Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2016., 10:46   #4441
Ovisi kakvu ces frizuru i sto inace preferiras od nakita... Ja bih takvu haljinu nosila uz neke kovrce podignute, tanku ogrlicu (srebrnu, jer mi je srebrna boja ljepsa u kombinaciji s tom plavom) i mozda malo vece nausnice u istom tonu.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 11:27   #4442
za savjet



Pitanje je što obući na vjenčanje koje je 22.10.a nosit ću dugu svečanu haljinu?

Imam prekrasne cipele koje mi idu uz haljinu ali imaju otvorene prste..pitala bi za savjet dali je glupo nositi cipele otvorenih prstiju u 10.mjesecu?

Nije mi toliko bed zbog vremena jer zna biti jako toplo i nema mi veze ak bude kiša jer ionak nisi vani nego u zatvorenom prostoru nego mi je onak dali se nose takve cipele u 10.-om mjesecu ili ću izgledati glupo?
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 12:29   #4443
Quote:
Anayi kaže: Pogledaj post
za savjet



Pitanje je što obući na vjenčanje koje je 22.10.a nosit ću dugu svečanu haljinu?

Imam prekrasne cipele koje mi idu uz haljinu ali imaju otvorene prste..pitala bi za savjet dali je glupo nositi cipele otvorenih prstiju u 10.mjesecu?

Nije mi toliko bed zbog vremena jer zna biti jako toplo i nema mi veze ak bude kiša jer ionak nisi vani nego u zatvorenom prostoru nego mi je onak dali se nose takve cipele u 10.-om mjesecu ili ću izgledati glupo?
Neces uopce ispast glupo.... ako ce i bit kise to nema veze jer kise moze biti i u ljeti..... Mozda bi bilo cudno da je vani -10 i snijeg ali ovako ne brini
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 12:33   #4444
Quote:
Ethan Tremblay kaže: Pogledaj post
Može i meni pomoć, ja imam identičnu haljinu kao đezminka suknju i bež sandale. Kako da malo podignem kombinaciju? Ogrlicu ne mogu jer je haljina zatvorena i čipkasta..
ako je cijela haljina cipkasta onda neke visece ali decentne nausnice (bez hrpe cirkona ili ako imaju cirkone onda neka su u boji sandala) - ne znam za kada ti treba lai ja sma muku mucila sa bež nausnicama pa sam ih sada radila jer mi trebaju za sutra
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 12:37   #4445
Quote:
petra_wb kaže: Pogledaj post
Molim vas za pomoc

Koji nakit nositi uz ovu haljinu?

http://www2.hm.com/en_eur/productpage.0398579001.html


Linkam s webshopa jer ne znam staviti sliku
recimo ovakve nekakve ali uskladi ih sa bojom sandala ili cipela
http://hr.img.kominoi.net/images/ite...-thumbnail.jpg
http://hr.img.kominoi.net/images/ite...-thumbnail.jpg
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 20:08   #4446
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Neces uopce ispast glupo.... ako ce i bit kise to nema veze jer kise moze biti i u ljeti..... Mozda bi bilo cudno da je vani -10 i snijeg ali ovako ne brini
Hvala!
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 21:19   #4447
Quote:
Anayi kaže: Pogledaj post
za savjet



Pitanje je što obući na vjenčanje koje je 22.10.a nosit ću dugu svečanu haljinu?

Imam prekrasne cipele koje mi idu uz haljinu ali imaju otvorene prste..pitala bi za savjet dali je glupo nositi cipele otvorenih prstiju u 10.mjesecu?

Nije mi toliko bed zbog vremena jer zna biti jako toplo i nema mi veze ak bude kiša jer ionak nisi vani nego u zatvorenom prostoru nego mi je onak dali se nose takve cipele u 10.-om mjesecu ili ću izgledati glupo?
Ovisi...ako ih misliš nositi na najlonke, onda radije nemoj...
Ništa mi nema ružnije od cipela otvorenih prstiju sa čarapama, to mi je baš seljasto i cajkaški... još ako se vidi šav od čarapa... u tom slučaju si radije nabavi neke lijepe salonke.
Na bosu nogu mi je ok...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 00:23   #4448
Pozdrav svima,

Čitala sam vaše prijedloge i super ste.

