Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2007., 23:12   #81
Quote:
nips kaže: Pogledaj post
je kako nije kad sam ja bija...i na stranici od faksa ispod pretinca imaš za ulaz..
meni nece otvoriti forum sa glavne stranice
iz pretinca hoce tako da sam danas malo pogledao,zanimljivo
igor78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 01:09   #82
ajde neka mi netko pomogne, da mi odgovori na par pitanja.
razmišljam o upisivanju ovog faxa pa da pitam
1. jeli lakse studirat u st ili zagrebu ima li ikakv razlike uopce?
2. zavrsio sam 2 godine hr menadzmenta pa bili mi priznali neke predmete sto mislite?

toliko zasad...

hvala
jado11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 09:13   #83
to što vi zovete faksom,nije nikakav faks nego škola-tečaj za one koji nisu završili odgovarajuće srednje škole da bi mogli ići na pravi fakultet,za one koji su završili strukovne škole (pa su se na kraju ipak odučili da će ići dalje sa "školovanjem") i/ili one koji su imali loše ocjene u tim školama.
@call is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 10:18   #84
Quote:
@call kaže: Pogledaj post
to što vi zovete faksom,nije nikakav faks nego škola-tečaj za one koji nisu završili odgovarajuće srednje škole da bi mogli ići na pravi fakultet,za one koji su završili strukovne škole (pa su se na kraju ipak odučili da će ići dalje sa "školovanjem") i/ili one koji su imali loše ocjene u tim školama.

A odakle vi to znate?
Ja sam završio tehničku školu Ruđer Bošković smjer elektrotehničar završio sam ju sa 4, upisao promet odustao, smješan faks(barem meni). zaposlio se i otkrio mogučnost stipendiranja ali samo ono što je usko vezano za rad firme. jedna od mogučnosti bila je i ovaj faks. upisao sam i nije mi žao a vi ako mislite da je to tečaj javite mi se pa ću vas ili odvesti na predvanja ili pokazati dijelove predavanja. Istina da po težini nije u rangu FER-a ili FSB-a
ali to nije niti potrebno.
I što je po vama pravi fakultet?
igor78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 20:13   #85
Iskreno, nemam veze s ovom ustanovom. Slučajno gledam temu.
No moram priznati da mi je zanimljiva činjenica da se uvijek, ali UVIJEK nađe neki kompleksaš koji pametuje drugima.
Post osobe pod nickom @call, mi je osobno smiješan. Hm... možda više jadan.
Minou is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 10:10   #86
Quote:
@call kaže: Pogledaj post
to što vi zovete faksom,nije nikakav faks nego škola-tečaj za one koji nisu završili odgovarajuće srednje škole da bi mogli ići na pravi fakultet,za one koji su završili strukovne škole (pa su se na kraju ipak odučili da će ići dalje sa "školovanjem") i/ili one koji su imali loše ocjene u tim školama.
Moram reagirati već duže vrijeme nisam bio na forum.hr .

Ali ne znam kojim pravom tvrdiš da to nije faks već tečaj? Mislim tečaj koji traje 3 odnosno 4 odnosno 5 godina - bravo, ajme što smo neiformirani svi znate samo pričati gluposti a da se prije toga informirate vjerojatno bi vas ubilo.

Očito si pobrkao sa tečajem i polaganjem stručnog ispita za stručnjaka zaštite na radu - to je nešto sasvim drugo a ovo o čem je otvorena ova tema je fakultet. I točka.
__________________
Držim da "oprema ne čini fotografa"
snoopy_dc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 10:32   #87
Quote:
snoopy_dc kaže: Pogledaj post
Moram reagirati već duže vrijeme nisam bio na forum.hr .

Ali ne znam kojim pravom tvrdiš da to nije faks već tečaj? Mislim tečaj koji traje 3 odnosno 4 odnosno 5 godina - bravo, ajme što smo neiformirani svi znate samo pričati gluposti a da se prije toga informirate vjerojatno bi vas ubilo.

