Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2016., 15:43   #21
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
.Onih 10 stavki u uovdnom postu čine mi se nekako...previše kruto.Kao da čitam nekakav ugovore
A nije?

Svjedoci su, partneri su stranama u njemu, żivot je sudac, a savjest izvrśitelj kazne
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 16:01   #22
nije moguce naci bolju polovicu. kuzim da je u narodu to uobicajen termin pri izrazavanju, ali je uzasan. cuj bolju polovicu, i onda imas dvije polovice koje se samo trude da budu u cjelini, ali to i nije bas moguce. treba ti partner a ne bolja polovica. treba ti neko s kim ces i dalje rasti a ne neko ko ce te upotpuniti., jer vec sada si cjelina. ako trazis drugu polovicu, zaboravi na trajan uspjeh.

kad ti budes onakav kakav zaista zelis da budes problem ce ti biti odabrati najbolju od mnogo odlicnih
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 17:06   #23
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Tu se ne bi slożio.
Muśkarci obićno mislimo malom glavom, a Vi obićno birate lebdjeći u oblacima.

Kada bi nas naśi instikti ne varali bili bismo svi ili većina sa istim partnerima do kraja.
Ne bi jer se slusanje instinkta uci. A ti ne znas. Kao ni mnogi ljudi. Ne znam ni ja ali se trudim.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 18:27   #24
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
nije moguce naci bolju polovicu.
Slażem se Tako sam savrśen, da ne ma śanse da je netko bolji

A na ozbiljno -moguće je. Znam izuzetno dobro żensku od par godina, koja je u svakom pogledu (ne znam ju u seksu) idealna moja druga polovica.

Na żalost ona je i moja jedina neispunjena ljubav u żivotu i druga (i zadnja) od koje sam dobio kośaru...
Ale praznu, bez gljiva, cvijeća ili drugog
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 18:30   #25
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ne bi jer se slusanje instinkta uci. A ti ne znas. Kao ni mnogi ljudi. Ne znam ni ja ali se trudim.
U pravu si draga kao i obićno
A sada mogu prebaciti na Discovery?

Ne razumijem -śta ne znam? Da ne mam instinkt?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 18:52   #26
Sta ne razumijes u onom sto sam rekla?
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 19:02   #27
"śta" razumijem za razliku od ostale dvije rijeći

karte na stol
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 21:17   #28
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Slażem se Tako sam savrśen, da ne ma śanse da je netko bolji

A na ozbiljno -moguće je. Znam izuzetno dobro żensku od par godina, koja je u svakom pogledu (ne znam ju u seksu) idealna moja druga polovica.

Na żalost ona je i moja jedina neispunjena ljubav u żivotu i druga (i zadnja) od koje sam dobio kośaru...
Ale praznu, bez gljiva, cvijeća ili drugog
pa sta si ti, pola covjeka? ako vako nastavis, dobit ces kosaricu od svake cure, nijedna ne zeli samo pola covjeka - sama ideja totalna glupost, kao i tvoje vidjenje veza. knjigu u ruke ili sta vec, imas cijelu lepezu opcija, danas kao nikad prije. trgni se, istrazuj, proucavaj, skroz bez veze trosis vlastito vrijeme.

za pocetak trebas spoznat da si ti sam sebi idealna polovica, obje polovice, cjelina.

a u konacnici ces spoznat da jesi savrsen takav kakav si upravo sada, a time da su i svi ostali, iako trenutno toga nisu svjesni.
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 21:54   #29
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
za pocetak trebas spoznat da si ti sam sebi idealna polovica, obje polovice, cjelina.
Ne mam tako dugaćkog, da se sam zadovoljavam
Pa mi zato medju ostalim treba druga polovica

Ispunjen ćovjek, to je ćovjek koji je ispunjen u svakom pogledu dakle i u partnerstvu.

Może se żivjeti godinama samom i bit uspjeśan u svaćemu i bla, bla ali prvenstveno ćovjek je stvoren da żivi u grupama -par, obitelj.

I ponavljam: U ovoj temi ne radi se o meni nego općenitoj diskusiji
Ako bih npr otvorio temu o razlozima zaśto se ne może imati djecu valjda ne mora znaćiti automatski, da ja ne mogu imati
Da trażim temom partnericu możda bih otiśao na pdf US, a ne ulazim tamo
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 22:06   #30
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 08:15   #31
Quote:
benny kaže: Pogledaj post

Jel dobro?

Pitao sam Te kakvu proślu temu si imala na misli. Nisam ovdje godinama imao temu pa ne kużim https://www.youtube.com/watch?v=6NXnxTNIWkc
Jutrekooo
Mislila sam svoj uvod da prebacis kao odgovor na pitanje, Kad jedan partner zeli djecu drugi ne, taj dan je ta tema bila do tvoje po redu.
Da malo covjek razabere u tih deset tocaka ima materijala za vaganje
Kako si danas
milencica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 08:38   #32
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Temu kvalitetnog partnerstva sam analizirao sam i sa razlićitim osobama (i strućnjacima medju njima) uzduż i popreko.

Mislim da niti ne sanjate kako je mala teoretska mogućnost, da se nadje odgovarajuću polovicu na dulje vrijeme, da ne każem "dok nas Bog..."

