Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2011., 17:15   #41
Quote:
Sofi L kaže: Pogledaj post


Vas dvije ste mi obje lude skroz. Ti i danyyy.

Nije bilo do Nermin, ona je stvarno pokazala da zeli, on je taj koji je htio cekati pod svaku cijenu.
Pa to i kažem. Zato i pitam jel pri sebi?? Žena navalila na njega, a on njoj: moja ružo u pupoljku strpimo se još malo. Jaooo, zaboli me glava. Ja da sam na njenom mjestu uopće ne bih slušala što on laprda.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 17:18   #42
Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post
Pa to i kažem. Zato i pitam jel pri sebi?? Žena navalila na njega, a on njoj: moja ružo u pupoljku strpimo se još malo. Jaooo, zaboli me glava. Ja da sam na njenom mjestu uopće ne bih slušala što on laprda.
Fakat te ohladi kad krenes u akciju, a frajer ti kaze "Ruzo moja u pupoljku". Sta je mogla jadna cura, nego odustati.
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 17:19   #43
i zato se sad ruža bude fino rasvala, kad je on nije htel pobrat
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 17:21   #44
Da, bojim se da se nasao budala koji ce je ubrat ko traktorom.

Meni je cure zao, dzaba sve. Bas nema srece.
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 17:23   #45
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
i zato se sad ruža bude fino rasvala, kad je on nije htel pobrat
U Mehmetov vrt ušao Ender i ni pet ni šet ubrao ružu u pupoljku. On nema takvih problema.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 17:25   #46
Quote:
Sofi L kaže: Pogledaj post


Vas dvije ste mi obje lude skroz. Ti i danyyy.

Nije bilo do Nermin, ona je stvarno pokazala da zeli, on je taj koji je htio cekati pod svaku cijenu.
hahaha... Krive smo..priznajemo,zar ne prof.Holmes?(@therm ja te moooram tako zvati..bas ti pase )

Ma Nermin je po tom pitanju poput nas...pametno celjade..zna da onakvog komada treba trositi cim prije..

E vec sam rekla..ono ruzo u pupoljku,ja cu ti skinut veo Mislim si sad..e pa samo ti Mehmete cekaj jos..naci ce se onaj koji se nece buniti da ubere cvjetic prije tebe...
@therm..ni ja ga nebi slusala..samo bi nastavila..mislim da se nebi jos dugo branio
danyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 17:28   #47
Quote:
danyyy kaže: Pogledaj post
ni ja ga nebi slusala..samo bi nastavila..mislim da se nebi jos dugo branio
U stvari, ne znam ko mi je cudniji, on sto ju je zaustavio, ili ona sto je stala.
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 18:19   #48
Quote:
Sofi L kaže: Pogledaj post
U stvari, ne znam ko mi je cudniji, on sto ju je zaustavio, ili ona sto je stala.
Nema šanse da bi to doživeli kod Mehmeta, on da popusti u svojim idealima, pa taj čovjek(Mehmet) je ko stijena kaj se tiče morala, kapa dole kolko god čudno mi to bilo i nerealno, a baš me zanima gde još takvih tipova ima
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 18:58   #49
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
Nema šanse da bi to doživeli kod Mehmeta, on da popusti u svojim idealima, pa taj čovjek(Mehmet) je ko stijena kaj se tiče morala, kapa dole kolko god čudno mi to bilo i nerealno, a baš me zanima gde još takvih tipova ima
..pitam se ima li ih(iako..jedna prijateljica mi je rekla da toga jos ima u Turskoj)

Nego....cek cek..nije li ga Ruza u pupoljku(i to bijela) tad obavijestila da je svojima rekla da ce spavat kod Muge..pa on sav happy..znaci prespavat ces kod mene..probudit cu se kraj tebe...
I sad znaci,njih dvoje dijele krevet i nitko nista ne pokusa ..svaka cast Nermin da tu "moralnu stijenu" nije zaskocila u noci... onako snen..dok on skuzi sto se desava..adio ruzo u pupoljku..dobar dan ruzo procvala
danyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 20:17   #50
Gdje je nestala ova tema na spojlerima, neki dan sam gledala i bila je, a sad je nikako nemogu naći?

