Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2016., 23:37   #81
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
[/B]

Ako ste bili u braku kad si imala te bolne trenutke, a on nije bio uz tebe kada ti je najviše trebao, onda i nije tako dobar kakvim ga prikazuješ.
To što sada radiš je očito iz osvete jer ga ne voliš, a s njim si jer ga trebaš i jer imate djecu. Lažeš samu sebe da ga voliš.
Pa gdje je rekla da ga voli? Ono cool joj je i naučila se na njega i ima djecu s njim pa joj je komotan ali strast joj više baca na ovog drugog šonju.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 23:44   #82
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Hm da, zanimljiva je ta matematika. Kaže da je oduzimanje negativnog sabiranje pozitivnog a sabiranje negativnog oduzimanje pozitivnog.

Autorici je zapravo najbolje stavit sve na papir i zbrojit sve pluseve i minuse.

Pa kako ispadne.
Mislim da je ona to davno izraćunala pa joj je u ishodu izaśao ljubavnik

sada kada je i on dopisan do raćunice i par drugih faktora, matematika ju je nadvladala

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
O čemu? Bu nazval dete po ljubavnici? Joj da je meni platit samo pol sata u glavama tih ljudi! Koji je to show garant!
Ako ne znaś o ćemu, onda bi trebalo to duuugo objaśnjavati, a neda mi se jer i tako se ćudim, da joś piśem u ovoj temi
boredom rules
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 00:02   #83
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa gdje je rekla da ga voli? Ono cool joj je i naučila se na njega i ima djecu s njim pa joj je komotan ali strast joj više baca na ovog drugog šonju.
tamo negdje na prethodnoj stranici. Rekla je da je i stručna osoba (psihologica?) potvrdila da se može voljeti dvojicu.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 00:12   #84
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
tamo negdje na prethodnoj stranici. Rekla je da je i stručna osoba (psihologica?) potvrdila da se može voljeti dvojicu.
Pa je ali sama je napisala da ga voli onak po navici kao oca njene djece ali ju ovaj opako napaljuje i sve je ono što njoj treba. Uglavnom nije ni bitno. Moj savjet joj je da ostane sa obojicom i da se ne grize preveć. Očito je ovaj ljubavnik i veći šonjo joj od muža sam ona to jadna ne kuži. Pa tko normalan govori ljubavnici da je ljubomoran na njenog muža dok on dobiva dijete sa svojom ženom?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 00:48   #85
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
s ovim se slažem. Nek ostane u braku i zamjeni ljubavnika s dildačem. Djeca su tu, jebeš romantiku, treba bit praktičan.
Pa ne može joj dildo zamijeniti miris i stisak muškarca i sve emocije (kakve god bile) koje dolaze u paketu s ljubavnikom..ovo što radi je bezveze i nemoralno, al nemojmo pretjerivat s čim može nadomjestit to ČA joj fali

Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Eto, a ona glupača Demi Moore ga ostavila zbog mladog Ashtona..
Matematika ti nije jača strana? Nije mogla muža napucati radi muškarca kojega je tek 5 god.nakon razvoda upoznala, a u međuvremenu je par godina bila u vezi s drugim (između dva braka)

Quote:
lovelyst kaže: Pogledaj post
To ti Je moj muž je dobar čovjek, ali ne znaci ako je dobar čovjek da je automatski i dobar muz. Nisam išla u dubinu objašnjavanja jer se nemam potrebu nikom opravdavat.
Da si napisala da si već dugo nesretna, da te muž ignorira i zanemaruje, da te vrijeđa, da odjebe svaki tvoj pokušaj za komunikacijom i rješavanjem problema, većina bi ti dala podršku. Ovako, što si očekivala na rečenicu da je on dobar čovjek, al ti se jebeš s nekim ružnijim, jer ti tvoj muž nije dovoljno muško, jer eto, tebi prepušta donošenje odluka Sorry, zvučala si neozbiljno, podmuklo i krajnje sebično..

