Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2011., 16:46   #2741
@ kikibela, jesi možda koristila hydreane riche pa da ju usporediš s nutritic ?
__________________
Kada se cijeli svijet okreće, ti stani.
Mystic Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 16:51   #2742
jesam imala sa par knjižica sa testerima pa sam probala. raazlika je meni bar poprilična, hydraenne riche je hidratantna krema, dobra, solidna vlažna krema, odlična za proljeće, ranu jesen i ljeto. Ovo je baš kako sam napisala zimska, gusta i jaka krema. Ima puno lipida u sebi koji zaista jako dobro omekšaju kožu i hrane je. Ima i nekakvih ulja, nekog oraščića neznam kojeg. meni jedino ne miriše dobro, kao po nekom sapunu ali miris mi nije primaran ako mi čini dobro koži.ja sam ovih dana dosta bila vani na hladnoći a koža mi je rekla bih čak puno bolja nego prije!!!
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 17:00   #2743
thanx, mislila sam probati onu od 2,5% , ova od 5% mi se čini možda prejaka
__________________
Kada se cijeli svijet okreće, ti stani.
Mystic Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 22:33   #2744
Nije problem užicati testere ja ih skoro uvijek dobijem pa pokušaj probati.
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 18:41   #2745
kupila sam lrp hydraphase riche pa me zanima da li se moze korisiti kao podloga ispod pudera? nisam nigdje nasla da pise
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 19:47   #2746
Quote:
mala_zg23 kaže: Pogledaj post
kupila sam lrp hydraphase riche pa me zanima da li se moze korisiti kao podloga ispod pudera? nisam nigdje nasla da pise
Slobodno, samo ako ti iznad nje lijepo legne puder i bude postojan i da se ne otopi brže nego iznad neke druge podloge.
Estee Lauder is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 19:53   #2747
Ja sam danas zabunom dobila Hydreane Legere umjesto Rich u ljekarni, i nece mi zamijeniti. :/ Ako netko hoce kupit ili zamjenu za Rich, nek se javi! (Nekoristena je)
molanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 20:42   #2748
i dali bi mi neka dobra dusica objasnila razliku izmedu Diacneal-a i Effaclar K?
Jer nisu imali Diacneal u ljekarni, pa mi zena preporucila ovaj od LRP i dala tester. Ali ja mislim da to nije bas ista stvar? Ja inace Diacneal koristim jer mi nekako osvjezi lice, nemam akne isl., ponekad koji pristic se nade, ali nista strasno. Vise mi nekako ujednaci lice kad se ujutro probudim, pa ne znam kako tocno taj Effaclar djeluje?
molanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 19:32   #2749
Quote:
molanie kaže: Pogledaj post
i dali bi mi neka dobra dusica objasnila razliku izmedu Diacneal-a i Effaclar K?
Jer nisu imali Diacneal u ljekarni, pa mi zena preporucila ovaj od LRP i dala tester. Ali ja mislim da to nije bas ista stvar? Ja inace Diacneal koristim jer mi nekako osvjezi lice, nemam akne isl., ponekad koji pristic se nade, ali nista strasno. Vise mi nekako ujednaci lice kad se ujutro probudim, pa ne znam kako tocno taj Effaclar djeluje?
Ja mislim da oba imaju isti cilj, izazivaju ljuštenje kože, čišćenje kože i potiču obnavljanje nove kože. Diacneal je na bazi retinaldehida i aha, a effaclar K na bazi salicilne, bha. Meni osobno bha nikad nije pasao u preparatima, jako mi isušuje kožu.
Estee Lauder is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 20:26   #2750
evo čitajući vas sjetila se svojih testra i naša taj od lrp nutritic za jako suhu kožu,moja je mješovita i mažem ju od jučer,znači 2-3 puta sam ju stavila i mogu samo reći da je odlična,uopće nije masna,brzo se upije i nisam se s njom naknadno zamastila a koža fino mekana i osjeti se na dodoir da je onak puna,nahranjena. sad ću si još nabaviti onu za suhu kožu da ih usporedim pa si sigurno nabavljam jednu jer me sve više te njihove kreme pozitivno iznenađuju.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 20:34   #2751
Quote:
kikibela kaže: Pogledaj post
jesam imala sa par knjižica sa testerima pa sam probala. raazlika je meni bar poprilična, hydraenne riche je hidratantna krema, dobra, solidna vlažna krema, odlična za proljeće, ranu jesen i ljeto. Ovo je baš kako sam napisala zimska, gusta i jaka krema. Ima puno lipida u sebi koji zaista jako dobro omekšaju kožu i hrane je. Ima i nekakvih ulja, nekog oraščića neznam kojeg. meni jedino ne miriše dobro, kao po nekom sapunu ali miris mi nije primaran ako mi čini dobro koži.ja sam ovih dana dosta bila vani na hladnoći a koža mi je rekla bih čak puno bolja nego prije!!!
Meni je Nutritic (s 5% biolipida) prošle zime bio otkriće, doslovno me spasio. Ali ove- katastrofa. Prvih par dana sve ok, i onda odjednom hrpa prištića Poslije je i Tina napisala da je krema komedogena. Šteta, baš sam ga voljela

Hydreane Riche mi je odličan, bez nekih negativnih reakcija a opet dovoljno jak da spriječi dehidraciju
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 20:34   #2752
Ma ja evo dva dana već, kako smo valjda farbali kuču pa ili od te prašine ili šta li ...koža na licu mi se doslovno peruta i ljušti

