Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2012., 08:54   #21
Ukoliko trazim slijedece:
1. Prakticnost sms-anja i pisanja mailova (ne trazim preciznost kao na tipkama, ali da mi ne treba pola sata za sms)
2. Dobra mogucnost pregledavanja mailova uz document preglednik po mogucnosti.
3. Da mi se baterija ne prazni bas svaki dan uz prosjecno koristenje (5-6 sms-ova, par kracih poziva, provjeravanje mailova, eventualno slusanje glazbe kojih sat vremena dnevno)

(Dakle, vise poslovna i pismena komunikacija nego multimedijski sadrzaji. Igrice nikad ne igram)
__________________
''I have not failed. I've just found 10,000 ways that won't work.'' Thomas Edison

Zadnje uređivanje backtothesleep : 16.11.2012. at 11:08. Reason: izbacena usporedba
TSkye is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 10:53   #22
Quote:
TSkye kaže: Pogledaj post
Ukoliko trazim slijedece:
1. Prakticnost sms-anja i pisanja mailova (ne trazim preciznost kao na tipkama, ali da mi ne treba pola sata za sms)
2. Dobra mogucnost pregledavanja mailova uz document preglednik po mogucnosti.
3. Da mi se baterija ne prazni bas svaki dan uz prosjecno koristenje (5-6 sms-ova, par kracih poziva, provjeravanje mailova, eventualno slusanje glazbe kojih sat vremena dnevno)

(Dakle, vise poslovna i pismena komunikacija nego multimedijski sadrzaji. Igrice nikad ne igram)
Predobar. XPERIA miro ima Android 4.0.4. XPERIA miro će to obaviti i još više nego ti treba.

Zadnje uređivanje backtothesleep : 16.11.2012. at 11:14. Reason: izbacena usporedba, ako mislis da je off nemoj odgovarati ubuduce ;)
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 14:42   #23
jeste sigurni u to da je mobitel kupljen u tele2 otključan i prima sve kartice? našla sam neki oglas na njuškalu, javim se i kažu mi da prima samo tele2. kad sam rekla da sam pročitala na internetu da je otključan, rekli su mi da će provjeriti pa mi javiti, ali još ne javljaju ništa.
pilsner is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 15:45   #24
U to nemože biti nitko siguran 100%, najvjerojatnije da je otključan, ali uvijek postoji taj ali, pa su takva pitanja malo hm...
Jedino ako se isproba na licu mjesta. Ako ti nisu javili nazovi opet.
Kako da ti netko nešto ovdje garantira?
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 15:59   #25
Quote:
pilsner kaže: Pogledaj post
jeste sigurni u to da je mobitel kupljen u tele2 otključan i prima sve kartice? našla sam neki oglas na njuškalu, javim se i kažu mi da prima samo tele2. kad sam rekla da sam pročitala na internetu da je otključan, rekli su mi da će provjeriti pa mi javiti, ali još ne javljaju ništa.
pozzz....e, molim javite nama kad jave vama, jer bi ga ja kupila u tele2, ali bi stavila drugu karticu
hvala
__________________
"Samo plivaj, samo plivaj, plivaj plivaj...nema kraja!"
dorica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 16:02   #26
Quote:
84737 kaže: Pogledaj post
U to nemože biti nitko siguran 100%, najvjerojatnije da je otključan, ali uvijek postoji taj ali, pa su takva pitanja malo hm...
Jedino ako se isproba na licu mjesta. Ako ti nisu javili nazovi opet.
Kako da ti netko nešto ovdje garantira?
a ne znam, mislila sam da je možda netko od vas isprobao u svakom slučaju, hvala!

dorice, javim ako saznam!
pilsner is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 20:01   #27
i mene zanima da li je miro u Tele2 kodiran. Bila sam danas u Tele2
dućanu i prodavač mi nije dao da ga isprobam, kao nije više nov ako ga upali... Kako znati da li je kodiran???
proxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 21:08   #28
Nikako nije moguće znati sa 100% sigurnošću.
Molim vas da prestanete pisati o tome u temi, jer evo pola postova je tipa: "-kao znati da li je otključan?" takve postove brišem obzirom da nisu vezani uz uređaj već operatera.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 23:36   #29
Ovak...zanima me da li je 0.facebook besplatan na ovom mobitelu?
kyra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 23:51   #30
Kao i na svim drugima.
Samo poisključi sinkronizacije drugih programa da ti ne "pobjegnu" na internet...
Preporučeno je da na 0facebook ideš sa stock internet browserom (onaj integrirani, a ne da instaliraš npr Operu ili Dolphin...).
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 00:05   #31
84737 fala na odgovoru!

