Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2015., 15:27   #9741
Gdje kupiti elastični crni materijal -traku širine 3-5 cm? Pamuk ili viskoza, Zg širi centar kvatrić-črnomerec-remiza
Hvala
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 21:11   #9742
imas u rotonda centru u jurisicevoj jedan ducan za pozamanteriju, mozda oni imaju.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 21:15   #9743
Quote:
SoliderOfLove kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje bi se mogle nabaviti ovakve perle, koje izgledaju kao tradicionalni botuni i postoji li to uopće?

http://www.toka-hr.com/
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 10:26   #9744
Pozdrav svima! Dragi i ja cemo na svadbi nositi klasicne bijele visoke starke ♥ voljela bi na njih napisati datum, naljepiti koju sljokicu na moje, koji stih... pitanje je s kakvim bojama da radim, kako najbolje to napraviti, kakvo ljepilo koristiti? Ekipa koja oslikava trazi oko 300kn po paru, to mi je malo previse, pa ako ih mogu sama ukrasiti bilo bi suuuper udijelite mi koji savjet vi iskusni crtaci
Napomena da ih necemo poslije svadbe nositi, znaci nece biti pranja u ves masino i sl.
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 15:42   #9745
zanima me zašto sve ove fejs stranice/ obrti i sl koji se bave izradom nakita, torbi i sl. nikada ne daju cijenu na upit ispod fotki nego traze javljanje u inbox? ja osobno izgubim volju jer me zanima recimo 5,6 stvari izmedju kojih bih se odlucila i ne da mi se danas poslati za jednu pa sutra skuzim drugu pa slati opet pa čekati odgovor i sl.
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 17:51   #9746
Poznanica je stavila cijenu ispod slike pa joj je došla financijska inspekcija. Zato.
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 19:20   #9747
Nije bas moda, al je DIY prirode

Kako se zovu ovi neobicni drvenasti oblici s rupicama?

Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 19:28   #9748
Quote:
Plavabarbie kaže: Pogledaj post
Nije bas moda, al je DIY prirode

Kako se zovu ovi neobicni drvenasti oblici s rupicama?

http://i795.photobucket.com/albums/y...pszsycpzbc.jpg
lotus pods
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 18:29   #9749


evo jedna moja verzija kape koja se moze pronaci na internet shoppingu, vise detalja ima na mom blogu u dijelu (DIY)
__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 14:06   #9750
trebam savjet. kupila bi pattex hobby pištolj za vruće lijepljenje
ima li kakva mana koju ja početnik ne vidim?
koliko cca koštaju njegove patrone da me kasnije ne košta skuplja pita neg tepsija? hvala
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 01:15   #9751
Gdje u Zg kupiti parafin i fitilj za svijeće? KOliko sam shvatila, vosak promijeni boju i skup je pa je bolje uzeti parafin.
skushica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 13:40   #9752
Quote:
lizianthus kaže: Pogledaj post
trebam savjet. kupila bi pattex hobby pištolj za vruće lijepljenje
ima li kakva mana koju ja početnik ne vidim?
koliko cca koštaju njegove patrone da me kasnije ne košta skuplja pita neg tepsija? hvala
Koristim ga redovito, gotovo svaki dan i zadovoljna sam s njim. Jedina mana koju možda ne mogu ni nazvati manom (sve zavisi za što ti treba, no kao početniku ti je možda bitno) je što nije za neke sitne stvari, preciznije, za to su ipak bolji oni mini pištolji za vruće ljepljenje..ali meni osobno je i tu solidan, vjerojatno baš zato što ga već dugo koristim pa sam se ispraksirala i kad su i takve stvari u pitanju Sa pištoljem dobiješ nešto patrona, a ja sam uzela u metrou ono veće pakovanje pattex ljepila od 50 komada, za otprilike 90ak kuna(otprilike, ne znam više točno). No uvijek se može naći i neko drugo ljepilo a da je jeftinije. Pattexovo mi je super jer je prozirno, i lagano uklonim višak sa materijala na koji ljepim. I dosta dugo traje jedna patrona, naravno također ovisi o tome što radiš i koliko ga koristiš često ali sve u svemu nije da se troši nenormalno brzo kao neke. Koristila sam i neka druga ljepila, iz offertisime npr., 12kn je 6 patrona i također je dobro, i također je prozirno. Ima i nekih lošijih, ne znam imena ali ja npr. čim vidim da je patrona bijela ne kupujem jer mi to ne odgovara nikako, ne znam koliko je tebi to bitno.. Nadam se da sam pomogla bar malo
anira is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 13:47   #9753
Zna li itko gdje se mogu najpovoljnije (u Osijeku ili online) kupiti kožne trake (rese) na metre? Trebam dosta Plosnate i okrugle trebam, nisam još nigdje gledala po trgovinama pa da me uputite odmah na prava mjesta
anira is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 13:18   #9754
Quote:
violet girl kaže: Pogledaj post
ekipa, da li netko zna kako da na ebayu nađem ovakve kopčice za ogrlice?
mene zanima ako netko zna gdje ima za kupiti ova špaga za ogrlice?
ary_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 18:14   #9755
Napravila bih si nekakve nausnice i cijeli dan trazim po ebayu metalne komponente, al ne nadjem ono sto sam si zamislila.

