brak.
Bilo bi sovinisticko rec da nije isto, ali ako bi ja sa strane otisao do kraja, to je cisto iz znatizelje/prirode u kojoj emocije nemaju veze, ali ako bi ona otisla do kraja onda je to definitivan razlaz jer je samnom izgubila ono sto nas je drzalo skupa, tj emocionalno bi me zamjenila s drugim.

I slazem se, mozda sam trebao lagat da ne bi nikad otisao do kraja
čekaj. kad ste pričali o tome tko bi što napravio da može jeste li si i rekli gdje je kome od vas granica? je li ona rekla da bi prešla preko tvog znatiželjno/prirodnog jebanja druge žene?

ovako ispada da ti sebi dopuštaš, jer bi to bilo zbog tvoje kao muške prirode i znatiželje a njoj ne dopuštaš jer bi ona bila emotivno angažirana tijekom seksa s drugim muškarcem.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 14:44   #91
Da, dobra poanta Bird.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 19:56   #92
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Da, dobra poanta Bird.
nije dobra poanta.

i ptice
na grani pjevaju :
muškarac se poslije "sporta" vraća kući
i kupuje supruzi briljante,
a supruga poslije "sporta" izlazi iz kuće
i odnosi pola imovine i djecu
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 21:34   #93
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da će nešto biti između njih dvoje, no ne mjenja na činjenici da vam je brak u ozbiljnoj krizi i da se podhitno trebate njime baviti, inače ćeš ovu priču ponovo lušati. Njoj je pun kufer, brak je u kurcu, ti si joj u kurcu i onda se sjeti da ima i drugih muškaraca na svijetu (jebi ga nisi ti jedino muško na svjetu, ima i boljih od tebe), djelom ti od ljutnje želi napokostit, djelom protrest paket da vidi ima li još čega vrijednog unutra...a na to protresanje si se ti oglasio da bi jebao sastrane da možeš... sraćka samo takva..
Ako ti je stalo do nje, jebi ga znate se 15 godina što da ti kažem znaš što osjećaš, postavi se kao muško, preuzmi inicijativu, traži od nje odgovornost i ozbiljnost, ako joj je stalo pokušajte ozbiljno zasukati rukave da ova kriza prođe, ako ne rastava ni prvi ni posljednji. Ja sam dosta godina sa ženom, imali smo dosta perioda tankog leda, sve se to može rješiti ako vam je stalo do veze..ti se potrudiš, vidiš da ona uzvraća, pa ti dobiješ dodatnu motivaciju jer vidiš da ima smisla i kola krenu naprijed...no to je samo moje iskustvo...
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Radical Change ti je dao jako dobre savjete. Pročitaj ih malo, dvaput.
Stvarno je. Odlican post
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 21:46   #94
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Možda je i pokušala, ali ti nisi shvatio?

Gle, ona je, moguće, vidjela da si ti gubitak vremena i onda se okrenula drugom, iako, realno, meni je to sve debilno, ako ne ide s nekim, rastava, odseli, a ne mutit s drugom osobom, a s ovom svaku večer u krevet, kao, sve je ok.



Ček, a ti to ne znaš?

Nije vaš/tvoj problem on, nego vi.

Ako neće s njim, ne znači da neće s nekim trećim.
Inace, ne znam vozit motor, niksam nikad, i nisam avanturisticki lik vrlo vjerojatno i zbog prirode ne tako strasne bolesti, jer kao astmaticar ne smijem ronit, cak ni planinarit uz naprezanje. Ic na planine svakako ali ne uz tjelesnu aktivnost. A ona to zna.

Inace se u potpunosti slazem da momak nije problem. Momak stvarno nije nista kriv, njegovo je da pokusa ako misli da moze, ma koliko mi se vrtilo u glavi od toga.

Quote:
Slakica kaže: Pogledaj post
Ova rečenica ti je ubojstvo braka..i svega što ste do sada imali!

Ne mogu objašnjavati...jer bi to bio jako dug proces...a ti ne kužiš poantu...tako da me ne bi čudilo da naskoči na tog lika.

Tebi se očito stvari podrazumijevaju same po sebi...posebno nakon određenog broja godina
Ma slazem se i ja, ali ja sam malo sjeban, ako me se na nesto prisiljava -nema sanse.

