Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2012., 01:35   #61
Quote:
bela_mac kaže: Pogledaj post
Draga Moonique ili to imaš ili nemaš,a nasljedni faktor je najvažniji.

__________________________
Predanja predaka oči su mudrosti.
ali ne i u mom slučaju. Moja baba zna super da gleda u grah, skoro uvijek pogađa, a ja ne mogu da se ostvarim ni u jednoj tehnici gatanja. Pokušavam sa grahom, ali ne ide mi baš, ne znam povezivat i pričat priče. Onda sa kavom, ali kao što i sam vidiš ne ide mi. Otvarala sam i karte , ali ne leži mi ni to

P.S Ako nisi znao ovo "Predanja predaka oči su mudrosti." može da ti bude potpis, samo će se uvijek pojavljivati, nećeš ga morati pisati -- idi na Brzi linkovi->uredi potpis i onda tu upišeš taj potpis. možda si i znao, ali sam primjetila da to uvijek ručno dopisuješ pa ajd reko da ti skratim muke


edit: jel' se može gledat u šolju ako sam kavu pila tako da uzmem mali gutljaj kave i još jedan gutljaj vode i tako razblažen gutljaj kave popijem jer sam alergična na kavu, kofein ili nešto treće od čega mi se povraća
__________________
Fenomenalan je osjećaj lebdjeti u raju

Zadnje uređivanje Monique. : 21.02.2012. at 01:46.
Monique. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 10:28   #62
Za mene bi simbol obješenjaka (obješeni čovjek) u kafi predstavljao prije svega neku romantičnu dušu, bilo da se radi o osobi kojoj se gata ili se povezuje sa voljenom osobom. Isto tako, kada se ovako slobodno razmislja, obješenjak bi mogao značiti i krivicu, ili situaciju u kojoj sve ide naopačke i slično. Sve opet zavisi kome se gata i na sto se cilja. To mi se svidja kod tumacenja u kafu, ona su zaista bezbrojna.
Shansel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 21:43   #63
Quote:
Shansel kaže: Pogledaj post
To mi se svidja kod tumacenja u kafu, ona su zaista bezbrojna.
da meni je to isto zanimljivo, jer bez obzira što mi mama zna gledat i uvijek mi sve pogodi (iako dosta puta uzimam sa rezervom jer ne znam koliko je objektivna), ja npr. kad istu tu šalicu uzmem vidim drugačije figure od nje - iako ja zapravo ne znam tumačit to
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 08:08   #64
To je tacno, svi vidimo drugacije simbole u istoj soljici. Kada frendica nekad pogleda meni onda ja nakon nje malo pregledam soljicu i vidim neke znakove koje ona nije vidjela. zanimljivo je to kako se u soljici moze vidjeti trenutno raspolozenje ili cak bolest. U mojoj ulici nekada je zivjela gospodja koja je toliko bila dobra u analiziranju simbola da je doslovno znala opisati izgled neke osobe pa cak sta u tom trenutku ima na sebi. To me oduvijek fasciniralo.
Shansel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 19:41   #65
što znači krokodil na rubu šalice?
http://s895.photobucket.com/albums/a..._2012g1714.jpg
__________________
Da bi bio star i mudar moraš prvo biti mlad i glup!!
Angang is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 06:46   #66
koliko se sjećam krokodil je simbol opasnosti a pošto je na rubu šoljice onda je ta opasnost u sadasnjosti ili te upozorava na oprez u vezi onog na sto gatas.
Shansel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 10:42   #67
ma nemam ja pojma o gatanju,to me jučer iznenadilo na popodnevnoj kavi
__________________
Da bi bio star i mudar moraš prvo biti mlad i glup!!
Angang is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 22:32   #68
Quote:
Angang kaže: Pogledaj post
što znači krokodil na rubu šalice?
http://s895.photobucket.com/albums/a..._2012g1714.jpg
nešto će nestati zauvijek, to što krokodil pojede tj. proguta to može značiti i rastanak, čak možda prijateljstva, veze, službeno nečega i to brzinski će se dogoditi, možda nešto vezano uz ljubav jer je iznad njega srce i dve osobe kao da su se razdvojile (ljubav u pitanju ili tako nešto), jer krokodil u principu predstavlja opasnost, ali nije za tebe doslovno vezan nego za nekog tebi jako bliskog (jer je sa strane srca)