Quote:
Sve sto me ovdje zanimalo je bilo iskreno mišljenje ili eventualno nečije iskustvo ko se našao u istoj situaciji, a ne da neko odlučuje umjesto mene, jer ipak je to moj život i moje odluke.
Ma prvo, nije te zanimalo iskreno mišljenje. Očekivala si pljesak, a ne razapinjanje na uvodni post..a drugo, odluku ćeš sama doniti, ali sama si postavila pitanje što bi napravili forumaši na tvom mjestu
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 01:24   #86
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Je. Završio. A možda da nastavi ovim tempom? Mislim ako joj je ovak dobro ne kužim zakaj se muči? Doma ima muža,a sa ljubavnikom se zabavlja? Svi sretni i zadovoljeni?! Ne kužim čemu tolka drama?
Pere ju savjest, svaka lijepa gesta njezinog muža joj je sada nož u srce.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 01:51   #87
Kriza identiteta?
U nizu situacija u životu smo ili pizde ili ljudi. I nema tu "Ali..." To su samo opravdanja. Zbog loših drugih smo i mi loši? Okolnosti su malo teže? Iskustva? Bull shit. Ono smo što jesmo, što biramo biti, svakodnevno, u nizu malih, manje važnih, velikih i vrlo važnih stvari.
Što si ti?
Ne samo zbog laži, odlučivanja u ime drugoga (dok god se skrivate radite upravo to) jer VAMA tako odgovara, a to, onako, usput budi rečeno, baca na sebičnost i pizdunstvo, nego i košmara kojeg nesebično servirate svojoj (preemotivnoj) djeci, onima ni krivima, ni dužnima koje, unatoč ogromnim mudima, muškosti, odlučnosti i jakosti, uvlačite u košmar kojeg nosite u sebi, gdje god, i s kim god, živite.
Nitko tu ne voli nikoga, čak ni sebe, a kamoli druge uključene u priču. Moraš imati u sebi nešto da bi dao. Iliti, ne možeš dati ono čega nemaš. Nikome. Jebiga.
Moral je najmanji problem u cijeloj toj priči.
Black Sea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 10:23   #88
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Pere ju savjest, svaka lijepa gesta njezinog muža joj je sada nož u srce.


Da pere me savjest i to jebeno.
lovelyst is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 10:40   #89
Quote:
lovelyst kaže: Pogledaj post
Da pere me savjest i to jebeno.
Pa djeluj onda u skladu s tim. Zašto ne slušaša sebe?

Općenito mi nije jasno to s grižnjom savjesti. Tamo neki glas unutra kaže "stani", a ljudi kontra. I onda se čude košmaru i kako im nije dobro.

Nego, da ti malo makneš ljubavnika iz života? Ako je tako super i to je velika ljubav, razumjet će i dati ti vremena. Muž je ionako sa strane. Pa se pokušaj malo zbrojit i stat na balun prije velikih odluka. Nije ih pametno donositi u magli.
Black Sea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 10:44   #90
Quote:
Black Sea kaže: Pogledaj post
Pa djeluj onda u skladu s tim. Zašto ne slušaša sebe?

Općenito mi nije jasno to s grižnjom savjesti. Tamo neki glas unutra kaže "stani", a ljudi kontra. I onda se čude košmaru i kako im nije dobro.

