Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2008., 21:09   #201
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
To si ti rekla a ne ja

A da vidim klinku od 14 kako drži brata od 25 za ruku pomislila bih da je retardirana, NHF
retardirana ili ne, to nije sad tema, nit se ja imam što ljutit na to.
poanta je da ni jedna normalna i uravnotežena osoba ne bi smjela srati svojoj boljoj polovici radi toga.

zamisli je za deset godina kako je ljubomorna na vlastito dijete, jer ako je ljubomorna na sestru mu, ne bi me čudio ni ovaj slučaj...
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Old 16.10.2008., 21:31   #202
Eto sad ga nema,nadam se samo da proučava teme:
trudnoća
porod
beba

i da svojo ženi šalje komentare o lepoti tela i duše
i da je rodice pustio jer ima spašavat brak
R & J is offline  
Old 16.10.2008., 22:18   #203
Quote:
themoment kaže: Pogledaj post
retardirana ili ne, to nije sad tema, nit se ja imam što ljutit na to.
poanta je da ni jedna normalna i uravnotežena osoba ne bi smjela srati svojoj boljoj polovici radi toga.

zamisli je za deset godina kako je ljubomorna na vlastito dijete, jer ako je ljubomorna na sestru mu, ne bi me čudio ni ovaj slučaj...
Možda ženi nedostaje takvih znakova pažnje pa zato poludi...
Beta ženka is offline  
Old 16.10.2008., 23:11   #204
Quote:
R & J kaže: Pogledaj post
Čovjek nije napisao žena me tuče,jer bi mu ja tada rekla bježi od te žene
piše da ima izljeve ljubomore...pa svi to nekad imamo...
ali nećemo priznati...nego smo pametni...pa druge osuđujemo...
mislim da ovdje ima pregršt glupih savjeta balavaca koji neznaju šta je brak i život,tko prođe preko 10 godina braka,uspone i padove,e taj nek nešto pametno napiše,a ne neko ko je nedavno prekinio sa curom jer je ona nešto rekla pa ga to naljutilo i bla bla moš mislit isustva...
vidis a ja mislim da smo mi mladi malo pametniji i shvacamo neke stvari koje vase generacije nisu shvacale... da se ljepse izrazim, shvacamo da kao jedinke ne moramo gutati tudja sranja....

psihologija je napredovala, ljudi su postali samosvjesniji i otvoreniji i poceli su se boriti za sebe i svoju srecu a ne se odrecati svega kao sto su to radile prijasnje generacije i pri kraju se probuditi shvacajuci da si potratio zivot radeci sve ono sto ne zelis i odricuci se svega onog sto si zapravo u dubini sebe zelio...


i ne, nemamo svi ljubomorne ispade... samo sto trebas dobro poznavati sebe i osobu s kojom si i imati povjerenja da ne bi radio takve gluposti
little_devil is offline  
Old 17.10.2008., 00:04   #205
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
vidis a ja mislim da smo mi mladi malo pametniji i shvacamo neke stvari koje vase generacije nisu shvacale... da se ljepse izrazim, shvacamo da kao jedinke ne moramo gutati tudja sranja....

psihologija je napredovala, ljudi su postali samosvjesniji i otvoreniji i poceli su se boriti za sebe i svoju srecu a ne se odrecati svega kao sto su to radile prijasnje generacije i pri kraju se probuditi shvacajuci da si potratio zivot radeci sve ono sto ne zelis i odricuci se svega onog sto si zapravo u dubini sebe zelio...

Nisam mislil da bum dočekal taj dan, al jebiga... POTPIS.

__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Old 17.10.2008., 00:07   #206
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
vidis a ja mislim da smo mi mladi malo pametniji i shvacamo neke stvari koje vase generacije nisu shvacale... da se ljepse izrazim, shvacamo da kao jedinke ne moramo gutati tudja sranja....

psihologija je napredovala, ljudi su postali samosvjesniji i otvoreniji i poceli su se boriti za sebe i svoju srecu a ne se odrecati svega kao sto su to radile prijasnje generacije i pri kraju se probuditi shvacajuci da si potratio zivot radeci sve ono sto ne zelis i odricuci se svega onog sto si zapravo u dubini sebe zelio...


i ne, nemamo svi ljubomorne ispade... samo sto trebas dobro poznavati sebe i osobu s kojom si i imati povjerenja da ne bi radio takve gluposti
Opa! Odlicno...
Dolje zuzi jelinek!
very fairy is offline  
Old 17.10.2008., 01:32   #207
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Nisam mislil da bum dočekal taj dan, al jebiga... POTPIS.