Jel mi može netko napisat kraj na pp?
PoisonIvy1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 20:46   #51
Izgleda da ce ruza procvjetati i bez njega, neka, tako mu i treba
enny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 21:38   #52
serija AH mi se dojmila...
Naš Kenan ima dobru i kompleksnu ulogo sa kojom pokazuje svoj karakter tradicionalnoga, odgovornoga muškarca kojeg bi svaka žena zavoljela...Mehmet je pun ljubavi i nježnosti i to pokazuje prema roditeljima ocu, i pomajci prema kojoj ima strašno poštovanje i ljubav ..jako me dirnula scena dijalog njih dvoje Mehmeta i pomajke ...pa prema sestri koju puca pubertet i kako je njen brat pokušava usmijeriti i bit joj podrška i "veliki brat" ...
Nerimin je zbunjela između ljubavi i sjaja, u trenu se razigra uz Muge koja pokazuje pravo lice licemjerne "prijateljice"
Na jednoj strani ima bezgraničnu Mehmetovu ljubav kakvu bi svi mi poželjeli, a na drugoj strani ima bahatog i iskopleksiranoga bogatašića koji joj sve može kupiti ali ne i ljubav... kojem je sve u životu samo ihra i zabava a na žalost i ljudski životi su mu samo igra i zabava...sad ćemo gledati šta se dobiva a šta gubi i donosit ćemo zaključke jeli sve vrijedno novca ili je ljubav ona koja pokreće svijet...
serija me se dojmila...preduboka je poruka koju šalje naravno i pouka iz koje možemo učiti...
Mehmet mi je neodoljiv...pravi karakterni muškarac i nimalo ga negledam ograničena kad svojoj Nerimin daje ograničenja jer joj lijepo kaže "svijet je iskvaren ružo moja" tako su mi dirljive sve riječi upućene prema Nermin...
kako pokazuje hrabrost i ustrajnost i iskrenost prema obitelji i prema prijateljima...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 28.02.2011. at 21:45.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 01:09   #53
ma bravo Nermin, dok Mehmeta biju, ti se daješ ubrati, čini mi se da se buš uskoro
Ovaj Ender meni loše glumi
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 02:39   #54
Ovo je deprimirajuce

Neki dan kad sam gledala ovu i slijedecu epizodu citav jastuk sam namocila suzama.. Toliko me to pogadja kao da sam ja Mehmet i da se sve to meni desava Nisam normalna

Sad odoh pogledati Asi da dodjem sebi i zaboravim na ovo od maloprije
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 02:44   #55
ajme koja tugaljka, upravo pogledala 5 dio 6-e, ja sam mislila da ga bude strefilo dok mu je rekla da nebu ništ od prve bračne noći

baš me zanima kak se bude oporavil od ovoga
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 11:04   #56
serija je odlična!
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 11:28   #57
Zene drage, jesam li ja jedina koja suosjeca i sa Nermin?
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 11:34   #58
Quote:
Sofi L kaže: Pogledaj post
Zene drage, jesam li ja jedina koja suosjeca i sa Nermin?
neznam, meni je nije žao, pa mogla se malo skulirat, ma neznam dok je Mehmet u pitanju ne razmišljam suvislo
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 13:39   #59
Quote:
Sofi L kaže: Pogledaj post
Zene drage, jesam li ja jedina koja suosjeca i sa Nermin?

Suosjećam ja. Oni su dvoje mladih kojima je jednostavno grah krivo pao. Mada, u njihovoj vezi gledam na Nermin ipak kao na slabiju kariku. Kad malo bolje pogledam, njeni postupci su preradikalni, brzopleti, nepotrebni i sve se moglo drugačije završiti. Pobogu, zato je uopće išla onu večer razgovarati s Enderom? Usput se naroljala i sve je završilo tako da je promijenilo njenu sudbinu. Nakon te grozne noći, što radi? Popije šaku tableta. Očajna je i ne vidi izlaz. Život joj je sve samo ne bajka ali ima jednu čvrstu stijenu pored sebe, Mehmeta i njega se trebala držati. Sva ova iskušenja koja su došla u obliku ovog fićfirić bogatunčića je trebala srezati u startu ali ona je pokleknula jer zapravo nije sigurna u sebe i svoje odluke. Ipak u njoj tinja želja za raskošnim životom i našla se u iskušenju i postavila se, nažalost, krivo.


@teuta

slažem se sa svime što si napisala osim u jednom dijelu da Mehmet nije ograničen. Meni je on jako ograničen u pogledu Nermin. Želi li ići raditi manikuru osobno u dom klijenata ili ne je njeno pravo na izbor, a ne njegova nametnuta odluka. Tu sam na njenoj strani. Druga je stvar što je ona to šutke prihvatila i savila leđa a ja, recimo, ne bih. Njegov izgovor da je to zato što je društvo iskvareno i da mu ne vjeruje ( unatoč tome što njoj vjeruje) je samo bacanje prašine u oči. I put u pakao je popločan dobrim namjerama. Cijenim njegovu potrebu da je štiti ali ne možeš nikoga zaštiti od vanjskog svijeta, a da pritom ograničavaš njegovo osnovno pravo na samostalan izbor.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 15:51   #60
..ovo sam otkrila..ne bihnazvala spojlerom..nemam pojma kad ce se desiti..hvala nebesima..Kenan(Mehmet) nam u Aci nije na suhom kao u Ezelu...nasli su nacina kako pokazati nes zanimljivo a istovremeno ne pokazati nista
http://www.youtube.com/watch?v=sMA3y4l48Dw
danyyy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:41.