Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2008., 14:34   #1
podloga za miša - RAZER EXACTMAT - tko je ima i tko ju je vidio uživo ?

Pozdrav, možda malo glupa tema, ali eto jako me zanima nešto. Mislim kupiti miša Razer Lachesis i podlogu Exactmat, malo imam mjesta na stolu, dimenzije podloge su 26 cm x 33 cm, gledao sam slike te podloge na internetu, zbunjuju me. Pitanje, molim vas da li je 26 cm vodoravna dužina a 33 cm okomita dužina (visina podloge) ili obrnuto?. Hvala na pomoći. Meni bi odgovarale dimenzije baš onako kako sam naveo.
nekada romantik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 14:35   #2
Šta je to podloga???
Thechosentwo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 16:39   #3
duljina joj je 26.5cm a širina 33cm
podloga ima dvije strane: CONTROL: puno grublja na dodir, koristi se pri niskim osjetljivostima, mis manje klizi po podlozi i lakse je preciznije zadatke obavljat(ili ciljanje snajperom, ili precizno crtanje diagonala u Photoshopu) i SPEED: puno gladja na dodir, koristi se za visoke osjetljivosti, kada je bitnija brza reakcija od preciznosti
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 19:46   #4
Za razer ti ne treba podloga,samo deres po stolu...i pri tome kupis teflonske trakice
__________________
"Nije blago ni srebro ni zlato,već je blago što je srcu drago."
Dareedevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 20:04   #5
kolliko košta???? ja ti imam papir a4 formata i sve 5.na cod2 karom u glavušu bez beda.veća preciznost ti netreba.....
__________________
Jebem ti Ve-mil
Mr.Muscolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 20:05   #6
Quote:
Thechosentwo kaže: Pogledaj post
Šta je to podloga???
hm...to ti je ono što staviš na pod pri spolnom općenju da se ne nažuljaš
__________________
Jebem ti Ve-mil
Mr.Muscolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 00:11   #7
bOŽE
Thechosentwo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 08:54   #8
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
duljina joj je 26.5cm a širina 33cm
podloga ima dvije strane: CONTROL: puno grublja na dodir, koristi se pri niskim osjetljivostima, mis manje klizi po podlozi i lakse je preciznije zadatke obavljat(ili ciljanje snajperom, ili precizno crtanje diagonala u Photoshopu) i SPEED: puno gladja na dodir, koristi se za visoke osjetljivosti, kada je bitnija brza reakcija od preciznosti
Hvala na odgovoru, ali me očito nisi razumio. To sam i ja pročitao, samo me zanima je li 26 cm duljina vodoravna ili okomita, jer se može shvatiti dužina i širina na 2 načina. Ja pretpostavljam da je vodoravno 26 cm a okomito 33 cm onako kada se stavi pravilno na stol. To bi mi i odgovaralao, ali ja je itako mogu okrenuti za 90 stupnjeva, valjda to nema nikakve veze. Zato sam i napisao za onog tko ju je vidio uživo ili je ima doma. Imam taman mjesta za stolu pa su mi bitini ti centimetri, a ne želim jedan dio tipkovnice staviti na podlogu ( npr razer Mantis koja je velika ). Nema veze, otići ću do LINKSA i vidjeti osobno.
nekada romantik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 11:21   #9
Quote:
nekada romantik kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru, ali me očito nisi razumio. To sam i ja pročitao, samo me zanima je li 26 cm duljina vodoravna ili okomita, jer se može shvatiti dužina i širina na 2 načina. Ja pretpostavljam da je vodoravno 26 cm a okomito 33 cm onako kada se stavi pravilno na stol. To bi mi i odgovaralao, ali ja je itako mogu okrenuti za 90 stupnjeva, valjda to nema nikakve veze. Zato sam i napisao za onog tko ju je vidio uživo ili je ima doma. Imam taman mjesta za stolu pa su mi bitini ti centimetri, a ne želim jedan dio tipkovnice staviti na podlogu ( npr razer Mantis koja je velika ). Nema veze, otići ću do LINKSA i vidjeti osobno.
isuse odi do linksa i pogledaj ju,podloga ko podloga,ja je na deathadderu ni nemam pa je super.
__________________
"Nije blago ni srebro ni zlato,već je blago što je srcu drago."
Dareedevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 13:16   #10
Koja LOLčina, pa normalno da možeš podlogu zakrenut za 90° i stavit ju kak tebi paše, kakva su to pitanja
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:12.