Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2017., 17:41   #561
Quote:
pustinja17 kaže: Pogledaj post
mda, čest je primjer kada žema rodi pa sljedećih godina dragi u kut i d...j. zeznuto je to sve, mislim da tu treba bit liberalan i ne bit ljubomoran
Koma. To su one zene kojima je jedini cilj u zivotu imati dijete i to je to. Ostali odnosi nula bodova.

Ne bi rekla da je to tako cesti primjer, ali ima toga, da nazalost.
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2018., 10:50   #562
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Puno kontradiktornosti ako se mene pita

Ako si bio sretan, šta ima bolje? Nema, po dobrom se ne čačka.

Današnji TI nebi bio u vezi sa bivšom, a zašto bi sve ponovio?


A e i mene zanima. Inače si još nešto izjavija, šta je kontradiktorno:

"Ja imam brak iza sebe i prica je slicna tvojoj s time da sam ja prevarena strana i da je ona bila manje otvorena i zeljna seksa od mene."


Pa ako je bila manje otvorena i željna kako te pobogu prevarila Nije da se rugam, žao mi je što si se to desilo.

Free tip: nemoj ženama citirat arsena. točka.
c69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2018., 19:49   #563
Vidim da ste digli staru temu. Bilo bi zanimljivo da se autorica javi i napise kako su nakon sto je proslo gotovo godinu i pol. Citala sam par prvih stranica i bilo mi je bolno za citati. Zasto? Uh, sve sam prosla. I kad netko kaze da sex i intimnost nisu toliko bitni ako je sve ostalo ok....predviđam loš ishod. Na zalost.
jadoja80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2018., 10:27   #564
Quote:
jadoja80 kaže: Pogledaj post
Vidim da ste digli staru temu. Bilo bi zanimljivo da se autorica javi i napise kako su nakon sto je proslo gotovo godinu i pol. Citala sam par prvih stranica i bilo mi je bolno za citati. Zasto? Uh, sve sam prosla. I kad netko kaze da sex i intimnost nisu toliko bitni ako je sve ostalo ok....predviđam loš ishod. Na zalost.
sve je bitno
bas sve
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2018., 13:45   #565
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
sve je bitno
bas sve
Naravno
__________________
Computers Rule the World!
Cibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2018., 13:53   #566
Vidila sam da mi je podignuta tema i nakon godinu i pol sam još jednom sve pročitala. Bilo je teško za čitati ali i lijepo jer je situacija sada potpuno drugačija.

Nedugo nakon mog zadnjeg posta (u 3. mj prošle godine) dogovorom smo odlučili da je prekid definitivan. Rastali smo se na lijep način s vjerom da ćemo ostati prijatelji i ako nam je suđeno opet se negdje pronaći.

Ja sam danas sretna osoba i mislim da mi je to bila jedna od najpametnijih odluka u životu. Nakon toga sam još neko vrijeme bila slomljena, zadesilo me još par teških životnih situacija ali sam iz svega toga izašla puno snažnija, hrabrija i naučila sam se nositi sa sranjima na drugačiji način. Više nema paničnih, više nema ispada, nema plakanja i cvilenja nad vlastitom sudbinom. Sada svaku novu krizu prihvačam kao test iz kojeg ću izaći kao bolja osoba.

Odselila sam se, do sada promijenila dvije države, putovala, doživila hrpu avantura, radila različite poslove, upoznala stotine novih ljudi i shvatila da sve što sam ustvari trebala je bila sloboda. Sjedila sam predugo na kauču kao baba od 70 godina sa svojim dedom dok mi je duša vapila za životom. U trenutku kad sam se ohrabrila i prihvatila sve izazove koji su se predamnom stvarali počela sam se mijenjati, počela sam rasti i napredovati u svakom pogledu i postajala sve sretnija i zadovoljnija sobom.

Uživam u ovom životu, ne fali mi ništa, po prvi put nakon dugo vremena upoznajem sebe kao samostalnu osobu bez partnera. Odnos sa starcima je puno bolji, odnos sa prijateljima je puno bolji, odnos sa sobom je puno bolji...

Probala sam i neke druge bombone iz bombonjere i shvatila da ja i bivši defintivno nismo bili kompatibilni i da i za mene i za njega postoje neke druge osobe koje će nam više odgovarati. Upoznajem i istražujem sebe, druge, svijet, odnose, što mi paše, treba, ne treba... Radim na sebi i želim biti potpuno sigurna da sam dobro, da sam dovoljno naučila i da neću raditi iste greške kada ponovno budem ušla u ozbiljan odnos.

On se nakon prekida jako dobro držao, kasnije ga je malo stiglo sve to što si nije htio priznati. Danas ga više ne poznajem iako se još tu i tamo čujemo, promijenio se fizički, promijenio je ponašanje, promijenio je stavove. Ima novu curu koja je totalna suprotnost meni i on se njoj upotpunosti prilagodio. Danas više nikada ne bih bila ponovno s njim.
__________________
Brainfreeze!
Love_Me_Do is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2018., 21:25   #567
Zadovoljstvo mi te bilo citati. Uzivaj curo. Nisi samo pametna nego i hrabra.
jadoja80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2018., 10:20   #568
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Napucaj ga promptno. Naočale za plivanje. Kreten.
Nema ništa gore i pogubnije za ženino samopouzdanje i sreću kad partner odbija seks. Užas.
Nema ništa gore nego kad ti samopouzdanje ovisi o seksu ili afirmaciji takve vrste. Promptno bih napucao toliko ispraznu i ograničenu ženu. U biti, ne bih jer sam previše inteligentan da završim sa jednom. (Isto vrijedi i za suprotni spol.)
Perky Psycho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.