Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2004., 18:26   #1
Cari Digitalne Sat Televizije

Dakle treba vam tanjur i digitalni prijemnik i po mogucnosti good decoder i imati cete cuda

sa novim Dragon Camom otvara se 20tak filmskih kanala,discoveryiji razni,animal planeti,National Geographic, izvrsni skandinavski kanali, cak i NOVA TV sa kristalnom slikom.

A za one koji pricaju Njemacki i Talijanski ima cudo toga.

jel gledate Sat TV ili ste koncentrirani na ovu nasu zemaljsku??
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 20:03   #2
Jako dobra tema

Ja gledam jako puno satelitsku televiziju! Kako imam rotator uvijek se nesto nađe za gledati (a kada nema nicega uvijek je tu VH-1 Clasic ili VH-1)
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 20:06   #3
Ja gledam preko tv kartice (skystar 2). Istinabog, nisam imao kaj za gledat u zadnje vrijeme, ali scea2 je pala pa će sada biti taquille...
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 20:20   #4
prije kojih godinu dana sam dosta razmisljao tome, pregledao sve cijene i cijenike al sam nekak odustao od tog, znam da mi je onda trebalo 2000 kn za neki samsungov receiver mislim nesto sa 9500 ili slicno......pa mi sad pomozite....kolko love mi treba za neki solidan receiver, decoder, karticu(ne kuzim se u to najbolje pa ni neznam sta mi sve treba)
jel postoji nesto univerzalno sta bi mi odkodiralo sve programe(kodirane u razlicitim sustavima)??
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 22:30   #5
Quote:
jel postoji nesto univerzalno sta bi mi odkodiralo sve programe(kodirane u razlicitim sustavima)??
Jos uvijek se isplati kupiti samsunga 9500! Detaljnije o digitalnoj satelitskim prijemnicima i ostalom pogledaj pod kućnom elektronikom na ovom forumu!
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 11:12   #6
ovdje su ocito svi opsjednuti domacom dalekovidnicom e pa za sve evo jedne vijesti::

HTV Plus.

HTV prestaje emitirati program na trećoj zemaljskoj mreži 28. ožujka u 24 sata. Nakon tog dana, gledatelji će moći pratiti novi program HTV-a pod nazivom HTV Plus.

On će se emitirati kodirano putem satelita Hot bird 6 na istoj frekvenciji kao dosadašnji HTV 3, a dostupan će biti gledateljima u Hrvatskoj i u Eurpoi koji posjeduju digitalni satelitski prijamnik i HRT-ovu karticu. Kartica za dekodiranje za sve one koji u našoj zemlji plaćaju RTV pristojbu jednokratno stoji 165 kuna.
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 20:48   #7
Nadam se da ce se ostvariti planovi HRT-a da napravi nekoliko tematskih satelitskih kanala - tada ce se zbilja isplatiti uzeti pretplatu za karticu.
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 12:41   #8
Quote:
ZorcJ kaže:
Nadam se da ce se ostvariti planovi HRT-a da napravi nekoliko tematskih satelitskih kanala - tada ce se zbilja isplatiti uzeti pretplatu za karticu.
Kaj si ti normalan. Pa HTV nemože složiti ni jedan pošteni kanal a kamoli neke tematske.
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 12:55   #9
Ja imam kabelsku i lovim super programe: sve talijanske , kristalno vidim Novu , vidim europski MTV sa turskim i ceskim reklamama, moj najdrazi VH1 ali ne vidim VH! classic (njega gledam kod none jer ona ima digitalnu i vidi vise toga) i ja sam jako jako sretna s tim programima
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 14:42   #10
Exclamation

Quote:
Alyssa kaže:
Ja imam kabelsku i lovim super programe: sve talijanske , kristalno vidim Novu , vidim europski MTV sa turskim i ceskim reklamama, moj najdrazi VH1 ali ne vidim VH! classic (njega gledam kod none jer ona ima digitalnu i vidi vise toga) i ja sam jako jako sretna s tim programima
mislim da je satelitska bolja od kabelske - više izbora ima..
npr
uh.. imaš li viasat pakete?
ima jedan skandinavski kanal koji prikazuje dawsona..
čini mi se nedjeljom
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 17:24   #11
Ja imam samsunga 9500 s emu 4 i motorom, vidim cca 1000 ppv i fta kanala, uključujući i sky italia koji kodira u seci 2, to je friško
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 18:17   #12
ej cro_fag, ako ti se svidja Viasat, moras razmisliti o tome da okrenes 6 stupnjeva zapadnije tanjur, kako bi pratio jos jedan skandinavski paket - Canal Digital!

