Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2015., 11:51   #2741
u CCC uvijek bude krasnih visokih kožnih čizama oko 600-700 kn budu
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 15:43   #2742
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Cure, gdje naći visoke čizme, do koljena, da su udobne i nepropusne, ali da lijepo izgledaju i idu i na malo finije kombinacije. I da su uske uz nogu, budući da sam vitka. Boja crna ili konjak.
Ovisi koliko si spremna izdvojit za njih ima zara mi se cini od prave koze ili shoe box, humanic
__________________
:p
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 16:44   #2743
I mene to zanima.. da je cijena max 1000kn.. ne moraju biti totalno uske uz nogu..

edit: sada vidim ove odgovore
meni su u ccc pretprošle godine sve bile preuske uz nogu (nosim broj 38, nisam presitna, a hoću da mi u njih stanu i traperice)
tropics is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 16:49   #2744
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
u CCC uvijek bude krasnih visokih kožnih čizama oko 600-700 kn budu
Da, ali mi njihovi brojevi ne odgovaraju. Sve što sam probala trebam broj između.
Quote:
gloria693 kaže: Pogledaj post
Ovisi koliko si spremna izdvojit za njih ima zara mi se cini od prave koze ili shoe box, humanic
pa do 1000 kn, budući da svake godine uzimam nove, nekad i po nekoliko komada.
Ne mora biti prava koža. Zara ima lijepe modele, ali ne znam koliko su anatomski dobre, ne želim patiti stopalo.
A Vince Camuto? Za njih bih recimo više izdvojila ako su ok.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 17:03   #2745
Ja tražim nešto slično (i to već par godina); uske (s tim da imam dost tanke listove), visoke čizme, ravna peta i da nisu u špic nimalo, lijepo zaobljene ali ne preširok kalup. Jednostavne, nikakvi ukrasi, kvalitetna koža, smeđe. Da li je netko negdje vidio takoo nešto? Mislim ih nositi na suknje i haljine.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 19:36   #2746
I ja tražim visoke čizme, preko koljena, slično ovome. Crne, sa debljom petom koja je udobna za svaki dan. Ali da su široke, za jače listove i noge. I da su do 600 kuna.
sanberry is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 12:45   #2747
Unhappy

ja tražim čizme marke escape! Udobne i ne propuštaju, a prejeftine su bile u shoebedoa prošle godine, međutim, čini se da ih ove godine više nemaju
the bluest eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 13:43   #2748
Razmišljam o ovim čizmama iz Stradivariusa http://www.stradivarius.com/hr/en/sh...ml?colorId=105

Vidjela sam u dućanu, puuuno su mi ljepše uživo, nisu ovako uštogljene i boja je puno intenzivnija (nisam ih probala). Nemam ništa od njihove obuće pa me zanima kakva je kvaliteta njihove kože? Jeli ima netko ove ili slične?
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 16:43   #2749
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ja tražim nešto slično (i to već par godina); uske (s tim da imam dost tanke listove), visoke čizme, ravna peta i da nisu u špic nimalo, lijepo zaobljene ali ne preširok kalup. Jednostavne, nikakvi ukrasi, kvalitetna koža, smeđe. Da li je netko negdje vidio takoo nešto? Mislim ih nositi na suknje i haljine.
Ja sam prošle zime kupila u Eccu dva para čizama - smeđe i crne. Dosta su uske, ali ne opet preuske jer to ne volim. Jako su udobne. Jedne su ravne, druge imaju manju petu. Koža. Ja zadovoljna. Ne sjećam se više točne cifre, mislim da su bile oko 1200kn jedne. Ali čini mi se da je bilo i neko sniženje u igri, vjerojatno 20% jer oni i ne daju baš više od toga. U svakom slučaju, ne škodi otići provjeriti.
la bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 17:04   #2750
Quote:
sanberry kaže: Pogledaj post
I ja tražim visoke čizme, preko koljena, slično ovome. Crne, sa debljom petom koja je udobna za svaki dan. Ali da su široke, za jače listove i noge. I da su do 600 kuna.
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Razmišljam o ovim čizmama iz Stradivariusa http://www.stradivarius.com/hr/en/sh...ml?colorId=105