Trebala bih slicne konektore, ali da u sredinu mogu lijepiti nekakve kristale, tj da ne budu vakvi rupicasti cijelom povrsinom, vec da sredina bude plosnata i "puna"



Svaki link je dobrodosao Sve sto sam i nasla pod filigree connectors je broncano/bakreno, a meni treba srebrna boja.
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 20:21   #9756
Zna li netko za nekog tko radi ukrašene tenisice, ali na tenisicama koje sami donesemo/pošaljemo?
I kako se kreću otprilike cijene samog ukrašavanja? tnx
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 14:37   #9757
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Zna li netko za nekog tko radi ukrašene tenisice, ali na tenisicama koje sami donesemo/pošaljemo?
I kako se kreću otprilike cijene samog ukrašavanja? tnx
https://www.facebook.com/ShuzChoose/?fref=ts
pogledaj na stranici. Prekrasne stvari. Znam, da sam prvo vidjela te stvari na ovom forumu, onda je to pocelo na veliko.
Koliko se krecu cijene, neznam, ali mislim, da su ok .
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 16:55   #9758
Jel netko zna gdje u Zg ili ebay eventualno (link pliz) drži ovakve muceke, ali manjih dimenzija..do 3-4 cm?

https://www.etsy.com/listing/2558182...own?ref=market

https://www.etsy.com/listing/2207212...ble?ref=market
Lileana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 22:54   #9759
Zna li neka gdje nabaviti vunu za pletenje?
Trebale bi mi malo vece kolicine i da je kvalitetna, a ne sintetika.
Gledala sam na ebay-u, ali se bojim da ne dobijem ono nesto kinesko/plasticno. + paketici su dosta mali pa mi ih treba puno tako da ispadne poprilicno skup sport...
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 11:51   #9760
Hej pozdrav ljudi
Zanima me šivanje vlastite odjeće, krojenje zapravo
Šivaću mašinu - imam, ali ljudi iskreno meni je to malo čudo naučna fantastika. Već dugo imam potrebu (čitaj želju) za nošenjem vlastitih uradaka no nikako da sjednem i dobro upoznam tog malog monstruma inače već jesam šivala ručno. Sada me zanima kako se "upoznati" sa mašinom, ili možda bolje upisati kakav tečaj šivanja (no iskreno neda mi se davati lovu na to e.e) . Također što je po vama najbolje , za kompletnog početnika, započeti raditi prvo? Vježbati šavove, pa polako prijeći na suknje itd.?
Jooooj nadam se da nisam fulala temu!
__________________
Trick and Treat
MissPoopsie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:49.