Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2015., 21:08   #1541
dal je itko naručivao vecu cifru preko alia tipa 130 eura ali DHL poštom??????
giggles is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 11:37   #1542
Ima li netko link za ovaj kardigan?
Gremblina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 19:45   #1543
Quote:
RS 2000 kaže: Pogledaj post
Može pomoć.. Narucili smo moto jaknu... Ali ja uopće ne kužim ovaj tracking,pa nek mi malo neko pojasni di je sad to??



Poslano sa mog LG-D331 koristeći Tapatalk
Ovo je jos uvijek nigdje. Premalo vremena je proslo. Tracking brojevi uz brojeve uglavnom imaju slova, CN za pracenje na china postu, YW za onu stranicu yw56 nesto nesto. Kad su samo brojevi u pitanju, to nije tracking number, to je broj posiljke i to se ne prati. Nikako.
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 21:30   #1544
Ima li netko problema pri plaćanju sa Maestrom(Raiff.B.) na Ali-u!?
Zadnji dva tj.pokušavam platiti narudžbu,ali stalno me odbija da nešto nije uredu s bankom,a na mail mi uredno dođe poruka da je transakcija uspješno obavljena,a s računa ne skinu ništa!
__________________
Only Fools And Horses
ivan hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 21:46   #1545
meni uredno prolazi maestro od erste banke
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 10:46   #1546
Djevojke , žene.. pitanjce,
koja od vas naručuje drugima sa alija.. i uz koju proviziju ??

hvala.. :-)
__________________
** Na neke stvari te prosto, i ovaj život natjera.. **
liliana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 15:35   #1547
Ja ti mogu naručiti, provizija ovisi o naručenom, ako te zanima pošalji link u Inbox
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 23:21   #1548
Pozdrav!

Cure/decki, imate li iskustva s narucivanjem proizvoda od sellera bez feedbacka i narudzbi?

Npr. ovo:

http://www.aliexpress.com/item/Abc-c....13.A80rtD&s=p

Vidim da se nize nalazi screen print starih feedbacka koji se ne odnose na ovaj oglas, ali ne znam jel pametno upustat se u to ili sam samo paranoicna
Logicno mi je nekako da sam 'zasticena' od koga god narucivala jer svejedno imo seller narudzbi ili feedback ja mogu traziti povrat novca ukoliko proizvod ne stigne u predvidenom roku ili se varam?

Hvala Vam unaprijed na odgovorima
__________________
Nickname je jadan koliko je i star, a ne znam ga promijenit.
xXxTiNaxXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 15:10   #1549
Dobit ces novac nazad ako ti naruceno ne stigne
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 22:23   #1550
Da, da, na to sam i mislila, ali sve u svemu bez obzira na to sto seller nema nijedan feedback ni narudzbu mogu trazit novac kasnije? Tipa da se desi da je fejk seller svejedno sam zasticena? Samo me to zanimalo pa da mogu bez straha narucit tenisice
__________________
Nickname je jadan koliko je i star, a ne znam ga promijenit.
xXxTiNaxXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 07:41   #1551
Da
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 17:24   #1552
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
Da
Puno hvala!
__________________
Nickname je jadan koliko je i star, a ne znam ga promijenit.
xXxTiNaxXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 15:14   #1553
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Ja ti mogu naručiti, provizija ovisi o naručenom, ako te zanima pošalji link u Inbox
Hvala..sad tek vidim post
evo čim rješim šta bih,,javim se
__________________
** Na neke stvari te prosto, i ovaj život natjera.. **
liliana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 11:43   #1554
Obavio prve dvije kupnje. Punjac i piđamu. Prije koji dan. Nasao sam sellere sa dobrim ocjenama i feedback za te iteme. Jos nista nije poslano i neodg. na poruke. Gore se neko vrijeme odbrojava, nekakvi rok slanja. Nista ja nekuzim ovaj aliexpres
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 09:25   #1555
Ako carina zatrazi racun za naruceni proizvod s alija, znaci li to da ce 100% otvarati paket ili postoji sansa da ce cariniti samp na temelju racuna?
carlreina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 15:29   #1556
Pozdrav,imam problem s Aliekspresom jer mi nisu vratili novac na racun. Pisala sam im i dobijem odgovor da provjerim banku, ja provjerim i nema nikakve uplate kod njih, a na Aliju uredno stoji da je refund uplacen. Cekam vec mjesec dana. Ima li netko kakvih iskustava s tim?!
__________________
Split
mungo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 14:05   #1557
Da li je netko od vas naručivao repliku čistača za lice foreo luna mini? imate neki provjeren link? kako ste zadovoljni?
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 14:16   #1558
O.k., prijavila sam se na ali samo kako bi naručila sitnice za izradu revera kojih na e-bayu nema. Iz nekog razloga, ne prihvaca mi narudzbu. Obzirom kako do sada nisam narucivala nista s ovog sitea, u cemu bi mogao biti problem? Baca mi poruke: Sorry, nothing is available to order now i This product can't be shipped to the selected region. Glupost, i tako kod svakog sellera od kojeg sam pokusala naruciti! Pa sta je moguce da bas nitko ne salje u Hrvatsku, i ako je tako, zasto ne stoji da seller ne salje u tu i tu zemlju kako pise na e-bayu? Kako bi sad trebala znati tko od njih salje, a tko ne? Malo mi je blesavo da bas svaki od kojeg sam probala naruciti, ne salje kod nas.

Hvala na odgovoru!
patkazdvenoge is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 14:08   #1559
Ugl. svi šalju u Hrv, jesi sigurna da si dodala HR u opciju ShipTo jer recimo u Bih velika većina ne šalje, odnosno šalje, ali uz velik shipping.
rf239 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 22:34   #1560
pozdrav, kako znati na Alipayu koliko su u kn meni skinuli?
Npr, item kosta 2$,kada sa Paypala placam na Ebayu pise mi da je to u kunama karikiram 14,38kn
Na Alipayu nisam nasao to opciju niti mogucnost


http://s28.postimg.org/v53bs5o2l/Untitled.png
__________________
kaeovo
Veliki decki imaju 18
Hesoyam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:23.