Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2011., 08:15   #1
Znate li zaista što vaš pas radi kada je sam kod kuće?

Obavili ste jutarnju šetnju i odjurili na posao. I dok se vi borite sa svakodnevnim poslovnim obvezama znate li što radi vaš pas kada ostane sam kod kuće?

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 11.02.2011. at 00:23. Reason: Maknuta reklama
svepet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 09:40   #2
Na žalost nisam uspjela pogledati video - nekaj šteka...al moj malo radi u vrtu ( iskopa 100 rupa), nakon toga pročita novine i kataloge (mazne ih sa ograde i rastrga po cijelom dvorištu), onda i malo posprema (mazne otirač i nosi ga po čitavom dvorištu, raznosi cipele itd.), složi veš ( strgne ga sa štrika)....Sve u svemu - jako vrijedan pas koji obožava raditi kućanske poslove
__________________
I adore watching my irish red when he moves easily on the field... just as he plays with the wind...
Hermiona29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 12:18   #3
Moj je do sada uglavnom ležao i spavao, malo bi protegao noge, i opet ležao i spavao..sad se igra sa štenicom..
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 13:19   #4
Quote:
svepet kaže: Pogledaj post
Obavili ste jutarnju šetnju...
... koja se sastojala u brzinskom obavljanju nužde zato što vam je bilo teško ustati sat vremena ranije i zabavljati se s psom.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 15:13   #5
doslovno spava ili kunja pred ulaznim vratima, ne makne se ni metar. eventualno prebaciti glavu s jedne papuce na drugu. video te avanture je ispao fotka.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 15:39   #6
istina, moj ponekad zgrabio salamu ako ostane vani skupa sa papirom ali to bi uradio i kad smo doma
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 16:56   #7
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
"suptilno" reklamiranje vlastitog sajta


Inače. Zasigurno znam da ništa posebno ne radi. Ne penje se po pokućstvu, ne dira ništa. Uglavnom spava. Dosadan je.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 17:36   #8
NIšta, spava...ako ''zatreba'', čuva moje stvari

E sad, neki neozbiljni ukućani kao što su moja braća, bi na ovo odgovorili da dok mene nema, pas terorizira i maltretira cijelu obitelj. Svaki dan kad se dolazim doma, ako je brat bio sam sa psom, onda slušam uvijek isti repertoar-kak mi je pas neodgojen, zločest, napada ga ''jadnog'' bez povoda itd. A prava istina je da- pas uopće ne radi ništa loše, samo leži, čuva moje stvari u mojoj (našoj ) sobi... I naravno da ugrize balavca ako ju maltretira, i ja bih ... Samo želi imati svoj mir, praktički se ni ne zna da je živa dok mene nema u stanu. Tako da mislim da joj mogu dati sve pohvale dok je doma bez mene ili sama, stvarno je neprimjetna dok ju netko ne zaj..... naravno, na što ja poludim
Emma_86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 21:38   #9
Moj ima 2 i pol mjeseca i samo mi trga novine po kući, što mu ne branim jako jer mi nije neka šteta a bar ne dira odjeću i namještaj. Čak više i ne kaka i ne piški po sobi dok nismo u njoj već čeka da se vratimo i izvedemo ga
__________________
Johnny vrati se jebala te Nizozemska, Jajo nas jebe!
LAY`z`ASS Boar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 02:41   #10
Quote:
Hermiona29 kaže: Pogledaj post
Na žalost nisam uspjela pogledati video - nekaj šteka...al moj malo radi u vrtu ( iskopa 100 rupa), nakon toga pročita novine i kataloge (mazne ih sa ograde i rastrga po cijelom dvorištu), onda i malo posprema (mazne otirač i nosi ga po čitavom dvorištu, raznosi cipele itd.), složi veš ( strgne ga sa štrika)....Sve u svemu - jako vrijedan pas koji obožava raditi kućanske poslove
Sve isto i identično radi i moj, jedino što cipele ne dira, ali strpljivo čeka da ja posložim neko ukrasno kamenje oko čempresa, i sjedi pored mene dok to radim. I kada mu pokažem jedan taj kamen pobjegne što dalje od mene, koliko želi pokazati da on to ne dira. I kada ostane sam u dvorištu, sve razjebe, od prvog do zadnjeg. I kada dođeš kući viri iz svoje šupe sa njuškom bijelom od skorene zemlje
Curt is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 09:18   #11
Moja kujica radi slične poslove kao i pas s videa. Nisam je snimala, ali vidim posljedice. I , obavezno, se pokaka pa taman je ostavila na 15 min. Nadam se samo da je to prolazna faza jer smo zajedno manje od dva tjedna.
zdenka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 13:10   #12
Ak i ne znam,saznam čim dodjem kući i to uglavnom odmah s vrata
__________________
Mudar si samo onoliko koliko si svjestan svog neznanja....
DorianGrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 13:24   #13
Spava i čuva kuću. Ponekad nas ni ne skuži na prvu da smo došli.

