Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2014., 23:43   #1021
Quote:
exzzy kaže: Pogledaj post
Pa kod svih se uzima bolji rezultat iste godine, sad da ides pisat iduce godine opet onda bi se zadnji uzimo.

Sent from my iOCEAN X7 using Tapatalk
Aha aha, samo provjeravam, hvala puno
Luyindula is offline  
Old 24.07.2014., 12:16   #1022
Jesenski rok

Uplatila sam novce za testove prije dan-dva, ali nije "primljena" uplata tj. jos uvijek su testovi stavljeni pod zaduzenje. Koliko se ceka da se ocita( da dode) uplata?
uiiu is offline  
Old 24.07.2014., 14:57   #1023
Pisao sam maturu na ljetnom roku i želim popravit malo ocjene, pa ću pisat sad i jesenski rok. Da li će mi se gledat najbolji rezultat ili rezultat sa jesenskog roka?
Marko12 is offline  
Old 24.07.2014., 15:03   #1024
Jbt ja neznam jesu ljudi ovdje prirodno glupu ili treniraju. Dva posta gore sam odgovorio na isto...

Sent from my iOCEAN X7 using Tapatalk
__________________
I made a God out of blood , Not superiority
I killed the king of deceit , Now I sleep in anarchy
exzzy is offline  
Old 24.07.2014., 15:16   #1025
Quote:
Marko12 kaže: Pogledaj post
Pisao sam maturu na ljetnom roku i želim popravit malo ocjene, pa ću pisat sad i jesenski rok. Da li će mi se gledat najbolji rezultat ili rezultat sa jesenskog roka?
Gledati ce se zadnji rezultati.
franodbk is offline  
Old 24.07.2014., 21:37   #1026
Quote:
uiiu kaže: Pogledaj post
Uplatila sam novce za testove prije dan-dva, ali nije "primljena" uplata tj. jos uvijek su testovi stavljeni pod zaduzenje. Koliko se ceka da se ocita( da dode) uplata?
Ne brini. Ne registriraju oni to tako brzo. Meni je trebalo možda tjedan dana da mi stave da je uplata primljena.
be.redy is offline  
Old 25.07.2014., 15:08   #1027
prijavnica koja se mora poslati uz potvrđene ispite za jesenski rok (osim ako niste ovogodišnji maturanti) treba biti poslana zaključno s današnjim danom ili može i kasnije? ne vidim da piše za prijavnicu ništa, a danas je zadnji dan za prijavu samih ispita....
Effy is offline  
Old 25.07.2014., 16:43   #1028
Quote:
franodbk kaže: Pogledaj post
Gledati ce se zadnji rezultati.
Šta jebeš covjeka, gleda se bolji rezultat

Ako se polaze u istoj skolskoj godini, gleda se bolji, a ako bude polagao nagodinu, onda zadnji.

BTW. mislim da je danas zadnji dan za prijavu jesenskog roka.
Luyindula is offline  
Old 26.07.2014., 13:26   #1029
Quote:
Effy kaže: Pogledaj post
prijavnica koja se mora poslati uz potvrđene ispite za jesenski rok (osim ako niste ovogodišnji maturanti) treba biti poslana zaključno s današnjim danom ili može i kasnije? ne vidim da piše za prijavnicu ništa, a danas je zadnji dan za prijavu samih ispita....
Mozes i kasnije, ali sto prije to bolje.
uiiu is offline  
Old 27.07.2014., 22:37   #1030
Žao mi je ako pitam na krivom mjestu, ali to je zato što se na telefonskoj liniji ncvvo-a jako dugo čeka, pa sam izgubila volju radi toga.

Na stranici postani student piše da oni koji nisu ove šk.god završili srednjoškolsko obrazovanje dužni poslati nekakvu prijavnicu, no ne piše datum do kojeg je moguće poslati. Ja sam sr.šk završila 2012 i spadam pod te pristupnike.
Zna li netko je li još moguće poslati te prijavnice, te do kada ako je?

