Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2009., 22:19   #41
bilo ih je na asosu, pogledaj tamo
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 22:22   #42
Obli - bas nista ha? polzela, goldenpoint, lisca?

s asosa mi nije sigurno da ce mi doc na vrijeme
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 22:36   #43
ne znam di živiš, ja sam u zg i meni ti sve dođe kroz tjedan dana + koji dan. obično oko petka naručim i doše ne prvi, nego drugi utorak, možda srijedu

sad, ako ti treba kroz ova sljedeća dva tjedna - onda neće doći
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 22:38   #44
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Obli - bas nista ha? polzela, goldenpoint, lisca?

s asosa mi nije sigurno da ce mi doc na vrijeme
mislim da sam par dućana fulala, ali sutra ujutro idem opet tražit pa javim
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 22:38   #45
a za bozic mi treba, vajda cu nac nesto kod nas ako ne na tockice onda nesto drugo jednako najs ali hvala ti
inace Obli ima na ebayu mogu ti linkat na pm ako hoces ali honk kong nema sanse da brzo dodje
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 22:43   #46
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
a za bozic mi treba, vajda cu nac nesto kod nas ako ne na tockice onda nesto drugo jednako najs ali hvala ti
inace Obli ima na ebayu mogu ti linkat na pm ako hoces ali honk kong nema sanse da brzo dodje
može, hvala :*
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 22:46   #47
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
a za bozic mi treba, vajda cu nac nesto kod nas ako ne na tockice onda nesto drugo jednako najs ali hvala ti
inace Obli ima na ebayu mogu ti linkat na pm ako hoces ali honk kong nema sanse da brzo dodje
ma stigne ti do božića ziher...
ak si iz zg: pogledaj u mallu o skiniju, onom parizu ili u triumpha? možda nama u ilici (jednom bila s frendicom kad neke najlonke kupovala)...
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 22:51   #48
mislim da ima skinny i triumph ili jedno od toga i u rijeci ali planiram i do zega (istina ne u centar nego u am, cc1, west gate i to) mozda nadjem, thx
btw na asosu ih nisam nasla, nasla samo na mini srca djir ko tockice ali srca bo...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 19:22   #49
jel itko našap točkave najlonke... I meni trebaju... jel ih ima u ovom dućanu na jarunu?
petrolina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 11:42   #50
djevojke koje tražite točkaste hulahopke, jeste li tražile Emilio Cavallini hulahopke? ja sam ih za 25kn kupila u splitu, pa pogledajte po zagrebu na mjestima gdje ima tu marku za kupiti. netko vam je sad na šssdk pisao gdje ih sve po zagrebu ima, pa eto
__________________
Heifer whines could be human cries.
silly_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 12:20   #51
Long shot al da probam...

Rodarte tihts, mislim da su iz prošle sezone, jel to tko pustio u khm masovnu proizvodnju? Ilitiga ima li ikakve nade da nađem u kakvoj trgovini čarapama nešta vako:

nickthestripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 15:01   #52
U Nami na Kvatriču imaju velik izbor čarapa (hulahopki i samostoječih) sa uzorkom i u žarkim bojama, puno toga na sniženju.
Kupila sam neku talijansku marku (nisam je do sada vidjela), mikrofibra, 70 dena, oko 17.- kn.
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 16:19   #53
i jel na kraju netko nasao te najlonke s tockicama u zg-u? pa ne mogu vjerovat da ih nema u cijelom zagrebu!!
ceeky_m@nkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 23:47   #54
ima tockavih u zari ali dodju 99kn
previse da mi puknu istu vecer
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 00:27   #55
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ima tockavih u zari ali dodju 99kn
previse da mi puknu istu vecer
sad ih ima i u mangu - 120 kn

našla sam ih u dućanu u importane centru prek puta stressa - 60 kuna negdje, al nisu baš neke... :/
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 22:37   #56
curke kak se zovu one vunene čarape što se naboraju na neke šuze?par puta sam čula neki naziv i zaboravila sam i sad kad tražim po netu nemogu ih nać
a baš sam si htjela jedne, mada su mi prije izgledale onak bezveze, sad su mi preslatke ..btw, di ih ima za kupit?!
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 23:00   #57
@suncica - stucne?

@oblivion - ja kupila u goldenpointu na krau ali gore imaju neki uzorak jos (nije mi se vidio jer sam kupila broj vece i nategla ali isto 85kn, iako cvrste jesu jos da nemaju taj uzorak gore...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 00:12   #58
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
@suncica - stucne?

@oblivion - ja kupila u goldenpointu na krau ali gore imaju neki uzorak jos (nije mi se vidio jer sam kupila broj vece i nategla ali isto 85kn, iako cvrste jesu jos da nemaju taj uzorak gore...
JE!Štucne su!Svakak sam ih tražila i nikak do ovoga!Hvala
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 14:03   #59
Quote:
nickthestripper kaže: Pogledaj post
Long shot al da probam...

Rodarte tihts, mislim da su iz prošle sezone, jel to tko pustio u khm masovnu proizvodnju? Ilitiga ima li ikakve nade da nađem u kakvoj trgovini čarapama nešta vako:

Ajme meni i ja bi sve dala za ovako nešto , ako nađeš pliz javi!! Savršeno!
Dobro bi mi došao makar neki tutorial za napravit nešto slično (ako nije preteško naravno)...
Compson is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 15:21   #60
http://sixsixsick.blogspot.com/2008/...te-3-ways.html

Tu sam našla kolikotoliko ok opisano. Nažalost sa pletivom nisam baš na ti tako da ću se prvo morati usavršiti sa šalovima al prije ili kasnije će biti moje buahahahahaha!
nickthestripper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:31.