bas neobicno, ja sam se cesto slagala s tvojim razmisljanjem....barem u vrijeme dok jos nisi bio arogantan




nisam dobro srocila onaj citirani post a ne mogu ga editirat
little_devil is offline  
Old 17.10.2008., 02:21   #208
Thumbs up 100%SAVJET

Nađi jeftinu kurvu-neka te prijatelj slika dok "nabijaš"-daj joj sliku-nevračaj se kući 2-3dana -to bi joj trebalo smiriti hormone uz napomenu da ćeš zatražiti
sudsku zaštitu za dijete i centar za socijalni rad, opet odi na 1. dan pa se vrati
kući!! NEKA ZNA TKO JE GAZDA.
Gospođu si previše razmazio pa je moraš spustit sa oblaka na zemlju ili ti se jako
loše piše!!!
VZ141008 is offline  
Old 17.10.2008., 08:25   #209
Quote:
Cordelia kaže: Pogledaj post
Da palo je to i meni na pamet, da je počeo komunikaciju s prezimenjakinjama u pokušaju da smanji njenu ljubomoru na svoju komunikaciju s ženskim rodom. Ako je tako onda ga je dobro isprepadala, kad je posegnuo za takvim rješenjima. Ali kao što napisah to su sve neprovjerene činjenice.
Pazi, i samo postojanje Davora je neproverena cinjenica. Raspravljamo u okviru onoga sto nam je dato.

Quote:
R & J kaže: Pogledaj post
ma je draga

htjela sam reći da iskustvo stvara čovjeka koji postaje prilagodljiviji...
nemožeš ono, poslje trzavica mislit rastat se
nebi voljela da mi dragi traži prezimenjakinje po internetu
onda da im piše nekakve komplimente
lepa ti slika,lepo ti lice,lepo ti sve,ma daj... lepa je njegova žena,pa nek njoj to piše lepo
Vidis, a ja mislim da sam bila daleko prilagodljivija u pocetku veze, prvih par godina nego sad. I imala vise zivaca, iluzija.. itd.

Vidis, ja ne smatram da je pretnja abortusom mala trzavica. On ocito trazi nekog lufta. I umesto da i ona ima NEKOG razumevanja za njega (ipak je u stranoj zemlji, radi kao rob, nema nikog svog tamo), ona preti abortusom??
Sva sreca pa je ocito nas Davor meka osoba, al ja bih je sterala u majchinu iz cistog revolta i principa. Al dobro, ja joj ne bih dala ni pasvord od FB-a.

Istini za volju, i Davor je znao s kim je dete pravio i s kim se zenio, pa mi nije jasno sta mu je trebalo da cacka mecku? Ako mu je pravila sranje za sestru, on presao preko toga, koji mu je vrag trebalo da ide na FB i upoznaje tamo neke??? Bez obzira na prezime.

Da se razumemo, meni ne bi smetalo, u ovom trenutku da moj decko radi tako nesto. Mozda da nam je veza labilna itd....

Ipak, ako nekog volim i pre svega zelim da ostanem s tim nekim, necu raditi ono sto ga izbacuje iz takta. Valjda. Valjda je za sve te godine shvatio sta joj smeta i odlucio da s tim moze i zeli da zivi.


I da zakljucim: tu se ne zna ko je lud a ko je zbunjen.
lilly53 is offline  
Old 17.10.2008., 08:38   #210
davore ona je tebi dala dala ultimatum. i to vrlo ružan.
nije to nešto tipa ako ne prestaneš pušiti ja ću ..... nego je život vašeg nerođenog djeteta dovela u pitanje.
nadam se za tvoje dobro da je samo lajava , ali ako to misli onda si ti u komi.
kak znaš da ti to neće ponoviti samo sa drugom temom kad se mališan rodi.

ako ne učiniš to i to ja ću ubiti sebe i dijete...
kako znaš da ti to ne bude radila , zauvijek?

sa životom se ne trguje. pogotovo dječjim.
vidjet ćeš jednog dana kad pogledaš svoje novorođenče , pa se sjetiš što je sve rekla.
pisao si da ju voliš. dobro si razmisli.
a ono o traženju prezimenjaka........ sorry meni to ne drži vodu.
cinober is offline  
Old 17.10.2008., 09:45   #211
prije nego što počneš preispitivati njeno ponašanje,
moj ti je savjet da se malo skuliraš i sagledaš svoje..

sakupljanje prezimenjaka preko neta,
koje ti smatraš rođacima..o please, get a life..
da si izgubio kontakt s nekom bližom rodbinom, pa ih sad tražiš,
razumijela bi, ok..ali ovo forsiranje odnosa sa svim mogućim prezimenjacima..
mislim hello..
july23 is offline  
Old 17.10.2008., 10:00   #212
Quote:
lilly53 kaže: Pogledaj post
Pazi, i samo postojanje Davora je neproverena cinjenica. Raspravljamo u okviru onoga sto nam je dato.