Edit: tek sad (prekasno) sam uočila ovo
Quote:
uiiu kaže: Pogledaj post
Mozes i kasnije, ali sto prije to bolje.
Jel znaš do kada točno?
__________________
Prolaze ljudi, ali stoje sati

Zadnje uređivanje Free like a wind : 27.07.2014. at 23:56. Reason: novi post
Free like a wind is offline  
Old 28.07.2014., 21:06   #1031
Quote:
Zna li netko je li još moguće poslati te prijavnice, te do kada ako je?

Naknadne prijava:
Rok: 4.8.2014. (uključujući taj dan)
Pristupnici se javljaju Centru putem e-maila na adresu: [email protected]. Za naknadnu prijavu potrebno je poštom, na adresu Centra, dostaviti dokumentaciju iz koje je vidljiv razlog opravdanosti naknadne prijave i popunjeni obrazac za naknadnu prijavu.
mandy444 is offline  
Old 28.07.2014., 23:26   #1032
Quote:
mandy444 kaže: Pogledaj post
Naknadne prijava:
Rok: 4.8.2014. (uključujući taj dan)
Pristupnici se javljaju Centru putem e-maila na adresu: [email protected]. Za naknadnu prijavu potrebno je poštom, na adresu Centra, dostaviti dokumentaciju iz koje je vidljiv razlog opravdanosti naknadne prijave i popunjeni obrazac za naknadnu prijavu.
Sad sam malo zbunjena jer su mi danas telefonski rekli u ncvvo da prijava ispita moze proci i da vrijedi i bez popunjavanja tih prijavnica
__________________
Prolaze ljudi, ali stoje sati
Free like a wind is offline  
Old 30.07.2014., 09:44   #1033
Ako se netko prvi put upisao na faks sad na ljetnom roku, ali se odluči ispisati i upisati novi faks na jesenskom roku, jel on mora plaćati punu školarinu ili mu se to gleda kao besplatna prva godina?
Vreben is offline  
Old 31.07.2014., 10:55   #1034
U tom slučaju taj netko mora platiti punu školarinu za prvu godinu studija,a dalje prema uspjehu.
Brimstone is offline  
Old 01.08.2014., 14:17   #1035
Hvala na objašnjenju.
Vreben is offline  
Old 16.08.2014., 10:51   #1036
koji mi dokumenti trebaju na ispitu? jel mogu doć sa vozačkom (onom novom u obliku osobne) ako sam izgubio osobnu?
gumeni dedek is offline  
Old 16.08.2014., 11:52   #1037
radije uzmi putovnicu ako imaš.
PaleEnchantress is offline  
Old 11.09.2014., 17:40   #1038
Kada se sastavljaju rang liste, i stavite više od jednog odabira studija. I upali ste na prvi izbor. Jeste li vidljivi na na ostalim listama, dakle ako netko drugi gleda plasman abecedno, hoće li među ostalim na listi pronaći i vas iako je vama to naprimjer treći izbor, i već ste upali na prvi, ili će te zbog toga biti nevidljivi drugima.
indie_nymph is offline  
Old 11.09.2014., 17:45   #1039
ti sebe ne možeš vidit na listama ispod najboljeg odabira. bez obzira na dal ide po bodovima ili abecedno
PaleEnchantress is offline  
Old 13.09.2014., 13:41   #1040
Quote:
indie_nymph kaže: Pogledaj post
Kada se sastavljaju rang liste, i stavite više od jednog odabira studija. I upali ste na prvi izbor. Jeste li vidljivi na na ostalim listama, dakle ako netko drugi gleda plasman abecedno, hoće li među ostalim na listi pronaći i vas iako je vama to naprimjer treći izbor, i već ste upali na prvi, ili će te zbog toga biti nevidljivi drugima.
ne,ti si samo na onoj listi na koju si upao. na drugima se ne možeš vidjeti, ali na svom profilu možeš vidjeti broj pod kojim bi bio da se tu odlučiš upisati.
mandy444 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:36.