Zanima me još nešto u vezi mobitela:
Pročitala sam na par mjesta da slušalice koje se dobiju u paketu s mobitelom ne valjaju. Što kažete na to vi kaj imate mob?
kyra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 11:59   #32
Telefon je otključan, provjereno na licu mjesta
žužika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 12:25   #33
mislim si kupit taj mob i zanima me što se dobiva s njim u kutij
Šarafciger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 15:13   #34
Quote:
Šarafciger kaže: Pogledaj post
mislim si kupit taj mob i zanima me što se dobiva s njim u kutij
pise ti na http://www.tele2.hr/privatni-korisni...k/d348-t1/#txt pod specfikacije-sadrzaj pakiranja
miss-sunshine91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 16:44   #35
dali mi netko ko ima mob može reći koliko mu traje baterija, kakav je ekran i dali je zadovoljan sa zvučnikom, mob mi se čini odličan, ali nikad ga nisam imao u ruci pa me zanima, unaprijed hvala
Šarafciger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 19:45   #36
za sve koji žele kupit ovaj mob, neka se strpe do utorka
i ako nemaju facebook profil neka ga naprave

Quote:
žužika kaže: Pogledaj post
Telefon je otključan, provjereno na licu mjesta
Kako misliš na licu mjesta? kaj su ti u tele2 dali da provjeriš? jer meni su u tele2 trgovini na trgu(zg) rekli da je zaključan. nisam mogla pročitati da li lažu
kyra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 21:55   #37
Quote:
kyra1 kaže: Pogledaj post
za sve koji žele kupit ovaj mob, neka se strpe do utorka
i ako nemaju facebook profil neka ga naprave
nekužim zašto do utorka i šta sa fejsom, al ajd dobro

Edit:

Quote:
kyra1 kaže: Pogledaj post
Ovak...zanima me da li je 0.facebook besplatan na ovom mobitelu?
naravno, samo što to moraš upisati u na onu crto pri vrhu tražilice (operamini ili dolphin) upisati http://0.facebook.com zato jer većinamartphone-a ne podržava 0.facebook na mreži mobitela dok tražilice misle da je to obična adresa

Edit2:

Quote:
84737 kaže: Pogledaj post
Kao i na svim drugima.
Samo poisključi sinkronizacije drugih programa da ti ne "pobjegnu" na internet...
Preporučeno je da na 0facebook ideš sa stock internet browserom (onaj integrirani, a ne da instaliraš npr Operu ili Dolphin...).
većini smartphone-a stock internet browser ne podržava 0.facebook. i moraš upisati http://0.facebook.com baš u tražilicu (Operu ili Dolphin)

Ubuduće koristi multiquotq gumb ako odgovaraš na više postova, ili ako se nešto naknadno sjetiš dopisati, onda editiraj raniji post. Ovako 3 posta jedan iza drugoga od istog korisnika izgleda kao d arazgovaraš sam sa sobom

Zadnje uređivanje yucatan : 18.11.2012. at 12:20. Reason: Koristi "multiquote" ili "edit".
Šarafciger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2012., 12:13   #38
Quote:
Šarafciger kaže: Pogledaj post
većini smartphone-a stock internet browser ne podržava 0.facebook. i moraš upisati http://0.facebook.com baš u tražilicu (Operu ili Dolphin)
Mislim da si se malo prenaglio sa tom izjavom.
Na kojem to uređaju stock browser ne podržava 0facebook?


Ovo za punu adresu:
Pa to se podrazmjeva da moraš upisati punu adresu.
Ja sam samo napomenuo da je na stock browseru najsigurnije, jer drugi browseri mogu nešto aktualizirati u pozadini te trošiti data promet (kune sa računa).
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 10:29   #39
Quote:
Šarafciger kaže: Pogledaj post
dali mi netko ko ima mob može reći koliko mu traje baterija, kakav je ekran i dali je zadovoljan sa zvučnikom, mob mi se čini odličan, ali nikad ga nisam imao u ruci pa me zanima, unaprijed hvala
Baterija zavisi od korištenja. Ja sam mobitel kupila u petak, navečer stavila na punjač i skinula ga s njega u subotu ujutro. Cijelu subotu i nedjelju sam čačkala po njemu, skidala programe, igrala se s postavkama, i u nedjelju navečer mi se ugasio. Ima opcija "štednja energije" koju nisam bila ni u jednom trenutku uključila. I s tim da mi je bio na wi-fi stalno što također guta bateriju, ja sam zadovoljna. Vidjet ću sada kada ga malo pustim....

Ekran je fantastičan, boje žive. Meni je na 40% svjetlina, i više nego dovoljna.
Zvučnik je super, pri razgovoru, a o reprodukciji glazbe da ne pričam. Ima opciju xLOUD (poboljšaj glasnoću zvučnika) koja je kod mene stalno uključena.

U mobitel sam se bila zaljubila preko specifikacija, i nisam se prevarila. Najbolje utrošenih 995kn za sada....
__________________
“The pure and simple truth is rarely pure and never simple.”
Sonyhka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 13:54   #40
Tele 2 najavljuje da je sutra 20.11. ovaj mob snižen za 30%, znači 650kn ce koštati

Modedit:Prepravljen datum sa 20.10. na 20.11., hvala krasnodaru što je primjetio.

Zadnje uređivanje yucatan : 19.11.2012. at 16:08. Reason: Prepravljen datum
goranszd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:25.