To je jos bolji paket, sa ovom postavom kanala (od 1.5)

Canal +
Canal + Film
Canal + Film 2
Canal + More Films
Canal + Sport
Manchester united TV
Eurosport
Extreme Sports TV
Eurosport News
TV 2 Extra
Kiosk 1-22 (sve novi filmovi)
Kanal 5 Danska
Kanal 5 Švedska
TV Denmark
TV 2 Zulu
TV 4
TV 4 +
TV Norge
TV 2 Norge
Private Gold
Adult Channel
Discovery
Discovery Travel & Adventure
Discovery Civilisation
Discovery Science
Adventure One
Animal Planet
National Geo
Travel Channel
Cartoon Network
TCM
Hallmark
Fox Kids
Nickelodeon Nordic
VH-1 Classic
MTV Northern Europe
VH-1 Northern Europe

garantirano ce ti se svidjeti!
 
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 20:09   #13
Quote:
Cro Fag kaže:
mislim da je satelitska bolja od kabelske - više izbora ima..
npr
uh.. imaš li viasat pakete?
ima jedan skandinavski kanal koji prikazuje dawsona..
čini mi se nedjeljom
Ma meni je najbitinije da vidim talijanske programe i VH1 za druge me boli briga, njemacki ne znam i ne gledam njihove programe tako da sam ja super zadovoljna sa mojom dragom kabelskom
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 22:22   #14
Quote:
Alyssa kaže:
Ma meni je najbitinije da vidim talijanske programe i VH1 za druge me boli briga, njemacki ne znam i ne gledam njihove programe tako da sam ja super zadovoljna sa mojom dragom kabelskom
To i ja najvise gledam (ne bih mogao bez Italia 1, Rete4, Canale5, VH1 i VH1 Classic. Uskoro cu gledati (opet) Sky Italiu!
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 23:15   #15
Ja imam analognu satelicku i htio bi digitalnu

okrenutu tako da mogu gledat programe s astre sadašnje.

koliko bi me to koštalo i šta mi treba, ajd pliz

Antena je neka ovalna 80 cm
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 23:45   #16
Sto ima tako posebno na talijanskim programima za nekog tko ne zna talijanski?
A ja imam kabelsku, ali nemam vh1
byoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 00:39   #17
Quote:
SETRA Samoborček kaže:
Ja imam analognu satelicku i htio bi digitalnu

okrenutu tako da mogu gledat programe s astre sadašnje.

koliko bi me to koštalo i šta mi treba, ajd pliz

Antena je neka ovalna 80 cm
Sve što ti treba je: tanjur, lnb, nosač, kabel i tv kartica za komp ili receiver za običnu telku.
Ako hoćeš gledati preko tv kartice, onda programe i kodove nađeš na netu. Imaš ProgDVB, MyTheatre, EZDvb i druge i većinom su freeware (novi My Theatre nije). Ako želiš gledati preko receivera, onda ti treba i kartica legalna ili piratska.

E sad, meni su rekli da je potrebno za astru imat tanjur barem 90 cm promjera, jer smo mi u rubnom području dosega signala.

Lnb konverter ti je 80-100 kuna, tanjur ne znam ali nije preko 200 kuna, nosač oko 50, kabel ti je 4 kn/m (kvalitetniji).
Kartice kako koja: Skystar 2 ti je oko 450 kuna, a receiveri oko 1000 kuna (možeš provjeriti na netu)
Evo ti jedna stranica za početak
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 13:26   #18
zar to sve Bože moj

Pa imam kabel, teško bi ga bilo mjenjat, zahebane puteve ima

Zar LNB, ili bar tanjur ne mogu poslužit?

Kolko košta piratska kartica? Vidjet ću u Oglasniku

Hvala na linku
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 13:37   #19
Ja ti lovim astru i sa 64 cm tanjurom bez beda , jedino nemam signala na Premiere kanalima.
VIASAT_2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 22:51   #20
Quote:
ZorcJ kaže:
To i ja najvise gledam (ne bih mogao bez Italia 1, Rete4, Canale5, VH1 i VH1 Classic. Uskoro cu gledati (opet) Sky Italiu!
Cekaj malo. Pitanjce
Sky Italia je ono gdje je in diretta svaki dan 0-24 grande fratello? Ili to nema veze s tim?
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.