Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2016., 17:23   #121
Znam i ja jednog, ne doduse tolko sjebanog, al opet. Vidjan ga 24/7.
Zato i kazen to sta kazen.
I da...nece ona nit sutke otic, nit priznat, slazen se s tobom.
__________________
“Sleep late, have fun, get wild, drink whiskey and drive fast on empty streets with nothing in mind but falling in love and not getting arrested.” H.S.T.
Jack Daniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 17:36   #122
Quote:
Jack Daniel kaže: Pogledaj post
Znam i ja jednog, ne doduse tolko sjebanog, al opet. Vidjan ga 24/7.
Zato i kazen to sta kazen.
I da...nece ona nit sutke otic, nit priznat, slazen se s tobom.
A ona sad pokušava izracionalizirati da to nije tako strašno, ali nema načina da se sugarcoata činjenica da si jebala nečijeg frenda. E sad, ima žena koje žive i s tim da su nekom podvalile dijete pa ono, nije greda. Nije lako ni pogledati se u ogledalo i reći si to iskreno. Lakše je lagati i sebi i drugima. Sve je to za ljude.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 17:39   #123
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Najpoštenije je otići šutke. Ali jebiga.
Tim više što bi priznanjem vrlo vjerojatno utjecala i da cura od ljubavnika sazna s kim stvarno živi.
Pa puknu dvoje.

Zvuči smiješno, ali je stvarno zastrašujuće kako se ljudi poigravaju tuđim životima. Ono, lako za njihove, njihov izbor.
Ne bi da su ljudi tek lutke, pa se malo poigraju.
To bez najmanje želje za moraliziranjem.
Black Sea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 17:53   #124
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
A ona sad pokušava izracionalizirati da to nije tako strašno, ali nema načina da se sugarcoata činjenica da si jebala nečijeg frenda. E sad, ima žena koje žive i s tim da su nekom podvalile dijete pa ono, nije greda. Nije lako ni pogledati se u ogledalo i reći si to iskreno. Lakše je lagati i sebi i drugima. Sve je to za ljude.
Kako bi rekla moja baba: Puno je ljudi al je malo čovjekaa

Quote:
Black Sea kaže: Pogledaj post
Tim više što bi priznanjem vrlo vjerojatno utjecala i da cura od ljubavnika sazna s kim stvarno živi.
Pa puknu dvoje.

Zvuči smiješno, ali je stvarno zastrašujuće kako se ljudi poigravaju tuđim životima. Ono, lako za njihove, njihov izbor.
Ne bi da su ljudi tek lutke, pa se malo poigraju.
To bez najmanje želje za moraliziranjem.
ma nije zastrasujuce.

takvi zbilja postoje, doslovce na svakom kantunu, zacudila bi se.

oni sebi u tim momentima mažu oči sa svemirskim ljubavima, njih dvoje nesretni svako sa svojim lošim partnerima, život i sudbina ih spojili...da je bar bilo ranije...oni dvoje sami protiv svih. nitko ih ne bi razumia, jer takva ljubav se jos nije igdi pojavila, takvo zrtvovanje, ostavljanje svih i svega i bizanje u suton..il makar priko grane u BiH na spojeni vikend...


osobno, sere mi se od takvih osoba.
__________________
“Sleep late, have fun, get wild, drink whiskey and drive fast on empty streets with nothing in mind but falling in love and not getting arrested.” H.S.T.
Jack Daniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 21:04   #125
Quote:
Jack Daniel kaže: Pogledaj post
takvi zbilja postoje, doslovce na svakom kantunu, zacudila bi se.

oni sebi u tim momentima mažu oči sa svemirskim ljubavima, njih dvoje nesretni svako sa svojim lošim partnerima, život i sudbina ih spojili...da je bar bilo ranije...oni dvoje sami protiv svih. nitko ih ne bi razumia, jer takva ljubav se jos nije igdi pojavila, takvo zrtvovanje, ostavljanje svih i svega i bizanje u suton..il makar priko grane u BiH na spojeni vikend...