Quote:
Salammbo kaže: Pogledaj post
A gle, u planine možete i sami, možete zajedno (to se i meni, koja nisam neki avanturistički tip, čini zanimljivim) i na nekakav tečaj ronjenja ako joj je do toga. Uglavnom, rekla bih da joj je on zanimljiv jer je novost. I to je to. U nekoj hipotetskoj situaciji da odleprša za stalno za njim, mislim da bi joj bio pun kufer i njega i njegovih odlazaka u planine i vožnje motora. Nakon nekog vremena, jelte. Ključan je taj faktor dosade do kojeg dođe kad tad.

Možda zvuči kao kliše, ali da, treba vam nešto da vas prodrma.

Još jedna stvar. U nekom od postova napisao si da vam je komunikacija polumrtva, da sjedite jedan kraj drugoga svatko sa svojim laptopom, s time da ona s vremena na vrijeme "prolaje" nešto, a ti reagiraš sa aha. Vidiš problem?
Istina je da nam je komunikacija mozda malo netipicna, ali tako funkcioniramo sasvim solidno

Dobro, mozda je to bilo solidno dok se nije pojavio netko sa strane
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 22:35   #95
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Vrijeme je da ti tog momčića upoznaš i objasniš mu neke stvari oko tvoje ljubavi prema svojoj ženi.
Ja sam njega upoznao, ali ne na ovaj tvoj nacin, vec sasvim slucajno kad smo ga ja i supruga susreli u nekom trgovackom centru i malo smo kurtoazno procakulali. Ali ti ne shvacas, nije on moj problem. Ona je moj problem.

Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
točno.
osim ako je gay

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ajme, ne. Užas. Ovo se nikad ne radi. Ovako ljudi samo rade očajne morone od sebe. Nipošto. Balav i nezreo potez.
Slazem se.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
To je potez koji on mora napraviti kako bi pokušao objasniti svojoj ženi da ju još uvijek voli. Očito je da je momak ušel u papučarski mod i ženi je postal dosadan za popizdit. Može on to gledat od doma i lagano pizdit u sebi. I to je kvalitetna opcija ako mu je više stalo do sebe nego do nje ili ako ni on nju više ne voli. Može ju slobodno pustit da ode u tom slučaju. Gentlemenski potez. No ako se želi borit onda mora biti primitivan i jednostavan po ovom pitanju.
Drzim da se ne treba pokazat primitivnost jer u tom slucaju pokazujes koliko si slab. Dovoljno je bilo rec na fini nacin da je razgovor zavrsen zbog nadolazecih obaveza.

Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
čekaj. kad ste pričali o tome tko bi što napravio da može jeste li si i rekli gdje je kome od vas granica? je li ona rekla da bi prešla preko tvog znatiželjno/prirodnog jebanja druge žene?
Ona je rekla da mi ne bi oprostila, ali ja sam uvjeren da bi, jer znam u dubini duse da me voli ma sto ja uradio.

Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
ovako ispada da ti sebi dopuštaš, jer bi to bilo zbog tvoje kao muške prirode i znatiželje a njoj ne dopuštaš jer bi ona bila emotivno angažirana tijekom seksa s drugim muškarcem.
Ali ipak skrecemo s teme, jer se previse gubimo na jednu moju hipotetsku tezu od ove stvarne.
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 22:47   #96
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
ako me se na nesto prisiljava -nema sanse.
Tebi je prisiljavanje davanje pažnje vlastitoj ženi i spašavanje braka?
Quote:
Istina je da nam je komunikacija mozda malo netipicna, ali tako funkcioniramo sasvim solidno. Dobro, mozda je to bilo solidno dok se nije pojavio netko sa strane
Flertanje s drugim ženama, govorenje vlastitoj da bi mogao završiti s pokojom u krevetu, manjak truda, nezainteresiranost..
Misliš da funkcionirate jer tebi odgovara tako kako jest, a njoj, kao što i primjer pokazuje, baš i ne.
brzi gonzales is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 22:58   #97
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Inace, ne znam vozit motor, niksam nikad, i nisam avanturisticki lik vrlo vjerojatno i zbog prirode ne tako strasne bolesti, jer kao astmaticar ne smijem ronit, cak ni planinarit uz naprezanje. Ic na planine svakako ali ne uz tjelesnu aktivnost. A ona to zna.