Iako je velika cura, još uvijek voli dovući neku moju majicu koja miriše po meni ili leći u krevet dok nas nema.
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 14:38   #14
Obzirom da nije još naučio pospremit iza sebe, kad dođem doma vidim kaj je radio.
Al ništa strašno, ak dragi zaboravi maknut majice, satove, cipele, kape onda to malo pogricka (ili skroz pojede kao što je bio slučaj sa satom, našli smo samo sat i kopčicu, remena nigdje), pernati jastuk je rasturio pa je sad miram, uglavnom mislim da spava jer prati tempo mačaka, a one spavaju dok nas nema pa tako i on.
__________________
DOGS HAVE MASTERS - CATS HAVE STAFF
CicMic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 14:44   #15
Quote:
CicMic kaže: Pogledaj post
Obzirom da nije još naučio pospremit iza sebe, kad dođem doma vidim kaj je radio.
.
Vidjet ćeš kad dođe do tog da zna da je napravio neku svinjariju,pa ti dodješ kući,a on te ne čeka i veselo maše,nego se pravi da spava ili je iza kreveta
I sad netko bi pomislio da je to zbog strogog odgoja,ali fakat nije mislim da točno zna da se to što je napravila(npr precvikala kablove od zvučnika,sažvakala noge od stola,rascopala jastuk po cijeloj kući i tako to..uglavnom stvari iz omiljene kućne radionsti) meni baš neće svidjeti ali wtf,morala je
__________________
Mudar si samo onoliko koliko si svjestan svog neznanja....
DorianGrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 18:00   #16
O daaaa...ili samo leži i uzdiše i onako te gleda ispod šiški(moj ima šiške), ali se pravi da ga nema..sav se uvuče u sebe

Ili hoda pognute glave u stranu od tebe
Ima bisera raznih ali odma znaš da je nešto kriv
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 18:19   #17
ooooo! i moja Vuva a.k.a. Vuvuzela (kako je zovemo od milja jer joj je omiljeni hobi dok nas nema tuljenje) točno zna kad je nekaj krivo napravila. a znamo i mi bez da uopće gledamo. dovoljan je doček kada se vratimo. ako je na svojoj prostirci ispred ulaznih vrata i leži okrenuta vratima guzicom-nije dobro! još ako su uši zabačene iza i gleda nas onim :mačak iz Shrecka: pogledom ajoj
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 19:40   #18
moj večinom spava, i gleda šta se dešava izvan dvorišta
Ellany-Haski is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 11:00   #19
Naš također cijelo vrijeme spava. Čak je i njegova kutija s igračkama netaknuta (inače kad smo doma igračke su po cijelom stanu razvučene).
Međutim, ako nas nema dugo, onda to platimo navečer, jer se frajer naspavao kad nas nije bilo, i sad bi se družio jel, kakvo spavanje.
Gizehh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 15:26   #20
Ostavio dragi kapu na kuhinjskom stolu (kao pas ne može do gore pa čemu spremati), al je zaboravio da imamo dvije mačke koje samo čekaju da nekaj sruše na pod i naravno da je od kape ostalo K.
__________________
DOGS HAVE MASTERS - CATS HAVE STAFF
CicMic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.