Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2015., 12:55   #4721
Imam bon za 50% popusta u Converse-u, vrijedi jos danas. Pa ako netko hoce da mu ga poklonim, neka se javi na PM.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 10:25   #4722
Quote:
volim čokoladu kaže: Pogledaj post
fora izgledaju



https://www.shooster.hr/tenisice/Con...vi+svi+svi+svi

imaš neke modele na popustu
Ja bi crne. Te naravno nisu nikad na popustu.
Al cudno mi je da su tu na linku bijele na -30%, pa te su najpopularnije.

Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Imam bon za 50% popusta u Converse-u, vrijedi jos danas. Pa ako netko hoce da mu ga poklonim, neka se javi na PM.
Ajme steta da ovo nisam jucer vidjela. Taj tvoj -50% bon je vrijedio na sve ili na odabrani dio?
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 13:25   #4723
Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post
Ajme steta da ovo nisam jucer vidjela. Taj tvoj -50% bon je vrijedio na sve ili na odabrani dio?
Na cjelokupan asortiman u Converse-u u Arena centru.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 18:45   #4724
pitanjce kupila sam neki dan bijele niske starke, sad tek skuzih da su mi uvalili krivi broj :/ kupila napamet i nabrzaka. Sad ih izvadim iz kutije i skuzim neku razliku u par stvari... npr. guma je dosta tamnija kod ovih pogresnog broja, crveni rub je vise bordo nego crveni, all star logo je crni a ne tamno plavi, na jednima pise made in india, a na drugima indonesia... pa ne kuzim... jesam li ja luda ili? kakva imate iskustva? oba para su kupljena u shoosteru.
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 20:12   #4725
Quote:
beze kaže: Pogledaj post
pitanjce kupila sam neki dan bijele niske starke, sad tek skuzih da su mi uvalili krivi broj :/ kupila napamet i nabrzaka. Sad ih izvadim iz kutije i skuzim neku razliku u par stvari... npr. guma je dosta tamnija kod ovih pogresnog broja, crveni rub je vise bordo nego crveni, all star logo je crni a ne tamno plavi, na jednima pise made in india, a na drugima indonesia... pa ne kuzim... jesam li ja luda ili? kakva imate iskustva? oba para su kupljena u shoosteru.
Kako misliš krivi broj, male su ti pa te upiru ili velike?

