Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2007., 18:23   #41
Quote:
Camilla kaže: Pogledaj post
U mom razredu cca 6 cura ok šiva i razumije se u struku.
Ja šivam prvenstveno za sebe odjeću jer ju neogu kupiti u dućanima pošto se radi o povijesnoj odjeći no znam šivati odjeću uobičajenu za današnje vrijeme.
Što se tiće povijesne odjeće specijalizirala sam se za korzete.
možeš li onda preporučiti nekoga tko zna dobro šivati?
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 22:07   #42
moja mama
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 09:33   #43
Sve koje znam su iz Rijeke no da se dogovoriti.
Što točno bi ti željela dat izraditi i od kakva materijala?Koliko misliš potrošiti na tu uslugu?
Camilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 15:54   #44
I moja mama!!!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 22:15   #45
Quote:
Camilla kaže: Pogledaj post
Sve koje znam su iz Rijeke no da se dogovoriti.
Što točno bi ti željela dat izraditi i od kakva materijala?Koliko misliš potrošiti na tu uslugu?
oprosti, ali tek sam sad vidjela odgovor. rijeka je nezgodna. našla sm neke cure ttf-a koje šiju po narudžbi pa sam njima dala.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 20:26   #46
Quote:
znatiželja kaže: Pogledaj post
oprosti, ali tek sam sad vidjela odgovor. rijeka je nezgodna. našla sm neke cure ttf-a koje šiju po narudžbi pa sam njima dala.
jesi vec dobila odjecu? zadovoljna?

imaju neke definirane cijene ili se radi prema dogovoru?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 21:38   #47
osobno jer sam na ttf-u studirala njima ne bi dala ni ceradu da mi sašiju

ja sam odradila godinu u krojačkom salonu u mogu reči da šivam, sve super osim sakoa, uglavljivanje rukava mi je bolna točka, ali nemam vremena..
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 21:52   #48
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
jesi vec dobila odjecu? zadovoljna?

imaju neke definirane cijene ili se radi prema dogovoru?
nisam, tek sam odnijela. imaju cjenik, one su baš krojački obrt iako mislim da rade i svoje stvari. javim ti kako je.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 21:52   #49
ne razumijem zasto stalno nesto pricas protiv ttf-a. ono generacije se mijenjaju, postoje drugi ljudi.... nismo svi isti....nismo svi savršeni...kao neki...
pukachu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 21:53   #50
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post
osobno jer sam na ttf-u studirala njima ne bi dala ni ceradu da mi sašiju
znam to, ali ove se baš krojenjem i šivanjem bave. kada sam bila, došla je neka mačka da joj skinu lineinu haljinu, smijeh.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 01:09   #51
Quote:
znatiželja kaže: Pogledaj post
nisam, tek sam odnijela. imaju cjenik, one su baš krojački obrt iako mislim da rade i svoje stvari. javim ti kako je.
ajde super, jedva cekam. btw jel primaju samo po preporuci ili je svatko dobrodosao?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 01:45   #52
Quote:
znatiželja kaže: Pogledaj post
nisam, tek sam odnijela. imaju cjenik, one su baš krojački obrt iako mislim da rade i svoje stvari..
a jel se smije znat tko su cure, mislim, jel ok da nam proslijediš kontakt? jesu skupe? šta si dala šiti, nekakav klasičan komad ili nešto originalno?
joooj, baš se nadam da ćeš bit zadovoljna... pa ih i nama preporučit... ja sam već izgubila nadu da ću u zg nać šalturicu koja će neke moje idejice bez puno kompliciranja znat realizirat...
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 03:02   #53
darin, bistra,

rekla je ženska da će mi se javit početkom tjedna pa ću vam dati broj ako bude ok. mogu i sada ako hoćete, svejedno mi je.
jedna je konstruktorica, jedna dizajnerica (tako su mi rekle), imaju butigu i svatko može doći. i ja sam ih slučajno skužila, prolazeći pored. kažu da su otvorene godinu dana što znači da imaju posla. dala sam da mi sašiju hlače kakve već imam (odnijela sam im ih), jer nigdje ne mogu naći jeb.. hlaće. rizik bi trebao biti minimalan, nismo ni probu dogovarale.
meni je muka od krojačica jer sam se pola osnovne i cijelu srednju školu s njima natezala oko nekih mojih 'ideja', a pola toga bi završilo nenošeno.
što se tiče cijena: hlaće su oko 250 kuna. je li to ok? moj je materijal.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 15:21   #54
Quote:
znatiželja kaže: Pogledaj post

hlaće su oko 250 kuna. je li to ok? moj je materijal.



Skupo!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 20:09   #55
Quote:
znatiželja kaže: Pogledaj post
hlaće su oko 250 kuna. je li to ok? moj je materijal.
a šta ja znam, ja sam odavno izgubila pojam šta je skupo a šta ne .
ma, mislim, nije bagatela, al ako žene šiju dobro, uredno i naprave ti ono šta želiš ja bih bila spremna dat i više.
šta, onda s materijalom oko 450 kn?
joj, držim fige totalno, jedva čekam da javiš kakve su gaće!!!! ti mi dođeš nešto ka pokusni kunić, hihihi
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 20:45   #56
znatiželjaaaaaaaaaa!!!!!!
ništa ne javljas, jesu gaće gotove?! dojmovi? javi nam!!!!!
jbt, ja sam se ful nabrijala da će se te cure pokazat dobre, već imam par ideja u glavi.
pišiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 23:22   #57
nisu mi se još uopće javili, obavijestit ću te čim vidim hlače.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 15:19   #58
bokić....i ja sam u potrazi za dobrom krojačicom....pa bih bila sretna kada bih dobila na pm adresu od mame sa Malešnice...please...hvala...
ivanar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 12:31   #59
uh,ja sam nasla jednu krojacicu koja sije doma jer cuva svojeg klinca,zenska je ful simpaticna i kuzi se u to. ima dosta musterija,savjetuje ti,nacrta ti ak ne znas dobro objasniti ili ti ne shvatis nju.... i jeftina je prije svega.. za jedno dva tjedna(jer sam ja rekla da ne zelim prije zbog variranja u tezini) sam si narucila crne svecane hlace(ali i da mogu za svaki dan), jednu dugacku tuniku od meni predivnog muslina i prepravit ce mi korzet da imam trakicudobre boje,posto je tam neka cudna javim,kak ce ispast,ali mislim da sam si nasla zrtvu za svoje prohtjeve e da, hlace i tunika ce me sivanje izac 180kn,a za taj korzetic cemo vidjet(mora skroz napraviti trkicu od pocetka jer je od velikog materijala i jos ju...ma svasta )
tak da ak neko zeli vec sad broj nek mi pm-a,ili pricekajte da meni bude gotvo pa javim rezultate
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 13:18   #60
sowuljaga, ja bi broj na Pm ako može..
hvala
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.