osobno, sere mi se od takvih osoba.
Da, i kad vidiš u kojem postotku ih ima i kad čitam to što si tu sažeo...ono, ne mogu... U mom slučaju su takvi uništili jako puno ljudi i eto ne bi htjela da ikoga uvrijedim, ali kad vidim koliko se napadaju savjeti: reci mu, jer nisi ti gospodarica njegovog života; pitam se tko je tu ''lud'' i kad je točno to postalo normalno, a ovo prvo znak da imaš mizeran, nenormalan, fejk, barbie život.
Kako vidim da se ovdje smiješ javljati samo ako si bračno nezadovoljan, pošto to za sad nisam, over and out...
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 10:31   #126
Quote:
filozofkinja kaže: Pogledaj post
naravno da je MD primjetio promjenu na meni, ali to sam opravdavala s problemima na poslu itd.
Uf, ovo sam i ja koristila da objasnim svoje promjene ponašanja.
Nakon izvjesnog vremena dobila sam zbilja gadne probleme na poslu.

To je ono tipa nikada ne laži...a lažemo 100 puta dnevno. I sve laži ti se na kraju obiju o glavu.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 08:20   #127
Quote:
Jack Daniel kaže: Pogledaj post
nekoliko nas ti je pokusalo dat razloge, objasnit, na lip način, virovala ili ne.
i ne..nema veze sa tvojom savijesti.

ništa, čekaj da dobijete dicu, dignete kredit za stan, sranja iz prošlosti isplivaju, pa se čujemo na forumu za 3 godine...naslov teme: "Muž me ostavia preko noći"
i ja sam joj savjetovala neka mu kaže..pretežak je to teret za nositi, preloš temelj za nastavak veze i nimalo pošteno prema dečku
nisam ju galdila peruškom po dupetu nit odobravam ovako nešto ali to uopće nije bitno
nije bitno šta mi mislimo
koliko vidim, autorica je već odlučila da neće reći
a neće poslušati ni savjet da uzme pauzu i riješi to sama sa sobom
strah od gubitka ili strah od suočavanja ..
no to je jednio oslobađajuće
a meni je žao jer niej svejsna koliko lošeg sebi čini, i njemu
ili je, ali si ne može priznati
__________________
Just take the moment, don't waste another life
Just take your worries, We'll trade it for the night
AnaisNin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 10:41   #128
ne znan zasto tvrdite s tolikon sigurnoscu da ce neko bit ostecen i da je apsolutno krivo da mu ne kaze za prevaru? pa ni one koji su saznali,ni one koji sumnjaju niko ne drzi uz te partnere al ih nemali broj opet s takvima ostaje. nekima nije uopce nikakav teret, budu malo sjebani eventualno AKO partner sazna ili posumnja,ali taj osicaj ih prodje i idu dalje,skupa.te zene i dalje spavaju s tin muzevima,svojon voljon.ili muzevi,svejedno.

nije posteno lagati da.
al ne znan o kakvoj karmi non stop pricate,sta ce se vratiti ovima sta varaju? ce ih partneri jednon isto privariti? bas.

ja neman kuglu nit san na mistu autorice ili njenog partnera, ne znan jel s tin X ositila strast i uzbudjenje kojeg s ovin vise nema pa se za tin zaletila,a s drugim ima mir,stabilnost,koja joj takodjer znaci,pa vaze. idealno bi bilo imati sve,al ne ide uvik sve,a mozda bi se strast s bilokin nakon 20 god braka razvodnila,mislin, sve ovisi sta ti autorice zelis, i zasto si uopce potrcala za X.

i ne mora znaciti da ce ti parner ikad saznati,more ih nikad ne sazna,odredjeni dio nikad ni ne posumnja,ali vidi,kako se pojavija ovaj X,ne znaci da se nikad vise ne ne ce pojaviti neki drugi X,i treci. tako da ne znan koliko mozes biti iskrena sa sobon pa viditi zasto uistinu bi sad ostajala sa partneron,jel mozes napisati koji su stvarni razlozi,bez obzira kako ce forumasi reagirati,jel mozes iskreno sama napisati zato i zato?
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 11:25   #129
Po meni nije uopce tolko sad bitno dal ce ona njemu rec ili nece, dapace to bi bilo opet prebacivanje loptice na drugog da donese odluke za nju...