Pa u okviru onoga što nam je dato (i da Davor po svom priznanju ne vara niti ima namjeru varati ženu u što sam ja sumnjala i uzimala kao još jedan faktor u priči), meni je smiješno i neozbiljno to na koji je način on pokušao riješiti svoje probleme lažući o nekakvim rođakinjama da bi mogao normalno komunicirati s ženskim rodom. Jadan će mu život biti ako ga bude provodio smišljajući glupe i ruku na srce vrlo prozirne isprike za svoju patološki ljubomornu ženu. U svakom slučaju jedan vrlo nezdrav odnos dvoje ljudi, a Davor bi jako brzo mogao imati klasične simptome svih žrtava zlostavljanja. Strah da ne kaže nešto krivo, podilaženje pa makar i laganjem, stalni stres.....
Cordelia is offline  
Old 17.10.2008., 10:12   #213
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
vidis a ja mislim da smo mi mladi malo pametniji i shvacamo neke stvari koje vase generacije nisu shvacale... da se ljepse izrazim, shvacamo da kao jedinke ne moramo gutati tudja sranja....

psihologija je napredovala, ljudi su postali samosvjesniji i otvoreniji i poceli su se boriti za sebe i svoju srecu a ne se odrecati svega kao sto su to radile prijasnje generacije i pri kraju se probuditi shvacajuci da si potratio zivot radeci sve ono sto ne zelis i odricuci se svega onog sto si zapravo u dubini sebe zelio...


i ne, nemamo svi ljubomorne ispade... samo sto trebas dobro poznavati sebe i osobu s kojom si i imati povjerenja da ne bi radio takve gluposti

ccc ne generalizirati prema godinama. Ni ja baš nisam u cvijetu mladosti, pa se slažem da nitko ne treba gutati tuđa sranja, ne trpim ljubomoru i imam vezu zasnovanu na međusobnom povjerenju i slobodi. To je više stvar nečijeg mentaliteta i odgoja nego godina.
Cordelia is offline  
Old 17.10.2008., 10:31   #214
Quote:
VZ141008 kaže: Pogledaj post
Nađi jeftinu kurvu-neka te prijatelj slika dok "nabijaš"-daj joj sliku-nevračaj se kući 2-3dana -to bi joj trebalo smiriti hormone uz napomenu da ćeš zatražiti
sudsku zaštitu za dijete i centar za socijalni rad, opet odi na 1. dan pa se vrati
kući!! NEKA ZNA TKO JE GAZDA.
Gospođu si previše razmazio pa je moraš spustit sa oblaka na zemlju ili ti se jako
loše piše!!!
Blago tvojoj Gospođi
R & J is offline  
Old 17.10.2008., 10:41   #215
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
vidis a ja mislim da smo mi mladi malo pametniji i shvacamo neke stvari koje vase generacije nisu shvacale... da se ljepse izrazim, shvacamo da kao jedinke ne moramo gutati tudja sranja....

psihologija je napredovala, ljudi su postali samosvjesniji i otvoreniji i poceli su se boriti za sebe i svoju srecu a ne se odrecati svega kao sto su to radile prijasnje generacije i pri kraju se probuditi shvacajuci da si potratio zivot radeci sve ono sto ne zelis i odricuci se svega onog sto si zapravo u dubini sebe zelio...


i ne, nemamo svi ljubomorne ispade... samo sto trebas dobro poznavati sebe i osobu s kojom si i imati povjerenja da ne bi radio takve gluposti
kad upoznaš sebe shvatiš koliko imaš mana,a ne samo tvoj bračni drug.
miliš da je sve dobro što za sebe želimo?
mi nekad ni ne znamo što je za nas dobro!
zato ljubav i strpljenje čine čuda!
hiroviti smi i tvrdoglavi pa mislimo, tako treba, i onda napravimo sami sebima glupost.
Niko ne živi u bajci gdje je sve savršeno,svijet je okrutno mjesto,uzmi najbolje od života i nastoj to očuvati
budi zadovoljan malim stvarima,i sve će ti se trostruko vratiti
joj oprostite,uznapredovala psihologija u meni očito previše djeluje
R & J is offline  
Old 17.10.2008., 11:09   #216
Quote:
Cordelia kaže: Pogledaj post
meni je smiješno i neozbiljno to na koji je način on pokušao riješiti svoje probleme lažući o nekakvim rođakinjama da bi mogao normalno komunicirati s ženskim rodom.
zasto to mislis? evo, bas gledam jednog decka na facu- hrvat ali trenutno zivi u kanadi - pored stvarnih poznanika sakupio je gro prezimenjaka i prezimenjakinja, jednako tako.-... iz cijelog svijeta---
vidjela sam to vec davno, kad je zapoceo s tim i bas mi je bilo simpaticno

a nema curu i nema potrebu lagati ikome, ocito ga zanima..

