Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2023., 18:38   #1
Hyundai I10 problem sa EGR ventilom

Pozdrav svima

Možda neko zna rješenje ili je imao slično iskustvo

Hyundai I10
1.0 benzinac (običan, nema turbo)
2019 godište
32 000 km
Kupljen polovni

Svako toliko se upali lampica motora
Greška P0404, EGR ventil
Okretaji počinju skakati od 500 do 2000, danas mi se i ugasio na semaforu

Stavljen je novi EGR ventil, ubrzo nakon toga opet isto
Stavljen je polovni EGR ventil, ponovo isto

Nekako mi se čini da nešto ne funkcionira prije ili poslje EGR ventila
Dali je to moguće?

Još jedno pitanje... kad je auto u leru i okretaje sa gasom dignem na 3000 ili 4000 okretaja i tako držim 15-20 sekundi okretaji padnu na 2000 i gas više ne funcionira. Mogu stisnuti gas do kraja i nema efekta. Kada pustim gas i ponovno ga stisnem sve radi normalno. Dali je to neka elektronska blokada/zaštita ili neki potencijalni kvar ?

Hvala puno na odgovorima
Merel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2023., 20:16   #2
jel mijenjan ikada filter goriva?!
tvrda stina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2023., 20:17   #3
Šta nije auto još pod garancijom?

Skakanje gasa na leru ima veze s ler klapnom,ona je u usisu zraka malo je očistiti

Nema razloga da okr skaću zbog egr ventila

Ovaj drugi dio,4000 okr u mjestu i cut off nakon 15-20s ,da možda je neka zaštita
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2023., 20:41   #4
Quote:
tvrda stina kaže: Pogledaj post
jel mijenjan ikada filter goriva?!

Neznam, ali da, mogao bi ga promjeniti pa da vidim dali će biti promjene
Hvala
Merel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2023., 20:47   #5
Egr vraća ispuh u usis zraka tak da bi trebalo očistiti usis zraka i ler klapnu...

Jel skinuti egr bio blokiran čađom? Jel se mogao otvarat,zatvarat?
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2023., 20:50   #6
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
Šta nije auto još pod garancijom?

Skakanje gasa na leru ima veze s ler klapnom,ona je u usisu zraka malo je očistiti

Nema razloga da okr skaću zbog egr ventila

Ovaj drugi dio,4000 okr u mjestu i cut off nakon 15-20s ,da možda je neka zaštita

Stvar je u tome da u trenutku kad okretaji počinju skakati pali se lampica motora i dijagnostika kaže P0404 Egr ventil

A što se tiće garancije.....
Auto je kupljen kao polovan prije 11 mjeseci u Autobenussi u Puli. Ima garanciju godinu dana. Auto je kod njih bio mislim 5 puta. Za njih je auto ispravan. Ako je lampica upaljena oni grešku obrišu i kažu da se kao elektronika malo zblesila, a da okretaji skaču oni to nisu primjetili nikad. Zanimljivo da sam ja stavio nove svječice 2 dana prije nego što sam auto odnio kod njih na servis prvi put. Kažu oni (mojoj ženi, ona je išla podići auto) da je sa autom sve u redu i da su stavili nove svječice jer su one na autu bile stare i istrošene. Šta reči ? Da napravim reklamu za Autobenussi Pula... Ako kupujete auto ne računajte na garanciju. Imate ju u teoriji, u preksi ne funkcionira. Očito samo zavlače dok garancija ne prođe. Ja nemam živaca ni vremena se natezati pa tako da su u ovom slučaju pobijedili
Merel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2023., 20:54   #7
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
Egr vraća ispuh u usis zraka tak da bi trebalo očistiti usis zraka i ler klapnu...

Jel skinuti egr bio blokiran čađom? Jel se mogao otvarat,zatvarat?
Prvi ventil nisam vidio jer ga je mehaničar mijenjao
Ovaj novi sam ja skinuo nakon nekih 300 - 400 km vožnje (kad se opet javila greška) i bio je potpuno čist, ispoliran. Doslovno ni zrno čađe. Kao da nije bio ni spojen. I to mi je malo čudno. Ali kad ga se pipne topal je, znači da valjda radi
Merel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2023., 21:06   #8
Svaki hyu servis bi trebao napraviti popravak,mjenjaj servis,brisanje greške nije popravak...to sa svječicama je ispala živa glupost,oni su po km vidjeli da treba nove svječke,a ti nisi unio u knjižicu svoju promjenu,a nisi ni mogao jer tehnički gledano to nisi ni trebao raditi jer je auto pod garancijom...

Drugi put kad počne zezat mob u ruku i snimaj pa im to odnesi

I opet kažem očisti klapnu ler gasa i usisnu granu...il bar probaj prstom da vidiš koliko je prljavo..

Što se dogodi kad motor ide 500-2000 okr u leru a ti ubaciš u brzinu i kreneš...?????
Jel prestanje dizanje gasa i počne se vozit normalno?
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2023., 21:19   #9
Quote:
Merel kaže: Pogledaj post
Prvi ventil nisam vidio jer ga je mehaničar mijenjao
Ovaj novi sam ja skinuo nakon nekih 300 - 400 km vožnje (kad se opet javila greška) i bio je potpuno čist, ispoliran. Doslovno ni zrno čađe. Kao da nije bio ni spojen. I to mi je malo čudno. Ali kad ga se pipne topal je, znači da valjda radi
Koji mehaničar ? U benusiju?
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2023., 21:22   #10
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
Svaki hyu servis bi trebao napraviti popravak,mjenjaj servis,brisanje greške nije popravak...to sa svječicama je ispala živa glupost,oni su po km vidjeli da treba nove svječke,a ti nisi unio u knjižicu svoju promjenu,a nisi ni mogao jer tehnički gledano to nisi ni trebao raditi jer je auto pod garancijom...

Drugi put kad počne zezat mob u ruku i snimaj pa im to odnesi

I opet kažem očisti klapnu ler gasa i usisnu granu...il bar probaj prstom da vidiš koliko je prljavo..

Što se dogodi kad motor ide 500-2000 okr u leru a ti ubaciš u brzinu i kreneš...?????
Jel prestanje dizanje gasa i počne se vozit normalno?
Ok, probati ću očistiti
U vožnji nisam primjetio ništa kad okretaji počinju skakati
Merel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2023., 21:28   #11
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
Koji mehaničar ? U benusiju?
Moj mehaničar koji mi održava auto oduvjek, ne ovi iz Benussia
Merel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2023., 23:29   #12
Ak je crevo od EGR-a do usisa začepljeno možeš ti do sudnjeg dana mjenjat EGR. Hyundai ima sirotinjski način mjerenja efikasnosti preko signala MAF-a i ako recirkulirani plinovi NE DOLAZE u usis - sistem misli da EGR ne radi.

Dakle ili poštenu dijagnostiku napravit (a ne samo očitat blentavi 0404 kod) ili pogledat da li je prolaz ispušnim slobodan do usisa.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:33.