Mislim da je vrijeme da prestane lagati najprije sebi o svojoj savrsenoj vezi, jer ocito joj nesto fali poveliko cim je usla u jedan takav degutantan odnos sa Xom
Nek se zapita zasto joj je potrebna tolko ta laz o sretnoj vezi sa MD?
Sta ce se desit ako prizna da joj nesto fali, da ne dobiva sve, mozda je on po nekim kriterijima wow, ali ocito njoj to nije bilo dovoljno
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 15:56   #130
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Ma daj molim te ne stvaraj veću tragediju od nečega što je redovna pojavnost u današnjem svijetu.

Preljub...es ti neke velike stvari.

Jedino ovdje malo indikativno je preljub sa prijeteljem od muža...to je onak, malo za mogućnost da ti se digne želudac....ali i toga ima. Naravno.

Nema konstruktivnih savjeta. Nema univerzalnih rješenja. I niti jedno iskustvo ne može biti mjerilo i putokaz tvom iskustvu.

Morat ćeš draga zasukati rukava i napraviti sama odluku....Nausi ti je dobro napisala...pronaći uzrok zbog čega je nakon godinu i pol dana došlo do pada u odnosu sa sadašnjim partnerom?

Nitko ti ovdje neće pronaći rješenje na kojem moraš poraditi sama. A da ima zlobnih komentara na to si valjda bila spremna...mislim ljudi obožavaju gađati druge govnima, jer na taj način malo zaborave na vlastita govna u kojima žive.

Stoga rješavanje...odluka:
1) Ostajem sa mužem i jebem se sa X do daljnjeg, pa što bude neka bude, sa osjećajem grižnje savjesti
2) Ostajem sa mužem i odjebavam X jer probat ću popraviti odnos u kojem jesam ili barem ću si dati mogućnost da vidim da li je isti uopće moguć
3) Ostavljam MD-a i molim X da ostavi svoju curu kako bi nas dvoje započeli zajednički život (to je onak...opcija koja je vjerujem najteža, jer znaš da X neće ostaviti svoju curu radi tebe), ali ok...
4) Ostavljam muža i X i pokušavam pronaći onaj dio sebe koji je još cjelovit i zdrav i na temelju njega učvrstiti sebe i krenuti dalje sama pa što bude neka bude


Mislim da ćeš izabrati opciju 1, sve do trenutka dok te X ne odjebe do kraja.

evo opet ponavljam da sam odabrala opciju 2.
filozofkinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 23:17   #131
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Postoji jedan citat koji glasi:" Ako voliš dvije osobe istovremeno,izaberi onu drugu. Jer da prvu stvarno voliš,druga osoba nebi ni postojala."
Citirala bih ovo i rekla da sam bila dvaput u istoj situaciji.
Možda X služi samo tome da skužiš da ti ova veza nije to.

A da ne govorim o grižnji savjesti i teretu s kojim ćeš živjeti ako mu ne kažeš.
A saznat će prije ili kasnije, tako to ide.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 16:06   #132
Quote:
filozofkinja kaže: Pogledaj post
evo opet ponavljam da sam odabrala opciju 2.
I to ti je najpametnije

Tebi je bitno da analiziraš svoj odnos sa MD, valjda možeš skužiti jesi li sretna s njim ili nisi.

Pusti ove koji moraliziraju o "nabijenim" rogovima" i svetoj istini u vezi. Ne brini, njemu neće ništa izrasti, a ti arhiviraj sve što imaš vezano za X i idi dalje kao da ništa nije bilo. Bitno je to kakva si SADA prema MD, a ne kakva si bila (ruku na srce, nabila si mu baš veeeelike rogove), tako da te nema što mučiti savjest.
vitorog is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:40.