naravno, lako je moguce i ovo sto si ti rekla...
little_devil is offline  
Old 17.10.2008., 11:29   #217
Quote:
R & J kaže: Pogledaj post
kad upoznaš sebe shvatiš koliko imaš mana,a ne samo tvoj bračni drug.
miliš da je sve dobro što za sebe želimo?
mi nekad ni ne znamo što je za nas dobro!
jaka ti je psihologija...
90 posto losih osobina kojih sam bila svjesna iskorijenila u zadnjih 10 godina i ne vidim potrebu za histerijom i ljubomornim ispadima, ne kod sebe nego kod nikoga

ne zanimaju me takvi ljudi, pogotovo ne oni koji ne vide potrebu raditi na sebi i izracionalizirati svoje postupke..... i nemam nikakvu namjeru prihvacati necije ludjacke radnje ili ispade jer znam kud to vodi... svi mi grijesimo ali ako osoba ponavlja radnju koja nije primjerena, manipulira i ucjenjuje i gubi se ta nema sto raditi mom zivotu jer meni to ne treba...

nije sve tako jednostavno....al moglo bi biti

naravno da autor ne treba ostaviti zenu i reci joj da pobaci al trebaju otici kod psihologa da nauce nesto o sebi i pocnu rjesavati probleme na drugi nacin...

jednako tako, rekla si da ne bi voljela da ti se suprug dopisuje s "rodicama" na netu..pretpostavljam da bi mu zabranila ---to ti je jos jaca psihlogija...
little_devil is offline  
Old 17.10.2008., 11:57   #218
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
jaka ti je psihologija...
90 posto losih osobina kojih sam bila svjesna iskorijenila u zadnjih 10 godina i ne vidim potrebu za histerijom i ljubomornim ispadima, ne kod sebe nego kod nikoga

ne zanimaju me takvi ljudi, pogotovo ne oni koji ne vide potrebu raditi na sebi i izracionalizirati svoje postupke..... i nemam nikakvu namjeru prihvacati necije ludjacke radnje ili ispade jer znam kud to vodi... svi mi grijesimo ali ako osoba ponavlja radnju koja nije primjerena, manipulira i ucjenjuje i gubi se ta nema sto raditi mom zivotu jer meni to ne treba...

nije sve tako jednostavno....al moglo bi biti

naravno da autor ne treba ostaviti zenu i reci joj da pobaci al trebaju otici kod psihologa da nauce nesto o sebi i pocnu rjesavati probleme na drugi nacin...

jednako tako, rekla si da ne bi voljela da ti se suprug dopisuje s "rodicama" na netu..pretpostavljam da bi mu zabranila ---to ti je jos jaca psihlogija...
Pa pusti onda ženu na miru sljedečih deset godina da i ona iskorjeni svoje mane
trebamo vremena da se prilagodimo,a ne odmah pa rastava
ništa mužu ne zabranjujem,samo mu kažem da mi ne paše i gle čuda, on to više ne radi,gle kakava je to psihologija?draga moja ona koja se dobiva kad se sve da!a šta je to? naučit ćeš samo ako hoćeš
R & J is offline  
Old 17.10.2008., 12:08   #219
Quote:
R & J kaže: Pogledaj post
Pa pusti onda ženu na miru sljedečih deset godina da i ona iskorjeni svoje mane
trebamo vremena da se prilagodimo,a ne odmah pa rastava
Ako se ne varam ona je ta koja bi se rastala, a on se pokusava naci nacina da spasi. Nije li to nepravedno? Ona je ta koja ima gadan problem, i umjesto da ga rijesi prijeti se razvodom i ceka da on napravi sto god se njoj sprdne.
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Old 17.10.2008., 12:13   #220
Quote:
R & J kaže: Pogledaj post
kakava je to psihologija?draga moja ona koja se dobiva kad se sve da!a šta je to? naučit ćeš samo ako hoćeš
nije davanje uvek srazmerno dobijanju. cesto reciprocitet tu izostane.
lilly53 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:14.