Avene mi je odlična kozmetika, baš mi paše , Cleanance sam koristila ljeti al sad probala onu Cold cream za ovo pa nije pomoglo...ugl. mi je zamastila lice slabo se upijala a problem ne riješava..ne znam kaj ču.
za prvu silu sam uzela od Alverde neku u tubici za osjetljivu kožu jer i inace mi je osjetljiva, fino se upija ne izaziva mi crvenilo i mogu reci od prvog mazanja da mi je čak malo i bolje. , ali svejedno ima li ko kakvu preporuku? dakle da mi nahrani kožu a da se upije fino?
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 21:01   #2753
Quote:
Hoya kaže: Pogledaj post
Ma ja evo dva dana već, kako smo valjda farbali kuču pa ili od te prašine ili šta li ...koža na licu mi se doslovno peruta i ljušti

Avene mi je odlična kozmetika, baš mi paše , Cleanance sam koristila ljeti al sad probala onu Cold cream za ovo pa nije pomoglo...ugl. mi je zamastila lice slabo se upijala a problem ne riješava..ne znam kaj ču.
za prvu silu sam uzela od Alverde neku u tubici za osjetljivu kožu jer i inace mi je osjetljiva, fino se upija ne izaziva mi crvenilo i mogu reci od prvog mazanja da mi je čak malo i bolje. , ali svejedno ima li ko kakvu preporuku? dakle da mi nahrani kožu a da se upije fino?
Vichy nutrilogie 2, to je ono što tražiš ili Avene rich, postoji sad i ultra rich
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 22:13   #2754
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
evo čitajući vas sjetila se svojih testra i naša taj od lrp nutritic za jako suhu kožu,moja je mješovita i mažem ju od jučer,znači 2-3 puta sam ju stavila i mogu samo reći da je odlična,uopće nije masna,brzo se upije i nisam se s njom naknadno zamastila a koža fino mekana i osjeti se na dodoir da je onak puna,nahranjena. sad ću si još nabaviti onu za suhu kožu da ih usporedim pa si sigurno nabavljam jednu jer me sve više te njihove kreme pozitivno iznenađuju.
I mene fascinira ta mekoća kože, moja koža je tanka i nježna ali baš si dobro opisala mekana i nekako puna, nahranjena.fakat dobra kremica.Još jednom se pokazuje kako firme koje ne škrtare sa testerima povećaju promet.bez testera ni u ludilu mi ne bi palo napamet da kupim tu kremu.
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 03:14   #2755
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Vichy nutrilogie 2, to je ono što tražiš ili Avene rich, postoji sad i ultra rich
A-ha! hvala ti puno, idem prvo uzicati tester ove Avene rich i ultra rich mislim da bi mi to odgovaralo prvo, a i ovaj Vichy valja probati
hvala ti puno
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 02:12   #2756
Je li koja od vas koristi ove CERAMIDE od Elizabeth Arden, meni su fantastični, a na Cheapu nisu ni toliko skupi za pakiranje od 90 kom


I zanima me je li još koja od vas probala te kremice od puža, zmije itd (uuuu, sama pomisao, ali ako djeluje..... )
5th avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 03:40   #2757
mislim da cu svoj kozmeticki dan D zavrsiti pitanjem za preporuku kreme u sljedecem slucaju:
koristim nocu Sonu, kremu iz sire porodice retonoida koja isusuje lice, pa mi preko dana treba nesto za oporavak, s tim da mi je koza mjesovita i hirovita, sazrela () i trenutno malo oguljena a aktualna krema, LRP Effaclar H mi se ne cini dovoljno hidratantna, iako je bas za tu svrhu napravljena (tretmanima isusenu kozu)
dvojim izmedju spomenutih LRP Hydraphase Riche i Avene (imala sam prije legere, cini mi se da bi mi bio prelagan sad), a razmisljam i o Cera di Cupra u tubici, iako sam malo proucavala sastojke i nisam odusevljena (parfem, alkohol..)
v1rg1n1a is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:45   #2758
Mene je Cera di Cupra spasila prošle godine. Bila sam dosta u klimatiziranom, pa vjetar, pa svašta, uglavnom lice mi se baš bilo jako osušilo i perutalo! Inače nemama baš nekih problema sa kožom. Pored ceramida, koristila sam i nju tako da mogu reći da mi je regenerirala lice. I sad po zimi je znam staviti navečer prije spavanja, ujutro mi baš bude super lice!
5th avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 23:31   #2759
Quote:
5th avenue kaže: Pogledaj post
Mene je Cera di Cupra spasila prošle godine. Bila sam dosta u klimatiziranom, pa vjetar, pa svašta, uglavnom lice mi se baš bilo jako osušilo i perutalo! Inače nemama baš nekih problema sa kožom. Pored ceramida, koristila sam i nju tako da mogu reći da mi je regenerirala lice. I sad po zimi je znam staviti navečer prije spavanja, ujutro mi baš bude super lice!
Koju si ti liniju imala,i kakve su cijene nje
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 03:35   #2760
Ja ti uzmem u tubi, i to ona roza tuba, effetto antieta, rosa - per pelli secche. Imaš i bijelu, bianca - per pelli normali. Mada je i ta bijela dosta masna, ja si ipak uzmem ovu rozu, stavim je prije spavanja.
U Limoniju bude najjeftinija - zna biti po 19 kuna! Mislim da je redovna cijena oko 24 kune, a u DM-ui drugdje oko 35 kuna.
Za te novce se zaista isplati, a ima i učinka!
5th avenue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:22.