Imam svadbu ubrzo, i kupila sam ovakvu haljinu. http://i67.tinypic.com/f9finc.jpg u plavoj boji.

Što mi savjetujete uz nju? Cipele, baloner/jakna ili što već, šminka, itd? Moram još i reći da nisam tako mlada pa mi se čini da ne bi bile prigodne neke kombinacije koje više mladim curama odgovaraju.

Hvala curke.

Frizura mi je nešto slićno ovoj, malo kraća, i manje lijepa. http://i66.tinypic.com/mwehe9.jpg

Zadnje uređivanje Gwoman : 13.09.2016. at 00:45. Reason: Dodat
Gwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 08:35   #4449
Quote:
Gwoman kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Čitala sam vaše prijedloge i super ste.

Imam svadbu ubrzo, i kupila sam ovakvu haljinu. http://i67.tinypic.com/f9finc.jpg u plavoj boji.

Što mi savjetujete uz nju? Cipele, baloner/jakna ili što već, šminka, itd? Moram još i reći da nisam tako mlada pa mi se čini da ne bi bile prigodne neke kombinacije koje više mladim curama odgovaraju.

Hvala curke.

Frizura mi je nešto slićno ovoj, malo kraća, i manje lijepa. http://i66.tinypic.com/mwehe9.jpg
jakna ne,
cipele ili sandale (ovisno o vremenu) kao i torba u bež ili smeđoj boji.

nemoj o godinama - bitno je ono kako se osijecas a ne koliko imas godina

BTW: haljina je super
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 22:06   #4450
Puno hvala Wedding. Tako sam i ja nešto razmišljala ali nisam bila sigurna. Inače sam tudum za ovakve stvari.

Što se tiče godina, osjećam se vrlo mlada.

Hvala! Haljina je stvarno super.
Gwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 00:35   #4451
Curke,molim vas prijedlog za cipele. Idem na svadbu 8.10, imat cu jednostavan crni kombinezon jer zelim izbjeci najlonke, i htjela bi cipe u kojima ce mi biti udobno i da mogu izdrzati cijeli dan+noc u njima. Domet mi je 5cm, sve iznad toga jao😣
Ono sto sam ja do sad gledala su ili babaste, ili neprikladne za svadbu. Bilo kakav prijedlog je dobrodosao😊

I trazim frizerku,praznik je i nis ne radi, pa ako tko zna koju iz zg da radi...fala😚😚

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 08:17   #4452
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
Curke,molim vas prijedlog za cipele. Idem na svadbu 8.10, imat cu jednostavan crni kombinezon jer zelim izbjeci najlonke, i htjela bi cipe u kojima ce mi biti udobno i da mogu izdrzati cijeli dan+noc u njima. Domet mi je 5cm, sve iznad toga jao😣
Ono sto sam ja do sad gledala su ili babaste, ili neprikladne za svadbu. Bilo kakav prijedlog je dobrodosao😊

I trazim frizerku,praznik je i nis ne radi, pa ako tko zna koju iz zg da radi...fala😚😚

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk
meni su najudobnije cipele Guess i Vince Camuto, ove druge imas u Shoeboxu pa probaj - ta dva brenda su jedina u kojima mogu biti cijeli dan i noc

Sto se tice frizera koji radi na praznik to ne znam, ali sto se tice izdrzljivosti frizure tu ti preporucam Franica u Maksimirskoj. Kad se kod njih isfriziram imam frizuru do iduceg pranja a kosa mi je inace vrlo zahtjevna, i osim njih mi nitko nije napravio frizuru koja ce na moj kosi toliko izdrzati
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 08:24   #4453
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
Curke,molim vas prijedlog za cipele. Idem na svadbu 8.10, imat cu jednostavan crni kombinezon jer zelim izbjeci najlonke, i htjela bi cipe u kojima ce mi biti udobno i da mogu izdrzati cijeli dan+noc u njima. Domet mi je 5cm, sve iznad toga jao😣
Ono sto sam ja do sad gledala su ili babaste, ili neprikladne za svadbu. Bilo kakav prijedlog je dobrodosao😊