Očito si pobrkao sa tečajem i polaganjem stručnog ispita za stručnjaka zaštite na radu - to je nešto sasvim drugo a ovo o čem je otvorena ova tema je fakultet. I točka.

potpis, ja sam 1.godina na tom FAKSU...
drabotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 10:49   #88
Quote:
@call kaže: Pogledaj post
to što vi zovete faksom,nije nikakav faks nego škola-tečaj za one koji nisu završili odgovarajuće srednje škole da bi mogli ići na pravi fakultet,za one koji su završili strukovne škole (pa su se na kraju ipak odučili da će ići dalje sa "školovanjem") i/ili one koji su imali loše ocjene u tim školama.

Neznam o emu ti pricas al meni je frend to zavrsio prije par godina samo da bi nakon tzv-a dobio jos i vss......tak da o nekom tecaju tu nema ni govora....

Najjaci su mi ovi likovi kaj znaju sam laprdat i omalovazavat...
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 16:55   #89
Quote:
drabotic kaže: Pogledaj post
potpis, ja sam 1.godina na tom FAKSU...
hehehe, viđam te na forumu vss-a...
__________________
Držim da "oprema ne čini fotografa"
snoopy_dc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 16:56   #90
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
Neznam o emu ti pricas al meni je frend to zavrsio prije par godina samo da bi nakon tzv-a dobio jos i vss......tak da o nekom tecaju tu nema ni govora....

Najjaci su mi ovi likovi kaj znaju sam laprdat i omalovazavat...

Uvijek me fasciniraju ljudi koji uopće pojma nemaju o nečemu pa samo važno da se trabunja s vezom ili bez veze...
__________________
Držim da "oprema ne čini fotografa"
snoopy_dc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 09:31   #91
Quote:
snoopy_dc kaže: Pogledaj post
hehehe, viđam te na forumu vss-a...
koji ti je nick tamo?
__________________
Jel´ što će ti sloboda kad nemaš čast...
drabotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 18:40   #92
samo da kažem da se autor onog smiješnog posta nije javio da mu pokažem dijelove predavanja ili da ga povedem na predavanja.
toliko o njemu i njegovom poznavanju našeg fakulteta
igor78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 18:41   #93
i ja vidim neke kolege na našem forumu
igor78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 08:00   #94
Quote:
igor78 kaže: Pogledaj post
i ja vidim neke kolege na našem forumu
i ja...
__________________
Jel´ što će ti sloboda kad nemaš čast...
drabotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 12:28   #95
također
tihomir2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 11:56   #96
Quote:
igor78 kaže: Pogledaj post
samo da kažem da se autor onog smiješnog posta nije javio da mu pokažem dijelove predavanja ili da ga povedem na predavanja.
toliko o njemu i njegovom poznavanju našeg fakulteta
naravno da se nije javio kad nema nikakvih - argumenata s kojima bi podkrijepio svoja razmišljanja. . . toliko o tome koliko su neki pojedinci na ovom forumu informirani.
__________________
Držim da "oprema ne čini fotografa"
snoopy_dc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 13:30   #97
Ja imam seminar iz ekologije i zastite o zraku..jel zna ko kakvu stranicu di bi nasao neke korisne podatke?
jimmy101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 13:01   #98
Thurgood

svaka cast,ja sam isto student vss i zalim sto sam upisao taj sugavi fakultet..
sokol420 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 10:49   #99
visoka škola za sigurnost?? jel to bivša općenarodna obrana (ONO) ???
__________________
a bože moj
Shipyard is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 11:30   #100
de odi na stranice pa se obrazuj. ONO je ono neko prošlo svršeno vrijeme

Quote:
sokol420 kaže: Pogledaj post
svaka cast,ja sam isto student vss i zalim sto sam upisao taj sugavi fakultet..
ja sam samo vidio to u novinama i sjetio se da negdje na forumu postoji topik, nisam pisao
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:58.