ali to ne mora ništa značiti jer kava nije popijena
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 23:07   #69
ja niti vidim srčeka niti dvije osobe..samo velikog krokodila-toliko o mojim sposobnostima :/
kod mene na poslu ima jedna žena,ona prolazi kraj radnog mjesta,znači kava se još uvijek pije,na brzinu baci pogled i kaže jednu dvije rečenice i ode,ako ju čuješ i skužiš dobro,ako ne nikom ništa-čekaj da se opet smiluje i pogleda
uvjerila sam se da se može i iz ne popijene kave svašta vidjeti,a nikako ju ne mogu nagovoriti da baš sjednemo i da mi gata
__________________
Da bi bio star i mudar moraš prvo biti mlad i glup!!
Angang is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 23:26   #70
mislim ovo je moja mama vidjela, ja ne znam gledati i vidim drugačije figure (tj. ne znam ih tumačiti), ali krokodil se jasno vidi, iza njegove glave je malo srce, a na njegovim "leđima" ja sam vidjela ptičicu al majka kaže da je to osoba, i pored nje je još jedna onako ko udaljena osoba

ma meni stvarno, iako sam navela da uzimam sa rezervom i nekada mi se to sve čini predobro da bi bilo istinito (kao da mi kaže ono što sam htjela čuti) ali pogodi skoro sve, baš fascinantno, čak i za osobe koje me okružuju, tko mi je nešto prešutio, tko će mi se udvarati i td. slovo imena, a nekad baš zna opisati osobu kako izgleda

ima nešto u tome
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 23:36   #71
ja vjerujem da ima,samo ako netko zna zbilja pročitati simbole
kod mene u selu ima jedna starija žena koja gata,ne uzima novce,nego koliko joj daš i šta joj daš-njoj dobro-bila sam dva puta,neke stvari mi je rekla koje od nikoga nije mogla znati(obzirom da smo se tek doselili u naselje),a neke sam imala osjećaj da baš govori ono što želim čuti
__________________
Da bi bio star i mudar moraš prvo biti mlad i glup!!
Angang is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 00:13   #72
Meni se kod gatanja u kafu najviše svidja to sto ti onaj ko gleda navede i pocetno slovo neke osobe. Na taj nacin puno se lakse povezu dogadjaji i dobije se jasno vidjenje.
Shansel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 00:16   #73
mene zanima šta znači ovo (čini mi se da je jelen) ?
morfijum is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 00:20   #74
Koliko se ja razumijem u šolju ti si trenutno u praznini, sto opet moze znaciti da si u periodu nedoumica ili blage depresije. Ili jednostavno receno nije onako kako bi ti. Bice i nekog novca ili dobitka ubrzo. Ova figura mi vise djeluje na covjeka koji drzi ruke za ledjima i penje se uz neko brdo a podsjeca me i na nosoroga. No obje su kombinacije dobre.
Shansel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 00:30   #75
Quote:
Shansel kaže: Pogledaj post
Koliko se ja razumijem u šolju ti si trenutno u praznini, sto opet moze znaciti da si u periodu nedoumica ili blage depresije. Ili jednostavno receno nije onako kako bi ti. Bice i nekog novca ili dobitka ubrzo. Ova figura mi vise djeluje na covjeka koji drzi ruke za ledjima i penje se uz neko brdo a podsjeca me i na nosoroga. No obje su kombinacije dobre.
hvala Shansel