I trazim frizerku,praznik je i nis ne radi, pa ako tko zna koju iz zg da radi...fala😚😚

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk
Imam i ja svadbu 8.10. i isto problem sa cipelama, nigdje ne mogu naći lakirane salonku boja kože sa t remencem, a da nije 8+ cm peta i da nisu babaste, nešto u stilu louboutinki, ali ne i sa takvom cijenom.
Zvala sam salon Chloe na Vukovarskoj, pitala sam za termin i rekli su da ima slobodno za naručit, uopće mi nije palo na pamet da je taj dan praznik, budem još jednom nazvala i provjerila.
tintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 08:35   #4454
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
Curke,molim vas prijedlog za cipele. Idem na svadbu 8.10, imat cu jednostavan crni kombinezon jer zelim izbjeci najlonke, i htjela bi cipe u kojima ce mi biti udobno i da mogu izdrzati cijeli dan+noc u njima. Domet mi je 5cm, sve iznad toga jao😣
Ono sto sam ja do sad gledala su ili babaste, ili neprikladne za svadbu. Bilo kakav prijedlog je dobrodosao😊

I trazim frizerku,praznik je i nis ne radi, pa ako tko zna koju iz zg da radi...fala😚😚

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk
Ne znam gdje živiš, ali shopping centri u Zg na većinu praznika rade (iznimno neki veći blagdani), a u gotovo svakom centru imaš Simple frizerski salon.
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 08:36   #4455
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
meni su najudobnije cipele Guess i Vince Camuto, ove druge imas u Shoeboxu pa probaj - ta dva brenda su jedina u kojima mogu biti cijeli dan i noc
U Guess-u ima lijepih cipelica, čak sam tamo kupila i za svoju svadbu sandale i još danas nakon 7 god imam traume od njih, dobro da sam imala plesne cipele sa sobom i to one za trening, one finjak plesne nisam mogla obući jer sam imala krvave žuljeve.
tintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 08:46   #4456
Meni su isto Guess jedne od udobnijih.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 10:16   #4457
Update: Chloe u Vukovarskoj 8.10. ipak ne radi...
Ajd ja ću i nekak, ali seka (mladenka) je na sto muka, ni njena frizerka ne radi...
tintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 14:50   #4458
1.10. Idem na svadbu. Dnevno vjencanje s malo uzvanika. Imam haljinu sa slike. Molim vas ideje za cipele, torbicu i nešto za preko (sako, baloner, vesta ...) i da toga ima za kupiti u zagrebu.

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk
cokoladoljubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 15:06   #4459
Hvala vam cure, i mislila sam da cu na kraju spasti na frizera iz sh.c,al aj,bolje to neg nis!

Bila u guessu,ajme majko, pa tamo nema cipica s petom isp 9, 10 cm! Jaoo! Nasla sam si jedne predivne tamaris, stavljam fotkicu, al cisto sumnjam da cu ja i tri koraka u tome napravit!

Tintintina, da znas da i ja razmisljam o plesnim šuzama!



Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 20:46   #4460
Znam da je sansa vrlo mala, ali je li netko narucivao ovo s ebay-a? Imaju dobar rating i cijena je zaista pristojna pa bih narucila za mamu. Treba joj haljina za vjencanje, ima dobru liniju pa me zanima sto mislite i o tome? Je li prikladno za gospodu (dobrodrzecu) u godinama tako nesto?

I na onom aliexpressu ima ok haljinica (to gledam za sebe) samo se bojim da nije neka sinteticina u kojoj se usmrdi...
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:33.