Nego, da ti malo makneš ljubavnika iz života? Ako je tako super i to je velika ljubav, razumjet će i dati ti vremena. Muž je ionako sa strane. Pa se pokušaj malo zbrojit i stat na balun prije velikih odluka. Nije ih pametno donositi u magli.
Meni se čini da je njen odgovor bio sarkastičan.Sama je priznala da joj nije prvi put da vara muža.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 10:51   #91
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Meni se čini da je njen odgovor bio sarkastičan.Sama je priznala da joj nije prvi put da vara muža.
Možda i nije. To zna ona.
Ponekad se ljudi pogube. Inzistiraju na lošim obrascima i vrte se u začaranom krugu. I još si umišljaju kako su super jaki i odlučni. U stvari, samo (se) ne žele vidjeti.
Black Sea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 11:06   #92
Quote:
Black Sea kaže: Pogledaj post
Možda i nije. To zna ona.
Ponekad se ljudi pogube. Inzistiraju na lošim obrascima i vrte se u začaranom krugu. I još si umišljaju kako su super jaki i odlučni. U stvari, samo (se) ne žele vidjeti.
Bilo je sve ok dok se nije zaljubljivala u ljubavnike.Sad kad se zaljubila nastao je problem.Gdje ti vidiš tu savjest?Ja vidim da je problem samo u tome kako dobiti "i ovce i novce"
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 11:13   #93
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Bilo je sve ok dok se nije zaljubljivala u ljubavnike.Sad kad se zaljubila nastao je problem.Gdje ti vidiš tu savjest?Ja vidim da je problem samo u tome kako dobiti "i ovce i novce"
To je neizvedivo..
Da ne bi bilo,izgubiti i ovce i novce..

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 11:20   #94
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Bilo je sve ok dok se nije zaljubljivala u ljubavnike.Sad kad se zaljubila nastao je problem.Gdje ti vidiš tu savjest?Ja vidim da je problem samo u tome kako dobiti "i ovce i novce"
Moguće. Ne znam. Uopće ne tvrdim da je to savjest. Možda ni ona nema pojma kako se osjeća, pa to nešto - svoju izgubljenost - naziva savješću.

Samo, nisu ljudi crno-bijeli. Vjerujem da uglavnom znaju što napraviti, ali idu linijom manjeg otpora, onako kako im je lakše, a najlakše je udovoljavati sebi, slože si opravdanja, pa dok ide. Jebiga, negdje mora pući. Samo što puca ne samo ona, nego i oni oko nje. Pretpostavljam da mora biti jako oštećena da ne osjeti negdje grižnju savjesti. A možda je upravo to slučaj.
Black Sea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 13:47   #95
Autorice a śta je s Vaśom djecom u toj prići?
Isto se raćunaju ili su oni samo nijemi svjedoci?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 14:08   #96
Quote:
lovelyst kaže: Pogledaj post
Da pere me savjest i to jebeno.
a čuj, jedna od opcija za olakšat savjest je i ta da mužu lijepo ispovjediš sve svoje grijehe.

U tom slučaju, ili će ti sve oprostiti ili slijedi rastava braka. Ako ti oprosti, morat ćeš se sama sa sobom dogovoriti što ćeš dalje. Ako ti ne oprosti, slijedi rastava braka pa je stvar riješena u skladu s njegovom odlukom.

Budući da smatraš kako je i on zaslužan za situaciju u vašem braku kao i za to što si ljubav i pažnju krenula tražiti u naručju drugih muškaraca, onda nikako ne može biti isključen ili pošteđen trpljenja posljedica za svoje promašaje.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 14:40   #97
Prema Tvojim rijećima skoro svatko bi imao opravdanje za preljub.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 15:02   #98
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Prema Tvojim rijećima skoro svatko bi imao opravdanje za preljub.
mojim ili njezinim?
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 15:55   #99
Quote:
lovelyst kaže: Pogledaj post
Da pere me savjest i to jebeno.
savjest ces najbolje oprat okretanjem na 180 stupnjeva, bez omeksivaca, naravno.

nemoj omeksavat i uljepsavat istinu.
okreni se za 180, pogledaj muzu u facu i priznaj sta se desava.

sve ostalo je supcinarsko palamudjenje, mlacenje prazne slame da bi se pobiglo od odgovornosti.
__________________
“Sleep late, have fun, get wild, drink whiskey and drive fast on empty streets with nothing in mind but falling in love and not getting arrested.” H.S.T.
Jack Daniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 18:37   #100
Ljudi cijelog żivota bjeże i sakrivaju se od proślosti, istine i odgovornosti.
Univerzalni "lijek" za strah i lijenost upravljanja vlastitim żivotom...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:55.