Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2011., 21:02   #21
Jedva čekam!!!
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Old 08.06.2011., 23:05   #22
Quote:
Jadran12 kaže: Pogledaj post
Ornela Vištica, Bruna Bebić-Tudor, Frane Perišin, Doris Pinčić, Ivan Herceg , Vlasta Knezović, Ecija Ojadnić Marija Kohn. Larin izbor je konačni naziv. Snimili smo čak i pravo porinuće broda, ima gomila eksterijera.
stvarno jedva čekam... ma znao sam čim tu Jelena ima prste da će to biti dobro... samo da ne da koju ulogu curi od brata
vox is offline  
Old 08.06.2011., 23:09   #23
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
stvarno jedva čekam... ma znao sam čim tu Jelena ima prste da će to biti dobro... samo da ne da koju ulogu curi od brata
Joj ne dao Bog Nadam se da će Dujićki prvo i zadnje glumačko iskustvo biti Pod sretnom zvijezdom.

Koje bi vi glumce voljeli vidjet u seriji?
Jay Bluebell is offline  
Old 09.06.2011., 00:29   #24
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Joj ne dao Bog Nadam se da će Dujićki prvo i zadnje glumačko iskustvo biti Pod sretnom zvijezdom.

Koje bi vi glumce voljeli vidjet u seriji?
Natašu Dangubić - nedavno je gledao u predstavi ˝Gola u kavezu˝ bila mi je odlična... Volija bi je viti u nekoj seriji i općenito na malom ekranu.
Tamaru Loos - dovoljno je pokazala u PSZ da je se uzme za neki sljedeći tv projekt i volim je gledati na tv - u.
Csilla Barath Bastaić - Ona mi je u svakoj seriji dosad bila super.
Ivicu Pucara - Bio mi je odličan i u Zakonu ljubavi i u Ratkajevima.
Elvisa Bošnjaka - Mislim da bi bio dobar negativac
Žanu Bumber - naša zadranka i odlična glumica volija bi je viti na tv-u.
Nelu Kocis - Ali u nekoj boljoj ulozi od fanike...
Filipa Jurčića, Stjepana Perića i pod obavezno Vanessu Radman
ne mogu se sjetiti sad svih ali bitnije će biti kako će im uloge biti napisane i likovi.
Jako se radujem ovom projektu i trenutno me više zanima nego ˝Ruža vjetrova˝ Iako je tamo Nives Ivanković koja mi je odlična...
Samo se nadam da glupi RTL i glupa Nova neće staviti obe serije u isti termin.
vox is offline  
Old 09.06.2011., 13:37   #25
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Vlasta Ecija Marija Al pretpostavljam da to nije kompletan cast?
Nije bit će još jakih imena, pregovara se i sa Sergejom Trifunovićem, Čedom Martinićem i još puno njih
Jadran12 is offline  
Old 09.06.2011., 15:33   #26
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
..
Samo se nadam da glupi RTL i glupa Nova neće staviti obe serije u isti termin.
RTL u 6, Nova u 8.
Jadran12 is offline  
Old 09.06.2011., 15:46   #27
RTL u 6? Čudno. Bio sam siguran da će je stavit u 19:00 umjesto Večere za 5...a za Novu se očekivalo da će bit u 20:00.

U medijima nema nikakvih vijesti o ovoj seriji... valjda će brzo.
Jay Bluebell is offline  
Old 10.06.2011., 16:41   #28
zna li se onda??jel se ovo snima ili ne?
silas2012 is offline  
Old 10.06.2011., 16:50   #29
Nego.. punom parom.
Jay Bluebell is offline  
Old 10.06.2011., 18:57   #30
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Nego.. punom parom.
Samo do kada....
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Old 10.06.2011., 19:01   #31
Kako misliš do kada?
Jay Bluebell is offline  
Old 10.06.2011., 21:09   #32
Dobar odabir glumaca (osim Hercega moram ga opet spomenuti, što ću kad mi čovjek "ne sjeda"). Slažem se s voxom, i ja bih htio da glumi moja osječanka Nela Kocsis...ma slažem se i za ostale
Jedino ovo što Jadran kaže za brod, nije valjda da će Larin izbor imati sličan početak kao RTL-ova Ruža vjetrova ? More, oluja, brod/jedrilica?
Adriancija is offline  
Old 10.06.2011., 23:47   #33
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
Dobar odabir glumaca (osim Hercega moram ga opet spomenuti, što ću kad mi čovjek "ne sjeda"). Slažem se s voxom, i ja bih htio da glumi moja osječanka Nela Kocsis...ma slažem se i za ostale
Jedino ovo što Jadran kaže za brod, nije valjda da će Larin izbor imati sličan početak kao RTL-ova Ruža vjetrova ? More, oluja, brod/jedrilica?
Spomenu je porinuće broda... dok je u Ruži vjetrova oluja na moru... ali mi se sviđa što napokon imamo malo serija na moru... Je li se sićate kada su NG bili u solarisu tj. na medenom mjesecu tomo i lorena?
Da li se što zna o HRT-ovoj telenoveli?
vox is offline  
Old 10.06.2011., 23:58   #34
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Spomenu je porinuće broda... dok je u Ruži vjetrova oluja na moru... ali mi se sviđa što napokon imamo malo serija na moru... Je li se sićate kada su NG bili u solarisu tj. na medenom mjesecu tomo i lorena?
Da li se što zna o HRT-ovoj telenoveli?
Hm, ne znam, meni se čini slično ali neću sad vaditi iz rukava bezvezne argumente i bez dokaza braniti ili optuživati nekoga dok ne pogledam oba "pilota".

Da, promjena je svakako dobrodošla. NG su, kao, bile smještene u selu pored Osijeka (a zapravo na Žumberaku, jel), ali je baš šteta da se jedna serija ne snima baš u Osijeku...
Adriancija is offline  
Old 11.06.2011., 09:26   #35
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Kako misliš do kada?
A čuj s obzirom kako u zadnje vrijeme završavaju naše seije... voljela bih jednu pogledati recimo do kraja.
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Old 11.06.2011., 12:37   #36
Quote:
luna_lana kaže: Pogledaj post
A čuj s obzirom kako u zadnje vrijeme završavaju naše seije... voljela bih jednu pogledati recimo do kraja.
Al ova će ići u 20:00, tako da nema brige.
Jay Bluebell is offline  
Old 11.06.2011., 15:18   #37
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Al ova će ići u 20:00, tako da nema brige.
Pa vjerujem ti na riječ onda.

Još ne mogu prežaliti prekidanje snimanja Zakona ljubavi, a žao mi je i zbog ove pod Sretnom zvijezdom, šteta, serija je imala potencijala.
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Old 18.06.2011., 17:23   #38
Quote:
luna_lana kaže: Pogledaj post
Pa vjerujem ti na riječ onda.

Još ne mogu prežaliti prekidanje snimanja Zakona ljubavi, a žao mi je i zbog ove pod Sretnom zvijezdom, šteta, serija je imala potencijala.
Zakon ljubavi je bio dobra serija
silas2012 is offline  
Old 20.06.2011., 18:15   #39
I dalje nikakvih vijesti u medijima... bezveze.
Jay Bluebell is offline  
Old 23.06.2011., 11:43   #40
zato ja i mislim da se ovo ne snima
silas2012 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.