Vidjela sam u dućanu, puuuno su mi ljepše uživo, nisu ovako uštogljene i boja je puno intenzivnija (nisam ih probala). Nemam ništa od njihove obuće pa me zanima kakva je kvaliteta njihove kože? Jeli ima netko ove ili slične?
Prekrasne i jedne i druge. Ali odgovore nemam
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 08:41   #2751
Wink

Curke, moze sugestija gdje da kupim neke dobre gleznjace? Crne s ravnim potplatom .. da mogu proci pod fancy i casual. Thx
Sniffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 10:27   #2752
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Razmišljam o ovim čizmama iz Stradivariusa http://www.stradivarius.com/hr/en/sh...ml?colorId=105

Vidjela sam u dućanu, puuuno su mi ljepše uživo, nisu ovako uštogljene i boja je puno intenzivnija (nisam ih probala). Nemam ništa od njihove obuće pa me zanima kakva je kvaliteta njihove kože? Jeli ima netko ove ili slične?
Uzela sam ih, super izgledaju na nogama, udobne su i djeluju dosta kvalitetno...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 14:46   #2753
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
u CCC uvijek bude krasnih visokih kožnih čizama oko 600-700 kn budu

Ja sam tamo jedne jedine cipele kupila i to visoke čizme, i nažalost baš sam nezadovoljna, dok hodam stalno se spuštaju pa čudno izgledaju i izgube formu što me smeta.
__________________
FASHION-TO-GO
AntoniaFTG is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 19:03   #2754
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Uzela sam ih, super izgledaju na nogama, udobne su i djeluju dosta kvalitetno...
A jesu jako široke? Ja ih uopće nisam vidjela u Os.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 19:48   #2755
Quote:
Sniffy kaže: Pogledaj post
Curke, moze sugestija gdje da kupim neke dobre gleznjace? Crne s ravnim potplatom .. da mogu proci pod fancy i casual. Thx
ja razmišljam o ovim:

http://www.guess.eu/en/Catalog/View/...ot/FL4DVYLEA10
frogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 22:00   #2756
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
A jesu jako široke? Ja ih uopće nisam vidjela u Os.
Nisu mi široke, a imam normalan, čak malo tanji list (ali dugačak). Meni po visini dođu knap iznad koljena, ali nekom nižem bi bile duže.
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 18:35   #2757
Ima tko iskustva s čizmama iz Pitarossa? Gotovo sve marke su mi nepoznate, ali ne čine mi se loše i izbor je velik pa ako netko ima iskustva s njima molim da podijeli
delend is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 18:12   #2758
Quote:
delend kaže: Pogledaj post
Ima tko iskustva s čizmama iz Pitarossa? Gotovo sve marke su mi nepoznate, ali ne čine mi se loše i izbor je velik pa ako netko ima iskustva s njima molim da podijeli
Prošle godine sam kupila kožne chelsea boots, koštale su oko 600 kn i super su, nosila sam ih svakodnevno prošlu zimu i sada opet, jako sam zadoboljna s njima.

Prije njih sam imala njihove niže čizme (isto kožne), oko 300 kn su bile plaćene, izdržale su 2 ili 3 sezone intenzivnog nošenja i onda je jedna pukla pa je počela propuštati kišu.
Carte is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 15:36   #2759
Svake godine imam isti problem. Tražim čizme koje bi bile uski model. Imam tanke listove i usko stopalo, tako da mi svaki model čizama preširok i pleše mi oko noge. Zna netko za koju firmu, koja ima uže modele?
Pesche is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 16:00   #2760
Ja sam kupila u Humanicu čizme Pat Calvin. One su uske. Ja isto imam problema sa pronalskom čizama jer imam tanke noge tak da su to jedine koje sam kupila da ih ne moram sužavati.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.