Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2005., 14:42   #1
Question Satelitska navigacija

Kako i gdje se može nabaviti DVD sa kartom Hrvatske za Nissan Murano?
anri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 20:51   #2
Čuj,kada si tolike novce dao vjerovatno su ti oni mogli malo više pomoći.Garmin navodoo ima nešto za Hrvatsku a ostali polako kaskaju.
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 21:28   #3
Koliko sam upućen u nas nema ni jedan dvd s detaljnom kartom Hrvatske koji bi se mogao staviti u postojeći uređaj u automobilu, već samo za posebne uređaje koje prodaje Garmin i još netko...

Pitaj prijatelja Google-a što kaže, ali mislim da neće biti uspjeha
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 18:55   #4
Pioneer ima novi uređaj s DVD-om s cijelom Europom. Mislim da mu je cijena oko 16.000 Kn. Zgodna spravica.
swaschta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2005., 01:15   #5
Quote:
swaschta kaže:
Pioneer ima novi uređaj s DVD-om s cijelom Europom. Mislim da mu je cijena oko 16.000 Kn. Zgodna spravica.
A zašto ne bi rađe uzeo npr. ipaq + navman za 6-7k kn? Imaš i EU i HR, možeš ga premjestiti u drugi auto, bus, vlak, avion, bicikl, čak ima i mod za pješake .

Povrh svega imaš i ipaq... za sve i svašta

I ja sam čuo da za original ugrađene navigacije (još) nema HR karte.
GoodOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2005., 13:07   #6
Quote:
swaschta kaže:
Pioneer ima novi uređaj s DVD-om s cijelom Europom. Mislim da mu je cijena oko 16.000 Kn. Zgodna spravica.
Pioneer ima mapu za svoje uredjaje za sljedece zemlje;
Coverage Area: UK (incl. Northern Ireland), Germany, France, Italy, Benelux, Austria, Switzerland, Spain, Portugal, Denmark, Sweden, Finland, Norway, Ireland (=Dublin, Cork, Galway, Limerick and selected motorways), Czech Republic, Monaco, Liechtenstein, Andorra, San Marino,The Vatican

Ili sam ja coraf ili ovdje nema Hrvatske?!?!
TiM_Company is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2005., 21:58   #7
Quote:
TiM_Company kaže:
Pioneer ima mapu za svoje uredjaje za sljedece zemlje;
Coverage Area: UK (incl. Northern Ireland), Germany, France, Italy, Benelux, Austria, Switzerland, Spain, Portugal, Denmark, Sweden, Finland, Norway, Ireland (=Dublin, Cork, Galway, Limerick and selected motorways), Czech Republic, Monaco, Liechtenstein, Andorra, San Marino,The Vatican

Ili sam ja coraf ili ovdje nema Hrvatske?!?!
Nisi shvatio!

HR kartu imaju dvije firme, mireo za navmane i garmin. Sve ostalo je, uključujući "velike" igrače i one original ugradnje bez HR.
GoodOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2005., 22:42   #8
Quote:
TiM_Company kaže:
Ili sam ja coraf ili ovdje nema Hrvatske?!?!
Moja duboka isprika
Nisam obratio pozornost na Hrvatsku jer nije mene zanimala.
swaschta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 13:04   #9
Kakvo je trenutno stanje sa satelitskom navigacijom? Ima li kakav CD-ić za Hrvatsku za Peugeotov uređaj? I jel to onda samo zg+st+ri+os ili?
Frost is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 19:19   #10
a to je kao neka nova navada iskapanja starih threadova?
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 21:41   #11
mr X sta napadas covjeka, Frost ima neki nivo kulture pa je prvo koristio opciju Search i iskoristio stari thread, a ne kao vecina tuduma, odmah udariti po gumbicu New Thread
Jaranko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 07:03   #12
nije napad na čovjeka nego jednostavno pitanje.
skoro sam, kao i na threadu o brisačima, napisao odgovor na post star dvije godine...
o navigaciji, međutim, postoji par svježijih, još aktualnih threadova pa ako već nije otvorena nova tema mogao se zakačiti na njih....
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 11:51   #13
Quote:
mr X kaže: Pogledaj post
a to je kao neka nova navada iskapanja starih threadova?
nije to niš, eno čoek na Softveru odgovara na problem star 4 godine
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 11:36   #14
Nisam želio otvarati novi thread, a u nijednom starom nisam našao kakva je situacija s Peugeotovim uređajem
Frost is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 13:14   #15
Može se nabaviti i Mireo karta koja se može instalirati na pocket pc i slične uređaje, detaljnost je gotovo do kućnog broja, znači postoje gotovo sve ulice u gradovima, čak ima-što me iznenadilo i neka mala mjesta u baranji.

Postoji mod i za pješake, računa potrošnju goriva, udaljenost i ima zvučni signal.

Cijena i nije nešto previsoka, mislim da je oko 1.700,00 kn ali treba provjeriti, a ako imate nekog tko zna uhakirati onda ne košta ništa

Što se tiče same navigacije, postoji vam firma u Vukovaru koja radi ugradnju navigacije u vozila a opcije koje se dobiju s njihovim uređajem su neograničene, ja sam sebi ugradio i imam sve, od opcije gašenja i paljenja vozila do kontrole potrošnje goriva i identifikacije vozača preko otiska prsta i dobije se karta kompletne europe i rusije.

Kad pišem ovo o gašenju i paljenju vozila, to znači da kada se vozilo ugasi preko uređaja nema šanse da ga se upali dok uređaj ne pošalje signal kompjuteru u vozilu da ga se može upaliti što je idealna zaštita od krađe

Ima tu još dosta opcija koje nisam napisao.

Ako nekoga zanima ova druga opcija neka se javi.

Pozdrav!
__________________
Moje stranice: www.rentacar.anatri.hr, www.anatri.hr
"Djeca su najveće bogatstvo!"
TryGor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 13:32   #16
U najnovijem hondinom automobilu ugrađena je satelitska navigacija i u kompletu se dobije kompletna karta zapadne europe nema hrvatske slovenie ili bolje rečeno južne i istočne europe imali mogučnosti da se to gdje nabavi???

molim hitno odgovor...
 
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 18:15   #17
evo za one koji imaju pristup internetu u autu , route planer . nije GPS , i samo za Hrvatsku je.

http://206.222.26.154/GElin/GelinShowRoom.html
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 12:04   #18
Auto navigacija i karte - što kupiti?

Molim pomoć, planiram kupiti auto navigaciju i odgovarajuću kartu. Pojma nemam što je dobro jer sam vidio da ima more proizvođača i cijela hrpetina različitih karata, a ne znam kakve su po kvaliteti (detalji, funkcionalnost)... što se tiče karte trebala bi imati detaljan prikaz HR + okolne zemlje, ali i ostatak europe ne bi bio na odmet (posebice Austrija, Njemačka i Skandinavija)

*vidio sam neke stare postove i forume, al informacije su obično stare barem godinu dana, pa mislim da se na tom području u godinu dana dosta toga promijenilo
__________________
"Svi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." Conrad Adenauer
Oggy1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 13:36   #19
bilo što sa Adria routom.
Blagajnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 13:39   #20
Ja sam gledao i nekako mi se čini dobar izbor Garmin nuvi 250W (cca. 1600 kn) jer dolazi s kompletnom EU + AdriaRoute (cca. 800 kn) za Hrvatsku.
8T8 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.