hehe, ovaj dio sa novcem mi se najviše sviđa
Moglo bi se reću u nekoj blagoj depri, ali nije ništa strašno. prolazi
Šta bi mogao značiti taj čovjek sa rukama iz leđa ili nosorog ?
morfijum is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 13:52   #76
Ima vise tumacenja simbola, neko voli vise filozofirati a neko to ukratko objasni. Po meni ova dva simbola bi znacila da ne iskoristavas sav svoj potencijal koji imas, prije odustanes nego potrazis neki novi nacin rjesavanja nastale situacije
Shansel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 14:11   #77
Shansel ajde pliz meni vidi za onog krokodila,jel ima štogod još i jel se može uopće što reći obzirom da nije kava popijena,nego je na rubu?
__________________
Da bi bio star i mudar moraš prvo biti mlad i glup!!
Angang is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 22:10   #78
Quote:
morfijum kaže: Pogledaj post
mene zanima šta znači ovo (čini mi se da je jelen) ?
evo ako će šta pomoći

kao da se netko bori sa nečim (čovjek puže na koljenima), ali sve to će izaći na dobro, kroz neko prijateljstvo će se tražiti neka pomoć u nečemu...poklon zahvale imaš...nešto će se u tome morati djeliti, nešto materijalno će se morati djeliti...sigurno na 2 djela ali bi se moglo dogoditi da se netko sa strane ubaci..i osoba čija je šalica će imati koristi od te diobe. kroz neki period, možda od 2 godine će se sve događati...ali u toj diobi ima neiskrenih, skrivenih stvari, ali to će se sve trebati službeno rasčistit (preko neke institucije), u svemu tome ima neke 4 neraščišćenih stvari, nekih nepoznanica i zbog toga će se morati ići preko neke institucije...da li neće postojati neki dogovor između svega toga, ali u principu će se to morati tako riješiti jer neće ići nikako drugačije...ali u svemu tome će igrati ženska osoba dosta veliku ulogu (cca nekih 40-50 godina, okrugle glave ili ima kratku kosu ili kosu diže onako prema gore, ali tamnija osoba, pretpostavka da je punija - nije mršava), cijela slika izgleda kao neko naslijeđe poslije nečije smrti ali nije sigurno
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 00:07   #79
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
evo ako će šta pomoći

kao da se netko bori sa nečim (čovjek puže na koljenima), ali sve to će izaći na dobro, kroz neko prijateljstvo će se tražiti neka pomoć u nečemu...poklon zahvale imaš...nešto će se u tome morati djeliti, nešto materijalno će se morati djeliti...sigurno na 2 djela ali bi se moglo dogoditi da se netko sa strane ubaci..i osoba čija je šalica će imati koristi od te diobe. kroz neki period, možda od 2 godine će se sve događati...ali u toj diobi ima neiskrenih, skrivenih stvari, ali to će se sve trebati službeno rasčistit (preko neke institucije), u svemu tome ima neke 4 neraščišćenih stvari, nekih nepoznanica i zbog toga će se morati ići preko neke institucije...da li neće postojati neki dogovor između svega toga, ali u principu će se to morati tako riješiti jer neće ići nikako drugačije...ali u svemu tome će igrati ženska osoba dosta veliku ulogu (cca nekih 40-50 godina, okrugle glave ili ima kratku kosu ili kosu diže onako prema gore, ali tamnija osoba, pretpostavka da je punija - nije mršava), cijela slika izgleda kao neko naslijeđe poslije nečije smrti ali nije sigurno
hvala Mrs. T na ovom objašnjenju i ovolikom postu
moguće je da će umrijeti moji baba i djed, stvarno su stari, a ovo osoba koju si opisala bi mogla biti moja tetka samo što ona nije debelo, skroz je mršava. a i osoba koja puže na početku što si spomenula misim da znam ko je, drago mi je što će to ispasti sve dobro.
morfijum is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 00:12   #80
Mrs. T, Shansel i svi koje znate da gledate u šolju možete li da napišete kako treba da se pravi, pije kava.
Na netu sam našla podatak da ne ne smije sipati ništa u kavu, mlijeko, šećer.
i još sam negdje, čini mi se na ovom topicu pročitala da treba da se stavi kava pod jastuk i tako prespavati i sutradan kuvati kavu od te kave.
jel' se treba misliti na želju, dok se pije kava...
morfijum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:26.