Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2007., 15:11   #61
ovi moji su za sada na crnoj listirvo se nisu javili ni 7 dana nakon što su rekli, a onda mi žena nešto petlja oko kroja i materijala (da sad ne tupim s detaljima), a lijepo sam ju to pitala odmah i rekla je da može, a sad ne može.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 16:09   #62
ma ova zenskica ce napraviti sve kaj treba,jedino ne pravi korzete za svakoga jer ne stoji svakome bas i ne pravi sakoe muske jer ih nema s cim popuniti(ne moze to nabaviti)

mene su hlace izasle 210kn(slic + materijal 110kn plus sivanje 100kn) a tunika materijal 120kn i sivanje 80kn ))

ja sretna za svoj studentski plitki dzepic

veceras svima posaljem broj, cim dodem doma
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 22:11   #63
daklem, danas sam se cula sa krojacicom,imam nje no dopustenje za ostavljanje broja ovdje i zena ima kozice,pa sljedeca dva tjedna nece moc uzeti narudzbu.

siva sve,i maturalne haljine i vjencanice,jediono muske sakoe ne!

dakle zena je iz malesnice zove se Lidija i broj mobitela je 098/9074-730

__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 03:21   #64
Brijem da bas i nije najuputnije objaviti neciji broj moba ovako, makar namjere bile najbolje

Posalji zainteresiranim curama na peem, a odavdje ga izbrisi.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 19:27   #65
dobila sam konačno hlaće. osrednje su, nažalost. nema druge nego opet u potragu po dućanima.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 19:52   #66
Zasto ne probas kod onih sto rade muska odjela? To im je kruh, oni bi trebali biti dobri kod takvih stvari.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 01:25   #67
evo ja sam javljam izvjestaj od svoje krojacice. hlace su mi predobre,takve sam htjela, fino uske na guzi i onak malo sire padaju i tuniku mi je super napravila rukavici predobri )))))))
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 01:46   #68
Quote:
znatiželja kaže: Pogledaj post
dobila sam konačno hlaće. osrednje su, nažalost. nema druge nego opet u potragu po dućanima.
bas sam se pitala sto je s tvojim krojacem...steta.
inace, u cemu je tocno problem? puno su odstupile od onog sto si im rekla ili je lose (tehnicki) napravljeno ili nesto trece? jesu bile skupe?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 04:49   #69
300 kuna. nije baš ni jedno ni drugo, već malo i jedno i drugo - malo su kratke, malo su smrdani džepovi, malo su uže nego što su trebale biti...
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 04:50   #70
Quote:
Karmela kaže: Pogledaj post
Zasto ne probas kod onih sto rade muska odjela? To im je kruh, oni bi trebali biti dobri kod takvih stvari.
ma da, ali hoću hlaće koje nisu klasične, a onda se takvi krojači šokiraju pa im ništa nije jasno i ne znaju napraviti kroj.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 04:57   #71
ne znam kolko para imas ali i i-gle kroje prema zamisli
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 10:27   #72
pitanje: ima li neka dobra krojacica u splitu i/ili uzoj okolici? ne cini mi se bas isplativo ic u zg/ri dat sivat. prije dvi godine nas kupila u m60 savrsene vruce hlacice djecackog kroja pa skrivaju sve moje mane i sada bi iste takve samo crne (imam zelene) da ih mogu nositi i navecer a ne samo po danu. pomoc (st)???
__________________
world is my teritory so we play by my rules
cavalli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 21:57   #73
Quote:
Hana_ kaže: Pogledaj post
ne znam kolko para imas ali i i-gle kroje prema zamisli
ma znam, ali toga prema zamisli mi je puna kapa. kupila bih ja u i-glama, ali nisam ništa našla. odnosno, ono što imaju su kao hlaće koje već imam.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 09:52   #74
Bok cure!
Imam savrsenu krojacicu..inace mi ne stoje ni jedne hlace koje nije ona sasila..radila je za dugo za I-gle a sad siva doma,super cijene (Nebo,Leonarda Boban i jos neki ne sjecam se..tako sam je i upoznala) saljem broj ak neko treba,u centru je
Lanchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 16:43   #75
Lanchi, imaš PP!!!
__________________
What are you trying to do, destroy a man who seeks the truth, or destroy the truth so no man can seek it? Either way you lose.
zuzi666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:00   #76
i od mene!!!
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:05   #77
...u iščekivanju.....
__________________
What are you trying to do, destroy a man who seeks the truth, or destroy the truth so no man can seek it? Either way you lose.
zuzi666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 21:31   #78
Ima možda netko krojačicu koja šiva badiće...barem donji dio?
Fakat imam problema naći minijaturne tange, sa ful malim trokutićem otraga i pitala sam u par dučana dal možda šivaju po mjeri, skroz su me bijelo gledali...
Help!
Anemona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 11:00   #79
Anemona007, vidim da nitko nis ne javlja..mogu ti pitati ovu svoju radi li to..eventualno bi bio problem ako nema masinu za to inace...
Lanchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 17:05   #80
Hvala...ali našla sam jedan salon, još nisam otišla do njih...cura je bila skroz simpa preko telefona i rekla je da joj nije ništa problem napravit...kod njih mogu i izabrat materijal (kao ima veliki izbor) ....idem u ponedjeljak do njih. Ali pitaj ti i svoju krojačicu ili mi pošalji njen broj na PM.
Anemona007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:28.