Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2017., 08:05   #881
Čitam ovdje kako je problem pronaći krojačicu.Imam 30 godina iskustva na koži i tekstilu.Što po mjeri što na popravcima.Blizu sam Zagreba.Molila bi gospođu PuffCat (u svezi oštećene suknje od umjetne kože) neka mi se javi ako nije riješila problem sa popucalim šavom da ga riješimo
__________________
Živim život, gdje žive živi.
SlavicaD is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 19:39   #882
Quote:
SlavicaD kaže: Pogledaj post
Čitam ovdje kako je problem pronaći krojačicu.Imam 30 godina iskustva na koži i tekstilu.Što po mjeri što na popravcima.Blizu sam Zagreba.Molila bi gospođu PuffCat (u svezi oštećene suknje od umjetne kože) neka mi se javi ako nije riješila problem sa popucalim šavom da ga riješimo
Hvala, ali već je riješeno
PuffCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 23:48   #883
Quote:
LepaMilena kaže: Pogledaj post
To se na ttf-u ne radi, kao ni luneville embroidery, kao ni rucni vez, kao ni drapiranje, kao ni pravilno navadanje endlerice.... uglavnom tamo se samo crtaju lepe tete.


Dita, prepoznat ces me, morala sam promijeniti nick -.-
nemogu ti poslati privatnu poruku, molim te,ako ju mozes ti poslati, salji, tj javi se
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 15:50   #884
Pozdrav svima tražim krojačicu na području Zagreba koja je dobra i pristupačna cijenom, trebala bi mi za šivanje svečane haljine
dobiegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 23:41   #885
Quote:
dobiegirl kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima tražim krojačicu na području Zagreba koja je dobra i pristupačna cijenom, trebala bi mi za šivanje svečane haljine

I ja tražim, može preporuka na pm, hvala
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 20:10   #886
Ja znam super krojacicu iz Samobora ak vam nije predaleko, sivala mi j svecanu dugacku haljinu od kombinacije 2 s neta i odusevila me, tocno ko sa slika je bilo
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 20:35   #887
JEDNO PITANJEali se mogu ovdje staviti fotografije i kako.?Radim torbe od umjetne kože za jednu slikaricu........torbe su fantazija i žao mi što ne znam kako to pokazati vama ovdje......Ženska ih oslikava sama smišlja modele a ja joj po nacrtima izrađujem........oduševljena sam njenim neiscrpnim idejama
__________________
Živim život, gdje žive živi.
SlavicaD is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 10:06   #888
Može mi netko poslati broj od krojačice iz Remeta? Hitno je!
Hvala unaprijed
Felixishere is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 16:43   #889
Pozdrav... lijepo bih Vas molila kontakt broj od neke dobre krojacice, ja sam na Malesnici ali mogu bilo gdje otici ako se isplati..radi se o nekim prepravcima i pretvaranju haljine u dva dijela top i suknju... hvalaaaaa
zizi top is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 16:26   #890
Toplo preporučujem kome treba gdu Vesnu (Rotonda centar) Jurisiceva 19.. salon se zove Vela
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 13:53   #891
Trebam preporuku krojačice za dvije jednostavnije haljine moderne. Bitno mi je da bude lijepo izvedeno jer mi trebaju za svadbu (ne moju, gost sam).
Područje Zagreba, bilo bi idealno kad bi bila bilogdje osim istoka.
__________________
:)
just5ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 12:04   #892
Lijepi pozdrav svima. Molim vas, zaista mi je hitno, broj od gospođe iz Remeta i provjerenih krojačica za svečane haljine u Zagrebu. Unaprijed zahvaljujem svima.
Enenen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 15:13   #893
Pozdrav, u potrazi sam za dobrom krojačicom koja bi mi mogla srediti haljinu za svadbu (kuma sam)...na haljini je potrebno skratiti duljinu i "zatvoriti" leđa, te evuntualno po potrebi i malo suziti u gornjem djelu ako nije prekomplicirano. Pa eto ako netko ima neki konkretni prijedlog za grad Rijeku bila bi jako zahvalna
C:R:N:K:A is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 23:49   #894
Zanima me je li moguce suziti rukave na "fejk" koznoj jakni, materijal je neki mix poliestera i ostalog
Bi li to trebala odnjet obicnoj krojacici ili bas onima koji se bave prepravcima koznih stvari?
SophieLuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 11:26   #895
Quote:
SophieLuana kaže: Pogledaj post
Zanima me je li moguce suziti rukave na "fejk" koznoj jakni, materijal je neki mix poliestera i ostalog
Bi li to trebala odnjet obicnoj krojacici ili bas onima koji se bave prepravcima koznih stvari?
Ovisi, dali je sivano, ili ljepljeno. Kako je zavrseno na duzini rukava...
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 15:42   #896
Quote:
Dita Von Teese kaže: Pogledaj post
Ovisi, dali je sivano, ili ljepljeno. Kako je zavrseno na duzini rukava...
Koliko vidim šivani su rukavi
SophieLuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 08:05   #897
Pozdrav!

Već sam postavila bila pitanje na drugoj temi, no na žalost nema odgovora

Može preporuka nekog krojača/krojačice u Zagrebu, kome bih mogla donijeti kožnu jaknu na popravak i jednu bundu na prekrajanje? Bundi treba suziti gornji dio jer je vrlo 80s...jako su široka ramena i jednostavno nije nosiva tako
LedenaKocka is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 08:12   #898
Quote:
LedenaKocka kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Već sam postavila bila pitanje na drugoj temi, no na žalost nema odgovora

Može preporuka nekog krojača/krojačice u Zagrebu, kome bih mogla donijeti kožnu jaknu na popravak i jednu bundu na prekrajanje? Bundi treba suziti gornji dio jer je vrlo 80s...jako su široka ramena i jednostavno nije nosiva tako
bundu rade isključivo oni koji se bave krznom, krojači ne (tražila sam prošle godine i svi me glatko odbili dok nisam krznara našla). ima jedan u ilici u haustoru, tamo na početku.
ilica 49 dvoravić
ili
ima i jedan sa suprotne strane, ali malo bliže trgu, ne mogu se sjetiti kućni broj, također u haustoru
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 00:15   #899
Pozdrav svima, evo malo drukcijeg pitanja. Trenutno kao student m. dizajna radim na kolekciji u sklopu diplomskog rada i zanima me postoji li ovdje netko spreman mi pomoci po tom pitanju? Za pocetak bi realizirao 2 ili 3 kompletna outfita (vecinom hlace, hoodice, jakne/kaputi) i koristili bi se uglavnom umjetna koza, vinyl, latex, pvc i slicno.
Naravno, pod "pomoci" se podrazumjeva kako bi sve uredno platio, da ne pomislite kako trazim volontere haha
Mawin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 20:35   #900
Quote:
Mawin kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, evo malo drukcijeg pitanja. Trenutno kao student m. dizajna radim na kolekciji u sklopu diplomskog rada i zanima me postoji li ovdje netko spreman mi pomoci po tom pitanju? Za pocetak bi realizirao 2 ili 3 kompletna outfita (vecinom hlace, hoodice, jakne/kaputi) i koristili bi se uglavnom umjetna koza, vinyl, latex, pvc i slicno.
Naravno, pod "pomoci" se podrazumjeva kako bi sve uredno platio, da ne pomislite kako trazim volontere haha
Bok,
Ako i dalje tražiš modela, možeš mi se javiti porukom. Iz Dubrave sam ali sam svaki dan centar na poslu.. Možemo se nešto dogovoriti. Fora mi je ideja pozz
JasminaG27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:27.