Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2012., 20:15   #41
Quote:
goranszd kaže: Pogledaj post
Tele 2 najavljuje da je sutra 20.11. ovaj mob snižen za 30%, znači 650kn ce koštati

Modedit:Prepravljen datum sa 20.10. na 20.11., hvala krasnodaru što je primjetio.
jok. 695kn
i bojim se da će bit velika navala na mireka
kyra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 20:21   #42
Kakav je zvuk na Miru, pogotovo preko slušalica? i dal se mogu koristiti bilo koje slušalice ili baš one koje dobiješ s njime?
Siari is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 20:56   #43
Quote:
Siari kaže: Pogledaj post
Kakav je zvuk na Miru, pogotovo preko slušalica? i dal se mogu koristiti bilo koje slušalice ili baš one koje dobiješ s njime?
na gsmareni( http://www.gsmarena.com/sony_xperia_miro-4831.php ) piše da idu 3.5mm slušalice(to su one standardne koje idu i u mp3 i sl) tak da ćeš one koje dobiješ valjda moći mijenjati
kyra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 21:07   #44
Idu li slušalice uopće u paketu za naše tržište? Na stranicama Tele2 nisu navedene, a također znam da na nekim tržištima ne idu.
noćni recepcioner is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 21:13   #45
Kyra1 hvala ti na odgovoru.



Quote:
noćni recepcioner kaže: Pogledaj post
Idu li slušalice uopće u paketu za naše tržište? Na stranicama Tele2 nisu navedene, a također znam da na nekim tržištima ne idu.
Na stranicama VIPa su navedene slušalice kao dio paketa, tako da vjerujem da se dobiju.
Siari is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 21:52   #46
A gdje ste saznali za tu informaciju da će sutra biti snižen ? Je li to provjereno? Tražim na njihovim stranicama, ali ništa nisam pronašla...pa zato pitam
Proserpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 08:12   #47
Quote:
noćni recepcioner kaže: Pogledaj post
Idu li slušalice uopće u paketu za naše tržište? Na stranicama Tele2 nisu navedene, a također znam da na nekim tržištima ne idu.
Idu i u Tele2 paketu, samo ih ja još nisam stigla isprobati. No čujem da su loše. Kao što je kyra1 rekla, idu 3,5mm tako da mogu bilo koje s takvim ulazom.
__________________
“The pure and simple truth is rarely pure and never simple.”
Sonyhka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 09:56   #48
Ima zainteresiranih za kupnu kod tele2? za 695kn? he he reklama, uglavnom odite na http://www.tele2.hr/privatni-korisni...promocija/p17/
a kod vam je: XPERIAMIRO, al ga rucno unesite, ne copy paste jer ga ne prihvaca
i trebalo bi pozurit jer po facebooku navala je velika
sretno
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 12:05   #49
I kaj sad recimo da to i ispunim, pa kak cu znat dal je kupljen mobitel, i kad ce doc mi uoppce ? ma jesu zakomplicirali bzvz..
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 12:08   #50
Moj je naručen u vipa, za 395kunića (111 tarifa), jedva čekam
komplicirana87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 12:12   #51
@mašete
zvucis ko da nikad nista nisi kupoval preko neta... na njihovim stranicama pise da je dostava unutar 3 radna dana
kad sve ispunis dobit ces mail sa detaljima kupnje..
fakat ne kuzim kaj je tu komplicirano, a kak bi ti to izvel da bude jednostavnije!?
__________________
....diplomirani seljak....

Zadnje uređivanje backtothesleep : 20.11.2012. at 12:15. Reason: ipak je muško :p
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 12:17   #52
DA sjednem u auto, odem u tele2 centar , isprobam, vidim dal prima mozda i druge kartice , i ak mi se svidi , kupim !

Old fešn vej

kupujem ja i previse prek interneta, imam spremnu karticu da odmah kupim ali se nećkam.
Muško sam naravno, imam dlake i sve
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 12:32   #53
pa mozes i tak, sam bas dal budu ti dali da prije kupnje ubacujes unutra druge kartice to sve ovisi o trgovcu, makar po mojem to ne bi trebali radit, je postavi se u situaciju da da kupujes mobitel i da te ne muci dal radi na druge kartice i da tirgovac da otvoreni paket s mobitelom kojeg je netko prije isprobavao, naravno da ces traziti zapakirani, i sto onda s tim otvorenim? nitko ga nece htjet kupit ili ce trazit da mu snize cjenu...

naravno,al na taj nacin kupnje nema tog popusta od 30% jer je on osmisljen samo za web kupnju.. politika tele2 na koju ti ne mozes utjecat, ili hoces ili neces..

a ima i opcija vezana uz zastitu potrosaca gdje ti mozes unutar par dana vratit kupljeno u roku nekoliko dana, jer kao nisi zadovoljan kupljenim, npr ekran ili kamera nije ono kako si ti zamislio i dobijes povrat, detalje o toj proceduri ne znam, al je izvediva
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 17:24   #54
jel miro ima i običnu tipkovnicu uz to što ima qwerty?

sve videe što sam pogledala u vezi njega su bili sa qwertyjem, ali sam na nekoj stranici pročitala da ima i običnu tipkovnicu sa 12 tipki. s obzirom da bih ga kupila kao poklon (dvoumim se između njega i još jednog), a imala sam prije mob sa qwertyjem i rekla "nikad više", vodim se onom da ne kupim drugom što sama nebi koristila.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 17:50   #55
danas ga kupila i odličan,u tele 2 995 kn,radi ko avion,android softver 4.0 više nego odličan za te novce,kamera i front i back odlična,skype perfektno radi i na 3g i na wi fi,vrlo jednostavan za upotrebu,i da u tele 2 a otključan za sve kartice!!! ko ima keku u đepu pametno će je utrošit na ovo malo ali veliko čudo tehnologije,po meni je pomeo samsunge i to dobro...zvuk,slik,sve za čistu desetku!!!


