Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2017., 18:11   #1
Smart rasvjeta

Zainteresirala sam se ovih dana za uvođenje pametne kućne rasvjete. Ono - wifi, upravljanje mobilnom aplikacijom i sve ostale kerefeke. Što više gluposti, to veselije

Pa malo gledam po internetima i nisam baš puno pametnija nego sam bila koji dan prije. IKEA ima svoju pametnu ponudu no limitirana je samo na samu sebe. Znači nema povezivanja s recimo Alexom ili Google homeom ako se odlučim uzeti nešto od toga jednog dana. Premda je u najavi povezivost s ostalim pametnim uređajima, pitanje je hoće li prva generacija upasti u to ili će trebati investirati u novu opremu.

Philips Hue starter kit... njega bih rado no koliko vidim nije baš nešto široko dostupan po našim trgovinama. Možda netko ima sugestiju gdje ga nabaviti izvana, unutar EU?

Xiaomi ima svoju ponudu i koliko vidim surađuju s Philipsom. Ima li netko iskustvo, podržava li Philipsov bridge njihove žarulje? Cijena je više nego konkurentna pa bi se isplatilo investirati u Philipsov starter kit s dvije žarulje, a onda nadopuniti Xiaomijevim žaruljama.

Uglavnom zanimaju me iskustva i preporuke.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:34.