odi zamijeni
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 22:05   #4726
Ma ne ne, nije u tome stvar, velike su mi za pola broja, svakako cu ih zamjeniti... nego su me ove razlike u tenisicama bas jako iznenadile... sve ove sitnice sto sam navela gore... a trebale bi biti identicne kao ove sto sam kupila prije 2 tjedna ne kuzim...
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 08:14   #4727
Jucer sam ih isla zamjeniti. Na unutarnjoj etiketi pise made in china :/ opet ima dosta sitnih razlika u izgledu... sve ovo sto sam navela par postova prije... ali i kalup je malo drugaciji... siri... neznam... evo ja sam stvarno u soku. Nikad prije nisam imala problema sa starkama. Sve su mi bile made in vietnam, india, indonesia... stvarno sam dosta zbunjena a prodavacice neznaju nista
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 09:40   #4728
problem.. kupio boljoj polovici starke za poklon... broj i sve ok... al događa se jedna stvar zbog kojih ih ne može nositi.... spoj gumenog dijela/kapice je žulja za popizdit.. sve joj prste na izranjava... kod mojih je isto tak tako da nije neka greška u proizvodnji
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 09:49   #4729
Neka ih nosi sto vise moze, treba ih "razgazit". Ja sam znala stavljati vatice ili blazinice one. Znaci stavim jednu na prste i jednu na petu, obucem carapu i onda starke. Proslo je, sad su kao salivene... tako mi je sa svima u pocetku
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 16:40   #4730
Mene su isto na jednim starkama bolili prsti u početku, gdje je ta guma baš, a ako uzmem veći broj onda klapa .. sjećam se prije negdje 2008 g. sam imao jedne bijele visoke oko 500 kn nigdje mi nisu smetale, na početku su žuljale na peti ali to samo prvih 2 tjedna, a sad mi ni jedan
broj starki baš ne odgovara pa sam odustao od njih jbg. ... imam usku nogu i palac mi ide malo prema gori a starke su kod prstiju full
niske i ona tvrda guma ne paše nikako
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 09:52   #4731
ima li shooster ovih dana 20% ekstra popusta za loyalty card? znam da povremeno bude. samo šta to nigdi ne naglase, eventualno ode doznam. ne pričam o onih 5% jer je to uvik aktualno.
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 13:36   #4732
Vidim da je dosta ljudi s foruma kupovalo starke s ebaya i slicnih stranica, bila bi zahvalna kada bi mi preporucili nekog sellera... buduci da ih ja trebam samo za jedan dan (pisala sam vec da bi ih dragi i ja nosili na svojoj svadbi ) narucila bi online neke povoljnije kopije, a da su opet dovoljno slicne originalu (zbog fotki). Ne moraju biti izdrzljive, jer ih necemo nositi (inace uvijek kupujem original i traju mi dosta dugo) nego idu u kutiju za uspomenu pa mi je steta dati 1000kn za nesto sto vise nikad necu obuci.
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 11:13   #4733
pozz, ima li u splitu trenutno veći popust na starke u nekoj trgovini? trebaju mi poprilično hitno, a nisam zagrijan za plaćanje pune cijene. ebay je isto opcija, ali nemam toliko povjerenja u sellere da će mi poslat original, ili točan broj.
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 19:45   #4734
Quote:
spoonman039 kaže: Pogledaj post
pozz, ima li u splitu trenutno veći popust na starke u nekoj trgovini? trebaju mi poprilično hitno, a nisam zagrijan za plaćanje pune cijene. ebay je isto opcija, ali nemam toliko povjerenja u sellere da će mi poslat original, ili točan broj.
shooster do 20.3. za članove ima 20% na sve i ovisno o tome koliko imaš bodova na njihovoj kartici još taj postotak dodatno... i ide na ono što je već sniženo

a jučer je bilo 30% u conversu u mall-u
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 14:03   #4735
Quote:
Lalea kaže: Pogledaj post
shooster do 20.3. za članove ima 20% na sve i ovisno o tome koliko imaš bodova na njihovoj kartici još taj postotak dodatno... i ide na ono što je već sniženo

a jučer je bilo 30% u conversu u mall-u
Je ovo možda provjereno da ide na sniženo? Jer sam ja bila u trgovini za vikend kad su mi poslali poruku na mail i prodavačica mi je rekla da ne ide na sniženo?
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 14:21   #4736
ide. kupljeno tako baš. svake godine kupim isključivo snižene neke tenisice i onda još tih 20% prek loyalty + 5% dodatnih redovnih za plaćanje gotovinom uz loyalty
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 14:30   #4737
u shoosteru se uvijek zbrajaju svi mogući popusti, krivo ti je prodavačica rekla
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 18:15   #4738
uff i meni bi trebale starke bijele visoke za proljeće i ljeto, ali ne daje mi se opet 500 kn, bilo bi dobro da ih ima negdje za 300 kn
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 14:40   #4739
Imam bon za Converse dućan Arena Zagreb (sve 50%), vrijedi 21-23.03.2016. pa ako netko planira nešto kupovati neka pošalje mail na pm pa vam proslijedim, kupon je potrebno isprintati i s njim doći u dućan.
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 23:05   #4740
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
u shoosteru se uvijek zbrajaju svi mogući popusti, krivo ti je prodavačica rekla
Sad ne znam ko je tu lud ali meni prodavačica u još jednoj njihovoj trgovini nije htjela dat popust i na sniženo Ne znam tko je tu lud...
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.