Inace se u potpunosti slazem da momak nije problem. Momak stvarno nije nista kriv, njegovo je da pokusa ako misli da moze, ma koliko mi se vrtilo u glavi od toga.
I mislio sam da omalovažavaš sve ono što sam ne možeš.

Njoj je on zanimljiv samo zato jer si ti totalna truba postao i to je praktički to.

Mislim, tip je kriv, naravno, jer meni čim neka kaže da je zauzeta, 180 stupnjeva na peti i vozim dalje. Jedino je problem što je njoj, izgleda, skroz nebitno tko je i što je, samo da je nešto uzbudljivo i zanimljivo. Jer, da nije ovaj, bio bi netko drugi, ovaj je samo pri ruci.

Meni je to totalno besmisleno, ali ok.

Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Ja sam njega upoznao, ali ne na ovaj tvoj nacin, vec sasvim slucajno kad smo ga ja i supruga susreli u nekom trgovackom centru i malo smo kurtoazno procakulali. Ali ti ne shvacas, nije on moj problem. Ona je moj problem.
Pa sad, više ste vi problem, nego ona ili ti. Jebiga, par ste, ne svatko na svojoj strani, a par funkcionira ili skupa ili nikako.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 23:17   #98
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Ja sam njega upoznao, ali ne na ovaj tvoj nacin, vec sasvim slucajno kad smo ga ja i supruga susreli u nekom trgovackom centru i malo smo kurtoazno procakulali. Ali ti ne shvacas, nije on moj problem. Ona je moj problem.







Drzim da se ne treba pokazat primitivnost jer u tom slucaju pokazujes koliko si slab. Dovoljno je bilo rec na fini nacin da je razgovor zavrsen zbog nadolazecih obaveza.


Oboje su. AKo joj se on nesmetano nabacuje korektno je čovjeku dat do znanja da to nije lepo pošto je to tvoja žena koju voliš. Možda je on glup pa to ne shvaća. Može mu se malo pomoć po tom pitanju. Naravno da pokazuješ da si slab na svoju ženu. Možda bi se to njoj dopalo?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 23:29   #99
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je ona miljon puta isto pitanje postavila u glavi i u vezi tebe..
Gle, jebe vas komunikacija kao i u svakom braku koji ne šljaka kako treba, komunikacija ti je stup svega...
Oh, odlično oni komuniciraju, viš kako mu trola da je kolega "fizički super". Ne moš bolje.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Vrijeme je da ti tog momčića upoznaš i objasniš mu neke stvari oko tvoje ljubavi prema svojoj ženi.
Super savjet! Da samo znaš kako će te žena cijenit poslije. Obavezno ovo napravi!

Quote:
Slakica kaže: Pogledaj post
Ova rečenica ti je ubojstvo braka..i svega što ste do sada imali!
Otišli muž i žena kod bračnog savjetnika. Žena se žali kako muž nije rekao da je voli od prvih dana veze. Muž odvrati da će je obavijestiti kad i ako se stanje promijeni.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 23:41   #100
Ovo napadanje tipa (što neki savjetuju)..je toliko retardirano..da uopće neću dalje komentirati.

Vidi...
Ti sa svojim stavom--ako me netko sili---također otvaraš sve veće mogućnosti da te tvoja draga prevari.
Ne sili tebe nitko, na ništa, nego si ti taj koji treba shvatiti da se oko svoje ženice ponekad treba malo i potruditi...
Spontano ju zagrliti...odvesti nekud gdje nikada niste bili..prošetati...zagrliti ju spontano dok ste doma i poljubiti...zajedno odgledati film..poslati sms sa lijepim riječima..
Ne trebaš biti ni ronioc...ni planinar...
Ti si lijen...
Bitno da nabiješ laptop pred sebe...kimaš i potvrđuješ sa aha...
I onda se čudiš ostatku svog uvodnog posta...a lijen si potruditi se...i misliš da će sve u životu samo od sebe...
Ona se sada trudi.. ali oko drugog..koji joj je eto, pokazao barem mali znak pažnje...da se osjeća da postoji kao žena i da ju nekada netko ekšli i sasluša..
Lol
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:54.