Bitno je ili u najmanju ruku pożeljno:

1. da li obadvoje privlaće seksualno jedan drugoga
2. da li si odgovaraju karakterima
3. da li si odgovaraju u pogledu seksa
4. da li obadvoje żele djecu
5. da li imaju iste/slićne poglede śto se tiće odgajanja djece
6. da li imaju poslove/podlogu da će im financijsko stanje omogućiti kvalitetan zivot, bez stresa śto će biti/kako će se sutra
7. da li dozvoljavaju da im se njihovi roditelji ili općenito drugi mjeśaju u partnerstvo
8. da li jedan ili oboje nemaju neku bolest koja może utjecati na partnerstvo/plodnost
9. da li im se slażu dugotrajni pogledi i planovi na budućnost
10 . da li imaju zajednićka zainteresiranja
itd

Kako je moj Tata govorio:
"Partnerstvo je kao motor od auta: ima samo jednu mogućnost da radi, a desetine da ne radi".

Kako Vaśim miśljenjem na osnovu svega ovoga naći tu iglu u stogu sijena?
Trażiti dok se ne padne, krepa ili?
A możda: "Pa neka me trażi. Zaśto da ja trażim?"

PS: Tema je za sve nas. Ne moja individualna. Dakle DISKUSIJA
Zanimljiv naslov teme. Gledam potpis autora Previše analiza o ljubavi.
Opusti se, budi najbolji što možeš biti i već će se okolnosti posložiti za susret sa The one.
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 09:05   #33
on trazi The Half
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 15:47   #34
Quote:
milencica kaže: Pogledaj post
Jutrekooo
Mislila sam svoj uvod da prebacis kao odgovor na pitanje, Kad jedan partner zeli djecu drugi ne, taj dan je ta tema bila do tvoje po redu.
Da malo covjek razabere u tih deset tocaka ima materijala za vaganje
Kako si danas
Joś nitko nije na żalost pronaśao odgovarajuću vagu za ljubav, inaće ne bi bilo u partnerstvima takva gomila pi.darija.

Hvala na pitanju Muśki sam. Znaći zdrav a hormoni kljućaju
Inaće sam skoro svaki dan super jer sam optimista
A Ti?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 16:06   #35
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Zanimljiv naslov teme. Gledam potpis autora
Svaki film gledaś samo njegov naslov i śto piśe na njegovom kraju?

Ne analiziram svjestno nego ćesto mi za vrijeme razgovora na żivo ili diskusija u netu padaju na misao same od sebe "mudrosti/poslovice" na razne teme -ne samo o ljubavi
U stvari o ljubavi imam manjinu. Możda oko 10-15% od svih.
Inaće:
"Nadviśak slobodnog vremena najćeśći je uzrok, da ljudske misli plutaju morima punih pitanja i sjećanja. Kako tih lijepih, tako i bolnih."
Dakle svi koji trpite na sindrom slomljene Amorove strijele nastojite raditi na likvidiranju tog uzroka
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 17:09   #36
Meni ovo djeluje ko lista za šoping.
Opusti se,već ćeš nagaziti na ludi kamen il će te neki pogoditi.
__________________
Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 17:33   #37
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
Opusti se,već ćeš nagaziti na ludi kamen il će te neki pogoditi.
Jel Te bolilo?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 17:37   #38
Zamolba moderatorima

Molio bih moderatore da dodaju u naslovu teme: "- opća diskusija", ili da ju zatvore jer ovo ne ma smisla.

Ovo isto ću sada proslijediti moderatorima jer inaće nećemo ovdje raspavljati śto mi je bio cilj nego...

PS: Proslijedio sam zamolbu moderatoru.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 18:52   #39
Ja oduvek ovako razmisljam-da je potrebna velika sreca da se nadje prava osoba za svakog od nas. Ne msilim idealna, jer talva ne psotoji, ali ona sa kojom nam je ugodno ziveti. Sa kojom delimo iste vrednosti, imamo slicne planove za buducnost, gde nema cestih i velikih svadja, sa kojom imamo o cemu da pricamo, razumemo se ( najcesce), zelimo se, volimo slicno da provodimo zajednicko slobodno vreme.
I ne mislim da nisu bitne gore navedene stavke. Meni jesu. Takvog sam trazila ( jedino bih ono o deci promenila u-oboje ne zele decu )
Jedino sto se karaktera tice, tu smo razliciti, ali smo se uklopili, bas se nekako nadopunjujemo :-)

To sto oko sebe vidite brojne parove i brakove, uopste ne znaci da oni dobro funkcionisu!
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 10:21   #40
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Svaki film gledaś samo njegov naslov i śto piśe na njegovom kraju?

Ne analiziram svjestno nego ćesto mi za vrijeme razgovora na żivo ili diskusija u netu padaju na misao same od sebe "mudrosti/poslovice" na razne teme -ne samo o ljubavi
U stvari o ljubavi imam manjinu. Możda oko 10-15% od svih.
Inaće:
"Nadviśak slobodnog vremena najćeśći je uzrok, da ljudske misli plutaju morima punih pitanja i sjećanja. Kako tih lijepih, tako i bolnih."
Dakle svi koji trpite na sindrom slomljene Amorove strijele nastojite raditi na likvidiranju tog uzroka
Hoćeš-nećeš prvi dojam (naslov) je bitan. Puno toga kaže o čovjeku
Kao i njegov potpis.

Pa dobar ti je ovaj zaključak: što imaš više vremena to više filozofiraš.

Više akcije, manje priče

Iz mog iskustva, kad si u pokretu i trčiš za vlastitim snovima, ciljevima...i kad nemaš previše vremena za razmišljanje najčešće se onda dogodi neki susret ili značajno poznanstvo.

Stoga, lijepo se staviš na prvo mjesto i radiš (akcija) na sebi.
Npr. ne razmišljaš o tome kako bi bilo lijepo da jednog dana imaš tijelo u dobroj formi, nego se baciš u akciju i vježbaš odmah.
Isto to u dogledno vrijeme primijeniš na ženski rod i da vidiš
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:18.