---------


meni radi na simpu bez problema,odmah sam u trgovini pitala jel otključan,kaže je al dobijete sa njim tele 2 start paket,pa kako želite,hvala,paket u ladicu,svoju karticu u mob i radi bez pola frke,još je toliko uljudan i pristupačan prodavač odmah mi je aktivirao i net postavke i sve u manje od 10 min,mob u đep i mirna

Zadnje uređivanje backtothesleep : 20.11.2012. at 18:09. Reason: spojeno, koristiti edit
sama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 18:07   #56
Quote:
goranszd kaže: Pogledaj post
Tele 2 najavljuje da je sutra 20.11. ovaj mob snižen za 30%, znači 650kn ce koštati

Modedit:Prepravljen datum sa 20.10. na 20.11., hvala krasnodaru što je primjetio.
hvala, ustedio si mi dobre pare

Quote:
sama7 kaže: Pogledaj post
danas ga kupila i odličan,u tele 2 995 kn,radi ko avion,android softver 4.0 više nego odličan za te novce,kamera i front i back odlična,skype perfektno radi i na 3g i na wi fi,vrlo jednostavan za upotrebu,i da u tele 2 a otključan za sve kartice!!! ko ima keku u đepu pametno će je utrošit na ovo malo ali veliko čudo tehnologije,po meni je pomeo samsunge i to dobro...zvuk,slik,sve za čistu desetku!!!
znam da me se ne tiče ali zašto nisi kupila online i ostavila 300 kn u džepu

Zadnje uređivanje backtothesleep : 20.11.2012. at 18:16. Reason: spojeno, koristiti edit ili multiquote
marko86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 18:17   #57
@dawn
ovo je android uređaj, pa mozes skinuti s marketa tipkovnicu kakvu zelis, ok ako si bas zapela da tu opciju ima stock tipkovnica, to je druga stvar i u to nisam siguran pa ce na to morat odgovoriti korisnici samog uređaja
@sama7
napokon neki konstruktivni post i osvrt na sam mobitel, a da nema onog blesavog pitanja "jel mobitel otkljucan na sve mreze?", eto drago mi je sto si naletjela na uljudnog trgovca koji ti je otkrio tu "tajnu o zakljucsnosti mobitela" i sto si zadovoljna sa samim uređajem, jos si mogla usparat 300kn da si ga danas narucila preko webshopa, al opet s druge strane ne bi bila sigurna jel otkljucan ili ne...
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 18:23   #58
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
@dawn
ovo je android uređaj, pa mozes skinuti s marketa tipkovnicu kakvu zelis, ok ako si bas zapela da tu opciju ima stock tipkovnica, to je druga stvar i u to nisam siguran pa ce na to morat odgovoriti korisnici samog uređaja.
ma može i ako se može ikakva normalna (samo da nije qwerty ili nešto divlje poput ovoga što je assassin stavio ) skinut, nije problem. provjerit ću danas na marketu kakve se stvari nude za moj pa ću viditi
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 18:24   #59
zato sta uopće nisam planirala kupit ovaj mob,krenila sam kupit samsung mini 2 i kad sam ustanovila da nema front kamere,razpčarala se i odustala,kontam skupit cu koju kintu pa oko božća kupit S2....i na putu doma ubrala trgovinu,privatnik,ima svega i svačega i lik mi ponudi ovo,prezadovoljna....a preko neta su mislim zaključani,uzimao je sin preko nete tele 2 mob i bio je zaključan,čak je i ovaj trgovac lagano slgnuo ramenima,mislim da je to nekom greškom otključan,jer u pravilu svaki mobilni operater sebe štiti na taj način,inače ovo mi je prvi put da sam uopće čula da se prodaju paket( bilo simpa,tele,ili vip) a da je mob otključan,neobično

---------

tih 300 kn manje više,al vrijedi tih novaca kad ga vidiš i takneš u ruci ipogotovo skeptik koliko sam ja,ja ni očima vlastitim ne vjerujem koji puta,a prodavaču sam ostavila 50 kn za uljudnost fakat je zaslužio

Zadnje uređivanje backtothesleep : 20.11.2012. at 18:31. Reason: spojeno, koristiti edit
sama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 18:44   #60
i ja sam uzela danas preko te ponude miroa ... nego zanima me, koje su šanse da dođe otključan? gledam po netu i dosta puta se dogodilo da su tele2 mobiteli bili otključani. i s druge strane, koja je cijena dekodiranja?
__________________
...proširite svoje vizije da bi bolje spoznali svijet u kojem živite, a kad ga bolje spoznate moći ćete ga bolje živjeti.
Dijete_zvijezda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.